Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kolezeljovac » 21 jan 2020, 02:31

redbull93 je napisao/la:
21 jan 2020, 02:24
Pa jbt javi joj se i reci sta mislis, sta imas izgubit. Al uzivo naravno nekako se nadji sa njoj, nemoj preko poruke, naravno prije toga ispitaj jel momak jos tu, nemoj se prosipat djaba.

Ako ne pokusas citav zivot ces se pitati sta je moglo biti, ukoliko pokusas, a odbije te, lakse ces prebolit. Jest mozda da se krvimo na prepucavanjima, al ovo ti je iskren savjet. 😄
Prepucanja nek ostanu na prepucavanjima..

Ne znam brate, to sam i planirao da ispitam da vidim... :crazy:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
redbull93
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la redbull93 » 21 jan 2020, 02:35

kolezeljovac je napisao/la:
21 jan 2020, 02:31
redbull93 je napisao/la:
21 jan 2020, 02:24
Pa jbt javi joj se i reci sta mislis, sta imas izgubit. Al uzivo naravno nekako se nadji sa njoj, nemoj preko poruke, naravno prije toga ispitaj jel momak jos tu, nemoj se prosipat djaba.

Ako ne pokusas citav zivot ces se pitati sta je moglo biti, ukoliko pokusas, a odbije te, lakse ces prebolit. Jest mozda da se krvimo na prepucavanjima, al ovo ti je iskren savjet. 😄
Prepucanja nek ostanu na prepucavanjima..

Ne znam brate, to sam i planirao da ispitam da vidim... :crazy:
Ne znam, moj ti je savjet tako da postupis. Mislim ja bi tako postupio, prvo vidi jel ima decka jos uvijek, ako nema, navali jbga, sta imas izgubit. Imao sam takvih situacija, kasnije sam se kajao sto nisam kad sam mogao. Sad nista slucaju ne prepustam.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fowl95 » 21 jan 2020, 03:09

Ja ne bih bio nikad sa Srpkinjom.
Let's talk about SIX baby!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Barbarossa » 21 jan 2020, 07:17

Da mi djeca pišu i govore ćirilicom fuj
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rigoletto » 21 jan 2020, 08:06

Dođi mama da kokarde
goveđigulašmajka

Avatar
PointBlank
Postovi: 662
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la PointBlank » 21 jan 2020, 08:26

Fowl95 je napisao/la:
21 jan 2020, 03:09
Ja ne bih bio nikad sa Srpkinjom.
Nemoj, svaku dobru samo proslijedi.. :bih: bratstvo i jedinstvo

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 21 jan 2020, 10:09

Barbarossa je napisao/la:
21 jan 2020, 07:17
Da mi djeca pišu i govore ćirilicom fuj
Misliš deca? :guz:

A za ovog zaljubljenog pajdu. Kao i svako ko ti kaže prati svoje srce i osjećaje. Ako je njeno iskreno i slobodno i ne osjeća ništa više prema tom bivšem pokušaj nešto. A ako ona ima bilo kakvih osjećaja nemoj odustani, povuci se skroz, nađi kakvu drugu zanimaciju...
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Heller » 21 jan 2020, 10:17

Bosniacum Lilium je napisao/la:
21 jan 2020, 01:37
Pao sam na srpkinju
Iz pradedovskog kraja, tzv. pravu, il Alijinu?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Dex » 21 jan 2020, 10:29

kolezeljovac je napisao/la:
21 jan 2020, 02:17
Da mi je ko rekao ovo što ću sada napisati da je moje osjećanje ili stanje, rekao bi mu da jede go***. Zaljubljen sam, a da to ne želim. Zaljubljen sam, a da to vjerovatno i ne zna. Zaljubljen sam, a tu riječ mrzim. Zaljubljen sam, o Samra izađi mi iz glave....

No krenimo ispočetka...

