Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 17 jan 2018, 11:35

počeh se dopisivati sa ovom od 6k :tokralju: :tokralju:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la lumani » 17 jan 2018, 11:38

BIHfan je napisao/la:
Aerials je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Prvi put u zivotu sam izasao iz friendzone, nasao sam formulu. :mrgreen:
Naplaćuj. Samo ću ti to reći. :mrgreen:

Ma nije to neka sifra, svaku njenu treba kulirat i pokazivat da te ne zanima. Ja sam joj na pocetku rekao zasto si me u startu odmah friendzonirala a da mi ni sansu nisi dala, onda ono zenski glupi razlozi rekao sam ok. Kasnije govorio da sam pogrijesio u vezi nje i da mi se svidja nase prijateljstvo jer nije moj tip cure, uh jest tad bila izgubljena. Pa onda lagano zapitkivanje za njene drugarice, pa izlazak sa drugim curama, kao i moja nedostupnost prema njoj a treba joj uvijek neki savjet oko nekih nidje veze likova. Ja to lagano odgovorim pa pauza 8 sati do iduceg odgovora, pa reknem izvini sestro bio sa ovom jednom curom. Jednostavno ne udovoljavam joj vise, ne pokazujem interes, znam bacit i seen cesto jer vidim da hoce da se ja trudim oko konverzacije, ma mislim u sebi mrs u 3 pm.

Al isto tako lijepa cura, sve top, ali nemamo iste hobije i interese zato sam hladan. Takodje ne bi mi palo tesko da sutra zavrsimo nasu epizodu (mada je meni sad tako sa svakom curom, jer izadjem pokupim jednu za jednu noc i vozdra), jer znam kolko vrijedim i cijenim sebe napokon kao dobrog muskarca. Samopouzdanje je kljuc, a kako ga stvoriti? Moras ulagat u sebe, fizicki moras se dotjerat, sport il teretana. Moras se oblacit cool, a ne ko neki klosar, vodit racuna o higijeni. Onda sredit sebi neki posao, dokazat da si sposoban da budes musko, tj. da sutra zaradjujes egzistenciju za svoju porodicu. Moras i ti vise nudit stvari nego zensko. Zeni je dovoljno da bude lijepa i ne mora imat nista drugo.

Musko mora imat arsenal oruzja da bi osvojio zenu, a zeni je dovoljan pistolj(ljepota) da te upeca.

Bitno je napravit te korake da te gleda kao nekog ciju paznju nije lako imat i da vidi da ulazes u sebe i da si normalan covjek sa jasnim ciljem sta zelis u zivotu. Onda kad dodje se u neki nivo vaseg odnosa, kad je ojacan (najvise poslje dobrog seksa i toga koliki si avanturista), pokazujes paznju joj i bacas magiju da bude sigurna da si ti taj.

Meni ova sad govori da ne zna sta bi bez mene, da sam ja njena ljubav dzaba svi ovi momci sa kojima hodam jedini ti normalan. A ja njoj govorim izadji hodaj, vidi daj im priliku. I sama se vrati meni jer sam pozitivna osoba i dijelim pozitivu samo.

Trebalo mi je znaci da napunim 25 godina da presifrujem nekako kako zene funkcionisu. Sad samo bacam igrice njima, a ne one meni vise. Odbitaka sam imao milion, svakakvih, frustrirajucih ali sve su lekcija.

Naravno sad sam ekonomski stabilan, putujem po Evropi, imam auto, stan pa su cure bacile malo vise paznje, ali vjerujte nista posebno kolko se prica. Ono vide BMW i trce za tobom. To nije tacno uopste. Normalne se ne pale na to. Doduse ja i ne pokazujem kolko imam jer necu da me tako cure vide. Ja i dan danas opet pjeske idem, ne kupujem brodove splavove po klubovima itd.

Izvinjavam se zbog dugog posta ali eto da podijelim sa forumasima svoj pogled na zene i zenski mozak.

bez greske :salut:

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 17 jan 2018, 12:18

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ko(nj) ti je taj
Ma jedan flop. Zaletio se na prvu koja je mahnula repom.
I nije konj, nego slon :rol:
Nekad mi izvlači(o) živce da valja, pa zato :mrgreen:
Aerials je napisao/la:Što sam ja jedan od dokaza?
Da nisam obuzdo rija, ti bi se spremila i pješke otišla da mu objasniš neke stvari :mrgreen:
Al nije do tebe. Ženska priroda, jbg :rol:


Kad žensko dođe u situaciju da se mora vadit, onda je ranjiva i to pravo.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 jan 2018, 12:32

