Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 24 sep 2017, 00:01

Pa što je jednostavno ne pitaš hoće li njenom momku biti problem što će ona na kafu s tobom i tako ćeš saznati? :hmmmmm:
Možda je u kakvoj on-off vezi s tim likom, prekidaju često ili šta već, ko će ga znati.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 24 sep 2017, 00:04

Vjeruj da od prezira do obične komunikacije može doći do toga da jedno jutro se probudiš i cura ti je vrh. :lol:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2017, 00:13

@Aerials

Znaš koji fazon sa tim, fol je što nije prvi put da ona pije kafe samnom, doduše sad kad vratim film ovo bi trebala biti prva kafa gdje smo nas dvoje sami (bilo je situacija gdje smo mi bili uživo sami, al' nikad na kafi), popili smo mi bar 30 kafa zajedno u ovih godinu dana.

A konkretno prijedlog pitanja koji si mi dala mi je nekako "izlizan", iz razloga što bi trebalo da ona mene gleda kao prijatelja, pa čak i da je u vezi ne vidim zašto bi smetalo njoj ili njemu da pije kafu samnom kad sam joj isključivo prijatelj, odnosno to ona misli :mrgreen: I imala je ona jednog momka nekad zimus (mada neka kratka veza, ne znam tačno ni koliko pošto me to tad prosto nije zanimalo) i ništa to nije promijenilo naš odnos, mi smo se i dalje znali čuti preko fb i uživo piti kafe i biti zajedno.

I yebiga sad, ne mogu je odjednom sad pitat nakon što smo sve dogovorili zar neće smetati tvom momku što ideš samnom na kafu, to mi je prosto preofirno.

@Belmin

A brate očigledno da može, al' opet ne mogu vjerujem da mi se to desilo, nekako sam sam sebi ispao phička što mi je tek prije 10 dana u glavu došlo da nešto probam sa njom (mada i ja sam bio u vezi većim dijelom našeg poznastva, tako da ni teoretski nisam razmišljao u tom smjeru).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 24 sep 2017, 00:22

Raonffa je napisao/la:kad sam joj isključivo prijatelj, odnosno to ona misli :mrgreen:
Jooj m-ž prijateljstva, i kaže šta fali da momak ima drugaricu, evo šta fali, mrš sve do jedne od njega. :lol:

Ma ne znam kako bi to onda riješio, moraš saznati, strpi se onda još malo faks će uskoro, bolje nego da se zaletiš i pokušaš nešto, a da te dočeka "al' ja imam momka".
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41204
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 sep 2017, 00:24

Samoprozvani ekspert strikes again :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 24 sep 2017, 00:26

Pa tu na toj kafi gdje budete sami kreni neku pricu iz zezancije i pitaj je hoce li se udati uskoro, reci prica se po gradu da si ti na redu. :lol: Ona ce biti u fazonu 'ma jok, rano je jos za toga', ili 'kakva udaja bolan, ni momka nemam'. :rol: Ja sam uvijek te neke bitne informacije izvlacio iz nekog zezanja, bez da djevojka ista posumnja. Mozes, doduse, i 'slucajno' spomenuti neku djevojku iz srednje koja se udala (valjda ima neka koju oboje znate), pa onda na to dodas kako se sad svi iz vase generacije vec uveliko zene i udaju, i na kraju pitas je li ona sta uskoro planirala po tom pitanju. :D Nema tu nekog posebnog pravila. Uhvatis se za nesto o cemu budete pricali i onda je na neku zezanciju ispitas i dobijes zeljeni odgovor.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2017, 00:28

Aerials je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:kad sam joj isključivo prijatelj, odnosno to ona misli :mrgreen:
Jooj m-ž prijateljstva, i kaže šta fali da momak ima drugaricu, evo šta fali, mrš sve do jedne od njega. :lol:

Ma ne znam kako bi to onda riješio, moraš saznati, strpi se onda još malo faks će uskoro, bolje nego da se zaletiš i pokušaš nešto, a da te dočeka "al' ja imam momka".
Moj stari zna reći (inače veeeeeeeeeeliki doktor za žene :lol: ) "sine, muško i žensko ne mogu biti prijatelji, mogu biti poznanici li rod. A ako su muško i žensko često zajedno, a nisu u vezi i nisu rod, onda je to čisto zato što je neko od njih dvoje zaljubljen al' nema muda da to i kaže", i yebo sve svoje izgleda da je upravu :rol:

Lajkam to što me kontaš, mogu ja sad nju vrlo lako pitati sve to al' upravo da me ne dočeka taj odgovor, to nikako ne bih volio jer se iz te situacije vrlo teško izvući, a volio bih sa njom ostati dobar, prvo što je ekstra lik, a drugo što bih se nadao da će nekad i prekinuti sa tim likom da ja mogu uletiti.

Ima i drugih načina da ja saznam je l' ona u vezi, al' čim ja moram pitati nekog drugo da bi neko opet pitao nekog drugog, to mi je odmah prerizično, iako ima načina i nešto ću sasvim sigurno probati, a šta to još nisam konkretno odlučio.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2017, 00:33

kobe24 je napisao/la:Pa tu na toj kafi gdje budete sami kreni neku pricu iz zezancije i pitaj je hoce li se udati uskoro, reci prica se po gradu da si ti na redu. :lol: Ona ce biti u fazonu 'ma jok, rano je jos za toga', ili 'kakva udaja bolan, ni momka nemam'. :rol: Ja sam uvijek te neke bitne informacije izvlacio iz nekog zezanja, bez da djevojka ista posumnja. Mozes, doduse, i 'slucajno' spomenuti neku djevojku iz srednje koja se udala (valjda ima neka koju oboje znate), pa onda na to dodas kako se sad svi iz vase generacije vec uveliko zene i udaju, i na kraju pitas je li ona sta uskoro planirala po tom pitanju. :D Nema tu nekog posebnog pravila. Uhvatis se za nesto o cemu budete pricali i onda je na neku zezanciju ispitas i dobijes zeljeni odgovor.
Slažem se sa tobom, ima dosta načina, radio sam i ja takve stvari prije, al' nikad nisam to radio nekome ko me tako dobro zna kao što me ona zna, i dvije su posljedice toga, prva, onako iskreno da ti kažem strah me da mi kaže "imam momka", htio ne htio valja mi ohladiti od nje bar neko vrijeme, a druga posljedica je ako kaže da nema momka onda moram munjevito brzo djelovati i sve joj reći, jer ne mogu dopustiti da mi kaže da nema dečka i onda se ušutiti ko pičoka neko vrijeme pa joj možda kasnije sve reći, skontat će cura da sam pichka neviđena, a ne bih to nikad uradio jer nisam phička nikad bio u tim stvarima, nego bi to sve rekao vrlo brzo i munjevito, u najgorem slučaju bih ugovorio iduću kafu i sve joj rekako.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 24 sep 2017, 00:43

Ma u pravu je ba čovjek. Eventualno svako prijateljstvo tog tipa preraste u nešto više s nečije strane. Imala sam ja takav slučaj, ja na njega k'o na brata, on na mene k'o na curu. Razočarala sam se u život tad. :lol:

Pokušaj ovako kako je kobe rekao, nije loš način. Nekako mi je manje riskantno nego da pitaš ovog da pita nekog trećeg.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2017, 00:47

Ma hoću, uvjerili ste me da je ipak sam neofirno pitam, pa hajde vidjet ćemo šta će biti, obavijestit ću vas iduće sedmice :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 24 sep 2017, 00:51

