Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 14 sep 2017, 12:57

BaDa12 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pa legendo majku mu yebem šta je ovo što se piše na zadnje dvije stranice teme :cry:
Je li zato ignorišeš moj post vezan za tebe ili nisi vidio? :P :think:
Nisam vidio Bado, ti si moja stara drugarica gdje bih tebe ignorisao :)

O čemu je riječ? :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 14 sep 2017, 13:03

BaDa12 je napisao/la:Čekajte, je li ovo onaj Faraon što je prije koju godinu haman ko Rio bio? Tražio savjete, čak smo mu pisali i kakvu sliku na facebook da zakači? E, moj Faraone... :lol:
Ovaj post pretpostavljam? :D

Jašta sam nego ja :kafa:

Dobro sad baš da sam bio kao Rio i nisam, al' jesam imao onaj loš period bez ikakvog uspjeha, baš ovdje kada sam pisao o tome, pa je bila rasprava i oko slika na fb, al' prođe od tada 2,5 godine i svašta se promijenilo, na bolje, čak se može reći da imaš zasluge u tome :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 14 sep 2017, 19:24

Znaci pisao ja jednom MELEKU prije nekoliko i nije bilo nista od toga, cekao da se javi i nista.
U medjuvremenu, medjusobno lajkujemo sve sto izadje na fb od obje strane, ja njoj pjesme ona meni profilnu i tako to... haj nije to nista, al' eto nada umire posljednja.
Jucer, ja na autobuskoj u Sarajevu, kad ona.
-Dje si ''stranac'' sta ima...

Fino se ''pitasmo'' tako, malo popricasmo, ode ona da ceka bus ja da kupim kartu. I tu dolazi sad ta moja smotanost kad treba da krenem u ofanzivu :plac: ...Mogu pricati sa svakom curom na svijetu, ali uvijek imam kocnicu prema onoj koja mi se bas bas svidja. I tako i bi. Stoji ona sa jednim mojim drugom tamo, cekaju bus, i ja pridjem i pocnem s njim pricu, nju kuliram. Ulazimo u autobus, namjerno odem dva reda iza nje. Stajemo da napravimo pauzu, i ja umjesto da sjednem s njom da popijem kafu, ostanem unutra da citam knjigu :bow: :bow: . Tokom cijelog putovanja naravno da ne progovorim nijednu s njom.

Stignemo na stanicu, ja krenuo u jednom ona u drugom smjeru, zamalo se ne sudarismo, ni tu ni rijeci :bow: :bow: :bow: ...

Jutros postavio nekakav post na fb, sliku iz filma za kojeg znam da nije gledala, lajkuje.

Evo me sad, mislim se da li da se javim ili ne. Eeee Naile nesreco...
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 sep 2017, 19:31

Šta je vama muškarcima u današnje vrijeme, sve vas strah. :thumbdown:
Javi se. Šta imaš izgubiti?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 14 sep 2017, 19:40

Javi joj se i napiši: "Gdje nestade sa stanice kao jesensko lišće u decembru?" i obavezno :)

Meni je tako jedna sa kojom sam izlazio jedan period pokazivala te ulete. A glavno kad mi objasni da je taj neki lik vidi navečer na izlazu i ne priđe tu nego se javi na instagramu ili fejsu ono E jesi ti bila tu i tu. Ako nemam daMu da priđem djevojci na izlazu ili gdje već tako neću joj se ni javiti radije :3
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 14 sep 2017, 19:43

Aerials je napisao/la:Šta je vama muškarcima u današnje vrijeme, sve vas strah. :thumbdown:
Javi se. Šta imaš izgubiti?
Haha, ma javljao sam se ja njoj, samo imam problem da udijelim kompliment curi, i valjda je to ohladi. Jbg, niko ne zeli citat' intelektualne zaebancije.

Kontao sam odmah biti agresivniji, pa sta bude bude :salut: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 14 sep 2017, 19:51

Nail for Real je napisao/la:Znaci pisao ja jednom MELEKU prije nekoliko i nije bilo nista od toga, cekao da se javi i nista.
U medjuvremenu, medjusobno lajkujemo sve sto izadje na fb od obje strane, ja njoj pjesme ona meni profilnu i tako to... haj nije to nista, al' eto nada umire posljednja.
Jucer, ja na autobuskoj u Sarajevu, kad ona.
-Dje si ''stranac'' sta ima...

Fino se ''pitasmo'' tako, malo popricasmo, ode ona da ceka bus ja da kupim kartu. I tu dolazi sad ta moja smotanost kad treba da krenem u ofanzivu :plac: ...Mogu pricati sa svakom curom na svijetu, ali uvijek imam kocnicu prema onoj koja mi se bas bas svidja. I tako i bi. Stoji ona sa jednim mojim drugom tamo, cekaju bus, i ja pridjem i pocnem s njim pricu, nju kuliram. Ulazimo u autobus, namjerno odem dva reda iza nje. Stajemo da napravimo pauzu, i ja umjesto da sjednem s njom da popijem kafu, ostanem unutra da citam knjigu :bow: :bow: . Tokom cijelog putovanja naravno da ne progovorim nijednu s njom.