FoSte95 je napisao/la:počeh se dopisivati sa ovom od 6k :tokralju: :tokralju:
Joj sad kad se nafuraš, nećeš htjeti nijednu ispod 15k. :mrgreen:
sekerbay je napisao/la:.
Ti se baš varaš oko mene u mnogo čemu, al' hajde, nek' bude kako ti kažeš. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 17 jan 2018, 12:33

Kakav je ovo odron od teme postao. Nije bilo kvalitetnog posta od onog što je tjerao cure da prekinu s njim samo da se ubije od alkohola
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 17 jan 2018, 12:41

Aerials je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:počeh se dopisivati sa ovom od 6k :tokralju: :tokralju:
Joj sad kad se nafuraš, nećeš htjeti nijednu ispod 15k. :mrgreen:
:nene: no no nisam ja takav

ma ovo sam više iz zajebancije uradio, al eto treba odgovara sad do kada vidjećemo :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 17 jan 2018, 13:15

Aerials je napisao/la:Ti se baš varaš oko mene u mnogo čemu
Ne vjerujem da griješim.
Aerials je napisao/la:nek' bude kako ti kažeš.
A da neće kako ti kažeš, jadna :lol:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BIHfan » 17 jan 2018, 13:24

Aerials je vec posebna cura jer je registrovana na forum gdje je 99 posto muskih forumasa. :mrgreen:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 jan 2018, 15:29

bihfan :tokralju:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 17 jan 2018, 16:09

Sarmelino je napisao/la:Kakav je ovo odron od teme postao. Nije bilo kvalitetnog posta od onog što je tjerao cure da prekinu s njim samo da se ubije od alkohola
+1
BIHfan je napisao/la:Aerials je vec posebna cura jer je registrovana na forum gdje je 99 posto muskih forumasa. :mrgreen:
Ja kad cujem rijec posebna/poseban dodje mi u glavu onaj meme "special forces". :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 17 jan 2018, 16:11

Meni onaj chromozoned.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 17 jan 2018, 16:23

Sarmelino je napisao/la:Meni onaj chromozoned.
Cujem da je autor toga poremecen. :hmmmmm:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 17 jan 2018, 16:28

Kawhi je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Meni onaj chromozoned.
Cujem da je autor toga poremecen. :hmmmmm:
Blamira balkan klocina.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 17 jan 2018, 17:31

Kawhi je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Aerials je vec posebna cura jer je registrovana na forum gdje je 99 posto muskih forumasa. :mrgreen:
Ja kad cujem rijec posebna/poseban dodje mi u glavu onaj meme "special forces". :mrgreen:
Jel to onaj sto je dijetu sa posebnim potrebama napravio nesto ko tenk za noc vjestica? :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Barbarossa » 17 jan 2018, 20:45

Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 jan 2018, 22:14

ok
evo jedno pitanje experimentalno :D

hatefu.ck ? ima li neka koju bi opalili iako je mrzite? obično javna ličnost a može bit i neka iz okoline...
neki imaju i liste :urnebes: :rol:

pričali smo o Kolindi pa me malo iznenadilo koliko je popularna :rol:

ja sam nešto slično uradio tj. moja cura tadašnja je mrzila jednu žensku i često mi je tražila da obećam da nikad neću bit s njom, nakon što smo raskinuli ta me je tražila baš ono (valjda je znala) i nisam možda godinu nakon raskida ništa radio al možda 15 mjeseci poslije mi dođe neki "****" moment i spanđam se s ovom, bivša je saznala i baš joj je bilo teško iako je i ona imala već vezu isto, doduše ja s ovom nisam samo nekih mjesec-dva i nije me toliko ni privlačila kao za vezu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 17 jan 2018, 22:31

Ako taj potez znaci kvalitetan ssseks zasto ne...
Kao osnovac najruzniju drugaricu sam uhvatio za grudi, ne zato sto nisam druge mogao, vec da i ona osjeti tu caroliju pozeljnosti.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Barbarossa » 17 jan 2018, 22:57

Denchi - ne vidim problem tu ,bivša od tvoje bivše , to je se prebolilo što bi narod rekao.
Medjutim nemoj jer će te grist savjest
Jer ako si rekao da je ne bi štapom pipno ,pa je poslije pipao nečim drugim :roll:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 17 jan 2018, 23:59

Najdraže su mi one koje nakon 10 razmijenjenih poruka pristanu na izlazak :cool:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bodi123 » 18 jan 2018, 00:11

BIHfan je napisao/la:Aerials je vec posebna cura jer je registrovana na forum gdje je 99 posto muskih forumasa. :mrgreen:
:mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: tobaccos i 12 gostiju.