Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Dex » 11 apr 2017, 15:12

Besic je napisao/la:Moja traži od mene da počnem pit
To je kad ideš tražit cure po peronu u Zavidovićima
moj uzor-S.G je napisao/la:
Dex je napisao/la:Razumijem te, ali imaš jedan pogrešan stav.Na kraju dana nećeš sa društvom živjet dok ne ostariš, i svaku noć spavat s njima.Ali svejedno to, ne daj na sebe
Nece biti ni zatvoren u kuci sa njom 24h.
Znam da neće :kafa: Treba sve dozirat, al treba poredat i prioritete u životu, kaj ne ? :kafa:

@enobarca Ma nemoj je ni zvat na takva druženja, i ostalo sve.Mislim nikad ne treba dovoditi nekog ko će kvarit atmosferu, jer mu se ne bude u tom društvu, makar to bila i tvoja vlastita cura.Super je to ako ti se cura/momak slažu s društvom, al ako ćeš se ti poslije osjećat kriv, jer je noć/dan bila očajno zbog nikakve atmosfere, ne i ne, radije sam ić na tako nešto
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Besic » 11 apr 2017, 15:18

Dex je napisao/la: To je kad ideš tražit cure po peronu u Zavidovićima
Jel to onaj kutak gore gdje se vozovi parkiraju :lol: sablasno mjesto.

Ova je dijasporka, tek punoljetna za koji dan, a već alkos :mrgreen:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la MElloo » 11 apr 2017, 15:19

Besic je napisao/la:Moja traži od mene da počnem pit
Mog jarana je djvojka natjerala da krene pit :mrgreen:
Covjek u svoje 22g nije probao alkohol nit je htio i otkad je s njom mora pit :mrgreen:

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Dex » 11 apr 2017, 15:29

Besic je napisao/la:
Dex je napisao/la: To je kad ideš tražit cure po peronu u Zavidovićima
Jel to onaj kutak gore gdje se vozovi parkiraju :lol: sablasno mjesto.

Ova je dijasporka, tek punoljetna za koji dan, a već alkos :mrgreen:
Logično :rol: Vidiš one vagone, i skontaš da si na divljem zapadu :kafa:
Iz Luxemburga, al iz Hajderovića :rol:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Besic » 11 apr 2017, 15:34

Dex je napisao/la: Iz Luxemburga, al iz Hajderovića :rol:
kakav jinx imaš :lol: pogodio si državu , a i ovo drugo nije teško ,zna se odakle su korisnici žutih tablica.
Jesil prodao passata :kafa:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Dex » 11 apr 2017, 15:40

Besic je napisao/la:
Dex je napisao/la: Iz Luxemburga, al iz Hajderovića :rol:
kakav jinx imaš :lol: pogodio si državu , a i ovo drugo nije teško ,zna se odakle su korisnici žutih tablica.
Jesil prodao passata :kafa:
Kud ćeš, kad u Luxemburgu postoje naselja koji se zovu po okolnim selima Zavidovića :tokralju:
Nisam, kontam ga tek prodat poslije ljeta, trebam na more s nečim :lol:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Kawhi » 11 apr 2017, 18:02

Fasciniran sam kako nađete te što vam žele zabraniti da pijete. Naravno, ako uzmemo u obzir da niste ovisnici. Uglavnom se u vezama nađu ljudi sličnih interesa i to može biti i povremeno alkoholiziranje. Zapravo to je jedan od najčešćih uzroka veza. Ne ganjate valjda pokrivene djevojke? Znate u startu da je to osuđeno na propast. Osim ako nekim čudom ti nju ne nagovoriš na svoje ili ona tebe na svoje što je u suštini glupo.

Isto tako mi ne bi bilo jasno da neki veliki vjernik (pada mi na pamet @Federer recimo od forumaša) bude s djevojkom koja se opija svaki vikend, nosa miniće, etc.

Naprimjer razumijem i ovu situaciju @Amsterdama i zašto se on promijenio, uostalom i sam priznaje da je bio "ovisan" i fina je priča mada mi nije jasno kako mu je to uspjelo. Ta djevojka je fakat zmaj i to treba čuvati. Ali mi opet nije jasno gdje je on takav tada naletio na nju takvu. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Medikament » 11 apr 2017, 19:10

Derdiyok je napisao/la:
Medikament je napisao/la:čito ja na ispovestima sve je ovako bilo
Jel' osuđuješ ?
Ja glasam za ljubav, reskiram zbog nje sve sto imam u zivotu a to sto si meni ucinila ti visoka je cena za lepotu
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Lillard » 11 apr 2017, 19:21

Besic je napisao/la:Moja traži od mene da počnem pit
Ne znaju oni šta je muka :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Amsterdam1312 » 11 apr 2017, 19:48

