Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 12 jan 2018, 23:51

...i posle 15 godina ti bude bolje. Nabavis si motor. To ti vraca samopouzdanje. Jesi vidio nekad motordzije da cmizdre za nekom ribom? :mrgreen:

NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 12 jan 2018, 23:52

Penaltiky je napisao/la: U istim smo **** izgleda :mrgreen:
Zašto prijatelju?
muhamedhulk je napisao/la:Skoro, moj brat je tvoja generacija, sad ce 22 napuniti; taj problem oko zena je rijesio sto se ozenio, ima i dijete, 15 mjeseci. :D
Ja stara 'konjina' 1990. godiste jos ni cure... :mrgreen:
Je l' te makar stid? :lol:
Ne bih ja mogao živjet sa tim pritiskom, sva sreća u mene je sestra dosta starija pa je uvijek sav pritisak na njoj
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 12 jan 2018, 23:54

Marsal je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la: U istim smo **** izgleda :mrgreen:
Zašto prijatelju?
muhamedhulk je napisao/la:Skoro, moj brat je tvoja generacija, sad ce 22 napuniti; taj problem oko zena je rijesio sto se ozenio, ima i dijete, 15 mjeseci. :D
Ja stara 'konjina' 1990. godiste jos ni cure... :mrgreen:
Je l' te makar stid? :lol:
Ne bih ja mogao živjet sa tim pritiskom, sva sreća u mene je sestra dosta starija pa je uvijek sav pritisak na njoj
Pa to jedna ozbiljna a prema ostalim đubre
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 12 jan 2018, 23:56

Marsal je napisao/la:Je l' te makar stid? :lol:
Ne bih ja mogao živjet sa tim pritiskom, sva sreća u mene je sestra dosta starija pa je uvijek sav pritisak na njoj
Pocela se polako potezati prica; dje, sta, kad zenidba? :D Hahah Reko nije se jos rodila. Sreca ima jedan blizi rodjak stariji, pa familija na njega vrsi pritisak, mada sam i ja cesto na 'udaru'.
Dao sam sebi rok jos dvije godine, ovu i sljedecu. Valjda se ubode nesto :D Idealno bi bilo ko kod brata Rija sto je sad :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 12 jan 2018, 23:58

Penaltiky je napisao/la: Pa to jedna ozbiljna a prema ostalim đubre
A to :lol: Ma samo bahato, yebe mi se. Ne moram ga nikad više umočit, ali sebi sam na prvom mjestu
muhamedhulk je napisao/la:
Pocela se polako potezati prica; dje, sta, kad zenidba? :D Hahah Reko nije se jos rodila. Sreca ima jedan blizi rodjak stariji, pa familija na njega vrsi pritisak, mada sam i ja cesto na 'udaru'.
Dao sam sebi rok jos dvije godine, ovu i sljedecu. Valjda se ubode nesto :D Idealno bi bilo ko kod brata Rija sto je sad :kafa:
Ma naići će nešto, nemoj brinut. Tek ti je 28 godina :mrgreen: Moj stari se oženio u 35-oj, mene dobio u 45-oj, aBd i unuke će doživjet. Nema žurbe kralju :)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 13 jan 2018, 00:01

Ma samo bit đubre do kraja, kad žensko mršneš od stola dotako si zadnji stadij mizantropije i keljizma a to je Nirvana, zen
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 13 jan 2018, 00:05

Marsal je napisao/la:Ma naići će nešto, nemoj brinut. Tek ti je 28 godina :mrgreen: Moj stari se oženio u 35-oj, mene dobio u 45-oj, aBd i unuke će doživjet. Nema žurbe kralju :)
Valja lozu širiti yeboga ti. Nece valjda takva ljudina ostaviti samo jedan potomak ovom gradu. Ocekujem da budeš ko Šeki, da imamo šta u Celiku gledati. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 13 jan 2018, 00:11

