Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 nov 2017, 23:58

sekerbay je napisao/la: Pripremam ga. Ako zapamti pola od onog što sam mu napiso, neće imat problema :mrgreen:
:rol: :rol:

Prije toga nek ode do teretane, odradi zacas biceps, triceps, ramena, grudi i nek se tako napuhan pojavi pred njom. I naravno, neka iznajmi nekog bijesnog audija. :kafa:

Salu na stranu, samo je bitno da bude opusten i da ne strahuje previse o svakom pokretu, izgovorenoj rijeci, itd. Uvijek ima nekih stvari o kojima se na prvom sastanku moze pricati. Sretno Rio, da Allah da hajra u tome! :salut:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 17 nov 2017, 00:04

Samo nemoj o umjetninama. :mrgreen:

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 17 nov 2017, 00:08

haris004 je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Reha, neću da te obeshrabrujem, ali da je zainteresovana cura našla bi ona vremena za kafu vjeruj mi. A to što je vazda horna za priču, a izbjegava da izađete na kafu, sve mi vuče na to da joj fizički nisi dovoljno privlačan. Imao sam i ja situacija, priča vrh, pada od šege u nesvijest, a kad se treba na kafu onda nekakvi izgovori. Kad si za nešto dovoljno zagrijan, nađeš vremena ma u kakvim obavezama i sranjima bio.
Ma nekako mi je najgore što je sve ostalo nedorečeno, bez nekog završetka a baš dosta vremena sam potrošio na nju. Curu znam odlično, veliki je narcis i baš je zaljubljena u sebe i dok je bila ovdje nikada je nisam vidio sa nekim momkom da izlazi. Zato mislim da tu i ima neke nade jer možda spada u onaj tip teško osvojivih cura. Onako objektivno gledajući, i nije cura toliko bolja od mene, ako se to tako može reći, samo što ona u svojoj glavi ima trip da je top riba.
Najgore od svega je što se javila čim je došla u Bosnu, znači odmah isti dan i napisala kako bi mogli ić napolje na kafu ili u šetnju. Ne mogu bit pametan kada je ona u pitanju, stvarno..

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
Ako je znaš odlično, valjda bi onda trebao znati na čemu si. :mrgreen: Da sam na tvom mjestu, razvezao bih neku random priču, i onda je posljedni put zvao na kafu. Ja sam vazda bio pristalica otvorenog razgovora i ponašanja, nikako nekih igrica i pretjerivanja u stvarima između redova, to bi se trebalo prevazić tokom srednje škole. Ne znam fakat, nezahvalna je situacija, probaj je dovest pred svršen čin, tipa kupi karte za kino ili tako nešto i uslikaj i reci čekam te tu i tu tad i tad, ili sjedi negdje na kafu, kupi rafaelo, stavi ga na stol, uslikaj i pošalji i reci ćetrisataćamimćekajući. :urnebes:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 17 nov 2017, 00:37

haris004 je napisao/la:Ima jedna cura sa kojom sam cijelu prošlu godinu pisao, konstantno, 0-24 svaki dan jer je cura bila u inostranstvu, Enšade Holandija :mrgreen:
I nekako oko mjeseca maja prestanemo pisati jer je vjerujem da znate kako je teško održavati takav kontakt. I hajde prošlo je vremena cura u julu šalje poruku kako dolazi u BiH da bi volila da izađemo. I hajde prošlo je neko vrijeme pitam ja nju da idemo, ona govori obilazi dosta rodbine, nema trenutno vremena što sam i razumio. Kasnije je pitam govori ide na odmor sa porodicom i to sam nekako prevalio. I tu opet prestanemo pisat, iako se vidjelo da ona nema problema sa pisanjem, ali nekako kad dođe do tog da idemo napolje, mijenja priču. U međuvremenu vidio sam je par puta napolju, cura inače živi na periferiji pa slabo i izlazi i uvijek su to bili srdačni pozdravi i dugi zagrljaji, čak mi se prvi put i javila ali sam to nekako ispalio, jer sam se osjećao loše sto izbjegava izlazak. Zadnji put sam je vidio prije 10-ak dana i od tada mi je stalno u glavi i razmišljam da joj se ponovo javim jer je cura savršenstvo po mojim kritetijima. Kako opet da počnem tu priču. Da napišem da mi je žao što smo izgbili kontakt i da mi fali, izgleda mi nekako patetično..

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
"idemo večeras na kafu/piće, ovo ti je zadnja šansa kod mene, da ili ne?" i alajhmanet. Jesi ti naš'o i komplikovat u pm.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 17 nov 2017, 01:16

Kawhi je napisao/la:
xaviesta je napisao/la:Ima l' još ko da će umrijeti sam?
Ja.
:salut:

Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 17 nov 2017, 01:32

kobe24 je napisao/la:
sekerbay je napisao/la: Pripremam ga. Ako zapamti pola od onog što sam mu napiso, neće imat problema :mrgreen:
:rol: :rol:

Prije toga nek ode do teretane, odradi zacas biceps, triceps, ramena, grudi i nek se tako napuhan pojavi pred njom. I naravno, neka iznajmi nekog bijesnog audija. :kafa:

Salu na stranu, samo je bitno da bude opusten i da ne strahuje previse o svakom pokretu, izgovorenoj rijeci, itd. Uvijek ima nekih stvari o kojima se na prvom sastanku moze pricati. Sretno Rio, da Allah da hajra u tome! :salut:
Jesi mahno Delicku
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 17 nov 2017, 02:09

legenda reala je napisao/la: Jesi mahno Delicku
Hahaha, ma jok, nismo se culi ima 3 mjeseca. Nema me na drustvenim mrezama, a i ona samo instagram koristi. To bratu Seci ostavljam. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 17 nov 2017, 02:17

kobe24 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la: Jesi mahno Delicku
Hahaha, ma jok, nismo se culi ima 3 mjeseca. Nema me na drustvenim mrezama, a i ona samo instagram koristi. To bratu Seci ostavljam. :mrgreen:
Ma hoda po BG s onim Husom, ma ne moze njoj Šećo nista :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 17 nov 2017, 09:57