Pošto studiram ekonomiju odlučio sam da radim preko ljeta kako bi platio školarinu za fax u jednom od lokala u gradu. Čisto ono nešto na fazon sezonskog rada. I tako me zove rođak i kaže mi da lokal u jednom tržnom centru u gradu traži šankera. Odem, razgovaram i dogovorim se da radim do oktobra/novembra što je odgovaralo i menadžeru lokala. Radilo nas je 5 šankera, po dvoje u jednoj smjeni, uvijek 1 odmara. 1 od šankerica je bila i ona(Samra). Uglavnom počeo sam raditi i kao sa svim kolegama/icama tokom upoznavanja tako sam i nju upoznao. Lijepa, tamnija smeđa kosa, divan osmijeh, tiha, povučena, ali jedna zaista sjajna djevojka. To joj je već 3. mjesec kako tu radi.. Svi smo bili mlađa raja(19-35), ali ona je moje godište i zaista smo se pronašli kao kolege koje su tu u godinama i pomagala mi je na početku. Padalo mi je da sam s njom u smjeni subotom i četvrtkom. U međuvremenu saznao sam da ima momka, te da su u vezi 7 godina. Tad sam pomislio woww zaista rijetkost u današnjem vremenu. Vremenom mi je postajala sve draža i draža, čak sam se najljepše osjećao kad bih radio s njom u smjeni. Možda je bio i august mjesec saznam od jedne zajedničke kolegice da tu ima problema u njihovoj vezi, te kako ona nju savjetuje da je još mlada da se tako vezuje za nekoga i slično..
U isto vrijeme u meni se počnu buditi osjećanja prema njoj, već sam je dobro upoznao, sve više i više mi se počinje sviđati.. Ono što je problem u meni je da ja izbjegavam vezanje, i mjesecima sam se trudio da izbjegavam da se upuštam u slične stvari, ali jednostavno ja sam se sve više i više zarobljavao u tim njenim očima..
Helem bliži se kraj mog posla u lokalu i ja sam pokušavao da joj kažem, ali nikad nisam smogao snage da joj priznam. Prestajem raditi u lokalu početak novembra, pomislio sam ok nemoj ići tamo neko vrijeme i zaboravit ćeš na nju i sve super. I jedne noći s roditeljima pijem kafu i na klixu vidim da je požar i da gori taj lokal, znao sam da je ona radila tu smjenu.. Prva na koju sam pomislio i jedina je bila ONA... Javio sam joj se, i javila mi se da je sve u redu, da nije niko nastradao i slično. Čuo se sa još par kolega i isto mi i oni potvrdili i okej. Od tada sam još više nekako mislio na nju, pa malo-malo pa udjem u njen instagram profil i posmatram je, pa malo malo pa krenem se javiti i slično, ali ništa... Borba neka u meni... Par puta sam dolazio u lokal baš kad je ona u smjeni, Bože tako je prelijepa uvijek bila, i tako mi se uvijek nasmiješila da ne znam ono rastopio bih se...
Došla je nova godina, znam da je radila drugu smjenu, prošao sam sa jaranom jer smo išli na Joksimovića na doček pa smo poslije išli sa društvom kod druga na after do ujutru i vidio sam da radi... Koncert je bio, poslije koncerta idem prema Bistriku gore kod drugara... Prva osoba koja mi se javila i čestitala Novu Godinu je ona... Samra... Nisam bio spojen dok nisam ušao u kuću pa nisam vidio... Predivna poruka od nje je to bila... U meni osjećanja još rade, odgovorio sam joj, ali ono standardno i poslije par dana razmišljanja šta ću kako ću.... Odlučim da se isključim sa svih društvenih mreža i da sve to zaboravim...
Ne želim da ovo osjećam, jednostavno ne želim, a zaljubljen sam.... Ugasio sam i instagram i sve da je zaboravim, u lokal ne idem od tada, ne mogu, ali opet ne mogu da prestanem da razmišljam o njoj... Najgore što ne znam da li ona išta zna, ili osjeća, nemam pojma... Samo želim da ovo sve prođe, ali ljudi dragi, samo gledam tekme, pratim vijesti, fax.. Ali njene oči su i dalje preda mnom 24h! Ne znam kako ali mi se pomutio razum... Eto vi ste prvi i jedini koji znaju za ove moje jade...
Imaš 2 opcije:
Nađi neku koja nije zauzeta, pa je startuj. Jer inače, počećeš curi nabijat na nos, jer način s kojim bi to završio s njom, će bit razlog mnogih ljubomornih ispada (većinom tvojih).
Ako ćeš već pokušat, priznaj sve. Inače ćeš razmišljat još dugo šta je sve moglo biti.
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 21 jan 2020, 10:51

Heller je napisao/la:
21 jan 2020, 10:17
Bosniacum Lilium je napisao/la:
21 jan 2020, 01:37
Pao sam na srpkinju
Iz pradedovskog kraja, tzv. pravu, il Alijinu?
prava Beograđanka
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ThrillerHz » 21 jan 2020, 10:52

Nemas sta izgubit, popricaj s njom. Tu ces znat na cemu si, u slucaju da bude pozitivno, eto vas u vezi,a u suprotnom ces je lakse prebolit jer se neces vise nadati.

