Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 13 nov 2017, 23:44

Dex je napisao/la:
Aerials je napisao/la:
Dex je napisao/la: Mora čovjek I nešto drugo slušat osim magnetike :hmmmmm:
Pusti šta na jutubetu. :mrgreen:
Nema ništa, kečeri su tek u 3 ujutro :ljepota:
:rol:
Ne mogu ti onda pomoći. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Dex » 13 nov 2017, 23:48

Aerials je napisao/la: Ne mogu ti onda pomoći. :mrgreen:
Uči za mene, može I to :tokralju:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 13 nov 2017, 23:51

Neka hvala. Može nešto drugo. :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Dex » 13 nov 2017, 23:51

Aerials je napisao/la:Neka hvala. Može nešto drugo. :rol:
Jedino da odeš umjesto mene do pekare :rol:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 13 nov 2017, 23:53

Udebljat ćeš se. Sjedi i gladuj. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 nov 2017, 10:31

Aerials je napisao/la:Ne želim da išta iz svog ljubavnog života pišem na forumu vala. Šta koga briga. :D
A želiš čitat o ljubavnom životu drugih i pametovat im :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 nov 2017, 10:57

Kawhi je napisao/la: Los sex je najveci uzrok losih brakova.
Ma jok, to je mantra zapadnjaka, kod nas je stanje drugačije, ekonomski razlozi igraju veliku ulogu pa onda sve ostalo, od neslaganja, loše komunikacije, nekompatibilnosti, nespremnosti za brak (ne u seksualnom smislu, nego psihološkom) itd.. Naravno kad već ovi razlozi postanu vidljivi i dominantni u tom odnosu neki se odlučuju za varanje, jer onda je i sex loš ili ga nema nikako. Naravno ima i takvih slučajeva ali kod nas dosta manje :)

Imaš psihološko savjetovalište u Sarajevu, institut medijatora, gdje je obavezno da se prođe prije razvoda da se pokuša spasiti uz stručnu pomoć, i imam kolegica koje rade tamo tako da sam upoznat sa ovom tematikom :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 nov 2017, 11:09

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Ne želim da išta iz svog ljubavnog života pišem na forumu vala. Šta koga briga. :D
A želiš čitat o ljubavnom životu drugih i pametovat im :mrgreen:
Pa da. :mrgreen:
Ko im je kriv kad iznose svoje probleme, a ja volim da pametujem. Ja svoje "probleme" stručno sama rješavam. :kafa:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 14 nov 2017, 14:57

Aerials je napisao/la:stručno sama rješavam
Pa da, usavršava se tehnika.
Nisam znao da si aktivna i na klixu... :beba:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 nov 2017, 15:25

sekerbay je napisao/la:
Aerials je napisao/la:stručno sama rješavam
Pa da, usavršava se tehnika.
Nisam znao da si aktivna i na klixu... :beba:
Pa i nisam baš. :hmmmmm:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 14 nov 2017, 16:05

Aerials je napisao/la:nisam baš
:mrgreen:
Kad si jaran sa pravim insanima, sve ti se samo kaže :mrgreen:
Nego, da ne spamujemo, moram te upitat kako ljubav?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 14 nov 2017, 16:56

Kawhi je napisao/la:Mozda im bude dobro pa zavole jedno drugo? Sta ims veze sto je rebound. Sve nakon veze je rebouns Ona se njemu svidja ocigledno, al on joj to ne smije prvi reci da ne bude da je zbog toga. Na njoj je sve.
daj ba :D
samo prva poslije veze je rebound, a pogotovo ovo što je Aerials opisala, on izlazi s njima, očigledno dovi svaku noć da ga bivša vidi s njih 5-6 radi neke satisfakcije....tipični "just-broke-up" potez...garant ima i grupnih slika po fb, instagramu :D
i kaže joj da je "drug" i onda može da priča o svemu s njom(terapija), negdje u toj priči, nešto joj se svidilo i konta da bi moglo bit nešto više(tj. nada se) i već projektira da je pokupi(kao pravi muškarac) iako je već pečena :D mislim da mu je i više pošlo za rukom od što je inicijalno i planirao i čisto sumnjam da će on napraviti taj korak koji ona hoće...jer je u međuvremenu zaboravila da je friško prekinuo i taj neće izletit na mogućnost odbijanja pogotovo ako je već postavio neke granice, kažem ako ona inicira može biti nešto, ali mora biti nedvojbeno :D (da mu sjedne u krilo, poljubi ga)...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 nov 2017, 20:35

