Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 00:44

Aerials je napisao/la:Ovi moji se kao spetljali al' idu polako, draže meni bilo nego njoj čini mi se. :rol:
Ona što je kao htjela, pa kao nije, pa kao možda, pa kao sigurno ne, monolog il recitacija? :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 22 nov 2017, 00:45

Kako neko može biti u vezi, a da se barem tri mjeseca intezivno ne druže?

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 00:46

BelminM23 je napisao/la:Kako neko može biti u vezi, a da se barem tri mjeseca intezivno ne druže?
Kako misliš? Vide se u ponedjeljak, četvrtak i utorak pa stupe u vezu bez da su se prethodno tri mjeseca intenzivno družili? Nadam se da nisi na to mislio. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 22 nov 2017, 00:47

uNbx je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Ovi moji se kao spetljali al' idu polako, draže meni bilo nego njoj čini mi se. :rol:
Ona što je kao htjela, pa kao nije, pa kao možda, pa kao sigurno ne, monolog il recitacija? :lol:
:rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:
Ta, ta. :D
Baš mi nešto drago, fini su mi zajedno skroz. Gadno je što jedina ja u društvu znam sve. :cry:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 22 nov 2017, 00:50

uNbx je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:Kako neko može biti u vezi, a da se barem tri mjeseca intezivno ne druže?
Kako misliš? Vide se u ponedjeljak, četvrtak i utorak pa stupe u vezu bez da su se prethodno tri mjeseca intenzivno družili? Nadam se da nisi na to mislio. :lol:
Jesam, ne može kod mene to tako brzo. Možda zbog toga me i ne ide? :lol:

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 00:59

Aerials je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Ovi moji se kao spetljali al' idu polako, draže meni bilo nego njoj čini mi se. :rol:
Ona što je kao htjela, pa kao nije, pa kao možda, pa kao sigurno ne, monolog il recitacija? :lol:
:rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:
Ta, ta. :D
Baš mi nešto drago, fini su mi zajedno skroz. Gadno je što jedina ja u društvu znam sve. :cry:
:urnebes:
Čekam fazu kad bude kao htjela završit odnos, a ustvari joj je vrh, a možda i nije. :lol:
BelminM23 je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:Kako neko može biti u vezi, a da se barem tri mjeseca intezivno ne druže?
Kako misliš? Vide se u ponedjeljak, četvrtak i utorak pa stupe u vezu bez da su se prethodno tri mjeseca intenzivno družili? Nadam se da nisi na to mislio. :lol:
Jesam, ne može kod mene to tako brzo. Možda zbog toga me i ne ide? :lol:
Ne znam, kod mene je baš kontra. Ne znam da sam se ikad u životu s nekom družio toliko dugo, pa da je iz tog ispala veza. Poslije par izlazaka uglavnom bude jasno sve. Da sjedim pored nekog toliko vremena ko mi se baš sviđa, i da se samokontrolišem - nisam u stanju. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 22 nov 2017, 01:01

uNbx je napisao/la: :urnebes:
Čekam fazu kad bude kao htjela završit odnos, a ustvari joj je vrh, a možda i nije. :lol:
Dogovorili se kao da idu polako s tom vezom, ako ne bude išlo da se ne mrze i fino se rastanu, da ne sjebu društvo. A desit će se to k'o što gledam. :roll:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 22 nov 2017, 01:02

Dobro, konj sam ja. :D

Još malo pa ću u lov, za sada nema kuknjave, ništa se ne dešava. :P

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 01:06

Aerials je napisao/la:
uNbx je napisao/la: :urnebes:
Čekam fazu kad bude kao htjela završit odnos, a ustvari joj je vrh, a možda i nije. :lol:
Dogovorili se kao da idu polako s tom vezom, ako ne bude išlo da se ne mrze i fino se rastanu, da ne sjebu društvo. A desit će se to k'o što gledam. :roll:
Obično parove koje izrodi klapica društva završe loše. Stradaju i oni i to društvo. :yawn: :yawn:
BelminM23 je napisao/la:Dobro, konj sam ja. :D

Još malo pa ću u lov, za sada nema kuknjave, ništa se ne dešava. :P
Nisi veći od mene, meni se svidi neka djevojka jednom godišnje u prosjeku, tj. uspije me pomjerit. I vazda neke morbidne i debilne okolnosti se ispriječe i ne bude od tog ništa. Tako da sam prest'o lovit i ganjat, čekam da mi padne s neba. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 22 nov 2017, 01:08

uNbx je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Večeras sam izašao s onom starijom 2 godine. Znači cura mi u facu kaže da ne želi vezu ni te pizdarije, da joj samo da se ponekad zabavi :rol:

Bog me pogled'o :bow:
Nemoj se upuštat ni u šta dok ti ne dostavi medicinsku dokumentaciju. :kafa:
U vezi toga je ona mene krenula zayebavat :rol:

Al cura je normalna, samo bila dugo u vezi a kontas, dosadilo :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 22 nov 2017, 01:30

uNbx je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Večeras sam izašao s onom starijom 2 godine. Znači cura mi u facu kaže da ne želi vezu ni te pizdarije, da joj samo da se ponekad zabavi :rol:

Bog me pogled'o :bow:
Nemoj se upuštat ni u šta dok ti ne dostavi medicinsku dokumentaciju. :kafa:
Al od psihijatra. Triper mozes prezivjeti, ludu zenu ne. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 22 nov 2017, 01:35

uNbx je napisao/la:Obično parove koje izrodi klapica društva završe loše. Stradaju i oni i to društvo. :yawn: :yawn:
Ma nek' je njima sretno, baš su mi nešto simpatični. :oops:
uNbx je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:Dobro, konj sam ja. :D

