Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 nov 2017, 23:51

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Aerials je napisao/la: Opametio si se. :salut:
Ili sam otkrio novi fetis :mrgreen:
To bi značilo da si probao nešto takvo, u tom slučaju svaka čast i treba šeći spomenik dići. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 23:58

Donnie Darko je napisao/la:ima li neko prirucnik "Kako se zabavljati sa djevojkom iz RS-a"

hvala
Ove bosanske pravoslavke su mnogo slobodnije prilikom komunikacije.
Kad idemo u Bacchus :kafa:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 20 nov 2017, 00:19

rio_Ferdy88 je napisao/la:Malo sam glumio dzentlmena po secinom naputku, pa ono otvori vrata auta, stolica i ti fazoni, neobicno joj bilo
Vrata se otvoraju ako voziš auto skuplje od 20.000KM, ostalo ne vrijedi. :mrgreen:
Donnie Darko je napisao/la:ima li neko prirucnik "Kako se zabavljati sa djevojkom iz RS-a"

hvala
Nemoj samo Bošnjakinje muslimanke. :lol:

Ovim Dodikovim je malo degutantan obrezan, ali more. :D

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 20 nov 2017, 00:22

@Belmin
Ma baš kontra, đeš pustit djevojku da dira šteku krntija da joj se ruka kontaminira. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 01:05

uNbx je napisao/la:@Belmin
Ma baš kontra, đeš pustit djevojku da dira šteku krntija da joj se ruka kontaminira. [emoji38]
Ove sto traze ravnopravnost mogle bi za promjenu da kupe auto i dolaze po nas [emoji38]

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 20 nov 2017, 01:16

Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:@Belmin
Ma baš kontra, đeš pustit djevojku da dira šteku krntija da joj se ruka kontaminira. [emoji38]
Ove sto traze ravnopravnost mogle bi za promjenu da kupe auto i dolaze po nas [emoji38]

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Treba se praviit budala pa ne tražiti ove tuke što žive na babina leđa i na dečkova. Ima od 20-24 godine ide na fakultet i misli svu pamet popila ili malo starija, završila fakultet, ali čeka super posao, ipak je ona ****, pa joj se može.

Poznajemo svi masu momaka koji rade i troše pare sa djevojkom, dok ona radi za slične pare, ali rijetko se drpa za džep.

Odeš po djevojku u Tešanj, ode 15-20 kilometara u jednom pravcu i onda još gospođa kaže, mogli smo u Doboj na kahvu, jer dami nije fazon u svojoj mahali izlaziti i šta ćeš, odeš, a ti od Doboja svega par kilometara. VOZI JARANE.

Nije stvar u novcu, ali malo te iznerviraju neke stvari. Milina u drugim zemljama, budu u vezi i odmah odu živjeti zajedno. Mislim, ima to sve svoju čar, izlaziti koju godinu sa djevojkom, ali ne pretjerano, šta ćeš svaki dan ići, dosta par puta sedmično. :D

Nemam problema sa ovim, nit ****, nit vozim, a i ojebina sam. :lol:

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 20 nov 2017, 01:16

Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:@Belmin
Ma baš kontra, đeš pustit djevojku da dira šteku krntija da joj se ruka kontaminira. [emoji38]
Ove sto traze ravnopravnost mogle bi za promjenu da kupe auto i dolaze po nas [emoji38]

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Im'o sam i takav slučaj, ko hadžu me pokupi pred kućom i vrati me. :shifty:
Kako joj vozačku oduzeše, tako se i ja oduzeo iz veze. :urnebes:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 20 nov 2017, 01:21

Rio jes to Bogati nasao neku ljepoticu? :tokralju: :rol:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 01:24

uNbx je napisao/la: Im'o sam i takav slučaj, ko hadžu me pokupi pred kućom i vrati me. :shifty:
Sigurno glumiš Lesija povoljno :zviz: :mrgreen:

Ybg, mi smo krivi za to sve, općenito muški rod jer popustamo previše u vezi tih "sitnica", hajde ono kao da idemo manjom silom otpora. Ja npr mrzim ono famozno kasnjenje i sigurno je da cu uzvratiti na isti ili drugi nacin. Konta ako ima onu stvar medju nogama da može sve. Aha, kako da ne. Nisi jedina koja to ima.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la artemis77 » 20 nov 2017, 02:11

Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:@Belmin
Ma baš kontra, đeš pustit djevojku da dira šteku krntija da joj se ruka kontaminira. [emoji38]
Ove sto traze ravnopravnost mogle bi za promjenu da kupe auto i dolaze po nas [emoji38]

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Moj ponajbolji jaran ima trebu koja dođe autom po njega kući i vrati ga nazad nakon što završe sa druženjem. Udaljeni su nekih 20 minuta autom.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 20 nov 2017, 02:16

artemis77 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:@Belmin
Ma baš kontra, đeš pustit djevojku da dira šteku krntija da joj se ruka kontaminira. [emoji38]
Ove sto traze ravnopravnost mogle bi za promjenu da kupe auto i dolaze po nas [emoji38]

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Moj ponajbolji jaran ima trebu koja dođe autom po njega kući i vrati ga nazad nakon što završe sa druženjem. Udaljeni su nekih 20 minuta autom.
Prava gospojina. :kralj:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 20 nov 2017, 11:08

BelminM23 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:@Belmin
Ma baš kontra, đeš pustit djevojku da dira šteku krntija da joj se ruka kontaminira. [emoji38]
Ove sto traze ravnopravnost mogle bi za promjenu da kupe auto i dolaze po nas [emoji38]

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Treba se praviit budala pa ne tražiti ove tuke što žive na babina leđa i na dečkova. Ima od 20-24 godine ide na fakultet i misli svu pamet popila ili malo starija, završila fakultet, ali čeka super posao, ipak je ona ****, pa joj se može.