sekerbay je napisao/la:
Aerials je napisao/la:nisam baš
:mrgreen:
Kad si jaran sa pravim insanima, sve ti se samo kaže :mrgreen:
Nego, da ne spamujemo, moram te upitat kako ljubav?
Pa vala ti "pravi insani" ti kasne pofino. Nema me mjesecima tamo. :tralala:
Skroz okej. Nije mi prioritet u životu pa mi je potaman. :kafa:
DenchiNL je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Mozda im bude dobro pa zavole jedno drugo? Sta ims veze sto je rebound. Sve nakon veze je rebouns Ona se njemu svidja ocigledno, al on joj to ne smije prvi reci da ne bude da je zbog toga. Na njoj je sve.
daj ba :D
samo prva poslije veze je rebound, a pogotovo ovo što je Aerials opisala, on izlazi s njima, očigledno dovi svaku noć da ga bivša vidi s njih 5-6 radi neke satisfakcije....tipični "just-broke-up" potez...garant ima i grupnih slika po fb, instagramu :D
i kaže joj da je "drug" i onda može da priča o svemu s njom(terapija), negdje u toj priči, nešto joj se svidilo i konta da bi moglo bit nešto više(tj. nada se) i već projektira da je pokupi(kao pravi muškarac) iako je već pečena :D mislim da mu je i više pošlo za rukom od što je inicijalno i planirao i čisto sumnjam da će on napraviti taj korak koji ona hoće...jer je u međuvremenu zaboravila da je friško prekinuo i taj neće izletit na mogućnost odbijanja pogotovo ako je već postavio neke granice, kažem ako ona inicira može biti nešto, ali mora biti nedvojbeno :D (da mu sjedne u krilo, poljubi ga)...

Nema ga na fb, na instagram ne kači skoro ništa. Baš ono ne skreće pažnju na sebe na društvenim mrežama, a bivša mu ne izlazi gdje svi inače budemo.
Svidio se on njoj još davno, al' tad se on baš pravio kao da niko ne postoji pored njegove cure. Eno pozvao je da gledaju film s njegovim mlađim bratom, i to negdje vani, ne znam kako to konta. :rol:
Rekla sam joj danas da gura to i da i ona malo pokaže zainteresovanost ukoliko hoće da nešto bude, pa ćemo vidjeti. :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 14 nov 2017, 20:51

Aerials je napisao/la: Nema ga na fb, na instagram ne kači skoro ništa. Baš ono ne skreće pažnju na sebe na društvenim mrežama, a bivša mu ne izlazi gdje svi inače budemo.
Svidio se on njoj još davno, al' tad se on baš pravio kao da niko ne postoji pored njegove cure. Eno pozvao je da gledaju film s njegovim mlađim bratom, i to negdje vani, ne znam kako to konta. :rol:
Rekla sam joj danas da gura to i da i ona malo pokaže zainteresovanost ukoliko hoće da nešto bude, pa ćemo vidjeti. :)
čuj nema ga na fb? :D
ok. možda je i regularan lik ali malo nesiguran/smotan sada...pa ništa ako se već odranije loži, šta folira i ona :D

biži ba, taman sam sve provalio, dođeš ti s informacijama :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 nov 2017, 21:00

Nema i to dugo, nije skoro izbrisao. :)
Ma ko zna, možda je fakat samo ispao iz fazona pa je sve ovako. Ono da budem iskrena, po priči njenoj i ovom koliko ga ja znam, lik je fakat okej i fin momak, samo eto ona i njene neke misli po glavi pa je to sve ispalo zapetljano.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 nov 2017, 23:49

Mali update - napisa mi maloprije kako je odlučila da ne želi ništa s likom. Ja joj neki dan govorim batali - ona još više priča s njim, danas joj govorim pa piši i pokaži zainteresovanost - ona kaže ovo. :rol: :facepalm:
Ja ne znam kako vi momci inače trpite ovako ženske gluposti, ja da sam na vašem mjestu okrenula bih se muškarcima. :crazy:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 14 nov 2017, 23:57

A svi na njega napali kad si ti ovdje napisala "problem". Jedini ja vidio odmah da je ona "problem".
Dokaz da su prijateljice najgore su i ti tvoji savjeti. Ako muskarca drug pita za savjet ovaj mu kaze da navali i to je to. Jedino ako zna da ta djevojka bas ne valja upozorice ga na to. I ovaj ce mu vjerovati jer to ne radi stalno. I to je sva prica na tu temu. Bez analiziranja svake recenice koju ona izgovori.

Kod zena em ona neodlucna, em ti mijenjas misljenje kako puhne vjetar. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 15 nov 2017, 00:02

Ma kako da joj dam savjet da radi šta hoće, a da to ne zvuči kao "boli me briga, radi šta hoćeš", odnosno da ne zvuči odvratno. :lol:
Ti si prvi rekao kako trebam da je podržim. Sad ni to ne valja jer govorim "kako puhne vjetar". Šta ću joj ja kad ne zna šta hoće ni od sebe ni od njega. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Dex » 15 nov 2017, 00:04

Žene su najveći neprijatelji ženama, jer ova druga će vjerovatno željeti onoga što Prva zapikira, jel to Aerials
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 15 nov 2017, 00:06

Ne bih znala, ne dovodim se u te situacije. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, L-Train, Surreal, Zaniolo i 67 gostiju.