Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 10 jan 2018, 20:31

Goalgetter je napisao/la: I ja ganjam vec poduze jednu iz Jelaha, eto me u komsiluk. :lol:
Je li iz dijaspore. :D Ako je domaća u velikoj si prednosti. :mrgreen:

@Dedriyok
Ne shvatih te baš najbolje šta si želio da kažeš o svom slučaju, a i da li govoriš nešto o ovome što sam ja napisao. Finansije su važna stvar za dobru budućnost veze, ali je gadno kada ti kao sin moraš dobar dio svojih primanja usmjeriti na porodicu, tebi to nije problem, ali nekoj koju tek treba da ženiš neće baš biti svejedno to prihvatiti. Naravno opet se postavlja pitanje, treba li ti takva žena uopšte.

Kod mene nije takav slučaj, nadam se da neće ni biti, ali veća vjerovatnoća je da se to desi kod mene u mlađoj dobi 30-35 godina iz razloga što me moji nisu dobili sa 24 nego sa 44 godine.

Vjeruj da ima svakakvih snaha i sinova, koji u svakoj drugoj rečenici i imovini roditelja govore, kad umru, to meni ostaje, a roditelji jedva da 50 godina imaju. Ili starija djeca dobiju nešto od imovine prije u stalno vlasništvo, a mlađem govori za ostata, hajde bolan tebi će to ostati poslije smrti.

Daleko je ovo od teme seks, ali ima malo veze sa ljubavi. :mrgreen:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 10 jan 2018, 21:06

BelminM23 je napisao/la:
@Dedriyok
Ne shvatih te baš najbolje šta si želio da kažeš o svom slučaju, a i da li govoriš nešto o ovome što sam ja napisao. Finansije su važna stvar za dobru budućnost veze, ali je gadno kada ti kao sin moraš dobar dio svojih primanja usmjeriti na porodicu, tebi to nije problem, ali nekoj koju tek treba da ženiš neće baš biti svejedno to prihvatiti. Naravno opet se postavlja pitanje, treba li ti takva žena uopšte.

Kod mene nije takav slučaj, nadam se da neće ni biti, ali veća vjerovatnoća je da se to desi kod mene u mlađoj dobi 30-35 godina iz razloga što me moji nisu dobili sa 24 nego sa 44 godine.

Vjeruj da ima svakakvih snaha i sinova, koji u svakoj drugoj rečenici i imovini roditelja govore, kad umru, to meni ostaje, a roditelji jedva da 50 godina imaju. Ili starija djeca dobiju nešto od imovine prije u stalno vlasništvo, a mlađem govori za ostata, hajde bolan tebi će to ostati poslije smrti.

Daleko je ovo od teme seks, ali ima malo veze sa ljubavi. :mrgreen:
Bazirao sam se na ono podvučeno te na ljudske osobine i razumijevanje prema drugima. Meni to nije problem, isto kao što mi problem ne bi bio da ona svoje finansije usmjerava ka svojim roditeljima ako su u takvom, ne daj Bože, stanju. A opet postoji mogućnost da bi nekad došlo do nesuglasica, barem sa jedne strane. Nikad ne znaš sa 100%-tnom sigurnošću šta sve može biti u braku :mrgreen:

