Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 19:18

Rio počeo da izlazi sa ženama, mijenjaj anketu.
legenda reala je napisao/la:
Jesam milfaru ( sa njom se viđao neko vrijeme dok nije počela konstantno da svraća na posao i da šalje poruke ), a kćerka nula poena.

To sam pričao doživljaj od prije dvije godine. Ne znam šta si čitao tada :mrgreen:
Sad sam nafat'o jednu od 31.g :shhh:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 19:19

Pa auto je jedini razlog i sto prolazi ovo.
Bas me zanima dal ce joj spomenuti secka kad se ozene. Mozda secko ovo radi da bude crnogorski kum.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 19 nov 2017, 19:21

Derdiyok je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Jesam milfaru ( sa njom se viđao neko vrijeme dok nije počela konstantno da svraća na posao i da šalje poruke ), a kćerka nula poena.

To sam pričao doživljaj od prije dvije godine. Ne znam šta si čitao tada :mrgreen:
Sad sam nafat'o jednu od 31.g :shhh:
Đe ih nalaziš jbo sebe :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 19:30

rio_Ferdy88 je napisao/la:Malo sam glumio dzentlmena po secinom naputku, pa ono otvori vrata auta, stolica i ti fazoni, neobicno joj bilo
Meni je ovo bezveze i nesto sumnjam da vecina djevojaka voli kad im se to radi. To otvaranje vrata i slicno vole/zahtijevaju one 'dame', koje u stvari to samo i glume, dok su miljama daleko od toga. Opet je ovo moje misljenje, moguce da nisam u pravu.

Nadam se da ste se culi poslije te vecere, jer ovaj zadnji dio posta ne pokazuje bas neko odusevljenje s njene strane. Opet, ti si poznati pesimista pa ti nije bas vjerovati. :D

Moj ti je savjet isto da se malo opustis, nema potrebe da Secu pitas za svaki moguci korak koji ces poduzeti. Ok neke smjernice, savjete, ali ti bas k'o da si mutav.

Iskreno da te pitam, svidja li ti se ta djevojka (da kazem, da li bi je zenio?), ili si s njom samo zbog toga sto mislis da ne mozes naci bolju i sto je jedina (za sada) pristala da izadjete na kafu?

Btw, ni ja Aerials ne skonta vezano za auto?

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 19:33

legenda reala je napisao/la:
Đe ih nalaziš jbo sebe :lol:
Ne tražim takve uopšte :lol:
Fun fact je da tražim neku normalnu, finu djevojku a pretežno naletim na razvedene, udate...
Joj, ima jedna fina u Goraždu :zviz:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 19 nov 2017, 19:34

Kawhi je napisao/la: auto je jedini razlog i sto prolazi ovo
Nije. Iako se mora priznat da je dama bila utučena kad joj je reko da nije njegovo :mrgreen: Nekad objavim neš sa autom na njegovom Instagramu.
Danas sam napravio kratki snimak, vožnja od men se čini 160 do 280. Nek ima, zlu ne trebalo :mrgreen:
Pravim od rija ludog frajera. Yebo ulizanog činovnika :mrgreen:
Federer17 je napisao/la:Meni je ovo bezveze
Nema je koja ne voli pažnju. Ova je dama, zrela cura, jok neka tinejdžerka.
Federer17 je napisao/la:Moj ti je savjet isto da se malo opustis, nema potrebe da Secu pitas za svaki moguci korak koji ces poduzeti. Ok neke smjernice, savjete, ali ti bas k'o da si mutav.
Ma tako i radimo. Pita tek kad zagusti.
Ove slike su zeza. Tako se to iscenira da raji bude smiješno, a ustvari se otprilike radi o našem razgovoru, jok o onome što priča s njom.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 19:36

Derdiyok je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Đe ih nalaziš jbo sebe :lol:
Ne tražim takve uopšte :lol:
Fun fact je da tražim neku normalnu, finu djevojku a pretežno naletim na razvedene, udate...
Joj, ima jedna fina u Goraždu :zviz:
Pa sto razvedene i udate ne mogu biti fine i normalne? :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 19 nov 2017, 19:37

I da, nema toga kome se ova cura ne bi svidjela. Lijepa, zgodna, sportski tip, vrlo inteligentna, duhovita ima dobar poso, čvrsto stoji na zemlji...
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 19 nov 2017, 19:37

