Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

FoSte95
Postovi: 12646
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 17 avg 2017, 19:25

Besic je napisao/la:I'm not Virgin anymore

:opaopa: :opaopa: :opaopa:
hahahahahaha jesi to kupio onu lutku sa rupicama :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 avg 2017, 19:30

Besic je napisao/la:I'm not Virgin anymore

:opaopa: :opaopa: :opaopa:
Je l' bolilo? :hmmmm:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

FoSte95
Postovi: 12646
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 17 avg 2017, 19:41

nije valjda da ne znaš boli li ili ne :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 17 avg 2017, 19:41

Aerials je napisao/la:
Besic je napisao/la:I'm not Virgin anymore

:opaopa: :opaopa: :opaopa:
Je l' bolilo? :hmmmm:
hahaha :lol:

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Besic » 17 avg 2017, 20:19

Aerials je napisao/la:
Besic je napisao/la:I'm not Virgin anymore

:opaopa: :opaopa: :opaopa:
Je l' bolilo? :hmmmm:
Sad bih ti udario jedno kontra-mećanje ali neću jer sam dobro raspoložen. :opaopa:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

FoSte95
Postovi: 12646
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 17 avg 2017, 20:41

kad za 9 mjeseci Besic bude pisalo, postao oo sam mm otac jednog djeteta :tralala: :tralala:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 avg 2017, 20:48

Sveti je napisao/la:Hvala borci, i vi da ste zdravi i zivi :salut:

@Rio nekoc bijah na korak do takve sudbine ali mi Bog na vrijeme dade pamet :mrgreen: oboje smo preko grane pa je odluka bila laksa ovaj put :mrgreen:
Ma vjeruj mi da bi ja sad prihvatio i tu opciju, koliko mi je vise muka od tog trazenja i patnje sa zenama, cak bi i ugovoreni brak prihvatio, ovako mi je stvarno svega na vrh glave, stvarno mi svakim danom pronalazak nekoga sa kim bih mogao ostati do kraja zivota i zasnovati porodicu zvuci sve nevjerovatnije, da ne kazem nemoguce, ali su mi sanse za takvo nesto stvarno nikakve. Covjek samo u depru moze upasti i naskoditi sebi kad o tome razmislja :crazy:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 17 avg 2017, 21:00

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Besic je napisao/la:I'm not Virgin anymore

:opaopa: :opaopa: :opaopa:
Sarma te razdjevicio :zviz:
Pa ti ni muskarca ne bi mogao.
Besko jesi ti ono silovanje u Sa sto je bilo neki dan?
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 17 avg 2017, 21:02

Samo guz.ite momci, ja sam jednom u zivotu dozivio neuzvracenu ljubav, patio, a onda zgu.zio i opet se rodio i prebolio. I sad samo gu.zim i uzivam u sexu, ne biram sta handrim.


I eto, sad imate jednu jako vaznu informaciju sa moje strane hahahaha
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 17 avg 2017, 22:08

Besic je napisao/la:
Aerials je napisao/la:
Besic je napisao/la:I'm not Virgin anymore

:opaopa: :opaopa: :opaopa:
Je l' bolilo? :hmmmm:
Sad bih ti udario jedno kontra-mećanje ali neću jer sam dobro raspoložen. :opaopa:
Baš me zanima kakvo bi bilo kontra-mećanje. Imam par ideja i sve su vrhunske. :urnebes:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 17 avg 2017, 22:10

Koliko si platio Besko? Cujem u SA pocele i za cvaju
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 avg 2017, 22:14

Kawhi je napisao/la:
Besic je napisao/la: Sad bih ti udario jedno kontra-mećanje ali neću jer sam dobro raspoložen. :opaopa:
Baš me zanima kakvo bi bilo kontra-mećanje. Imam par ideja i sve su vrhunske. :urnebes:
Ma laka je ovo tema za toga. Samo bi se morao opet dobro paziti. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 17 avg 2017, 22:17

