Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 13 dec 2017, 17:38

skoroalen je napisao/la:Treb'o ti je pivu platit'. :rol:
Na Praljkovaču, i to free hour :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 13 dec 2017, 17:57

Nema potrebe da mrzi tebe, realno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 13 dec 2017, 18:00

Raonffa je napisao/la:Nema potrebe da mrzi tebe, realno.
pa ja da je ne yebe on yebo bi je neko drugi
nek zenu mrzi

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 13 dec 2017, 18:07

MElloo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nema potrebe da mrzi tebe, realno.
pa ja da je ne yebe on yebo bi je neko drugi
nek zenu mrzi
Upravo tako, samo kod muškaraca ni u takvim situacijama ne radi gornja glava, al' samo je razlika što sada umjesto donje glave vodimo se muškim ponosom i egom.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 dec 2017, 18:14

Kod mene u komšiluku se žena juče ubila, muž sazn'o da ga vara i nju prebije, svi saznaju šta je bilo. Nije ona mogla podnijet sramotu, jer je jedna od viđenijih osoba u gradu, i zapali se. Jbg, švaler se provuk'o k'o mudo kroz bokserice. Al regularno, što kažu momci, njoj kad kita naumpadne, naći će je negdje.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: skoroalen, dana/u 13 dec 2017, 18:17, ukupno mijenjano 1 put.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 13 dec 2017, 18:17

To je opet pretjerano radikalan čin, bez obzira na sve. Mada stara poslovica kaže "poslije ebanja nema kajanja" jbg.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 13 dec 2017, 18:20

Ljubav. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 dec 2017, 18:21

Raonffa je napisao/la:To je opet pretjerano radikalan čin, bez obzira na sve. Mada stara poslovica kaže "poslije ebanja nema kajanja" jbg.
Ma jest pretjeran s njene strane, postoji razvod i vozdra. Al' vala, yebeno je saznat da te žena vara i švaleru pare daje. Znači yebo i tebe i djecu, sve, nju drugi kajla. Šta uradit, hajd ostani hladne glave.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la Besic » 13 dec 2017, 18:27

Marsal je napisao/la:Pa je li vam se nabacuju makar solidne trebe?

Šta se meni jednom desilo, odem sa trojicom drugara u Stari sat pit i mi ulazimo a gore špica, nema mjesta za iglu spustit. Kad mene ugleda kolegica sa faxa i zove me, ja tad taman kren'o na fakultet...i ono šta ima, kako ide, učiš li i te piz.darije...odgovaram ja. Kaže hajd ti i tvoji drugovi sjednite sa mnom i sa mojom drugaricom...Može reko jer vidim da nema mjesta. Njena drugarica je hebena hurija kako je lijepa i još je starija 3 godine, a ova moja kolegica...joj allahu ekber ako sam ružnije žensko ikad vidio. I sjednemo mi i sad ovaj moj jaran je najmlađi među nama odma' na drugaricu napade, ali to je momak koji fakat ima neki šarm i neko umijeće...i njih dvoje tamo pričaju, za po sata se počeše držat za ruke. Sad moja 2 jarana i ja i ova ružna ovamo. Malo po malo, ona se oslobodi, poče se pit iz moje krigle, poče plesat, ono guzicom mi se trlja o qurac da izvinete a takav je grob da se to meni gadi ba. ćundas mi se ne diže nego spušta...i počela je da me hvata za ruke, da priča kako sam simpatičan i lijep :? Vidim ja koliko je sati i namignem ovom jednom jaranu i ja ti njoj: "Joj, parkiro sam auto u zabrani, odoh gasamo premjestit da ga Pauk ne pokupi" (nit imam vozačku tad nit auto) i krenemo ovaj jaran i ja, kad ti ona mene uhvati: "Hoćetel se vratit", :"Ma hoćemo eto nas za 5 min" i krene ti cura pravo na mene da me zažvalji, ja nekako izmaknem glavu i samo u obraz me poljubi i šmugnem. Jaran i ja otišli u drugi kafić pit, proslo 3 sata kad idu ona i još ovaj jedan jaran, te onaj mali barić i njena drugarica...Meni nešto neobično ba, ovo dvoje se drži za ruke i žvalje se, kad moj jaran ovaj jadan što je ostao s ovom tužnom...smotala ga. :lol:

Ujutru momak kad je ustao i kad je vidio sliku njenu prvo što je reko da neće više nikad pit. :mrgreen:
Ona je mene po faxu proganjala 2 mjeseca poslije toga, kad ćete opet doći, kad ovo, kad ono...jedva je se riješio. :mrgreen: Ali eto makar jedan od nas je imao koristi, taj najmlađi jer je umočio kod njene drugarice...mi tad bili momčići po 19-20 godina a njoj 23. Prava koka. :mrgreen:

Ali što je ova ružna joj, ned'o bog nikom. Da me je uspjela poljubiti usta ubio bih se iste sekunde Ćabe mi.