Tako sto odugovlacis samo sebe maltretiras, a neces prestat mislit na nju dokle god u tebi bude radila nada da bi mogli bit skupa.
1946~

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9496
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 21 jan 2020, 11:06

kolezeljovac je napisao/la:
21 jan 2020, 02:17
Da mi je ko rekao ovo što ću sada napisati da je moje osjećanje ili stanje, rekao bi mu da jede go***. Zaljubljen sam, a da to ne želim. Zaljubljen sam, a da to vjerovatno i ne zna. Zaljubljen sam, a tu riječ mrzim. Zaljubljen sam, o Samra izađi mi iz glave....

No krenimo ispočetka...

Pošto studiram ekonomiju odlučio sam da radim preko ljeta kako bi platio školarinu za fax u jednom od lokala u gradu. Čisto ono nešto na fazon sezonskog rada. I tako me zove rođak i kaže mi da lokal u jednom tržnom centru u gradu traži šankera. Odem, razgovaram i dogovorim se da radim do oktobra/novembra što je odgovaralo i menadžeru lokala. Radilo nas je 5 šankera, po dvoje u jednoj smjeni, uvijek 1 odmara. 1 od šankerica je bila i ona(Samra). Uglavnom počeo sam raditi i kao sa svim kolegama/icama tokom upoznavanja tako sam i nju upoznao. Lijepa, tamnija smeđa kosa, divan osmijeh, tiha, povučena, ali jedna zaista sjajna djevojka. To joj je već 3. mjesec kako tu radi.. Svi smo bili mlađa raja(19-35), ali ona je moje godište i zaista smo se pronašli kao kolege koje su tu u godinama i pomagala mi je na početku. Padalo mi je da sam s njom u smjeni subotom i četvrtkom. U međuvremenu saznao sam da ima momka, te da su u vezi 7 godina. Tad sam pomislio woww zaista rijetkost u današnjem vremenu. Vremenom mi je postajala sve draža i draža, čak sam se najljepše osjećao kad bih radio s njom u smjeni. Možda je bio i august mjesec saznam od jedne zajedničke kolegice da tu ima problema u njihovoj vezi, te kako ona nju savjetuje da je još mlada da se tako vezuje za nekoga i slično..
U isto vrijeme u meni se počnu buditi osjećanja prema njoj, već sam je dobro upoznao, sve više i više mi se počinje sviđati.. Ono što je problem u meni je da ja izbjegavam vezanje, i mjesecima sam se trudio da izbjegavam da se upuštam u slične stvari, ali jednostavno ja sam se sve više i više zarobljavao u tim njenim očima..
Helem bliži se kraj mog posla u lokalu i ja sam pokušavao da joj kažem, ali nikad nisam smogao snage da joj priznam. Prestajem raditi u lokalu početak novembra, pomislio sam ok nemoj ići tamo neko vrijeme i zaboravit ćeš na nju i sve super. I jedne noći s roditeljima pijem kafu i na klixu vidim da je požar i da gori taj lokal, znao sam da je ona radila tu smjenu.. Prva na koju sam pomislio i jedina je bila ONA... Javio sam joj se, i javila mi se da je sve u redu, da nije niko nastradao i slično. Čuo se sa još par kolega i isto mi i oni potvrdili i okej. Od tada sam još više nekako mislio na nju, pa malo-malo pa udjem u njen instagram profil i posmatram je, pa malo malo pa krenem se javiti i slično, ali ništa... Borba neka u meni... Par puta sam dolazio u lokal baš kad je ona u smjeni, Bože tako je prelijepa uvijek bila, i tako mi se uvijek nasmiješila da ne znam ono rastopio bih se...
Došla je nova godina, znam da je radila drugu smjenu, prošao sam sa jaranom jer smo išli na Joksimovića na doček pa smo poslije išli sa društvom kod druga na after do ujutru i vidio sam da radi... Koncert je bio, poslije koncerta idem prema Bistriku gore kod drugara... Prva osoba koja mi se javila i čestitala Novu Godinu je ona... Samra... Nisam bio spojen dok nisam ušao u kuću pa nisam vidio... Predivna poruka od nje je to bila... U meni osjećanja još rade, odgovorio sam joj, ali ono standardno i poslije par dana razmišljanja šta ću kako ću.... Odlučim da se isključim sa svih društvenih mreža i da sve to zaboravim...
Ne želim da ovo osjećam, jednostavno ne želim, a zaljubljen sam.... Ugasio sam i instagram i sve da je zaboravim, u lokal ne idem od tada, ne mogu, ali opet ne mogu da prestanem da razmišljam o njoj... Najgore što ne znam da li ona išta zna, ili osjeća, nemam pojma... Samo želim da ovo sve prođe, ali ljudi dragi, samo gledam tekme, pratim vijesti, fax.. Ali njene oči su i dalje preda mnom 24h! Ne znam kako ali mi se pomutio razum... Eto vi ste prvi i jedini koji znaju za ove moje jade...
Brate vjerujem u tebe!Ja sam imao slican slucaj gdje je cura bila tako lijepa i kad se nasmijesi da se sjebem..
I ono tipicno pickasto necu se javiti nece ona sa mnom 100%
I hajd ja ti skupim muda kazem joj sve i dan danas u vezi :thumbup:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la VolimTz » 21 jan 2020, 11:15

