Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 07 dec 2017, 22:45

DenchiNL je napisao/la:
Ti si je trebo izofirat pred rajom za tu ljubomoru do maticnog.....uuuu do mjere da joj nadimak das...to ti je zicer bio uffff
Pretpostavljam da si isto preskocio da je pitas da ti namjesti neku?? I to ti se samo nudilo ko rjesenje kad toliko gura nos...
Moras je malo spustit sa tih nekakvih umisljenih postolja na koje je stavljas, to je samo cura, nije fantom jbg zivot
Prica li sta o svom ljubavnom zivotu ili tu zanijemi? Tebi je dosta stalo jos izgleda...komentira li te druge cure?
Nisam je ofirao, prosto sam halalio čitav taj naš odnos pa i ne igram te neke psiho igrice. Za to štimanje, jesam govorio, al' sve se to završi na njenom "hoću", mada ni ja nikad nisam dao konkretan prijedlog neke cure, pogađaš baš zato što mi je mrsko sve to 'glumiti'. Što se tiče njenog ljubavnog života i priče, vrlo skromno, mada je prvi put ovog lika (što treba sa njim izaći ovih dana) spominjala još prije 20ak dana al' ne direktno nego su je ove druge kolegice pitala kao "šta ti je sa onim frajerom", što znači da im je to nekada rekla, a ja očigledno nisam bio tu i birala je situaciju da mene tu ne bude (ni mene ni ostala dva muškarca u raji), pa je u zadnjih sedam dana malo više propričala o tom liku al' sve ono da kažem šupački (što si ti govorio da ja trebam raditi, pa da ona krene raskopavati) potiho sa jednom kolegicom, dok mi ostali pričamo o avionima (lupam) ona sa njom priča o njemu, dakle nije to nikad bila glavna tema u društvu (kako je znala biti moja priča o nekim djevojkama) niti sam se ja raspitivao o tom frajeru kako se ona raspitivala za ove "moje" cure tj. što je sama rekla to i znam, nijedno pitanje joj nisam postavio niti bih joj ikad postavio, prije bih živ u grob lego :D

Ma eto i jest mi stalo i nije mi stalo, nešto mi sad beskurac što će izaći na dejt sa tim likom, a prekjučer mi baš nije bilo svejedno :mrgreen:
DenchiNL je napisao/la:
:D morate malo čitat o toj psihologiji , body talku i slično...

to je podsvijest ljudska, otvoreniji smo na prijedloge ljudi koje sjede desno od nas :D važi i u poslovnom svijetu
progooglaj brate , dodatno u romantičnom okruženju , dejtu, ne treba sjedit jedno naspram drugo, nego pored , puno je intimnije...
oni se već poznaju, treba razbiti tu barijeru dodira što prije a i to doprinosi tome...
Zayebi psihologiju, ja sam sa dotičnom na prvom dejtu sjedio desno do nje, vrat me bolio deset dana :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 07 dec 2017, 22:47

Raonffa je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
:D morate malo čitat o toj psihologiji , body talku i slično...

to je podsvijest ljudska, otvoreniji smo na prijedloge ljudi koje sjede desno od nas :D važi i u poslovnom svijetu
progooglaj brate , dodatno u romantičnom okruženju , dejtu, ne treba sjedit jedno naspram drugo, nego pored , puno je intimnije...
oni se već poznaju, treba razbiti tu barijeru dodira što prije a i to doprinosi tome...
Zayebi psihologiju, ja sam sa dotičnom na prvom dejtu sjedio desno do nje, vrat me bolio deset dana :mrgreen:
slika
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 07 dec 2017, 22:57

Raonffa je napisao/la:
Zayebi psihologiju, ja sam sa dotičnom na prvom dejtu sjedio desno do nje, vrat me bolio deset dana :mrgreen:
ahahahahahaha pa fulio si poentu okrenut se prema njoj skroz ne samo glavu kralju :rol: :rol:
dobro vjerovatno se zajebaješ :salut:

ma to je inače dosta sitnica, koje sve imaju efekat pomalo, ako se poslože ta osoba dobija taj osjećaj da je sve potaman i "potrefilo se"

a za onaj prvi dio , ne kontam majke mi kako toliki respekt i dalje...al hajd , i ona je sneaky brate iza leđa muti...ma za tebe bi najbolje bilo maknut ili nju ili sebe iz tog okruženja...da si pristao na onaj njen blef da se ona skloni uhuh kako bi se razotkrila....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 07 dec 2017, 23:02