Belmin6 je napisao/la: Valja lozu širiti yeboga ti. Nece valjda takva ljudina ostaviti samo jedan potomak ovom gradu. Ocekujem da budeš ko Šeki, da imamo šta u Celiku gledati. :mrgreen: :mrgreen:
Ma kakvi legendo, ne volim ja djecu nešto posebno :lol:
To plače, kuka, cmizdri, dernja se, zanovijeta - ma marš u pm
Volim svoj mir najviše na svijetu :mrgreen:
Sestra nek rađa unuke roditeljima, a ja ću i dalje pravit samo životna razočarenja :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 13 jan 2018, 00:12

skoroalen je napisao/la:
meho-medo je napisao/la:Ona mislila vi prijatelji, kako da ne. Ako se niste ranije druzili, skoro se upoznali i nakon toga izlazili na kafe, pisali cesto jasno je i pticama na grani o cemu se radi.
Meni nije jasno kako ljudi pored svih obaveza imaju vremena za sticati na ovakav nacin prijatelje, da imamo hrabrosti svim semama koje nas ispale trebali bi ovako odgovorit lutko lijepa, prijetelja imam dovoljno, ne trebam ih vise, s tobom sam htio nesto drugo posto ti to ne zelis nemam vremena da i s tobom budem prijatelj.
To je to brate, da je meni sad crtu povuć. Hoćeš prijatelja? Traži ga na drugom mjestu, ćao. Al ja znam da nisam takav, da ja to nikad ne bih uradio, jedino što mogu (i hoću) je da ohladim odnos skroz, da je počnem na faksu izbjegavat pa da sa svoje strane izgubim interesovanje a i da mi se ona prestane "prijateljski" uvaljivat za neke stvari.
@Aerials a ne znam više koji pristup "pali". Ne ide da na prvoj kafi kažem da mi se sviđa i da hoću da budem s njom, manijakalno bi djelovalo skroz, jer za nju sam na prvoj kafi mogao bit i serijski ubica. Barem po mom mišljenju je tako. A i vjerujem da je fazon ovo što je @Jack napisao. Ne spadam u red manekena, i na prvu me "uhvate" kao jarana iako je jasno da to neću da budem. A ne napadam cure koje su iznad moje lige, nije ni to problem sigurno, sve su to djevojke za kojim se nikakva prašina inače ne diže, ne mogu reći da sam ikad "udario" na top ribu pa da se žalim nešta.
Mislim da nije to toliko stvar pristupa, ako nakon nekog vremena djevojci ne "klikne" i isprva ne osjeća neku privlačnost prema tebi dzaba ti sve. Siguran sam da djevojka vec pri prvom kontaktu otprilike odredi da li joj je taj momak za nesto vise ili za odgurivanje u friendzone, upoznavanje samo potvrdi taj izbor. Ili joj se dopadas ili joj se ne dopadas pa sve izbjegne tim izgovorom ja sam mislila da smo mi prijatelji. Svejedno pokusao si neces grist sebe s pitanjem sta bi bilo da nisam pokusao, kreni dalje dok ne nadjes neku kojoj ces odgovarati pa od 10 njih odredjen broj ce sigurno osjecati nesto vise od prijateljstva prema tebi.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 jan 2018, 00:45

StevieG8 je napisao/la: Mislim da nije to toliko stvar pristupa, ako nakon nekog vremena djevojci ne "klikne" i isprva ne osjeća neku privlačnost prema tebi dzaba ti sve. Siguran sam da djevojka vec pri prvom kontaktu otprilike odredi da li joj je taj momak za nesto vise ili za odgurivanje u friendzone, upoznavanje samo potvrdi taj izbor. Ili joj se dopadas ili joj se ne dopadas pa sve izbjegne tim izgovorom ja sam mislila da smo mi prijatelji. Svejedno pokusao si neces grist sebe s pitanjem sta bi bilo da nisam pokusao, kreni dalje dok ne nadjes neku kojoj ces odgovarati pa od 10 njih odredjen broj ce sigurno osjecati nesto vise od prijateljstva prema tebi.
Ma samo prvi dojam. Moja prijateljica iz srednje je vidjela lika u kafiću, uslikala ga k'o ono što na spotted šalju i raspitivala se ko je i šta je. Saznala, našla ga, zapratila, lajkala par slika... lik se javi, prva kafa, druga kafa je već bila veza. Meni je to divlje, vidiš lika koji može bit u braku jbt, izmamiš ga na kafu i odmah si u vezi. Kasnije se žale kad i nakon dvije godine veze takav lik napravi sranje, prevari il šta već. Pa lutko, nisi ni znala u šta se upuštaš.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Narin » 13 jan 2018, 01:15

Marsal je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la: Valja lozu širiti yeboga ti. Nece valjda takva ljudina ostaviti samo jedan potomak ovom gradu. Ocekujem da budeš ko Šeki, da imamo šta u Celiku gledati. :mrgreen: :mrgreen:
Ma kakvi legendo, ne volim ja djecu nešto posebno :lol:
To plače, kuka, cmizdri, dernja se, zanovijeta - ma marš u pm
Volim svoj mir najviše na svijetu :mrgreen:
Sestra nek rađa unuke roditeljima, a ja ću i dalje pravit samo životna razočarenja :lol:
Tako treba!