Slazem se sa Dexom. Sutra kad budete skupa i dođe joj novi kolega u kafić pa se krenu smješkat jedno drugom neće ti biti ugodno.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 21 jan 2020, 11:36

Šta je šljunkare
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 21 jan 2020, 12:16

Heller je napisao/la:
21 jan 2020, 10:17
Bosniacum Lilium je napisao/la:
21 jan 2020, 01:37
Pao sam na srpkinju
Iz pradedovskog kraja, tzv. pravu, il Alijinu?
Ja nikad ne uzimam kopije, samo pradedovke :D
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Giljotina » 21 jan 2020, 13:15

Bolje i kaurkinja nego "naša", a udata. :mrgreen:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bodi123 » 21 jan 2020, 13:25

kolezeljovac je napisao/la:
21 jan 2020, 02:17
Da mi je ko rekao ovo što ću sada napisati da je moje osjećanje ili stanje, rekao bi mu da jede go***. Zaljubljen sam, a da to ne želim. Zaljubljen sam, a da to vjerovatno i ne zna. Zaljubljen sam, a tu riječ mrzim. Zaljubljen sam, o Samra izađi mi iz glave....

No krenimo ispočetka...

Pošto studiram ekonomiju odlučio sam da radim preko ljeta kako bi platio školarinu za fax u jednom od lokala u gradu. Čisto ono nešto na fazon sezonskog rada. I tako me zove rođak i kaže mi da lokal u jednom tržnom centru u gradu traži šankera. Odem, razgovaram i dogovorim se da radim do oktobra/novembra što je odgovaralo i menadžeru lokala. Radilo nas je 5 šankera, po dvoje u jednoj smjeni, uvijek 1 odmara. 1 od šankerica je bila i ona(Samra). Uglavnom počeo sam raditi i kao sa svim kolegama/icama tokom upoznavanja tako sam i nju upoznao. Lijepa, tamnija smeđa kosa, divan osmijeh, tiha, povučena, ali jedna zaista sjajna djevojka. To joj je već 3. mjesec kako tu radi.. Svi smo bili mlađa raja(19-35), ali ona je moje godište i zaista smo se pronašli kao kolege koje su tu u godinama i pomagala mi je na početku. Padalo mi je da sam s njom u smjeni subotom i četvrtkom. U međuvremenu saznao sam da ima momka, te da su u vezi 7 godina. Tad sam pomislio woww zaista rijetkost u današnjem vremenu. Vremenom mi je postajala sve draža i draža, čak sam se najljepše osjećao kad bih radio s njom u smjeni. Možda je bio i august mjesec saznam od jedne zajedničke kolegice da tu ima problema u njihovoj vezi, te kako ona nju savjetuje da je još mlada da se tako vezuje za nekoga i slično..
U isto vrijeme u meni se počnu buditi osjećanja prema njoj, već sam je dobro upoznao, sve više i više mi se počinje sviđati.. Ono što je problem u meni je da ja izbjegavam vezanje, i mjesecima sam se trudio da izbjegavam da se upuštam u slične stvari, ali jednostavno ja sam se sve više i više zarobljavao u tim njenim očima..
Helem bliži se kraj mog posla u lokalu i ja sam pokušavao da joj kažem, ali nikad nisam smogao snage da joj priznam. Prestajem raditi u lokalu početak novembra, pomislio sam ok nemoj ići tamo neko vrijeme i zaboravit ćeš na nju i sve super. I jedne noći s roditeljima pijem kafu i na klixu vidim da je požar i da gori taj lokal, znao sam da je ona radila tu smjenu.. Prva na koju sam pomislio i jedina je bila ONA... Javio sam joj se, i javila mi se da je sve u redu, da nije niko nastradao i slično. Čuo se sa još par kolega i isto mi i oni potvrdili i okej. Od tada sam još više nekako mislio na nju, pa malo-malo pa udjem u njen instagram profil i posmatram je, pa malo malo pa krenem se javiti i slično, ali ništa... Borba neka u meni... Par puta sam dolazio u lokal baš kad je ona u smjeni, Bože tako je prelijepa uvijek bila, i tako mi se uvijek nasmiješila da ne znam ono rastopio bih se...