Tako da, ako vam se nabacuju fine trebe ili makar solidne budite sretni i uvijek se sjetite moje priče. :mrgreen:
Ovo nikada neće postati staro
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 13 dec 2017, 18:28

Ja ne bih nju tuko, a ni švalera. Dao bih po cvaju haverima da mene natabaju propisno jer sam idiot.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 13 dec 2017, 18:29

skoroalen je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:To je opet pretjerano radikalan čin, bez obzira na sve. Mada stara poslovica kaže "poslije ebanja nema kajanja" jbg.
Ma jest pretjeran s njene strane, postoji razvod i vozdra. Al' vala, yebeno je saznat da te žena vara i švaleru pare daje. Znači yebo i tebe i djecu, sve, nju drugi kajla. Šta uradit, hajd ostani hladne glave.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Jedan od težih životnih problema sigurno, ne dao Bog nikom uglavnom.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 13 dec 2017, 18:33

uNbx je napisao/la:Ja ne bih nju tuko, a ni švalera. Dao bih po cvaju haverima da mene natabaju propisno jer sam idiot.
Nije to do tebe, ako neko nesta zeli to ce i uraditi.

Jbg, ovaj ovoj brani da se cuje i vidi bilo s kim, makar to bila i rodica, prijateljica... Pokupi dijete i ode od njega. Za par dana zove je da se vrati, opet po starom.



Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 13 dec 2017, 18:35

skoroalen je napisao/la:Nisam nikad pisao ovdje al' gledam da smo manje-više svi u istim gov.nima.
Prati moju situaciju: izlazim s curom cijelo ljeto, ne prečesto jer smo udaljeni poprilično al maznem ja auto i stisnem malo novčanik pa dođem. I vrh sve, šetnje Vilsom, kafe, kolači, Metropolisi... šta god predložim, hoće. Hajmo u Konjic, hajd. Hajmo na Vlašić, hajd. Hajmo u Goražde, može. Rođendani, pokloni, ma ja već kontam to je veza, samo što niko neće/"ne smije" da započne priču oko tog. Jednu noć me šejtan navrati da je zovnem u kino, neka kulturna romansa bila, ka'e ne mogu noćas, idem s momkom negdje. :facepalm:
Šta sam ja bio ovdje, koji faktor, koji braco, frendzona, femilizona skoro jbt? A ničim nikad nisam pokazao da hoću prijateljstvo. Što kaže Osim (preletio sam zadnjih par stranica), ofirne su bile više moje izjave, pjesme u inbox, rođendanski poklon je sam za sebe rekao. Znači zvijezdu s neba skinut, evo, i na kraju ćorak.
pa, pa, pa jesil išta dotako , poljubio ufatio u toliko vremena :urnebes: :rol:
jbg život jesi pancirku u gaće stavljo kad si s njom hodo? šta je ovo, lažeš , nevjerujem
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 13 dec 2017, 18:41

@derdo
Pa ranio bih se baš zbog tog jer sam slijep pored svojih očiju, oženio, zasnovo porodicu, dobio dijete i šta sve ne, a ono te ne yebe ni dva posto. Po meni je vazda kriva osoba koja je "žrtva" preljube. Vezice, šemice pa hajd, tu je raji kriterij uglavnom da je ljepuškasta i da ti nije dosadno, ne ulazi u neke dublje stvari, pa se sve to u hodu kristalizuje. Al uć u brak s nekim a da nisi potpuno siguran u drugu stranu, to je nešto najgluplje što čovjek može učinit. I onda poslije svega, neko ti drugi kriv jer ne poznaješ svoju ženu/čovjeka čak ni toliko da mu/joj moš vjerovat.
Zadnja izmjena: uNbx, dana/u 13 dec 2017, 18:41, ukupno mijenjano 1 put.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 dec 2017, 18:41