Ista je i kod mene situacija. :salut:

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 13 jan 2018, 01:19

Kakav je ovo porast u odgovorima na anketi
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 13 jan 2018, 07:13

Belmin6 je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Ma naići će nešto, nemoj brinut. Tek ti je 28 godina :mrgreen: Moj stari se oženio u 35-oj, mene dobio u 45-oj, aBd i unuke će doživjet. Nema žurbe kralju :)
Valja lozu širiti yeboga ti. Nece valjda takva ljudina ostaviti samo jedan potomak ovom gradu. Ocekujem da budeš ko Šeki, da imamo šta u Celiku gledati. :mrgreen: :mrgreen:
To je najlakše :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 13 jan 2018, 09:37

StevieG8 je napisao/la: Mislim da nije to toliko stvar pristupa, ako nakon nekog vremena djevojci ne "klikne" i isprva ne osjeća neku privlačnost prema tebi dzaba ti sve. Siguran sam da djevojka vec pri prvom kontaktu otprilike odredi da li joj je taj momak za nesto vise ili za odgurivanje u friendzone, upoznavanje samo potvrdi taj izbor.
:thumbup:
skoroalen je napisao/la: Ma samo prvi dojam. Moja prijateljica iz srednje je vidjela lika u kafiću, uslikala ga k'o ono što na spotted šalju i raspitivala se ko je i šta je. Saznala, našla ga, zapratila, lajkala par slika... lik se javi, prva kafa, druga kafa je već bila veza. Meni je to divlje, vidiš lika koji može bit u braku jbt, izmamiš ga na kafu i odmah si u vezi. Kasnije se žale kad i nakon dvije godine veze takav lik napravi sranje, prevari il šta već. Pa lutko, nisi ni znala u šta se upuštaš.
Čuj vidiš lika koji može biti u braku. Isto kao da se momcima nikad ne desi da priđu udatoj ženi. To ne možeš znati, na kraju krajeva od te osobe se očekuje da te odbije jer je zauzeta, kao što je slučaj i sa osobama koje su samo u vezi.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 13 jan 2018, 10:31

Dok se vi handrite sa osnovama, rio već doktoriro.
Čojk našo prsten :cool:
Koji iskorak jbt država :rol:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 13 jan 2018, 10:50

Pa može i Maršal naći prsten, al' šta je sa curom? :mrgreen:
Maršale ne zamjeri. :oops:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 13 jan 2018, 11:09

Aerials je napisao/la: al' šta je sa curom?
Mojne me ba vuč za jezik :mrgreen: znaš da smo mi iz mahale prilično kratkog fitilja.

Čovječe, oni hoće da se vjere a da svadba bude do kraja godine. :opaopa: :lol:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

FoSte95
Postovi: 12643
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 13 jan 2018, 11:30

sekerbay je napisao/la:
Aerials je napisao/la: al' šta je sa curom?
Mojne me ba vuč za jezik :mrgreen: znaš da smo mi iz mahale prilično kratkog fitilja.

Čovječe, oni hoće da se vjere a da svadba bude do kraja godine. :opaopa: :lol:
čekaj, i cura zna za riovu namjeru?
hoće i ona da se udaje?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 13 jan 2018, 11:39

FoSte95 je napisao/la:čekaj, i cura zna za riovu namjeru?
hoće i ona da se udaje?
Mislim da bi ona prije danas nego sutra :rol:
Ne, sad ozbiljno, razgovaraju i na osnovu tih razgovora, zaključujem da je rio njen čovjek snova :mrgreen:
Pričalo se I o vjerenickom prstenu i to.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 13 jan 2018, 15:52

Sta mislite o javljanju preko storya prije ce to upasti,nego ono klasicno javljanje "ej" i to pa onda ide kurcenje s kratkim porukama seenom odyebom :lol
Vidim u zadnje vrijeme to prolazi

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], numanumaye22 i 27 gostiju.