Poznajemo svi masu momaka koji rade i troše pare sa djevojkom, dok ona radi za slične pare, ali rijetko se drpa za džep.

Odeš po djevojku u Tešanj, ode 15-20 kilometara u jednom pravcu i onda još gospođa kaže, mogli smo u Doboj na kahvu, jer dami nije fazon u svojoj mahali izlaziti i šta ćeš, odeš, a ti od Doboja svega par kilometara. VOZI JARANE.

Nije stvar u novcu, ali malo te iznerviraju neke stvari. Milina u drugim zemljama, budu u vezi i odmah odu živjeti zajedno. Mislim, ima to sve svoju čar, izlaziti koju godinu sa djevojkom, ali ne pretjerano, šta ćeš svaki dan ići, dosta par puta sedmično. :D

Nemam problema sa ovim, nit ****, nit vozim, a i ojebina sam. :lol:
Za sve opisano ste samo vi muškarci krivi. :D
Da ne napravite parazite od cura, da ih ne razmazite toliko, ne bi se one tako ponašale. :P
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 20 nov 2017, 11:31

Aerials je napisao/la: Za sve opisano ste samo vi muškarci krivi.
Da ne napravite parazite od cura,
Podržavam pravljenje parazita od cura. Draže mi je da me kod kuće dočeka sređena i mirisna huriju nego nadrndani šejtan koji je pogubio živce na poslu plus izgleda ko da ju je pregazio šinobus :mrgreen:

Ps.
Da ti bi da se zoveš selma :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 20 nov 2017, 11:42

Onda ne kukajte kad od vas zahtijevaju da ih vozate, hranite, oblačite i slično, i ne nazivajte takve sponzorušama. :kafa:
Meni je moje ime skroz okej, ne bih mijenjala. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 20 nov 2017, 12:14

Aerials je napisao/la:Za sve opisano ste samo vi muškarci krivi. :D
Da ne napravite parazite od cura, da ih ne razmazite toliko, ne bi se one tako ponašale. :P
Da, da. Isto ko sto je Kennedy kriv sto ga ubise. Mislim ono... koji se qrac on ima vozat kolima kroz rulju :urnebes:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 15:21

artemis77 je napisao/la:
Moj ponajbolji jaran ima trebu koja dođe autom po njega kući i vrati ga nazad nakon što završe sa druženjem. Udaljeni su nekih 20 minuta autom.
:salut:

theboss_RD07 je napisao/la: Da, da. Isto ko sto je Kennedy kriv sto ga ubise. Mislim ono... koji se qrac on ima vozat kolima kroz rulju :urnebes:
:lol: :lol: :lol:

Aerials je napisao/la: Za sve opisano ste samo vi muškarci krivi. :D
Da ne napravite parazite od cura, da ih ne razmazite toliko, ne bi se one tako ponašale. :P
Ne valja ovako, ne valja onako. Sve smo mi krivi. Đubrad muška, kako nas nije stid :P
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 20 nov 2017, 18:11

Aerials je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:.
Zeza li te još ona sa faksa, glumi li nešto?
Ma normala je, samo me prije jedno 10ak dana iz čista mira pitala šta sam htio da joj kažem, bolje reći navaljivala al' nisam joj ništa rekao uz odgovor "da više nije bitno", kao što u suštini i nije.

Jedino je specifično što od onog zadnjeg razgovora na fb više nikad ni riječi nismo progovorili preko društvenih mreža (mjesec dana otprilike), iako uživo komuniciramo najnormalnije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 20 nov 2017, 18:16

uNbx je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kontam, mada ne mogu biti mjerodavan na tom polju iz razloga što nikada nisam bio u takvoj situaciji, uprošteno rečeno da sam ja zreo a da se zabavljam sa 'derištem', više manje sam bio u istoj fazi sa curama, kad sam lično bio derište onda sam i bio sa derištima, sad sam kud i kamo zreliji pa i budem (tačnije rečeno bio sam) sa zrelijim curama.
Ispoljavalo se kroz nenormalnu posesivnost i pretjeranu želju za apsolutnom kontrolom. Ko kad nije zaokupirana bila ničim, pa se bavila sa mnom konstantno, i duša joj se bilo prepirat i svađat u nedogled. Tu sam se iscjedio maksimalno kad su svađe u pitanju, od tad nemam ni stomaka ni živaca s nekim se naduravat ozbiljno, samo ka'em jest tako je i završim priču. Odmah počne igrat u stomaku. :lol:
Pametno, ja sam od još od početka takav, apsolutno kuliram svaku mogućnost svađe i prepirke pa valjda i same skontaju onda i ne pokušavaju više. A ako već uspiju da isprovociraju svađu, onda je to obično kraj odnosa između nas.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 20 nov 2017, 18:21

Čudan je taj urođeni nagon u ženama, vapljenje za pravljenjem scena, problema, konflikta i svega samo da nije mir i harmonija. :crazy:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 18:59

uNbx je napisao/la:Čudan je taj urođeni nagon u ženama, vapljenje za pravljenjem scena, problema, konflikta i svega samo da nije mir i harmonija. :crazy:
Ne krvari to bezveze svaki mjesec. :mrgreen:

Prije sat i po se spremam da idem na kafu kad zove jedna.

Kao, samo da mi kaže da nikome ništa ne pričam jer joj muž (a imam i njega na fb) sumnja na mene. Javiće kad bude mogla da se vidimo i tjt. :lol: :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.