Još malo pa ću u lov, za sada nema kuknjave, ništa se ne dešava. :P
Nisi veći od mene, meni se svidi neka djevojka jednom godišnje u prosjeku, tj. uspije me pomjerit. I vazda neke morbidne i debilne okolnosti se ispriječe i ne bude od tog ništa. Tako da sam prest'o lovit i ganjat, čekam da mi padne s neba. :kafa:
Gora sam od tebe, samo ću to reći. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 01:36

Kawhi je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Večeras sam izašao s onom starijom 2 godine. Znači cura mi u facu kaže da ne želi vezu ni te pizdarije, da joj samo da se ponekad zabavi :rol:

Bog me pogled'o :bow:
Nemoj se upuštat ni u šta dok ti ne dostavi medicinsku dokumentaciju. :kafa:
Al od psihijatra. Triper mozes prezivjeti, ludu zenu ne. :kafa:
U najgorem slučaju ti capnu klokana, i nastaviš da živiš, i poslije 15 godina ti bude bolje. :lol: A kad te mahnituša zapadne, pa ti progore sve moždane čelije, pripremiš se za susret sa Gospodom. :zviz:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 nov 2017, 14:29

sekerbay je napisao/la:Et nek rio kaže šta mu je napisala :)
Nakon početne euforije ipak hladan tuš :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 22 nov 2017, 15:48

@Marsal vjerujem da razumiješ da je to cura sa kojom sam imao baš intenzivan kontakt skoro cijelu godinu, bolje je ovako dobit neki završetak a ne da se kasnije pitam šta bi bilo kad bi bilo. Najgore od svega što mi se danas javila. Poslala poruku dok sam bio na faxu i ja je ne doživim. Tek kroz par sati joj odgovorim. Sve mi izgleda da je neki teški egoista pa ovakve stvari radi..

Sent from my LG-P710 using Tapatalk

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 22 nov 2017, 15:59

haris004 je napisao/la:@Marsal vjerujem da razumiješ da je to cura sa kojom sam imao baš intenzivan kontakt skoro cijelu godinu, bolje je ovako dobit neki završetak a ne da se kasnije pitam šta bi bilo kad bi bilo. Najgore od svega što mi se danas javila. Poslala poruku dok sam bio na faxu i ja je ne doživim. Tek kroz par sati joj odgovorim. Sve mi izgleda da je neki teški egoista pa ovakve stvari radi..

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
Ma ti si ispao gospodin, a i na vrijeme si sve rascistio i sad znas na cemu si. Nema potrebe da sad s njom ozivljavas nekakve kontakte, jer je ocigledno da od toga nema nista, ali nemoj ni potpuno da je ignorises, jer ce tako ispasti da ti je bas tesko i da te povrijedila. Budi dostojanstven, odgovaraj onako bez emocija i ni slucajno ti ne zapocinji nekakve nove teme.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 22 nov 2017, 17:34

haris004 je napisao/la:@Marsal vjerujem da razumiješ da je to cura sa kojom sam imao baš intenzivan kontakt skoro cijelu godinu, bolje je ovako dobit neki završetak a ne da se kasnije pitam šta bi bilo kad bi bilo. Najgore od svega što mi se danas javila. Poslala poruku dok sam bio na faxu i ja je ne doživim. Tek kroz par sati joj odgovorim. Sve mi izgleda da je neki teški egoista pa ovakve stvari radi..

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
Ocigledno zeli friendzonu ili se varam? Ja tu vise ne bih pokusavao ni dopisivanje, vjerovatno bi i letila iz prijatelja :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 22 nov 2017, 17:52

Lillard je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Večeras sam izašao s onom starijom 2 godine. Znači cura mi u facu kaže da ne želi vezu ni te pizdarije, da joj samo da se ponekad zabavi :rol:

Bog me pogled'o :bow:
Nemoj se upuštat ni u šta dok ti ne dostavi medicinsku dokumentaciju. :kafa:
U vezi toga je ona mene krenula zayebavat :rol:

Al cura je normalna, samo bila dugo u vezi a kontas, dosadilo :kafa:
bro :D congrats :thumbup: uživaj jbm ti sve sretno :urnebes: :rol:
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 22 nov 2017, 17:52

I mene je iznenadila sa ovim javljanjem ali i dalje sam siguran da ovo za nju ništa ne predstavlja, nego nabijanje vlastitog ega i pokušaja stvaranja famozne frendzone. Što dalje od mene sa tim :kafa:

Sent from my LG-P710 using Tapatalk

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 22 nov 2017, 18:07

uNbx je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:
uNbx je napisao/la: Kako misliš? Vide se u ponedjeljak, četvrtak i utorak pa stupe u vezu bez da su se prethodno tri mjeseca intenzivno družili? Nadam se da nisi na to mislio. :lol:
Jesam, ne može kod mene to tako brzo. Možda zbog toga me i ne ide? :lol:
Ne znam, kod mene je baš kontra. Ne znam da sam se ikad u životu s nekom družio toliko dugo, pa da je iz tog ispala veza. Poslije par izlazaka uglavnom bude jasno sve. Da sjedim pored nekog toliko vremena ko mi se baš sviđa, i da se samokontrolišem - nisam u stanju. :lol:
nikad nisam iz prijateljstva počeo vezu, iz poznanstva da....iz prvog upoznavanja da, ali eto prijatelj sam sa većinom bivših, pričamo, ne da bi se nekad vratili na staro , to nije opcija...nego baš prijateljstvo...s jednom preko 7 godina...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], donDondon, Zaniolo i 18 gostiju.