DenchiNL je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Zayebi psihologiju, ja sam sa dotičnom na prvom dejtu sjedio desno do nje, vrat me bolio deset dana :mrgreen:
ahahahahahaha pa fulio si poentu okrenut se prema njoj skroz ne samo glavu kralju :rol: :rol:
dobro vjerovatno se zajebaješ :salut:

ma to je inače dosta sitnica, koje sve imaju efekat pomalo, ako se poslože ta osoba dobija taj osjećaj da je sve potaman i "potrefilo se"
Za dva i po sata sam raznorazne poze promijenio, a sad kad vratim film yebi mi sve ako se ona pomjerila iz svog prvobitnog položaja :lol:

Edit: Ma ni je to više stvar respekta, sad u ovoj fazi puštam nek' ide kako ide, a puno više se trudim da se ne zamaram oko tih igrica nego što mi je stalo da je cimam, prosto nemam više ni volje ni živaca Bgm, rekao sam joj fino u zadnjem razgovoru da nismo na istom levelu oko shvatanja nekih stvari, da mi ne pada na pamet ni da je molim ni da se igram sa njom, i da će nekad kad sazrije shvatiti o čemu joj govorim (tu sam bio i malo oštriji, nije joj bilo pravo al' ko je hebe).

A to oko te njene ponude, svjesno sam to odbio, a i to sve radi tog yebenog društva jer bi svima sumnjivo postalo što odjednom nema mene ili nje, a podsjećam te da nismo nikome govorili o tim našim stvarima (na njenu inicijativu, meni je beskurac bilo, čak sam bio voljan da im kažem).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 08 dec 2017, 20:26

nek yebe mater necu vise nista pokusavati, samo sex na jednu noc nafatat Maju cvaju na Stupu kad zagorim i to je to mrš ba više
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 08 dec 2017, 20:42

Osim13 je napisao/la:nek yebe mater necu vise nista pokusavati, samo sex na jednu noc nafatat Maju cvaju na Stupu kad zagorim i to je to mrš ba više
:lol:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 08 dec 2017, 21:18

Osim13 je napisao/la:nek yebe mater necu vise nista pokusavati, samo sex na jednu noc nafatat Maju cvaju na Stupu kad zagorim i to je to mrš ba više
Jeftinije će te svakako izaći nego ovamo :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 09 dec 2017, 21:59

Derdiyok je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:nek yebe mater necu vise nista pokusavati, samo sex na jednu noc nafatat Maju cvaju na Stupu kad zagorim i to je to mrš ba više
Jeftinije će te svakako izaći nego ovamo :mrgreen:
Ma ne bi ja zalio feninga, samo da ja znam, al nije ta ljubav za mene :mrgreen: ocito...
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 10 dec 2017, 00:31

Imate li vi aplikacije na mobitelu da vam broji dane zajedno?

Ima li kakva kontra aplikacija? :lol:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rokoko87 » 10 dec 2017, 00:35

BelminM23 je napisao/la:Imate li vi aplikacije na mobitelu da vam broji dane zajedno?

Ima li kakva kontra aplikacija? :lol:
Kako misliš kontra?Da broji dane koliko nisu zajedno?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 10 dec 2017, 01:05

Da.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 10 dec 2017, 01:18

:wtf:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 10 dec 2017, 01:29

:kafa:

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 10 dec 2017, 02:39

Sto se mene tice ja je imam u glavi svakako :D

Avatar
Marsal
Postovi: 22709
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 10 dec 2017, 16:44

Marsal je napisao/la:
I sam sam još nesiguran oko ovoga :mrgreen: ali jedan poznanik mi je na to skrenuo pažnju pa mi se zadržalo u glavi zadnjih dana. Preko drugarice sa kojom istina više nisam u kontaktu upoznam jednu djevojku prije otprilike godinu dana. (nisu ni one aman zaman drugarice nego imaju zajedničku dobru) Počela je dolazit na te naše pijanke kad se sastanemo i normala, upoznali smo se. Ona je meni tad baš bila zapala za oko i planirao sam je barit ali saznam da ima neki lik i da je njihov odnos nedefinisan. Kao izlaze, ali nema tu ništa, on je haman nju friendzonirao :lol: i šta ću, puna mi kapa više drugarica i odustanem. Povremeno bismo završili mi na kafi ili tako, u grupi kad smo i stvarno je cura ne da je normala, nego je prenormala :lol: uvijek se sa njom ima šta i pričat i zezat. Opuštena i o sebi pri sebi da čovjek ne povjeruje.

