Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 28 okt 2017, 08:47

Znači nevjerica. Pričao sam i ovdje da sam izašao sa jednom curom na kafu i super se proveo ali problem mi je što nemamo pretjeranu komunikaciju na društvenim mrežama. I hajde, izašli smo u utorak i to je bilo to. Kad sinoć, petak, ja napolju sa haverima na kafi kad ona ulazi sa drugaricama i onako sa vrata kad me ugleda nasmija se, zagrli me, progovorili koju i ona ode sa drugaricama, a nedugo nakon tog i ja izađem iz tog lokala. Dođem kuci nekako pod dojmom što sam je vidio i pod dojmom onakvog osmijeha i javim joj se hajde kad ono cura lagano poče da me kulira i izbjegava neke teme. Jutros ustanem vidim nije mi ni na poruku odgovorila. Šta je ovo ja ne znam..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 28 okt 2017, 09:38

Zovi je opet na kafu, sve će ti biti jasno ako odbije, ili pristane, a ponaša se čudno. :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramsey16 » 28 okt 2017, 09:46

Mozda nije njen profil s kojim ti pises

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 28 okt 2017, 09:51

Aerials je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Jes nepismena, kad vidim tacku na veliko I :puke:
A tek ove na "j". :rol:
Ne daj bože da me ovo nekad dočeka. :pray:
odbila bi čokoladu zbog gramatike :D :urnebes: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 28 okt 2017, 09:55

Pa ovo je polupismena osoba. :mrgreen: A ne radi se o pismenosti koliko o kompletnoj ideji. :thumbdown:
Ne trebaju meni ove gluposti, nek' samo donese čokoladu i kaže da sam mu naumpala pa je kupio, i meni je dosta. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 okt 2017, 10:12

legenda reala je napisao/la:jel ovo Rio otišo na Rialdu :P
:rol:

Ne bi ja sa nje silazio :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 28 okt 2017, 10:36

haris004 je napisao/la:Znači nevjerica. Pričao sam i ovdje da sam izašao sa jednom curom na kafu i super se proveo ali problem mi je što nemamo pretjeranu komunikaciju na društvenim mrežama. I hajde, izašli smo u utorak i to je bilo to. Kad sinoć, petak, ja napolju sa haverima na kafi kad ona ulazi sa drugaricama i onako sa vrata kad me ugleda nasmija se, zagrli me, progovorili koju i ona ode sa drugaricama, a nedugo nakon tog i ja izađem iz tog lokala. Dođem kuci nekako pod dojmom što sam je vidio i pod dojmom onakvog osmijeha i javim joj se hajde kad ono cura lagano poče da me kulira i izbjegava neke teme. Jutros ustanem vidim nije mi ni na poruku odgovorila. Šta je ovo ja ne znam..
Jesi joj ikako prišao tu večer, ili pokušao da je izvedeš pa da popričaš sa njom?
Ali evo ne znam kad će odgovorit, pa ću ja uzet u obzir da ti njoj kasnije nisi nikako prišao. Naravno da će se djevojka tada naljutiti, misliš da nije svojim drugaricama rekla, eno onaj s kojim pišem bla,bla i očekivala da joj dođeš do stolića pa malo tu porazgovaraš s njom pred drugaricama, pa kažeš hajmo malo na zrak i da se ona obeseli. E ako ti mulac nisi prišao ovo i uradio, ona se debelo syebala, jer je ona tebi još prva i prišla. I podržavam je apsolutno što se ljuti, vrijeme se ne može vratiti, nego idući susret bio to na ulici, negdje obavezno joj priđi i izvini se i prvi napravi neku priču.
Eh, druga stvar je ako si ti ovo uradio, a ona neće da odgovara onda je klasično žensko furanje da se još više trudiš. :thumbup:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 28 okt 2017, 10:45

@aerials zar ima neke logike da je zovem napolje ako mi ne odgovori na poruku ? Jutros sam još bio iznerviran pa sam joj htio napisat da odmah popodne izađemo i pričamo kako valja, ali nekako ne mogu protiv sebe
@civa to je jedan lokal iz dva dijela gdje ljudi isključivo dolaze na kafu. Po njenom dolasku ja nisam bio tu ni 10 minuta a nismo bili ni u istom dijelu da bih mogao otić do njenih drugarica i sjest sa njima.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 28 okt 2017, 10:46

Aerials je napisao/la:Pa ovo je polupismena osoba. :mrgreen: A ne radi se o pismenosti koliko o kompletnoj ideji. :thumbdown:
Ne trebaju meni ove gluposti, nek' samo donese čokoladu i kaže da sam mu naumpala pa je kupio, i meni je dosta. :mrgreen:
podsjeti me na jednu Herku, ona je bila u fazonu daj ti meni lovu brate kad ti naumpanem :D :urnebes: :rol: šta ti znaš šta se meni jede :D
malo je reć da sam oplako :urnebes:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 28 okt 2017, 10:51

haris004 je napisao/la:@aerials zar ima neke logike da je zovem napolje ako mi ne odgovori na poruku ? Jutros sam još bio iznerviran pa sam joj htio napisat da odmah popodne izađemo i pričamo kako valja, ali nekako ne mogu protiv sebe
Ma ne znam, meni kad je stalo često gazim taj neki ponos, pa valjda mislim da bi tako i drugi trebali da rade. Ne volim da ostaje bilo šta nedorečeno i nejasno, a nema boljeg načina nego da pitaš, al' jbg mnogi misle da se tako ponižavaju. :)
DenchiNL je napisao/la: podsjeti me na jednu Herku, ona je bila u fazonu daj ti meni lovu brate kad ti naumpanem :D :urnebes: :rol: šta ti znaš šta se meni jede :D
malo je reć da sam oplako :urnebes:
Herke vazda opasne bile. :rol:
Ma sa mnom nema greške, čokolada uvijek prolazi. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 28 okt 2017, 10:52