Derdiyok je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Đe ih nalaziš jbo sebe :lol:
Ne tražim takve uopšte :lol:
Fun fact je da tražim neku normalnu, finu djevojku a pretežno naletim na razvedene, udate...
Joj, ima jedna fina u Goraždu :zviz:
Šta će ti šta bolje od tih razvedenih :P
Koja iz GZ, u GZ su većinom fine i čestite cure :P


Rio
Odakle je cura jel iz tvog kraja ili ??
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 19:39

Federer17 je napisao/la:
Meni je ovo bezveze i nesto sumnjam da vecina djevojaka voli kad im se to radi. To otvaranje vrata i slicno
Dosta "žena" se "pogubi" u toj situaciji jer nisu navikle da ih neko tako tretira, odnosno prvi put se sasreću s tim.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 19:39

Slažem se da malkice odvadiš s vratima, stolicama i to. Lijepi su to gestovi kad nisu prečesti, onda samo smaraju i sve djeluje uštogljeno. Žene vape za suštinskom pažnjom, to je samo forma.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 19 nov 2017, 19:40

Samo da izrazim podršku za rija.

I treba ideja za novu anketu, ovoj je očigledno istekao rok trajanja, samo je tragedija što je završilo pogrešnim rezultatom.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 19:40

Meni su super te stvari s otvaranjem vrata, stolicama i slicno. Muskarci trebaju biti muskarci, a zene trebaju biti zene.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 19 nov 2017, 19:41

Samo slusaj Secu, jedini ti je on konkretno pomogao, a ovi samo pametuju. Ono sto bi se reklo 'puno zuje, malo meda daju'. :kafa: Ovo sto ti je on rekao sa vratima i stolicom je nesto na sta ona nije navikla, ali to ni u kom slucaju ne moze biti minus. Na dunjaluku ne postoji zena koja ne voli paznju!
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 nov 2017, 19:42

Federer17 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Malo sam glumio dzentlmena po secinom naputku, pa ono otvori vrata auta, stolica i ti fazoni, neobicno joj bilo
Meni je ovo bezveze i nesto sumnjam da vecina djevojaka voli kad im se to radi. To otvaranje vrata i slicno vole/zahtijevaju one 'dame', koje u stvari to samo i glume, dok su miljama daleko od toga. Opet je ovo moje misljenje, moguce da nisam u pravu.

Nadam se da ste se culi poslije te vecere, jer ovaj zadnji dio posta ne pokazuje bas neko odusevljenje s njene strane. Opet, ti si poznati pesimista pa ti nije bas vjerovati. :D

Moj ti je savjet isto da se malo opustis, nema potrebe da Secu pitas za svaki moguci korak koji ces poduzeti. Ok neke smjernice, savjete, ali ti bas k'o da si mutav.

Iskreno da te pitam, svidja li ti se ta djevojka (da kazem, da li bi je zenio?), ili si s njom samo zbog toga sto mislis da ne mozes naci bolju i sto je jedina (za sada) pristala da izadjete na kafu?

Btw, ni ja Aerials ne skonta vezano za auto?
Ma pokušao sam malo to džentlmenski, i njoj je neobično bilo, al nisam nešto forsirao, šta ja znam, nije nešto loše, ha ja. :D A dobro znaš mene, uvijek sumnjam u najgori mogući ishod, još ne vjerujem da je pristala i da smo izašli i to dva puta, baš djeluje nerealno :D

A moram pitati, kad sam laik za te situacije, on mi je stvarno bio od ogromne pomoći, ne bih nikad izišao da nije bio tu. A sad jesam li je smorio, ne znma stvarno, vidjećemo, uglavnom znam da je bilo lijepo i brzo je prošlo vrijeme, barem meni. :)

A super je cura, ne kažem to samo iz kurtoazije, stvarno ozbiljna i pametna, šećo može potvrditi, vidjećemo za dalje, kako bude išlo ne razmišljam odmah o tome, jer vjerujem nismo se toliko ni upoznali, nije bilo tih nekih ozbiljnih tema, škakljivih da kažem, o vezama i ostalome, rano mi je još za to, iako ne znam kad je pravo vrijeme da se može o tome pričati, vjerovatno ne na prvom ili drugom izlasku :hmmmmm:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 19:45

Kawhi je napisao/la: Pa sto razvedene i udate ne mogu biti fine i normalne? :kafa:
Mogu, ako se držimo jedne stvari :kafa:
U daljem tekstu, ne bih mogao oženiti neku koja već ima dijete. Nije to dijete krivo ništa ali ja ne mogu.
legenda reala je napisao/la:
Šta će ti šta bolje od tih razvedenih :P
Koja iz GZ, u GZ su većinom fine i čestite cure :P
Jašta su, kad se sjetim studentskih domova u Nedžarićima :zviz: :mrgreen:
Mašić se preziva, dolazi povremeno u Sarajevo radi ispita.
Btw. da te pitam, jel' znaš možda Amira Abaza sa Osanice i jesi li upoznat sa njegovom situacijom
Zadnja izmjena: Derdiyok, dana/u 19 nov 2017, 19:47, ukupno mijenjano 1 put.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 19:47

