Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

bavarian_bk
Postovi: 4860
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bavarian_bk » 26 jul 2017, 19:54

Aerials je napisao/la:Ne mora da znači da je našla drugog. Niz stvari se mogao desiti pa su se njeni osjećaji promijenili. Sad, fazon je što se o tome nije pričalo na vrijeme, a tu jeste sama djevojka kriva jer očekuje da joj se čitaju misli, ili se pričalo, a druga strana nije shvatala ozbiljno.
Ja sam 99,9 % siguran da nije u pitanju drugi. Ali siguran sam 100% da joj nisam dao povoda da promjeni osjećaje. Držao sam je ko kap vode na dlanu, znači i sama kaže, boljeg momka od tebe neću naći, ti si super al' nešto u meni trenutno ne da da te volim kao što jesam. I ono... Kontam, sihr ko kru' :roll: :lol:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 26 jul 2017, 19:56

Aerials je napisao/la:Ne mora da znači da je našla drugog. Niz stvari se mogao desiti pa su se njeni osjećaji promijenili. Sad, fazon je što se o tome nije pričalo na vrijeme, a tu jeste sama djevojka kriva jer očekuje da joj se čitaju misli, ili se pričalo, a druga strana nije shvatala ozbiljno.
Ovaj očito bio dobro ljubomoran. Al svejedno, priča mi, ona očekivala stalna iznenađena, bila joj veza monotona. Pa šta očekuješ djevojko, nakon 3 godine, potrudi se i ti i uradi nešto za tu vezu. Al jok, lakše prestat volit :lol:

Ova moja budala se još bori za nju, majku ti jbem :facepalm:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 26 jul 2017, 19:58

bavarian_bk je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Ne mora da znači da je našla drugog. Niz stvari se mogao desiti pa su se njeni osjećaji promijenili. Sad, fazon je što se o tome nije pričalo na vrijeme, a tu jeste sama djevojka kriva jer očekuje da joj se čitaju misli, ili se pričalo, a druga strana nije shvatala ozbiljno.
Ja sam 99,9 % siguran da nije u pitanju drugi. Ali siguran sam 100% da joj nisam dao povoda da promjeni osjećaje. Držao sam je ko kap vode na dlanu, znači i sama kaže, boljeg momka od tebe neću naći, ti si super al' nešto u meni trenutno ne da da te volim kao što jesam. I ono... Kontam, sihr ko kru' :roll: :lol:
Tu si se i zayebo. :D

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 26 jul 2017, 20:17

bavarian_bk je napisao/la: Ja sam 99,9 % siguran da nije u pitanju drugi. Ali siguran sam 100% da joj nisam dao povoda da promjeni osjećaje. Držao sam je ko kap vode na dlanu, znači i sama kaže, boljeg momka od tebe neću naći, ti si super al' nešto u meni trenutno ne da da te volim kao što jesam. I ono... Kontam, sihr ko kru' :roll: :lol:
DaBogda da se Kawhijeva tvrdnja ne obistini. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Federer17, dana/u 26 jul 2017, 22:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 26 jul 2017, 20:38

bavarian_bk je napisao/la: Ja sam 99,9 % siguran da nije u pitanju drugi. Ali siguran sam 100% da joj nisam dao povoda da promjeni osjećaje. Držao sam je ko kap vode na dlanu, znači i sama kaže, boljeg momka od tebe neću naći, ti si super al' nešto u meni trenutno ne da da te volim kao što jesam. I ono... Kontam, sihr ko kru' :roll: :lol:
Dovoljne su sitnice da se stvari promijene, ti nisi ni morao uraditi nešto veliko. :D
Lillard je napisao/la:Ovaj očito bio dobro ljubomoran. Al svejedno, priča mi, ona očekivala stalna iznenađena, bila joj veza monotona. Pa šta očekuješ djevojko, nakon 3 godine, potrudi se i ti i uradi nešto za tu vezu. Al jok, lakše prestat volit :lol:

Ova moja budala se još bori za nju, majku ti jbem :facepalm:
Mogu misiti kakva iznenađenja je on spremao, kupovao poklone sigurno. :D
Al' istina da se i ona trebala potruditi.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 26 jul 2017, 20:41

Ma žene.. Mene ku.rva prevari i trebam par mjeseci da je prebolim, al ona to za tren oka. Pu :puke: :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 26 jul 2017, 21:52

Biži ba bavarac, ima cura nemereš prebrojat.
Same se javljaju.
Budi zahvalan što je prekinula.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 26 jul 2017, 22:01