@haris004 prijatelju sve se može kad se hoće vjeruj mi. Al' hajd.
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 28 okt 2017, 11:05

haris004 je napisao/la:Znači nevjerica. Pričao sam i ovdje da sam izašao sa jednom curom na kafu i super se proveo ali problem mi je što nemamo pretjeranu komunikaciju na društvenim mrežama. I hajde, izašli smo u utorak i to je bilo to. Kad sinoć, petak, ja napolju sa haverima na kafi kad ona ulazi sa drugaricama i onako sa vrata kad me ugleda nasmija se, zagrli me, progovorili koju i ona ode sa drugaricama, a nedugo nakon tog i ja izađem iz tog lokala. Dođem kuci nekako pod dojmom što sam je vidio i pod dojmom onakvog osmijeha i javim joj se hajde kad ono cura lagano poče da me kulira i izbjegava neke teme. Jutros ustanem vidim nije mi ni na poruku odgovorila. Šta je ovo ja ne znam..
hare, pusti socijalne mreže, uzmi joj broj(pretpostavljam da ga nemaš) i viberaj i whatsappaj...masa cura neće uopšte da ulazi na fb i to , i uvijek su appear offline, jer čim se loguju zatrpaju ih porukama...još bolje(a totalno retro) nazovi je i pričaj na telefon ili joj pošalji sms :D
pitaj je da izađe negdje blizu nje , budi jasan da ti se sviđa(bukvalno to), ne pričaj o kulama i gradovima i nebulozama....nemoj razvući u nedogled, drži kratko i slatko, otprati je do kuće(ponudi se) , pozdravi se i SUTRA se javi...ako i dalje bude nezainteresovana i hladna, produži...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 29 okt 2017, 13:03

Pisao sam ovdje prije odredjenog perioda da me djevojka nakon skoro 3 godine veze ostavila zbog toga sto s vremena na vrijeme popijem nekoliko piva, tacnije jednom u 2 mjeseca otprilike, kao smeta joj sto pijem.E pa cuo sam sad da ona pije vjerovali ili ne :rol: I to ne malo nego malo vise, e boze sacuvaj :urnebes:

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 29 okt 2017, 13:10

Samo se nemoj opterećivati. Nemoj je gledati, nemoj slušati o njoj, blokiraj na svemu mogućem i uživaj.

Samo nemoj kasno ovo shvatiti, imati ćeš problema. :D

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 29 okt 2017, 13:12

Ako se slučajno desi da sjedite u istom mjestu i vidiš da pije, pošalji joj piće po konobaru. :kafa: :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 29 okt 2017, 13:18

BelminM23 ma ne opterecujem se ni 1%, ni o ovome se nisam raspitivao nego mi je rekao jedan prijatelj sad kad sam dosao kuci u rodni grad nakon 2 mjeseca.Pije mala vodku kaze a meni zbog 3,4 pive pravila ogromne probleme :lol:
@Aerials taman posla, ne bi joj poslao ni casu vode :mrgreen:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 29 okt 2017, 13:22

Ma zezam se svakako. Nisi lud da to uradiš, al' da uradiš to bi joj bio šamar samo takav. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 29 okt 2017, 13:33

Ma neka, bolje mi ovako kad je ne **** ni 2% :mrgreen: Ali cudno mi to samo, meni je kao toliki problem pravila oko toga zbog nekoliko pivi a ona sad pije vise od mene i cesce, trebala mi je onda reci fino kako stvari stoje, da se hoce jos izivjeti i uredu, dovidjenja i sretno ti.Ne kontam zasto je problem biti iskren u vezi a ne glumiti zrtvu i na mene svaliti svu krivicu, ali eto nismo svi isti, kako god nek **** mater :mrgreen:

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 29 okt 2017, 13:45

dok drugi meću, ja se sa knjigom zajebavam :( eee usta mi najbolje godine prođoše :facepalm:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 29 okt 2017, 13:46

enobarca je napisao/la:Ma neka, bolje mi ovako kad je ne **** ni 2% :mrgreen: Ali cudno mi to samo, meni je kao toliki problem pravila oko toga zbog nekoliko pivi a ona sad pije vise od mene i cesce, trebala mi je onda reci fino kako stvari stoje, da se hoce jos izivjeti i uredu, dovidjenja i sretno ti.Ne kontam zasto je problem biti iskren u vezi a ne glumiti zrtvu i na mene svaliti svu krivicu, ali eto nismo svi isti, kako god nek **** mater :mrgreen:
Nije to nista čudno brate, vidiš da je pod izgovorom nekim bilo. Koliko se sjećam na početku joj nije smetalo.

Najbitnije je to da te ne dotiče. [emoji106]

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], bavariapivo, Confiance, enobarca, Hightower, Judd, MrPink i 25 gostiju.