Kawhi je napisao/la:Meni su super te stvari s otvaranjem vrata, stolicama i slicno. Muskarci trebaju biti muskarci, a zene trebaju biti zene.
Ja sam za mjeru u svemu, pa tako i u pokazivanju tih manira.

@Rio
Samo naprijed kralju. Budi opušten i budi ono što jesi u svakom slučaju. A sam ćeš skontat kad dođe trenutak za priču o 'škakljivim stvarima'.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 19:50

Derdiyok je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Pa sto razvedene i udate ne mogu biti fine i normalne? :kafa:
Mogu, ako se držimo jedne stvari :kafa:
Koje?
uNbx je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Meni su super te stvari s otvaranjem vrata, stolicama i slicno. Muskarci trebaju biti muskarci, a zene trebaju biti zene.
Ja sam za mjeru u svemu, pa tako i u pokazivanju tih manira.

@Rio
Samo naprijed kralju. Budi opušten i budi ono što jesi u svakom slučaju. A sam ćeš skontat kad dođe trenutak za priču o 'škakljivim stvarima'.
A dobro neces nekoj bezveze zeni to raditi, samo onoj koja te zanima. Problem su muskarci koji su prema svakoj takvi pa one pomisle da je to normalno.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 19:50

sekerbay je napisao/la: Nema je koja ne voli pažnju. Ova je dama, zrela cura, jok neka tinejdžerka.
Ma slazem se, ali postoji milion drugih nacina da se ta paznja iskaze. Opet stojim iza svog misljenja, pri tom mislim da je, i u slucaju kada bi to smatrao kao nesto ok, rano za te stvari.
sekerbay je napisao/la: Ma tako i radimo. Pita tek kad zagusti.
Ove slike su zeza. Tako se to iscenira da raji bude smiješno, a ustvari se otprilike radi o našem razgovoru, jok o onome što priča s njom.
Aham. Ma ne sumnjam ja u ria, ni najmanje. Jest da se on nekad zna postaviti kao da nema blage veze, a daleko je to od toga. Nema samopouzdanja jos uvijek. :D

@rio, taman je onda ako si to pravilno dozirao.

Ovim da li ti se svidja, prvenstveno sam mislio na fizicki izgled, jer je za sve ostalo rano pricati. Takodjer se nadam da ste se porukama culi nakon vecere, jer si spomenuo nesto kako je bila umorna, pod sumnjom da je mozda i od tebe. Sve ostalo ce doci vremenom, nema potrebe da zuris i silis.

U svakom slucaju, zasad to ide fino hvala Bogu. Da tako i ostane insallah. :D
Zadnja izmjena: Federer17, dana/u 19 nov 2017, 19:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 19 nov 2017, 19:53

Donnie Darko je napisao/la:treba ideja za novu anketu, ovoj je očigledno istekao rok trajanja, samo je tragedija što je završilo pogrešnim rezultatom.
Najgore je to što sam i ja svojevremeno glaso za prvu opciju tj. da laže :mrgreen:
rio_Ferdy88 je napisao/la:ne znam kad je pravo vrijeme da se može o tome pričati, vjerovatno ne na prvom ili drugom izlasku
Naravno na prvom. I onda budeš svjedok obaranja boltovog rekorda na sto metara. Da vidiš akcionu scenu kad hanifa skine štikle kako bi brže trčala, pa iskoči kroz prozor :mrgreen:
kobe24 je napisao/la:Ovo sto ti je on rekao sa vratima i stolicom je nesto na sta ona nije navikla
Naravno. Sad, iako nije navikla, u genima joj je. Žensko je to. Kako će se to prepričavat pred drugaricama i širiti priča o džentlmenu riju.
Kako se istopila kada sam joj komentarisao stajling na Instagramu i napiso une grande dame.
Radi se o ozbiljnoj curi.
Federer17 je napisao/la:Opet stojim iza svog misljenja, pri tom mislim da je, i u slucaju kada bi to smatrao kao nesto ok, rano za te stvari.
U obzir uzeti njihove godine. Ne radi se o tinejdžerima
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica i 15 gostiju.