Imaš i ovakve slučajeve ( u spojleru ), što za mene nije normalno.
Čujem da ti se sin oženio i kćerka udala! Deder kakva ti je snaha? Da čujem...
- Ma ćuti, draga. Ne d’o Bog nikom. Takvog insana još srela nisam. Ne da sinu disati. Ujutro on gospođi nosi doručak u krevet, k’o da je carica. To u nju gleda kad govori.. A ne smije mrdnuti bez nje il' dok je ne pita. A da kupi šta što se njemu sviđa dok ona ne kaže, samo sanjati o tome može. Juče ga zatekoh kako usisava. Kod mene nije znao ni kako usisivač izgleda. Najviše me pogodi što snaha stida nema. Preda mnom se cmaču i u krilo mu sjeda pa ja moram, stara, pogled skretati. Svašta insan doživi, ali da ću dočekat da mi sin bude papučar - ni u snu snila nisam.
- Šta ćes draga moja, takve dobre ljude vazda safataju rospije, nego kakav ti je zet?
Sagovornici se popravi raspoloženje, nasmija se, te s ponosom poče:
- E Bog me počastio zetom. Da znaš kakav je to insan i kako je pazi, ama samo bih sjedila i gledala tu ljubav i sreću. On ti ujutro ustane pa joj doručak napravi, odnese u krevet, kaže nek se odmori, vazda nešto po kući radi. Da vidiš kad ona šta priča, pa se ono smije, a on ti u nju gleda k’o da su joj umjesto zuba zlatnici, sav se topi. A kako je poštuje, nigdje bez nje ne ide, il' joj kaže ako će gde, vidi se da je čovjek ozbiljno shvatio brak. Ne bi ti on nešto kupio bez nje... Sve nju pita ''dušice, hoćemo l' ovo, možemo l' ono, sviđa l' ti se...'' Ništa njemu nije teško ni u kući joj pomoć, usisa, opere suđe. Pa malo, malo, pa je poljubi, te je štipne, u krilo stavi, a ja onda, kad vidim kakav je to insan i kako je voli, sve bih plakala od sreće...
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 10 jan 2018, 21:41

Dopisujem se s nekom curom i vidim joj na instagramu datum, pitam jel ima momka, kaže nema, provjerim malo, 2 ipo godine u vezi. Pitam je opet, kaže to je datum kad mi se nećakinja rodila :lol:

Pravim se lud, ko ga yebe.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 10 jan 2018, 22:58

Lillard je napisao/la:
Pravim se lud, ko ga yebe.
Pa šta drugo može osoba koja brani ratne zločince? :shock:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la jasmin10 » 10 jan 2018, 23:01

Hahahhahahahaha najjači :rol: :rol:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 10 jan 2018, 23:02

Lillard je napisao/la:Dopisujem se s nekom curom i vidim joj na instagramu datum, pitam jel ima momka, kaže nema, provjerim malo, 2 ipo godine u vezi. Pitam je opet, kaže to je datum kad mi se nećakinja rodila :lol:

Pravim se lud, ko ga yebe.
Da je makar rekla mati, otac, brat, sestra.. umro neko bitan, nešto u što bi neko možda i povjerovao, al' ni manje ni više nego rodila se nećakinja? :lol: :bow:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 10 jan 2018, 23:02

Marsal je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
Pravim se lud, ko ga yebe.
Pa šta drugo može osoba koja brani ratne zločince? :shock:
Feniks pa u kost :rol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 10 jan 2018, 23:09

jasmin10 je napisao/la:Hahahhahahahaha najjači :rol: :rol:
Jel mračno u maršalovom šu.pku?

@aerials

Što je najgore, cura nema slike s frajerom, al zato u komentarima lik grmi. Al ko neću skontat :roll: :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la jasmin10 » 10 jan 2018, 23:15

Lillard je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Hahahhahahahaha najjači :rol: :rol:
Jel mračno u maršalovom šu.pku?

@aerials

Što je najgore, cura nema slike s frajerom, al zato u komentarima lik grmi. Al ko neću skontat :roll: :lol:
Jesi me sad zayebo :rol: :rol: :rol:

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramsey8 » 10 jan 2018, 23:17

Hajd sve meni nije jasno kad on bilo sta stigne raditi kad prati i navija za 101 klub i jos prati i tekme rivalskih klubova
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 10 jan 2018, 23:56

Uglavnom samo da javim da je zene ufatio lud trend da gace sve manje nose.Na radost. :opaopa:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 11 jan 2018, 01:03

Aerials je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Dopisujem se s nekom curom i vidim joj na instagramu datum, pitam jel ima momka, kaže nema, provjerim malo, 2 ipo godine u vezi. Pitam je opet, kaže to je datum kad mi se nećakinja rodila :lol:

Pravim se lud, ko ga yebe.
Da je makar rekla mati, otac, brat, sestra.. umro neko bitan, nešto u što bi neko možda i povjerovao, al' ni manje ni više nego rodila se nećakinja? :lol: :bow:
Postala je tedka jedne male swatkice.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3253
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RollingPaper » 11 jan 2018, 01:25

sanjao sam da si kraj mene i da mi opet pripadneš sva
sanjao sam to i molio nebo da me ne budi iz sna