Kawhi je napisao/la:Naprimjer razumijem i ovu situaciju @Amsterdama i zašto se on promijenio, uostalom i sam priznaje da je bio "ovisan" i fina je priča mada mi nije jasno kako mu je to uspjelo. Ta djevojka je fakat zmaj i to treba čuvati. Ali mi opet nije jasno gdje je on takav tada naletio na nju takvu. :mrgreen:
Kada bi ispričao cijelu priču možda mi ne biste vjerovali na kraju šta sam sve prošao u toj situaciji ali to je jednostavno kliknulo. Totalno različite osobe po načinu života znači nebo-zemlja bukvalno, ali isto toliko slični s pogledom na život, stvari, svijet i sve ostalo. Ja sam bio odmetnik, ultranje vikendom na utakmicama, crtanje grafita i glupiranje sa kretenima svakodnevno dok je djevojka uspješna u sportu, fakultet, i već ima vlastita poslovna ostvarenja, možeš misliti. Nisam je osvajao sa skupim nakitom, autom (jer realno ne mogu) i nekim fejk ego spikama. Jednostavno je pala na cvijet, grafit u centru grada i iskrenost. :) Ja jednostavno nikad nisam upoznao djevojku da ovako izgleda i da ima što ona ima, a da je normalna, moralna, inteligentna i da nije materijalan tip. Izvlači iz mene najbolje, čak i neke stvari koje nisam vjerovao da mogu i da nikad neću uraditi sada mi je svakodnevnica, jednostavno je napravila od mene čovjeka i to je neprocjenjivo. Da te ne smaram a i druge s ovom svojom pričom upoznali smo se na utakmici, ja mokar do pasa i smrdljiv na znoj od bubnjanja, a ona anđeo. :mrgreen:

Međutim priča ima i lošu stranu. Sve bivše i smrdljive kuje koje su prije bile tu u "prošlom" životu koji sam vodio sada vrše mobing svakodnevno i prave ogromne probleme, njenom društvu, fam. u vidu slanja slika, videa, chatova eksplicitnog sadržaja itd itd. Komplikovana situacija i to koči dosta ali borba je jaka, teško je danas biti sretan pogotovo u ovom slučaju kada sam se ja kao takav pretvorio u nešto ovakvo, previše hasuma. Da napomenem djevojka nije iz grada, nije uopšte iz BiH nego je stranac potpuni i sve joj je to novo tako da to što prolazimo nije baš jednostavno za nju i njenu raju, nisu se nikad susretali s tim bolesnim glupostima. Ja se uskoro lansiram odavde k njoj i tad će napokon valjda sve sjesti na svoje mjesto kako treba. Nadam se da nisam smorio nikog samo sam napisao par svojih dogodovština.. :)

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la BelminM23 » 16 apr 2017, 01:42

Kako ide ?

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la legenda reala » 16 apr 2017, 12:30

Marsal je napisao/la:
A da sam na tvom mjestu, iskreno ja bih odustao od pive. :) Jest da Jelena volim više od sebe :mrgreen: ali ti imaš izuzetno kvalitetnu curu uz sebe. .
Tako je druže Marsale


ne znam stvarno čime je sve to zaslužio ovaj kloc Belmin :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Otelo
Postovi: 33495
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Otelo » 16 apr 2017, 14:59

Samo alkoholičarke dolaze u obzir :kafa:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Marsal » 16 apr 2017, 15:58

legenda reala je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
A da sam na tvom mjestu, iskreno ja bih odustao od pive. :) Jest da Jelena volim više od sebe :mrgreen: ali ti imaš izuzetno kvalitetnu curu uz sebe. .
Tako je druže Marsale


ne znam stvarno čime je sve to zaslužio ovaj kloc Belmin :mrgreen:
Ma Belmin je dobar momak :thumbup:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

FoSte95
Postovi: 12646
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la FoSte95 » 16 apr 2017, 16:17

Evo ja, posto tezim sto boljim medjukonfesionalnim odnosima, pozivam sve cure kod mene da se tucamo jajima :rol: :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Derdiyok » 19 apr 2017, 18:53

Smara me jedna komsinica stalno, nebitno jel me vidjela u mahali ili poruke na fb. Maloprije udjem na fb i bivsi sef objavio neki javni post u vezi politike na sta ja bacim komentar kad ta komsinica isto komentarise tu :facepalm: Samo cekam da me lik pita ko je ona :urnebes:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Besic » 19 apr 2017, 18:57

Tako i ja imam isto komšinicu 4 razred osnovne, zaljubljena u mene, kruži odavde povazdan s biciklom...
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Dex » 19 apr 2017, 21:45

Besic je napisao/la:Tako i ja imam isto komšinicu 4 razred osnovne, zaljubljena u mene, kruži odavde povazdan s biciklom...
Pedofilu
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la DenchiNL » 19 apr 2017, 21:47

Besic je napisao/la:Moja traži od mene da počnem pit
čuj ne piješ???

zar se takvi još proizvode :D :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:


dobro ne treba prećerivat, ali **** stejk bez pive ili kakve kobaje il 1.maj ili zalit useljenje ili nekom djete se rodi(sinčina :D ) pa brate meni je nepojmljivo to al haj.... ja i cure koje ne piju(ništa) se gledamo dvogledima samo, to je za mene niža vrsta...ako u društvu ne pije znači nešto nije ok ili je žešći alkos il je na terapiji pa ne može mješat il je traljava kad popije pa se čuva.....anywho bjaaaaži
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 apr 2017, 21:54

E jbg sad, pretjera ga i ti :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, Licniznanstvenik, napoleon72, Surreal i 44 gosta.