Dodam je jednom na FB, javim joj se, nešto se zezali normala, par dana kasnije čestitam rođendan normala :mrgreen: I sad sve to tako stoji možda par mjeseci, tek neki dan pijem sa ovim drugarima i kaže meni jedan a što niko od vas nehljeba ne bari nju :mrgreen: Ja mu objasnim zadnje što sam znao o njoj za tog lika, kaže on pa de pogledajte joj male slike i statuse na Fejsu :rol: kad fakat sve je u fazonu kako njoj nedostaje beleg... ovaj ljubavi :mrgreen: slike tipa Looking for my other half, ovo-ono...kontam možda je i prebolila, možda nikad ništa nije ni bilo, možda ovo možda ono.

Kako sad da ja to izvedem. Npr nije meni problem javit se njoj, već imam dobar ulet i sve :mrgreen: ali kako da stavim do znanja da me zanima u tom smislu i kako da saznam je li ja nju zanimam :mrgreen: također siguran sam da mogu sad da joj se javim i da dogovorim neku pivu već ovih dana, ali kako da ovo odigram da poentiram.

Monolog i sugarbay, dje ste jbm vas :rol:
Iko drugi neka ideja? :mrgreen:
Što se tiče mene i onog posta prije par dana imam update :mrgreen:
Sretnem tu poznanicu slučajno u kafani, kako je stojala cura mi je odmah poletila u zagrljaj čim me je vidjela, malo me to i iznenadilo jer nije imala takav običaj dosad kad se sretnemo :mrgreen: tu smo malo stali popričali, bila je sa još jednom drugaricom sa kojom sam također u korektnim odnosima... zatim sam otišao sa stokom pijanom za drugi sto, kasnije sam ipak prišao opet njima dvjema i počastio pićem :mrgreen: i kad sam izlazio opet stanem malo sa ovom bezze nešto zezat se, inicirala je opet prva neki dodir za rame nešto :? i to me iznenadilo.

Sutradan joj se javim, odgovorila odmah iste sekunde bez nakooog kalkulisanja ko što žene obično znaju, i bezze tu smo nešto opušteno pričali i to je to u biti :mrgreen:

Sad mislim da ću sačekat malo da vidim šta će se desiti, ako se ona javi super, ako ne ja ću opet, a moguće je i da iduće sedmica ta drugarica što je bila sa njom i koju također znam sredi da njih dvije i par mojih jarana (svi se znamo) izađemo popit šta.

Pa vidjet ćemo :hmmmmm: znam da mi se ne sviđa činjenica što mi se puno počela motat po glavi :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 10 dec 2017, 17:02

Osvojio si ligu ne mozes imati i srece u.ljubavi nije uredu ne mogu dva dobra
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 10 dec 2017, 17:48

Marsal je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
I sam sam još nesiguran oko ovoga :mrgreen: ali jedan poznanik mi je na to skrenuo pažnju pa mi se zadržalo u glavi zadnjih dana. Preko drugarice sa kojom istina više nisam u kontaktu upoznam jednu djevojku prije otprilike godinu dana. (nisu ni one aman zaman drugarice nego imaju zajedničku dobru) Počela je dolazit na te naše pijanke kad se sastanemo i normala, upoznali smo se. Ona je meni tad baš bila zapala za oko i planirao sam je barit ali saznam da ima neki lik i da je njihov odnos nedefinisan. Kao izlaze, ali nema tu ništa, on je haman nju friendzonirao :lol: i šta ću, puna mi kapa više drugarica i odustanem. Povremeno bismo završili mi na kafi ili tako, u grupi kad smo i stvarno je cura ne da je normala, nego je prenormala :lol: uvijek se sa njom ima šta i pričat i zezat. Opuštena i o sebi pri sebi da čovjek ne povjeruje.