Marsal je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Ima jedna cura sa kojom sam cijelu prošlu godinu pisao, konstantno, 0-24 svaki dan jer je cura bila u inostranstvu, Enšade Holandija :mrgreen:
I nekako oko mjeseca maja prestanemo pisati jer je vjerujem da znate kako je teško održavati takav kontakt. I hajde prošlo je vremena cura u julu šalje poruku kako dolazi u BiH da bi volila da izađemo. I hajde prošlo je neko vrijeme pitam ja nju da idemo, ona govori obilazi dosta rodbine, nema trenutno vremena što sam i razumio. Kasnije je pitam govori ide na odmor sa porodicom i to sam nekako prevalio. I tu opet prestanemo pisat, iako se vidjelo da ona nema problema sa pisanjem, ali nekako kad dođe do tog da idemo napolje, mijenja priču. U međuvremenu vidio sam je par puta napolju, cura inače živi na periferiji pa slabo i izlazi i uvijek su to bili srdačni pozdravi i dugi zagrljaji, čak mi se prvi put i javila ali sam to nekako ispalio, jer sam se osjećao loše sto izbjegava izlazak. Zadnji put sam je vidio prije 10-ak dana i od tada mi je stalno u glavi i razmišljam da joj se ponovo javim jer je cura savršenstvo po mojim kritetijima. Kako opet da počnem tu priču. Da napišem da mi je žao što smo izgbili kontakt i da mi fali, izgleda mi nekako patetično..

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
"idemo večeras na kafu/piće, ovo ti je zadnja šansa kod mene, da ili ne?" i alajhmanet. Jesi ti naš'o i komplikovat u pm.
samo spakuj ljepse da ne bude u pizdatimaterina fazonu :D

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 17 nov 2017, 12:32

Sinoć sam prvi put izašao sa starijom curom, je samo 2 godine, al jbga, daj šta daš :lol:

Lijepo je za promjenu vodit ozbiljniji razgovor :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 17 nov 2017, 13:00

haris004 je napisao/la:Curu znam odlično, veliki je narcis i baš je zaljubljena u sebe i dok je bila ovdje nikada je nisam vidio sa nekim momkom da izlazi. Zato mislim da tu i ima neke nade jer možda spada u onaj tip teško osvojivih cura.
Ne postoje neosvojive tvrdjave, samo losi osvajaci :kafa:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 17 nov 2017, 14:14

Kolike su šanse da cura Ria zovne sebi i on odbije?
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la moj uzor-S.G » 17 nov 2017, 14:19

Sarmelino je napisao/la:Kolike su šanse da cura Ria zovne sebi i on odbije?
Ko u Crnoj Gori :urnebes:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 nov 2017, 14:23

Lillard je napisao/la:Sinoć sam prvi put izašao sa starijom curom, je samo 2 godine, al jbga, daj šta daš :lol:

Lijepo je za promjenu vodit ozbiljniji razgovor :kafa:
Hajde ba nije neka razlika. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 17 nov 2017, 14:55

legenda reala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la: Jesi mahno Delicku
Hahaha, ma jok, nismo se culi ima 3 mjeseca. Nema me na drustvenim mrezama, a i ona samo instagram koristi. To bratu Seci ostavljam. :mrgreen:
Ma hoda po BG s onim Husom, ma ne moze njoj Šećo nista :P
Kao da ja mogu? :(

Ma, nije ona moj tip ni po kojem osnovu. Ja sam s njom imao iskljucivo prijateljski odnos i iskreno nisam nikad ni pomisljao na nesto drugo. Taj seljacic Huso je svakako Tuzlak, radi za nje neke haljine, tako da se preko toga znaju.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 17 nov 2017, 15:13

Što ria nema na forumu? To tekst uči?
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 17 nov 2017, 15:42

JackTheStripper je napisao/la:Ima li neko dobar standard odgovor na stalna pitanja poznanika o tome "gdje mlada" i "imaš li nekoga"? :hmmmmm: Odgovor koji će im začepiti usta.
Ako je neko stariji reci kad mu prodje cetredeset dana od sahrane
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Duranti
Postovi: 55
Pridružen/a: 16 nov 2017, 00:21
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Duranti » 17 nov 2017, 15:46

kobe24 je napisao/la: Ma, nije ona moj tip ni po kojem osnovu. Ja sam s njom imao iskljucivo prijateljski odnos i iskreno nisam nikad ni pomisljao na nesto drugo. Taj seljacic Huso je svakako Tuzlak, radi za nje neke haljine, tako da se preko toga znaju.
Zar ovo nije ogovaranje :think:

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la hodža » 17 nov 2017, 16:16

Aerials je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Sinoć sam prvi put izašao sa starijom curom, je samo 2 godine, al jbga, daj šta daš [emoji38]

Lijepo je za promjenu vodit ozbiljniji razgovor :kafa:
Hajde ba nije neka razlika. :D
Kako nije...6 godina je zrelija od njega [emoji16]
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 17 nov 2017, 16:42

Kako su nekad bila ljepsa i jednostavnija vremena toljagom uglavu i u pecinu
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIHpatriota, kraljttbvb, MrPink, samoposmatram, Surreal, Venom, VivaLaStella i 56 gostiju.