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 11 jan 2018, 01:38

rio_Ferdy88 je napisao/la:
harden je napisao/la:Ako si s nekim godinu-dvije a nije bilo nikakvog seksualnog čina, odsjeci ga sebi. Nisi ni zaslužio da bude nešto :mrgreen:
Jel' to i žene vrijedi (npr sestru, i sl.), ili samo za muške (ono klasično muško licemjerje :mrgreen: ), i to ne mislim kao uvredu, nego čisto da vidim kad bi se našla u takvoj situaciji da li bi odobrio.
Iskreno, ne znam ni sam šta da ti odgovorim na ovo. Ovo je bilo više onako iz muške perspektive :mrgreen:

Da li bih odobrio? Šta to? Žao mi je što nisam potpuno razumio ovaj tvoj post pa da ti adekvatno odgovorim.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 11 jan 2018, 08:06

Sjećate se mog posta od prije 2-3 dana? E juče ulazim u isti kafić, na istom mjestu isti tip koji je bio s "mojom" malom sjedi s drugom trebom, al sad nekako još bliže nego s mojom, one milka praline su na stolu (srce ono), šapuću nešta jedno drugom... il je lik predator pa ganja obje il' je neka famelija il stari drug ove moje. Ne znam je dovoljno dugo da bih znao neku staru ekipu. Morat ću istražit malo, nema mi druge.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la work » 11 jan 2018, 08:21

Samo ti istrazuj, pokupit ce je neko treci.
Dvije su ti opcije:
1. Ne svidjas jos se.
2. Druzila bi se sa tobom intimno pa te malo testira da vidi jesi li pi***.
U obe varijante, ako ne reagujes, neces je***, tako da prvom prilikom "E cao, idem igrat klisa, hajd sa mnom..." i ne razmisljaj previse.
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 11 jan 2018, 10:28

skoroalen je napisao/la:Sjećate se mog posta od prije 2-3 dana? E juče ulazim u isti kafić, na istom mjestu isti tip koji je bio s "mojom" malom sjedi s drugom trebom, al sad nekako još bliže nego s mojom, one milka praline su na stolu (srce ono), šapuću nešta jedno drugom... il je lik predator pa ganja obje il' je neka famelija il stari drug ove moje. Ne znam je dovoljno dugo da bih znao neku staru ekipu. Morat ću istražit malo, nema mi druge.
biće da je on svakoj yebač, a ti dobar drug :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 11 jan 2018, 10:37

Provjeri joj starije slike i lajkove na starijim slikama. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 11 jan 2018, 11:08

work je napisao/la:Samo ti istrazuj, pokupit ce je neko treci.
Dvije su ti opcije:
1. Ne svidjas jos se.
2. Druzila bi se sa tobom intimno pa te malo testira da vidi jesi li pi***.
U obe varijante, ako ne reagujes, neces je***, tako da prvom prilikom "E cao, idem igrat klisa, hajd sa mnom..." i ne razmisljaj previse.
Umjesto da ide s neba pa u rebra i pokaže inicijativu on oteže i na kraju će ga popušit.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
pesmaster
Postovi: 868
Pridružen/a: 24 okt 2011, 20:38
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la pesmaster » 11 jan 2018, 11:37

Pozdrav momci imam jedan problem.. Počela mi se sviđati kolegica sa posla. A i ona ne krije neku simpatiju prema meni. Zadnjih mjesec dana pišemo stalno, do zore ujutro ostajemo budni.. par puta smo izašli na kafu, ali nije bilo ništa "više". Sinoć mi kaže da ima momka već neko vrijeme, ALI da sam joj ja draži i da me je zavoljela... Kao s njim se i ne viđa, nije uopšte sretna i ne smatra to nekom vezom ali (**** je ali). Čak, nagovara me da pobjegnemo zajedno negdje preko granice jer joj je dosta svega ovdje.. Mene samo buni sad, ima momka a ovako pristaje sa mnom na neke stvari.. Ne znam šta da radim, najgore što mi se zaista sviđa i još mi odgovara po ponašanju ali eto sad ne znam šta da mislim i kako da se postavim..

Savjeti ?
Sloboda Tuzla !!!

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.