Dodam je jednom na FB, javim joj se, nešto se zezali normala, par dana kasnije čestitam rođendan normala :mrgreen: I sad sve to tako stoji možda par mjeseci, tek neki dan pijem sa ovim drugarima i kaže meni jedan a što niko od vas nehljeba ne bari nju :mrgreen: Ja mu objasnim zadnje što sam znao o njoj za tog lika, kaže on pa de pogledajte joj male slike i statuse na Fejsu :rol: kad fakat sve je u fazonu kako njoj nedostaje beleg... ovaj ljubavi :mrgreen: slike tipa Looking for my other half, ovo-ono...kontam možda je i prebolila, možda nikad ništa nije ni bilo, možda ovo možda ono.

Kako sad da ja to izvedem. Npr nije meni problem javit se njoj, već imam dobar ulet i sve :mrgreen: ali kako da stavim do znanja da me zanima u tom smislu i kako da saznam je li ja nju zanimam :mrgreen: također siguran sam da mogu sad da joj se javim i da dogovorim neku pivu već ovih dana, ali kako da ovo odigram da poentiram.

Monolog i sugarbay, dje ste jbm vas :rol:
Iko drugi neka ideja? :mrgreen:
Što se tiče mene i onog posta prije par dana imam update :mrgreen:
Sretnem tu poznanicu slučajno u kafani, kako je stojala cura mi je odmah poletila u zagrljaj čim me je vidjela, malo me to i iznenadilo jer nije imala takav običaj dosad kad se sretnemo :mrgreen: tu smo malo stali popričali, bila je sa još jednom drugaricom sa kojom sam također u korektnim odnosima... zatim sam otišao sa stokom pijanom za drugi sto, kasnije sam ipak prišao opet njima dvjema i počastio pićem :mrgreen: i kad sam izlazio opet stanem malo sa ovom bezze nešto zezat se, inicirala je opet prva neki dodir za rame nešto :? i to me iznenadilo.

Sutradan joj se javim, odgovorila odmah iste sekunde bez nakooog kalkulisanja ko što žene obično znaju, i bezze tu smo nešto opušteno pričali i to je to u biti :mrgreen:

Sad mislim da ću sačekat malo da vidim šta će se desiti, ako se ona javi super, ako ne ja ću opet, a moguće je i da iduće sedmica ta drugarica što je bila sa njom i koju također znam sredi da njih dvije i par mojih jarana (svi se znamo) izađemo popit šta.

Pa vidjet ćemo :hmmmmm: znam da mi se ne sviđa činjenica što mi se puno počela motat po glavi :mrgreen:
Dobro je, fini znakovi, moglo bi tu bit sta :mrgreen: :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 12 dec 2017, 19:34

Ono kad ti se svidi neki poluselebriti na lokalnom nivou, a ti klošar zadnji, čak ni svi ukućani ne znaju da postojiš. :lolno: :facepalm:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la avenija » 13 dec 2017, 00:39

Marsal j.ebo ti meni mater :mrgreen: ako je ne zbaris, ali izgleda da si ckapi ko i ja pa ti treba 234 dana da pokusas konkretno nesto.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 dec 2017, 01:32

Nisam nikad pisao ovdje al' gledam da smo manje-više svi u istim gov.nima.
Prati moju situaciju: izlazim s curom cijelo ljeto, ne prečesto jer smo udaljeni poprilično al maznem ja auto i stisnem malo novčanik pa dođem. I vrh sve, šetnje Vilsom, kafe, kolači, Metropolisi... šta god predložim, hoće. Hajmo u Konjic, hajd. Hajmo na Vlašić, hajd. Hajmo u Goražde, može. Rođendani, pokloni, ma ja već kontam to je veza, samo što niko neće/"ne smije" da započne priču oko tog. Jednu noć me šejtan navrati da je zovnem u kino, neka kulturna romansa bila, ka'e ne mogu noćas, idem s momkom negdje. :facepalm:
Šta sam ja bio ovdje, koji faktor, koji braco, frendzona, femilizona skoro jbt? A ničim nikad nisam pokazao da hoću prijateljstvo. Što kaže Osim (preletio sam zadnjih par stranica), ofirne su bile više moje izjave, pjesme u inbox, rođendanski poklon je sam za sebe rekao. Znači zvijezdu s neba skinut, evo, i na kraju ćorak.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.