Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 13 dec 2017, 20:18

Najjaci su oni koji oproste prevaru. Mene kad bi mala prevarila ne bi je mogao pogledati, zgadila bi mi se.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 dec 2017, 20:26

xaviesta je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Kod mene u komšiluku se žena juče ubila, muž sazn'o da ga vara i nju prebije, svi saznaju šta je bilo. Nije ona mogla podnijet sramotu, jer je jedna od viđenijih osoba u gradu, i zapali se. Jbg, švaler se provuk'o k'o mudo kroz bokserice. Al regularno, što kažu momci, njoj kad kita naumpadne, naći će je negdje.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Gdje si brežak.
Muž joj svakako nije psihički stabilan eto ispostavilo se ni ona, nažalost. A i bila je ogromna razlika u godinama.
Jesmo l' to susjedi? :mrgreen:
Ma ja, jbg sad. Šteta zbog žene koju je ipak raja voljela, posebno njeni učenici.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la xaviesta » 13 dec 2017, 20:37

skoroalen je napisao/la: Jesmo l' to susjedi? :mrgreen:
Ma ja, jbg sad. Šteta zbog žene koju je ipak raja voljela, posebno njeni učenici.
Jesmo. :mrgreen:
Ma znam i meni je predavala 4 godine.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 13 dec 2017, 21:58



story of my life :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 13 dec 2017, 22:12

Osim13 je napisao/la:Stipu hejtere škoro, yebeš muškarca kojeg djevojka u friendzone nije strpala :oops: :mrgreen: :mrgreen:
Kad vidim sta se drugim desilo ja sam i dobro prosao u frendzoni. Jednom ona placa kad izadjemo, jednom ja. Jos se na njen red znali fino zapiti. :mrgreen:
Vi svi i u psihickom i u finansijskom gubitku, ja barem nisam bio u finansijskom sto je na kraju najvaznije. Osvrnes se i kazes sebi da je dobro sto nisi u finansijskom minusu i bude ti lakse. Cak ti ni ona nije mrska.

Doduse, ocekujem da me napadnete sto nisam znao iskoristiti sto je sa mnom sama i pijana. :urnebes:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 dec 2017, 22:16

Kawhi je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Stipu hejtere škoro, yebeš muškarca kojeg djevojka u friendzone nije strpala :oops: :mrgreen: :mrgreen:
Kad vidim sta se drugim desilo ja sam i dobro prosao u frendzoni. Jednom ona placa kad izadjemo, jednom ja. Jos se na njen red znali fino zapiti. :mrgreen:
Vi svi i u psihickom i u finansijskom gubitku, ja barem nisam bio u finansijskom sto je na kraju najvaznije. Osvrnes se i kazes sebi da je dobro sto nisi u finansijskom minusu i bude ti lakse. Cak ti ni ona nije mrska.

Doduse, ocekujem da me napadnete sto nisam znao iskoristiti sto je sa mnom sama i pijana. :urnebes:
Ma nisam ni ja plaćao sve. Čak smo na duže relacije išli njenim autom (al sam ja vozio :mrgreen: ), i tako nekad ona plati, nekad ja. Al da je bila duboka frendzona, bila je u pm. :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 13 dec 2017, 22:18

skoroalen je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Stipu hejtere škoro, yebeš muškarca kojeg djevojka u friendzone nije strpala :oops: :mrgreen: :mrgreen:
Kad vidim sta se drugim desilo ja sam i dobro prosao u frendzoni. Jednom ona placa kad izadjemo, jednom ja. Jos se na njen red znali fino zapiti. :mrgreen:
Vi svi i u psihickom i u finansijskom gubitku, ja barem nisam bio u finansijskom sto je na kraju najvaznije. Osvrnes se i kazes sebi da je dobro sto nisi u finansijskom minusu i bude ti lakse. Cak ti ni ona nije mrska.

Doduse, ocekujem da me napadnete sto nisam znao iskoristiti sto je sa mnom sama i pijana. :urnebes:
Ma nisam ni ja plaćao sve. Čak smo na duže relacije išli njenim autom (al sam ja vozio :mrgreen: ), i tako nekad ona plati, nekad ja. Al da je bila duboka frendzona, bila je u pm. :urnebes:
To je dobro onda. Bar smo na postene naisli. Fakat im trebao prijatelj. Ne budala da joj placa. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 13 dec 2017, 22:19

Ova "moja" friendzone kompanjonka sinoć hodala sa ovim "optuženim" ali ništa se ne dešava...meščini kad bi se pokupili lakše bi mi bilo hahah
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 dec 2017, 22:23

Osim13 je napisao/la:Ova "moja" friendzone kompanjonka sinoć hodala sa ovim "optuženim" ali ništa se ne dešava...meščini kad bi se pokupili lakše bi mi bilo hahah
Meni je uvijek najgore kad slutim da neka koju tek počinjem barit ima nekog drugog. Onda ja svako odsustvo s fejsa na 2 sata il' više tumačim da je s nekim likom, svako srce na fejsu prečešljam da vidim je l' neki dugogodišnji jaran il' famelija... paranoja, nije mi Poaro ravan. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 13 dec 2017, 22:27

skoroalen je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Ova "moja" friendzone kompanjonka sinoć hodala sa ovim "optuženim" ali ništa se ne dešava...meščini kad bi se pokupili lakše bi mi bilo hahah
Meni je uvijek najgore kad slutim da neka koju tek počinjem barit ima nekog drugog. Onda ja svako odsustvo s fejsa na 2 sata il' više tumačim da je s nekim likom, svako srce na fejsu prečešljam da vidim je l' neki dugogodišnji jaran il' famelija... paranoja, nije mi Poaro ravan. :rol:
Jes vala :mrgreen: zato se ja rijetko upuštam u ove romantične pohode, al zayebah se sad :cry:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 13 dec 2017, 22:37