Raonffa je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Pa tu na toj kafi gdje budete sami kreni neku pricu iz zezancije i pitaj je hoce li se udati uskoro, reci prica se po gradu da si ti na redu. :lol: Ona ce biti u fazonu 'ma jok, rano je jos za toga', ili 'kakva udaja bolan, ni momka nemam'. :rol: Ja sam uvijek te neke bitne informacije izvlacio iz nekog zezanja, bez da djevojka ista posumnja. Mozes, doduse, i 'slucajno' spomenuti neku djevojku iz srednje koja se udala (valjda ima neka koju oboje znate), pa onda na to dodas kako se sad svi iz vase generacije vec uveliko zene i udaju, i na kraju pitas je li ona sta uskoro planirala po tom pitanju. :D Nema tu nekog posebnog pravila. Uhvatis se za nesto o cemu budete pricali i onda je na neku zezanciju ispitas i dobijes zeljeni odgovor.
Slažem se sa tobom, ima dosta načina, radio sam i ja takve stvari prije, al' nikad nisam to radio nekome ko me tako dobro zna kao što me ona zna, i dvije su posljedice toga, prva, onako iskreno da ti kažem strah me da mi kaže "imam momka", htio ne htio valja mi ohladiti od nje bar neko vrijeme, a druga posljedica je ako kaže da nema momka onda moram munjevito brzo djelovati i sve joj reći, jer ne mogu dopustiti da mi kaže da nema dečka i onda se ušutiti ko pičoka neko vrijeme pa joj možda kasnije sve reći, skontat će cura da sam pichka neviđena, a ne bih to nikad uradio jer nisam phička nikad bio u tim stvarima, nego bi to sve rekao vrlo brzo i munjevito, u najgorem slučaju bih ugovorio iduću kafu i sve joj rekako.
Ma samo ba budi spontan i opusten, nemoj da primijeti da si u nekom grcu, jer to njoj automatski daje prostora da pomisli to sto ne zelis da pomisli (bilo odmah tu, ili nekad kasnije kad bude dosla u situaciju da premota film). :D Kompletan razgovor vodi kroz maksimalnu opustenost i zezanciju, da ne primijeti da vodis racuna o svakoj izgovorenoj rijeci (kao sto to obicno radimo na prvom sastanku), da si sav zbunjen i da imas neki dublji razlog zbog kojeg si tu sa njom.

U slucaju da kaze da nema momka, onda opet nesto u sali dobacis na to. Ja bih mozda rekao: 'Cuj nema momka, pa sta cekas?! Zene ako do 25. ne udju u ozbiljnu vezu, onda na kraju moraju pristati na ono sto ostane. Nemoj da se zeznes s tim odugovlacenjem' To mi eto prvo pada na pamet (s tim da sve ovo govoris u maksimalno saljivom tonu), a ako bih smisljao neku strategiju, onda bih fino unaprijed razradio svaki moguci odgovor i sve moguce opcije. Godine sam bezveze hlupio, ali bih broj prilagodio njenim i ostavio prostora maksimalno dvije godine. :D Ja iskreno, na osnovu tih slika, mislim da ta tvoja nema momka, a i ako ima, onda je to nesto krajnje neozbiljno. Opet kazem, najbitnije je da ne budes u grcu i da vodis totalno upusten i saljiv razgovor, kao da ste najbolji jarani. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 24 sep 2017, 00:59

Aerials je napisao/la:Ma u pravu je ba čovjek. Eventualno svako prijateljstvo tog tipa preraste u nešto više s nečije strane. Imala sam ja takav slučaj, ja na njega k'o na brata, on na mene k'o na curu. Razočarala sam se u život tad. :lol:

Pokušaj ovako kako je kobe rekao, nije loš način. Nekako mi je manje riskantno nego da pitaš ovog da pita nekog trećeg.
Gdje ti je sad taj brat. :lol:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 24 sep 2017, 01:04

Eno prekoputa u kući, valjda. :lol:
Ma kako to po običaju ide, srednja škola rastavi ljude, drugo društvo i udaljili se. Pozdravimo se logično uvijek i dan danas sve normala, al' ni blizu k'o prije, a baš smo bili bliski. **** ga pubertet i vaši hormoni. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41204
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 sep 2017, 01:04

BelminM23 je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Ma u pravu je ba čovjek. Eventualno svako prijateljstvo tog tipa preraste u nešto više s nečije strane. Imala sam ja takav slučaj, ja na njega k'o na brata, on na mene k'o na curu. Razočarala sam se u život tad. [emoji38]