Došla je nova godina, znam da je radila drugu smjenu, prošao sam sa jaranom jer smo išli na Joksimovića na doček pa smo poslije išli sa društvom kod druga na after do ujutru i vidio sam da radi... Koncert je bio, poslije koncerta idem prema Bistriku gore kod drugara... Prva osoba koja mi se javila i čestitala Novu Godinu je ona... Samra... Nisam bio spojen dok nisam ušao u kuću pa nisam vidio... Predivna poruka od nje je to bila... U meni osjećanja još rade, odgovorio sam joj, ali ono standardno i poslije par dana razmišljanja šta ću kako ću.... Odlučim da se isključim sa svih društvenih mreža i da sve to zaboravim...
Ne želim da ovo osjećam, jednostavno ne želim, a zaljubljen sam.... Ugasio sam i instagram i sve da je zaboravim, u lokal ne idem od tada, ne mogu, ali opet ne mogu da prestanem da razmišljam o njoj... Najgore što ne znam da li ona išta zna, ili osjeća, nemam pojma... Samo želim da ovo sve prođe, ali ljudi dragi, samo gledam tekme, pratim vijesti, fax.. Ali njene oči su i dalje preda mnom 24h! Ne znam kako ali mi se pomutio razum... Eto vi ste prvi i jedini koji znaju za ove moje jade...
Jel Cordoba, ako jes mislim da znam o kojoj curi pričaš :mrgreen:

Zovi na kafu i ispričaj sve ovo što si nama sad ispričao, pa šta bude. Ako padneš lakše će ti bit, nego ovako da narednih nekoliko godina kontaš mogao si a nisi smio, najgori osjećaj.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 21 jan 2020, 13:37

Giljotina je napisao/la:
21 jan 2020, 13:15
Bolje i kaurkinja nego "naša", a udata. :mrgreen:
Djevojka je dosla prošle godine u proljeće jedan dan samo da popijemo kafu i da se upoznamo. Sad isto bilo u Sa. A ovim kvazisarajkama mrsko dići ustajalo dupe s cengic vile da bi popili kafu na malti. Ima ko hoce. Sretno svim bosnjakinjama koje ostaju u čekaju princa u bijeloj X sestici.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
PointBlank
Postovi: 662
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la PointBlank » 21 jan 2020, 13:40

Bosniacum Lilium je napisao/la:
21 jan 2020, 13:37
Giljotina je napisao/la:
21 jan 2020, 13:15
Bolje i kaurkinja nego "naša", a udata. :mrgreen:
Djevojka je dosla prošle godine u proljeće jedan dan samo da popijemo kafu i da se upoznamo. Sad isto bilo u Sa. A ovim kvazisarajkama mrsko dići ustajalo dupe s cengic vile da bi popili kafu na malti. Ima ko hoce. Sretno svim bosnjakinjama koje ostaju u čekaju princa u bijeloj X sestici.
Hoces li je "prevesti" ili ćete biti multikultivisani? :mrgreen:
Jes se ara zaokren'o :mrgreen:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 21 jan 2020, 13:41

Vidiš bolan Kole kolike iskre frcaju među vama Cordobu ste zapalili :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.