@Denchi pa ono, zagrljaji i ti fazoni, sve me bilo strah da krenem jače da ne us.erem sve. Jbg, mlad, zelen, a sve prethodne koje sam imao joj ni do koljena nisu bile, bilo mi neobično s takvom ribom hodat'. Bio sam se baš zaljubio, cura je melek i sad, ne kontam kako sam to ispustio. :mrgreen:
Jbg, davno je to bilo, nego naletim na ovu temu i vidim da je ovo neka vrsta ispovijesti u real timeu, pa da podijelim svoj najveći poraz s vama. :urnebes:

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 13 dec 2017, 18:50

uNbx je napisao/la:@derdo
Pa ranio bih se baš zbog tog jer sam slijep pored svojih očiju, oženio, zasnovo porodicu, dobio dijete i šta sve ne, a ono te ne yebe ni dva posto. Po meni je vazda kriva osoba koja je "žrtva" preljube. Vezice, šemice pa hajd, tu je raji kriterij uglavnom da je ljepuškasta i da ti nije dosadno, ne ulazi u neke dublje stvari, pa se sve to u hodu kristalizuje. Al uć u brak s nekim a da nisi potpuno siguran u drugu stranu, to je nešto najgluplje što čovjek može učinit. I onda poslije svega, neko ti drugi kriv jer ne poznaješ svoju ženu/čovjeka čak ni toliko da mu/joj moš vjerovat.
Ne znam brate sta da ti kazem. Ja sam misljenja da nikad ne možeš znati kakav je ko bukvalno. Ne mozes ni vjerovati. To se moze desiti na pocetku, nakon 5,nakon 10 godina braka bla bla bla...Moze imati razlog, moze i da nema. Jbg, zato zavisi sve od osobe do osobe. Jednostavno karakter.

Skoro pricam sa prijateljicom jednom, imala sve sto pozeli u braku, zivjela bas ko kraljica ali se vremenom osjecala, kaze, zapostavljenom i prevari muza. Kasnije i on nju prevario i razveli se.




Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Evolution87 » 13 dec 2017, 18:58

skoroalen je napisao/la:@Denchi pa ono, zagrljaji i ti fazoni, sve me bilo strah da krenem jače da ne us.erem sve. Jbg, mlad, zelen, a sve prethodne koje sam imao joj ni do koljena nisu bile, bilo mi neobično s takvom ribom hodat'. Bio sam se baš zaljubio, cura je melek i sad, ne kontam kako sam to ispustio. :mrgreen:
Jbg, davno je to bilo, nego naletim na ovu temu i vidim da je ovo neka vrsta ispovijesti u real timeu, pa da podijelim svoj najveći poraz s vama. :urnebes:

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Proslijedi bratu :kafa:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 13 dec 2017, 18:59

Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:@derdo
Pa ranio bih se baš zbog tog jer sam slijep pored svojih očiju, oženio, zasnovo porodicu, dobio dijete i šta sve ne, a ono te ne yebe ni dva posto. Po meni je vazda kriva osoba koja je "žrtva" preljube. Vezice, šemice pa hajd, tu je raji kriterij uglavnom da je ljepuškasta i da ti nije dosadno, ne ulazi u neke dublje stvari, pa se sve to u hodu kristalizuje. Al uć u brak s nekim a da nisi potpuno siguran u drugu stranu, to je nešto najgluplje što čovjek može učinit. I onda poslije svega, neko ti drugi kriv jer ne poznaješ svoju ženu/čovjeka čak ni toliko da mu/joj moš vjerovat.
Ne znam brate sta da ti kazem. Ja sam misljenja da nikad ne možeš znati kakav je ko bukvalno. Ne mozes ni vjerovati. To se moze desiti na pocetku, nakon 5,nakon 10 godina braka bla bla bla...Moze imati razlog, moze i da nema. Jbg, zato zavisi sve od osobe do osobe. Jednostavno karakter.

Skoro pricam sa prijateljicom jednom, imala sve sto pozeli u braku, zivjela bas ko kraljica ali se vremenom osjecala, kaze, zapostavljenom i prevari muza. Kasnije i on nju prevario i razveli se.




Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Ja baš imam njuh za te stvari, čim vidim ili kod sebe, ili kod djevojke da je nešto trulo u državi Danskoj, odmah to završavam prije nego se stvori atmosfera za neke poganštine. A što se tiče tih što varaju u braku, i to duže vrijeme, to je jednostavno ekstremno tanak i siromašan odnos među supružnicima. Toliko površno da ne provališ da ti se štema sa strane... Ja imam tu neku patologiju da se moram posvetit svakom odnosu koji imam maksimalno, nebitno jel ljubavni. Ako joj ne mogu uhvatit misao u svakom trenutku, pišaj ga. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la xaviesta » 13 dec 2017, 20:08

skoroalen je napisao/la:Kod mene u komšiluku se žena juče ubila, muž sazn'o da ga vara i nju prebije, svi saznaju šta je bilo. Nije ona mogla podnijet sramotu, jer je jedna od viđenijih osoba u gradu, i zapali se. Jbg, švaler se provuk'o k'o mudo kroz bokserice. Al regularno, što kažu momci, njoj kad kita naumpadne, naći će je negdje.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Gdje si brežak.
Muž joj svakako nije psihički stabilan eto ispostavilo se ni ona, nažalost. A i bila je ogromna razlika u godinama.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 13 dec 2017, 20:17

uNbx je napisao/la: Ja baš imam njuh za te stvari, čim vidim ili kod sebe, ili kod djevojke da je nešto trulo u državi Danskoj, odmah to završavam prije nego se stvori atmosfera za neke poganštine. A što se tiče tih što varaju u braku, i to duže vrijeme, to je jednostavno ekstremno tanak i siromašan odnos među supružnicima. Toliko površno da ne provališ da ti se štema sa strane... :kafa:
ma evo ti to je kao i kod faraona i škore, padneš na tu nekakvu ljepotu, izgled i onda sam sebe ubjeđuješ ,ma voli ona mene, nije ona đubre, itd.
poprilično čest slučaj nažalost, sam sebi kažeš da je poznaješ i kakva je ona a u stvari si sam sebi napravio sliku o dotičnoj, koja se jbg ne slaže s realnošću...obično su te cure s upitnim vrijednostima, jer im se gleda kroz prste puno...i nikad ne trebaš prestati suditi prema djelima gđice...
ima strašnih slatkorječivih experta u debati među ženskadijom...uglavnom to napuhano dizanje na postolje i tretman kao da je viša vrsta od tebe je uglavnom suicid za vezu...tu umišljenost moraš u startu sasjeć zdravim humorom i podjebavanjem...ako nema smisla za humor ili teško podnosi zajebanciju(ono da joj moraš crtat), okreni se idi, odmah... :stop:
uNbx je napisao/la:Ja imam tu neku patologiju da se moram posvetit svakom odnosu koji imam maksimalno, nebitno jel ljubavni. Ako joj ne mogu uhvatit misao u svakom trenutku, pišaj ga. :kafa:
tako i ja mislim, ako smo u vezi trebalo bi da smo oboje jednako investirani, mada mi je trebalo iskustava da sad sam mogu vidjeti ako ona nije toliko "in" kao ja i mada mi bude žao poslije, znam završiti te veze dok nisu otišle predaleko...i dosta sad pridajem značaja ponašanju, prvom utisku, i generalno karakteru kad se dvoumim o vezi s tom osobom

a eto da malo ohrabrim i Škoru i Maršala, jbg ja sam npr. bio totalno nesvjestan kad bi mi se cure nabacivale, preko pola godine mi se kona nabacivala do te mjere da mi je vješala svoje tange u raznim bojama na mom balkonu(oni gdje se može prolazit s jednog na drugi) i dalje ništa nisam konto dok mi nije uletila jednom kad sam ja pokupio neku iz grada preko istog balkona :D i opet nisam konto dok mi nije moja i njena drugarica otvoreno rekla "a što ti nećeš da opališ svoju konu?" i ispričala da se loži na mene i uskoro ide nazad svojima bla,bla , kolegice na poslu, pa do ženskadije kad izađemo vani gdje sam totalno bio nesvjestan da npr. neka bulji u mene i pređe s kraja kafića i sjedne 5cm od mene, samo mi bilo čudno :D :urnebes: :rol:
i sad kad skontam šta sam ja zicera fulio samo iz svoje neke nesvijesti pa i nebile sve ogorčene na muškarce i prilaženje :rol: jbg zato sad skontam ako nekoj ispod odjeće sleti naramenica s ramena :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Felixians4, kraljttbvb, numanumaye22, samocelik, TefalTava i 39 gostiju.