Aerials je napisao/la: Dovoljne su sitnice da se stvari promijene, ti nisi ni morao uraditi nešto veliko. :D
Znaci, covjek treba svakodnevno strahovati da djevojku nece 'pogoditi' te (glupe) sitnice i da te onako iz cista mira nece nogirati kao da nikada nisi ni postojao, a jok proveo godinu-dvije s njom? Iako je ovo vise retoricko pitanje (jer je odgovor sasvim jasan), pitam te samo da potvrdis cinjenicu koliko su danasnje djevojke nevjerovatne. Necu reci da nema istih slucajeva i sa muske strane, definitivno ima, ali je to, barem u ovakvim stvarima, rijetka situacija. Muskarci su npr. skloni 'zadovoljavanju' (na razlicite nacine), tako da su im izgovori ovakve vrste manje-vise nepoznati.

Rjesenje - biti pametan, nikad maksimalno iskren i predan, prepusten suprotnoj strani (pogotovo muskarac djevojci) i uvijek spreman da te iste osobe sutra nece biti u tvom zivotu.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 26 jul 2017, 22:08

Pogrešno shvataš. Neće nijedna raskinuti zbog jedne sitnice (osim one koja je unaprijed odlučila zbog nekog drugog razloga da želi raskid), ali ako se nešto konstantno ponavlja uprkos skretanju pažnje na to, ukoliko više takvih stvari postoji, a ne priča se o njima (ovdje je žensko krivo, to sam već rekla), onda hoće.
Niste skloni tome, niti su sve djevojke "nevjerovatne". To je individualno skroz, ne trebaš generalizovati.

Ako se ne predaš i budeš iskren, nećeš nikada moći ostvariti kvalitetnu i otvorenu vezu. To je onda gluma, kome to treba u životu?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Monolog » 26 jul 2017, 22:10

Federer17 je napisao/la:
Aerials je napisao/la: Dovoljne su sitnice da se stvari promijene, ti nisi ni morao uraditi nešto veliko. :D
Znaci, covjek treba svakodnevno strahovati da djevojku nece 'pogoditi' te (glupe) sitnice i da te onako iz cista mira nece nogirati kao da nikada nisi ni postojao, a jok proveo godinu-dvije s njom? Iako je ovo vise retoricko pitanje (jer je odgovor sasvim jasan), pitam te samo da potvrdis cinjenicu koliko su danasnje djevojke nevjerovatne. Necu reci da nema istih slucajeva i sa muske strane, definitivno ima, ali je to, barem u ovakvim stvarima, rijetka situacija. Muskarci su npr. skloni 'zadovoljavanju' (na razlicite nacine), tako da su im izgovori ovakve vrste manje-vise nepoznati.

Rjesenje - biti pametan, nikad maksimalno iskren i predan, prepusten suprotnoj strani (pogotovo muskarac djevojci) i uvijek spreman da te iste osobe sutra nece biti u tvom zivotu.
Ljubav jeste svojevrsan rizik, kao uostalom sve u životu.

Ne opravdavam varanje, ali žensko vara kad nedostaje ljubavi u vezi, a muško jer mu se digla ona stvar i vidi da može. :mrgreen: Kad žensko prevari, zabrini se, jer nisi više broj jedan. Kad muško prevari, njegova izabranica je i dalje broj jedan, jer on nije uključio nikakve druge emocije u to varanje, nego je isključivo razmišljao spolovilom.

Elem, u svakom trenutku moraš raditi na vezi. I jedno i drugo. Nikad i nikako se ne opuštati zato što si s nekim. Udovolji joj/mu. Udijeli kompliment. Učini sve da se osjeća posebnom/im. To radiš sitnicama.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BlueBosnian » 26 jul 2017, 22:10

slika
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 26 jul 2017, 22:15

ah, "današnje cure nisu normalne vol. 186554", kako uzbudljiva i svježa diskusija

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 26 jul 2017, 22:23

Donnie Darko je napisao/la:ah, "današnje cure nisu normalne vol. 186554", kako uzbudljiva i svježa diskusija
Pa kad nisu normalne. :lol:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 jul 2017, 22:26

sekerbay je napisao/la: Same se javljaju.
Kako kome :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 26 jul 2017, 22:27

rio_Ferdy88 je napisao/la:
sekerbay je napisao/la: Same se javljaju.
Kako kome :mrgreen:
Jesi ista
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 jul 2017, 22:32

legenda reala je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
sekerbay je napisao/la: Same se javljaju.
Kako kome :mrgreen:
Jesi ista
Znaš da jesam :mrgreen:

Nije da nije bilo neke prilike, upoznao sam neke iz Živinica i Lukavca (nije ništa bilo konkretno jer sam levat, ofulao sam zicer fudbalskim žargonom rečeno :rol: ), al slabo je naših dole, samo Srbija, iako su ove iz BG-a prilično normala cure, barem ove što sam ja upoznao, za razliku od ovih iz Kosovske Mitrovice npr :mrgreen:

Sutomore je poor mans Budva, najbliže poređenje, bude puna plaža poslije 1 kad se zatvore klubovi, mada ima i tu svašta, jednu noć su u horu pjevali Kad sam bio mali :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 26 jul 2017, 22:34

Pa et recimo meni :D :oops:
Da hoću tj. da smijem od Onoga gore, bilo bi... :ljepota: :oops:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 26 jul 2017, 22:34

Monolog je napisao/la: Ljubav jeste svojevrsan rizik, kao uostalom sve u životu.

Ne opravdavam varanje, ali žensko vara kad nedostaje ljubavi u vezi, a muško jer mu se digla ona stvar i vidi da može. :mrgreen: Kad žensko prevari, zabrini se, jer nisi više broj jedan. Kad muško prevari, njegova izabranica je i dalje broj jedan, jer on nije uključio nikakve druge emocije u to varanje, nego je isključivo razmišljao spolovilom.

Elem, u svakom trenutku moraš raditi na vezi. I jedno i drugo. Nikad i nikako se ne opuštati zato što si s nekim. Udovolji joj/mu. Udijeli kompliment. Učini sve da se osjeća posebnom/im. To radiš sitnicama.
Ne bih se slozio s tim da zene varaju tek kada nedostaje ljubavi u vezi. Ok, moze i to biti razlog (u zavisnosti od osobe), ali su, barem na osnovu mog nekog iskustva, daleko cesci slucajevi da djevojke varaju jer im je vec postalo dosadno da imaju sve sto pozele od momka. Tu prvenstveno mislim na potpunu iskrenost i prepustenost (njoj), te preveliko posvecivanje paznje kao da je jedina na svijetu (sto je @bavarac radio).

Imam osjecaj da to vecini djevojaka kad-tad dosadi i onda, sta god da ti radio, na koji god nacin da pokusas 'izvaditi' situaciju - nece upaliti. Zasitila te se i kraj price. Mislim da su danasnje djevojke (ne sve, daleko bilo) isuvise opterecene nekim nepostojecim idealima, koje ce iznova i iznova traziti dok na kraju ne skontaju da to i nije bas tako kako se vrti po njihovim glavama.

Sto se zadnjeg pasusa tice, slazem se apsolutno, iako sam ja nakon posljednje veze (pricali smo o tome) pod rucnom i 'ne dam' ( :mrgreen:) se vise tek tako. Hocu reci, sigurno ce biti potreban malo duzi vremenski period kada cu biti siguran da je doticna ona prava. :D
Aerials je napisao/la:Pogrešno shvataš. Neće nijedna raskinuti zbog jedne sitnice (osim one koja je unaprijed odlučila zbog nekog drugog razloga da želi raskid), ali ako se nešto konstantno ponavlja uprkos skretanju pažnje na to, ukoliko više takvih stvari postoji, a ne priča se o njima (ovdje je žensko krivo, to sam već rekla), onda hoće.
Niste skloni tome, niti su sve djevojke "nevjerovatne". To je individualno skroz, ne trebaš generalizovati.

Ako se ne predaš i budeš iskren, nećeš nikada moći ostvariti kvalitetnu i otvorenu vezu. To je onda gluma, kome to treba u životu?
Pa eto, je li momak napisao da je djevojku drzao kao kap vode na dlanu i na kraju ga ostavila uz nevjerovatno glupo objasnjenje? Uz sve to, naglasavala mu je kako je fin, kako boljeg momka nikad nece naci, bla bla. Znaci, nije bilo sitnica, niti necega sto se vremenom ponavljalo, nego je tek onako odlucila da to bude kraj izmedju njih. Sad covjek treba strahovat da neca naletit' na istu takvu... :mrgreen: (Sve ovo govorim jer sam iskusio gotovo 100% istu stvar, tako da znam o cemu pricam).

@rio, koje iz Zivinica, moze i u pp.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 26 jul 2017, 22:34

Najgore je kad vidiš da ona uživa, pa pichka joj materina :roll: :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 jul 2017, 22:40

Federer17 je napisao/la:
@rio, koje iz Zivinica, moze i u pp.
Bila je neka koja je studirala medicinu pa se prebacila na ekonomiju, Meliha, ova druga je iz Lukavca, ona je isto na ekonomiji, zajedno su bile. Bilo ih je još sa tog područja, valjda su sa agencijom došli.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Diskusije”