Pokušaj ovako kako je kobe rekao, nije loš način. Nekako mi je manje riskantno nego da pitaš ovog da pita nekog trećeg.
Gdje ti je sad taj brat. [emoji38]
Sad je pali brat :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2017, 01:05

kobe24 je napisao/la:
Ma samo ba budi spontan i opusten, nemoj da primijeti da si u nekom grcu, jer to njoj automatski daje prostora da pomisli to sto ne zelis da pomisli (bilo odmah tu, ili nekad kasnije kad bude dosla u situaciju da premota film). :D Kompletan razgovor vodi kroz maksimalnu opustenost i zezanciju, da ne primijeti da vodis racuna o svakoj izgovorenoj rijeci (kao sto to obicno radimo na prvom sastanku), da si sav zbunjen i da imas neki dublji razlog zbog kojeg si tu sa njom.

U slucaju da kaze da nema momka, onda opet nesto u sali dobacis na to. Ja bih mozda rekao: 'Cuj nema momka, pa sta cekas?! Zene ako do 25. ne udju u ozbiljnu vezu, onda na kraju moraju pristati na ono sto ostane. Nemoj da se zeznes s tim odugovlacenjem' To mi eto prvo pada na pamet (s tim da sve ovo govoris u maksimalno saljivom tonu), a ako bih smisljao neku strategiju, onda bih fino unaprijed razradio svaki moguci odgovor i sve moguce opcije. Godine sam bezveze hlupio, ali bih broj prilagodio njenim i ostavio prostora maksimalno dvije godine. :D Ja iskreno, na osnovu tih slika, mislim da ta tvoja nema momka, a i ako ima, onda je to nesto krajnje neozbiljno. Opet kazem, najbitnije je da ne budes u grcu i da vodis totalno upusten i saljiv razgovor, kao da ste najbolji jarani. :D
Što se tiče ovog prvog pasusa, tu ne bi trebalo biti problema, poprilično sam "hladan" u takvim situacijama, i to ne bi trebao biti problem :D

A drugi pasus, ma ja to uvijek sve spontano radim, ne volim se to nešta pripremati, nego puštam da sipa u trenutku iz mene, a pošto sam poprilično šaljiv tip, pogotovo mi se nije mrsko zayebavati na vlastiti račun (što ona dobro zna), oko tih svari ne bi trebalo biti problema. Samo je bitno da potvrdim da nema momka, a i ako ima kao što kažete ti i @aerials to je nešta klimavo, vidjet ćemo sve.

Uglavnom hvala vam na pomoći :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 24 sep 2017, 01:06

Zovem je sada bivša seka, a pošto se ne viđamo više, onda je vjerovatno i zaboravila na mene. :mrgreen:

Zbog toga te pitam gdje je. :lol:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 24 sep 2017, 01:13

BelminM23 je napisao/la:Zovem je sada bivša seka, a pošto se ne viđamo više, onda je vjerovatno i zaboravila na mene. :mrgreen:

Zbog toga te pitam gdje je. :lol:
Čekaj jesam li dobro skontala ili si pomislio da je ona ja? Ili mi je vakat da spavam. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2017, 01:16

Aerials je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:Zovem je sada bivša seka, a pošto se ne viđamo više, onda je vjerovatno i zaboravila na mene. :mrgreen:

Zbog toga te pitam gdje je. :lol:
Čekaj jesam li dobro skontala ili si pomislio da je ona ja? Ili mi je vakat da spavam. :lol:
Pa jesi li išla sa Belminom u srednju? :rol: :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 24 sep 2017, 01:18

Jesam s jednim al' nisam s ovim i nije mi ovaj jaran iz srednje, nego iz osnovne, komšija. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2017, 01:21

Pa pazi, ako sagledamo sa strane logike, on je iz Doboja, ti si iz Tuzle, tako ne vidim mogućnost do koje ste vas dvoje došli :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: denimen99, Jabroni, lol89, muhamedhulk, nerkolfc, numanumaye22, Pantelija, Zaniolo i 23 gosta.