Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

lol89
Postovi: 903
Pridružen/a: 16 jan 2019, 00:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la lol89 » 19 maj 2019, 12:01

:rol: 146:146

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bambus » 19 maj 2019, 13:58

Opasna prednost bgm.
!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 19 maj 2019, 15:05

Kolko Rio fali temi. Sta je sa njim?
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Otelo
Postovi: 33481
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 19 maj 2019, 15:09

slika
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 19 maj 2019, 20:14

Jest lijepo bit u vezi. :kafa:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BosniaBoston » 19 maj 2019, 20:33

Goretzka je napisao/la:Jest lijepo bit u vezi. :kafa:
“Ne mozes na pivu s drugovima,slavimo 7 sedmica veze” :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
StevieG8
Postovi: 13406
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 19 maj 2019, 21:09

Goretzka je napisao/la:Jest lijepo bit u vezi. :kafa:
Tako sam i ja mislio prva 3 mjeseca :lol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 19 maj 2019, 21:30

@BosniaBoston Nije ti to trebalo :lol: a fakat toga ima, meni se nikad nije desilo. Mislim podrazumjeva se da cemo izaci kad nam je npr 7mj al nikad mi neka nije rekla ono nemoj s drugovima :stop:

@StevieG8 sutii, ne ureklo se, dobro ide a mislio sam da ce bit svega jer je bas teska. Znam da bura tek dolazi al bit ce dobro valjda. :D

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StrikeWarzone » 20 maj 2019, 13:07

StevieG8 je napisao/la:
Goretzka je napisao/la:Jest lijepo bit u vezi. :kafa:
Tako sam i ja mislio prva 3 mjeseca :lol:
4 :D
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 20 maj 2019, 16:04

Jest meni lijepo sad kad nisam u vezi :mrgreen: pisao sam vec da sam izasao iz duge veze(4 godine), sjebo se kad je vidio da je nasla novog odmah nakon 2,3 mjeseca.Sad se sve okrenulo, meni se djevojke doslovno same nude i javljaju a ona prekinula tu novu vezu i pokajala se :opaopa: e nema sad nazad, ne znam samo kako im propade tolika ljubav, po drustvenim mrezama se to činilo kao najveca ljubav ikad, te datumi te citati a vidi sad :urnebes:

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StrikeWarzone » 20 maj 2019, 18:50

enobarca je napisao/la:Jest meni lijepo sad kad nisam u vezi :mrgreen: pisao sam vec da sam izasao iz duge veze(4 godine), sjebo se kad je vidio da je nasla novog odmah nakon 2,3 mjeseca.Sad se sve okrenulo, meni se djevojke doslovno same nude i javljaju a ona prekinula tu novu vezu i pokajala se :opaopa: e nema sad nazad, ne znam samo kako im propade tolika ljubav, po drustvenim mrezama se to činilo kao najveca ljubav ikad, te datumi te citati a vidi sad :urnebes:
Tipicno zensko koje misli da je tebi naudila. Mi prekinuli krajem marta ,ona za dva dana izasla s drugim nakon veze od godinu,da ne pisem sta je prije sve lagala i obecavala. Ja prekinuo svaki kontakt, nit je pratim niti gledam dje je i sta je osim sto mi je drugsrica par puta napisala dje je dok joj nisam rekao da prestane to da radi :D Uglavnom,znala mi je cesto naumpast u nekim glupim.okolnostima,no na kraju kad sve saberem vise je tih nekih negativnih i neljudskih stvari koje sam dozivio od nje. Ja se oporavio,dozvao,jedna poznanica,za koju znam da je dosta ozbiljna osoba, i gdje nema onih djecijih igrica poput ignorisanja itd mi je priznala da joj se svidjam . Negdje izgubis,negdje dobijes a karma je takva da ce uvijek stizat one koji to zasluze. :)
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 20 maj 2019, 18:58