Stignemo na stanicu, ja krenuo u jednom ona u drugom smjeru, zamalo se ne sudarismo, ni tu ni rijeci :bow: :bow: :bow: ...

Jutros postavio nekakav post na fb, sliku iz filma za kojeg znam da nije gledala, lajkuje.

Evo me sad, mislim se da li da se javim ili ne. Eeee Naile nesreco...
Daj, nemoj mi to pricat bolan... To ona sto ste pricali o got-u?

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 14 sep 2017, 19:55

Federer17 je napisao/la:
Daj, nemoj mi to pricat bolan... To ona sto ste pricali o got-u?
Pa da, ona crna sto sam ti je pokazivao...izgleda da sam previse pisao o GoT-u vrag ga odnio :rol: ...
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 14 sep 2017, 19:55

Jeboga strah. Ja sam toliko puta dobio korpu da sam postao otporan :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 14 sep 2017, 19:57

Nail for Real je napisao/la: Pa da, ona crna sto sam ti je pokazivao...izgleda da sam previse pisao o GoT-u vrag ga odnio :rol: ...
Ma brate, nisi to smio dozvolit nikako. Nekako bih i razumio da niste imali nikakav kontakt, niste se upoznali, ali brate... Mog'o si je zarucit do R.....

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 sep 2017, 19:57

Ma Naile samo opušteno bolan. Ako ti se pruži prilika za kompliment, udijeli ga suptilno, nemoj forsirati. Nemoj se toliko opterećivati, što više misliš o tome, gore ti je. :D
Želi svako normalan da priča o intelektualnim "zajebancijama", ali ne pretjerano. Ponekad je ok, čak i poželjno, da ne bi ispao kao neki mutavac koji veze o životu nema.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 14 sep 2017, 19:58

Federer17 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la: Pa da, ona crna sto sam ti je pokazivao...izgleda da sam previse pisao o GoT-u vrag ga odnio :rol: ...
Ma brate, nisi to smio dozvolit nikako. Nekako bih i razumio da niste imali nikakav kontakt, niste se upoznali, ali brate... Mog'o si je zarucit do R.....
Tako sam ja cekao i sa THE djevojkom, znas na koju mislim, pa ispade kako ispade :rol: . Ma kontam da ima i dalje sanse, haj krecem u ofanzivu nakon basketa pa sta Bog da :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 14 sep 2017, 20:03

Aerials je napisao/la:Ma Naile samo opušteno bolan. Ako ti se pruži prilika za kompliment, udijeli ga suptilno, nemoj forsirati. Nemoj se toliko opterećivati, što više misliš o tome, gore ti je. :D
Želi svako normalan da priča o intelektualnim "zajebancijama", ali ne pretjerano. Ponekad je ok, čak i poželjno, da ne bi ispao kao neki mutavac koji veze o životu nema.
Dr. Love2 :thumbup: :thumbup:
Kako fino savjetuje...






















... a vam, momka u životu nije imala :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la miki_92 » 14 sep 2017, 20:04

kakvu je ovo pizdariju Legenda napravio :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 sep 2017, 20:12

Šećo mora neko i teoriju da zna. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 sep 2017, 20:15

Aerials je napisao/la:Šta je vama muškarcima u današnje vrijeme, sve vas strah. :thumbdown:
Legenda nam je osvjetlao obraz :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 14 sep 2017, 20:16

Nail for Real je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:
Daj, nemoj mi to pricat bolan... To ona sto ste pricali o got-u?
Pa da, ona crna sto sam ti je pokazivao...izgleda da sam previse pisao o GoT-u vrag ga odnio :rol: ...
Daj je meni ako je citala knjige.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 14 sep 2017, 20:20

Brate Naile, ostavi ponos i te nekakve nakaradne principe po strani. I ja sam isti takav bio prije nekad, stalno nesto glumio i umisljao, a ovamo ciste zicere propustao kod djevojaka koje su mi se ludo svidjale. :D Javi joj se obavezno. Pitaj je je li par razmijenjenih recenica na stanici bilo dovoljno da procijeni da si za ignorisanja, 'natjeraj' je da se pravda. Ako bude na tebe svaljivala, izvuci se nekako. Reci, ja stalno gledao u tebe, bar neki osmijeh u busu da ti bacim, a ti ni da me pogledas. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 14 sep 2017, 20:21

Jel pametno jvit se drugarici od cure s kojom sam se semao prije nekih 2 god i nije nista bilo(jer sam ja bio su.pak :mrgreen: )

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 14 sep 2017, 20:22

Aerials je napisao/la:Šećo mora neko i teoriju da zna. :mrgreen:
Kad bi ljudi pričali samo o onome o čemu imaju blage, na svijetu bi zavladala tišina. Tačnije, čuo bi se samo jedan glas - moj :mrgreen:

Još uvijek čekam na slike...
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], GIBRA i 22 gosta.