Aerials je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Besic je napisao/la: Sad bih ti udario jedno kontra-mećanje ali neću jer sam dobro raspoložen. :opaopa:
Baš me zanima kakvo bi bilo kontra-mećanje. Imam par ideja i sve su vrhunske. :urnebes:
Ma laka je ovo tema za toga. Samo bi se morao opet dobro paziti. :mrgreen:
Baš zbog toga i treba biti kreativan. Prva si počela.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 avg 2017, 22:23

Samo mu vraćam za prije.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la artemis77 » 17 avg 2017, 22:40

Eto vas nije bolilo prvi put :mrgreen:
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Sveti » 17 avg 2017, 22:42

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Hvala borci, i vi da ste zdravi i zivi :salut:

@Rio nekoc bijah na korak do takve sudbine ali mi Bog na vrijeme dade pamet :mrgreen: oboje smo preko grane pa je odluka bila laksa ovaj put :mrgreen:
Ma vjeruj mi da bi ja sad prihvatio i tu opciju, koliko mi je vise muka od tog trazenja i patnje sa zenama, cak bi i ugovoreni brak prihvatio, ovako mi je stvarno svega na vrh glave, stvarno mi svakim danom pronalazak nekoga sa kim bih mogao ostati do kraja zivota i zasnovati porodicu zvuci sve nevjerovatnije, da ne kazem nemoguce, ali su mi sanse za takvo nesto stvarno nikakve. Covjek samo u depru moze upasti i naskoditi sebi kad o tome razmislja :crazy:
Daleko sam od nekog ko bi mogao da ti daje savjete kad je u pitanju ljubav jer sam u proslosti imao i sam raznih stvari koje ne dolikuju nekome ko se proklamuje kao umjeren, pametan itd. Ali moram ti reci da je najbolje da zaboravis i fokusiras se na sebe. Ne znam koliko imas godina, ali ako imas ispod 30 godina, pa i 35 to sto pricas je cista glupost. Negdje sam vidio da ides u teretanu, sto je super. Radi na sebi, radi stvari koje volis, i kad ne budes uopce mislio o nekom zblizavanju, ono dodje, kao sto je kod mene bio slucaj. Radis stvari koje volis, i ne ocekujes svaki dan da je predodredjen za upoznavanje sudjene. Yebiga tako to ide obicno, kad se najmanje nadas. Mislim, halali sto ti pametujem, ali mi djelujes kao momak s kojim bi mi bio uzitak pivu popit, pa mi je zao da cujem da takve gluposti govoris a realno uopce nije tako
naprijed rejal

FoSte95
Postovi: 12646
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 17 avg 2017, 22:52

volim da me boli :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Besic » 17 avg 2017, 22:55

Kawhi je napisao/la: Baš me zanima kakvo bi bilo kontra-mećanje. Imam par ideja i sve su vrhunske. :urnebes:
Hajd kaži koji :rol:
Ja bih imao par nonšalantnih
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 avg 2017, 23:53

Sveti je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Hvala borci, i vi da ste zdravi i zivi :salut:

@Rio nekoc bijah na korak do takve sudbine ali mi Bog na vrijeme dade pamet :mrgreen: oboje smo preko grane pa je odluka bila laksa ovaj put :mrgreen:
Ma vjeruj mi da bi ja sad prihvatio i tu opciju, koliko mi je vise muka od tog trazenja i patnje sa zenama, cak bi i ugovoreni brak prihvatio, ovako mi je stvarno svega na vrh glave, stvarno mi svakim danom pronalazak nekoga sa kim bih mogao ostati do kraja zivota i zasnovati porodicu zvuci sve nevjerovatnije, da ne kazem nemoguce, ali su mi sanse za takvo nesto stvarno nikakve. Covjek samo u depru moze upasti i naskoditi sebi kad o tome razmislja :crazy:
Daleko sam od nekog ko bi mogao da ti daje savjete kad je u pitanju ljubav jer sam u proslosti imao i sam raznih stvari koje ne dolikuju nekome ko se proklamuje kao umjeren, pametan itd. Ali moram ti reci da je najbolje da zaboravis i fokusiras se na sebe. Ne znam koliko imas godina, ali ako imas ispod 30 godina, pa i 35 to sto pricas je cista glupost. Negdje sam vidio da ides u teretanu, sto je super. Radi na sebi, radi stvari koje volis, i kad ne budes uopce mislio o nekom zblizavanju, ono dodje, kao sto je kod mene bio slucaj. Radis stvari koje volis, i ne ocekujes svaki dan da je predodredjen za upoznavanje sudjene. Yebiga tako to ide obicno, kad se najmanje nadas. Mislim, halali sto ti pametujem, ali mi djelujes kao momak s kojim bi mi bio uzitak pivu popit, pa mi je zao da cujem da takve gluposti govoris a realno uopce nije tako
Ma ne mozes zaboraviti kad te svi konstantno podsjecaju na to, od posla, preko staraca sa onim kas se zenit, sta cekas, hoces ostat sam, do prijatelja koji opet smaraju o zenama svako na svoj nacin. A stvarno ne volim ta lazna hrabrenja, sa onim sta ti fali, fin si momak, ovakav, onakav, a u stvarnosti nikad na kafu nisam izisao sa curom, a skoro 30 god, sto dovoljno govori vise od svih tih lijepih rijeci. Nekad stvarno pozelis da jednostavno pobjegnes od svega toga, jer toliko covjeka to smara, vidis druge koji su u sretnim vezama, imaju vec porodice i djecu, a ti ni blizu. Ajde da ja ne ulazem nikakav trud u pronalazak nekoga takvog, vec naprotiv, i zbog toga nekad sve to zna djelovati frustrirajuce i pomislis da nesto nije uredu sa tobom.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Sveti » 18 avg 2017, 00:14

rio_Ferdy88 je napisao/la:...
A cekaj sad. Ja primijetih da imas dobar posao, vjerujem koji volis i koji ti donosi finu zaradu i dovoljno slobodnog vremena za sebe. Iskoristi to covjece. Kazes privlaci te tajland? Torbu na ledja i sedmicu dana odi tu. Za nekoliko mjeseci negdje drugo. Kakve kurceve veze ima ako nisi otisao na kafu sa djevojkom? Radi cega dozvoljavas sebi da te druge osobe dave konvencionalnim nacinom zivota ako ti mislis da nisi za toga. Mozda bas na jednom od tih putovanja naletis na nekoga, ili mozda sutra se u djiru najjeftinijeg filmskog kliseja sudaris sa djevojkom pored pravnog faksa i pomognes joj da pokupi papire s poda i sve to na putu ka teratani. Mislim, banalno je ali hocu ti reci da se takve stvari ne smiju da sile a primjecujem da je tebi najvise radi drugih doslo do guse i uradio bi sve da te roditelji/prijatelji potapsaju po ramenu i budu zadovoljni sve naustrb svoje srece. Meni je to iskreno pogresno, iako sam kao puno mladji prolazio kroz slicno stanje uma. Moje skromno misljenje je da te tradicionalno/konvencionalno ocekivanje okoline od tebe, odvlaci od tvojih pravih vrijednosti i cini robom istih tih ocekivanja koja ti danas/sutra nece nista dobro donijeti.

I nije ovo lazno ohrabrivanje, opet ti rekoh ne poznajem te, i ne moze me vise boljet qrac za nekog stranca koji patetise oko vezivanja i zena, nisi ni prvi ni poslednji. Ali po tvom pisanju vidim da si dobar momak, pametan, i cisto sumnjam da si kvazimodo level ruzni mongoloid pa te nijedna nece. Dakle problem je u tom grcu koji imas da se nesto "mora" samo zato jer narod tako ocekuje. Osjecaj se sretno u svojoj kozi buraz, imaj samopouzdanje kada su svakodnevne aktivnosti upitanju, a zene dodju i odu uglavnom sporednim putem. Na velika vrata se rijetko ko usrecio
naprijed rejal

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, Lavcina, napoleon72, samoposmatram, StevieG8, Surreal i 41 gost.