StrikeWarzone je napisao/la:
enobarca je napisao/la:Jest meni lijepo sad kad nisam u vezi :mrgreen: pisao sam vec da sam izasao iz duge veze(4 godine), sjebo se kad je vidio da je nasla novog odmah nakon 2,3 mjeseca.Sad se sve okrenulo, meni se djevojke doslovno same nude i javljaju a ona prekinula tu novu vezu i pokajala se :opaopa: e nema sad nazad, ne znam samo kako im propade tolika ljubav, po drustvenim mrezama se to činilo kao najveca ljubav ikad, te datumi te citati a vidi sad :urnebes:
Tipicno zensko koje misli da je tebi naudila. Mi prekinuli krajem marta ,ona za dva dana izasla s drugim nakon veze od godinu,da ne pisem sta je prije sve lagala i obecavala. Ja prekinuo svaki kontakt, nit je pratim niti gledam dje je i sta je osim sto mi je drugsrica par puta napisala dje je dok joj nisam rekao da prestane to da radi :D Uglavnom,znala mi je cesto naumpast u nekim glupim.okolnostima,no na kraju kad sve saberem vise je tih nekih negativnih i neljudskih stvari koje sam dozivio od nje. Ja se oporavio,dozvao,jedna poznanica,za koju znam da je dosta ozbiljna osoba, i gdje nema onih djecijih igrica poput ignorisanja itd mi je priznala da joj se svidjam . Negdje izgubis,negdje dobijes a karma je takva da ce uvijek stizat one koji to zasluze. :)
To je to, pokusa nauditi tebi a na kraju naudi vise samoj sebi.Ali eto bitno da ona dokaze svijetu kako moze bez tebe, djecja posla :mrgreen:

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 20 maj 2019, 20:55

Cim je ljubav koja se pokazuje po drustvenim mrezama vise nego sto treba znaj da i nije neka ljubav. Najvise se vole oni kojima je bitno da samo oni znaju da su zajedno.
Jos jedna stvar zalosno je koliko se ljudi vole a nisu ili ne mogu biti zajedno a ima onih koji se nikad nece volit al glume tu neku ljubav pred ljudima.
Imam prijatelja koji je lud za jednom djevojkom, ona za njim takodjer al je preponosna da mu to kaze. On meni kaze,da mi samo hoce priznat odma bi se sve okrenulo. Nisam mnogo savjeta davao jer sam se i ja napatio, dosta mi za zivota :D

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 20 maj 2019, 21:50

Goretzka je napisao/la:Cim je ljubav koja se pokazuje po drustvenim mrezama vise nego sto treba znaj da i nije neka ljubav. Najvise se vole oni kojima je bitno da samo oni znaju da su zajedno.
Jos jedna stvar zalosno je koliko se ljudi vole a nisu ili ne mogu biti zajedno a ima onih koji se nikad nece volit al glume tu neku ljubav pred ljudima.
Imam prijatelja koji je lud za jednom djevojkom, ona za njim takodjer al je preponosna da mu to kaze. On meni kaze,da mi samo hoce priznat odma bi se sve okrenulo. Nisam mnogo savjeta davao jer sam se i ja napatio, dosta mi za zivota :D
jestel na fb stavili da ste u vezi? :D
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 20 maj 2019, 23:47

Ma kako to, fejs izumro :D imamo jednu gotivnu sliku na instagramu i dovoljno. :D Sjetim se i kontam sta bi da te nisam poslusao hahah

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 21 maj 2019, 21:03

Goretzka je napisao/la:Ma kako to, fejs izumro :D imamo jednu gotivnu sliku na instagramu i dovoljno. :D Sjetim se i kontam sta bi da te nisam poslusao hahah
srecom pa si poslusao mudrog starca :mrgreen:

jos da sam sebi znam dati pravi savjet, gdje bi mi kraj bio :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 21 maj 2019, 22:07

Jos da nije pricu izmislio, gdje bi mu kraj bio.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 21 maj 2019, 22:28

Justin je napisao/la:Jos da nije pricu izmislio, gdje bi mu kraj bio.
jesi ti jedini samac u ekipi :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 21 maj 2019, 22:47

legenda reala je napisao/la:
Justin je napisao/la:Jos da nije pricu izmislio, gdje bi mu kraj bio.
jesi ti jedini samac u ekipi :P
Kod mene samo motor i uzivancija ko u druga Alema.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 22 maj 2019, 00:00

KK_Bosna je napisao/la:
Goretzka je napisao/la:Ma kako to, fejs izumro :D imamo jednu gotivnu sliku na instagramu i dovoljno. :D Sjetim se i kontam sta bi da te nisam poslusao hahah
srecom pa si poslusao mudrog starca :mrgreen:

jos da sam sebi znam dati pravi savjet, gdje bi mi kraj bio :mrgreen:
To tako ide na kraju skontas da si svima pomogao osim sebi haha :lol: I ja sam takodjer svima dijelio savjete a sebe nisam znao nasavjetovat, al sad je dobro hvala Bogu :D

@Justin troll si kao i uvijek, neka te ajd :)

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], AshburtonG, Confiance, delko, GIBRA, Grk1234, Hightower, kraljttbvb, Marsal, StevieG8 i 33 gosta.