Ma najgora stvar koja vam se moze desiti je da zauzeta djevojka tebe pocne bariti, ali ti ne kaze da je zauzeta. I onda zavrsis na kafi s njom i njenim drustvom, i drustvom njenog momka za koje ne znas da je drustvo njenog momka. Ja se ponasao ko da smo u vezi vec, a svi me gledali ko da sam ubio nekog. Dok nisu spomenuli njenog momka ja mislio da me se plase. :rol: Ona se tada ukocila. :tokralju:

Odyebem ja nju odmah nakon toga, a ona prekine s njim. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 13 dec 2017, 22:42

skoroalen je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Ova "moja" friendzone kompanjonka sinoć hodala sa ovim "optuženim" ali ništa se ne dešava...meščini kad bi se pokupili lakše bi mi bilo hahah
Meni je uvijek najgore kad slutim da neka koju tek počinjem barit ima nekog drugog. Onda ja svako odsustvo s fejsa na 2 sata il' više tumačim da je s nekim likom, svako srce na fejsu prečešljam da vidim je l' neki dugogodišnji jaran il' famelija... paranoja, nije mi Poaro ravan. :rol:
Priznajte obojica, nemate sta izgubit. Svakako ce ta cura/cure otici iz vasih zivota kad-tad.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 13 dec 2017, 22:48

Marsal je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Ova "moja" friendzone kompanjonka sinoć hodala sa ovim "optuženim" ali ništa se ne dešava...meščini kad bi se pokupili lakše bi mi bilo hahah
Meni je uvijek najgore kad slutim da neka koju tek počinjem barit ima nekog drugog. Onda ja svako odsustvo s fejsa na 2 sata il' više tumačim da je s nekim likom, svako srce na fejsu prečešljam da vidim je l' neki dugogodišnji jaran il' famelija... paranoja, nije mi Poaro ravan. :rol:
Priznajte obojica, nemate sta izgubit. Svakako ce ta cura/cure otici iz vasih zivota kad-tad.
Moze zvucati glupo, ali ne zelim da ode :mrgreen: imamo tu neku lijepu konekciju, neka je, makar kao prijatelj...znam, ne zasluzujem da budem zaljen :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 13 dec 2017, 22:50

Ko te pita zelis li ili ne, otići će svakako. Htio ti to ili ne, zato radije ucini sve sto mozes da budete zajedno.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 dec 2017, 22:51

Marsal je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Ova "moja" friendzone kompanjonka sinoć hodala sa ovim "optuženim" ali ništa se ne dešava...meščini kad bi se pokupili lakše bi mi bilo hahah
Meni je uvijek najgore kad slutim da neka koju tek počinjem barit ima nekog drugog. Onda ja svako odsustvo s fejsa na 2 sata il' više tumačim da je s nekim likom, svako srce na fejsu prečešljam da vidim je l' neki dugogodišnji jaran il' famelija... paranoja, nije mi Poaro ravan. :rol:
Priznajte obojica, nemate sta izgubit. Svakako ce ta cura/cure otici iz vasih zivota kad-tad.
Moje je bilo davno, sad smo ostali dobri najviše zbog faksa, al izgubilo se sve što sam imao s njom. :D
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 13 dec 2017, 22:51

Osime bolan samo ćeš sebe sjebati tako. :|
Ne treba imati kontakta sa ljudima koji vam se sviđaju, a znate da tu nema ništa.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 13 dec 2017, 22:54

Meni je najbolja veza bila kada sam bio 20 dana sa curom, nismo bili nikako izasli od kako je postalo ofišl jer mi nije bilo do zivota i išao na basket po cijeli dan. Jos me kasnije zvala na teravije, i to odbijem, gdje ces me na to zvat :rol: . Prestanem joj se javljat jedno 2-3 dana bezveze i prekine, kaze ne ide nam ovako. Kako pointless veza, cudo je izdrzala 20 dana :rol:
Al kad sebi neko moze priustit da odbija neloše :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 13 dec 2017, 23:00

Sarmelino je napisao/la:Meni je najbolja veza bila kada sam bio 20 dana sa curom, nismo bili nikako izasli od kako je postalo ofišl jer mi nije bilo do zivota i išao na basket po cijeli dan. Jos me kasnije zvala na teravije, i to odbijem, gdje ces me na to zvat :rol: . Prestanem joj se javljat jedno 2-3 dana bezveze i prekine, kaze ne ide nam ovako. Kako pointless veza, cudo je izdrzala 20 dana :rol:
Al kad sebi neko moze priustit da odbija neloše :kafa:
Samo prave djevojke zovu u džamiju. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sariel1987 » 13 dec 2017, 23:02

:rol: sunce ti poljubim...
Pa sad su meni neke stvari jasnije :urnebes:

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la avenija » 13 dec 2017, 23:03

Ja sam jedno vrijeme namjerno trazio da se zaljubim da se zblizimo pa da me ostavi il prevari ili **** pa da imam jaci razlog za pit a tad se bas bio navukao na pivu..svaku noc 5-6-7 po 0.5 l..i dosadilo nakon 3-4 mjeseca i onda mi trebala motivacija za alkohol i tako izadjem sa nekom i pravim se debil onda ona kaze ajd mrs ba i ja sutradan pijem onda ko beba i pronalizim se u pjesmama jasar ahmedovski koja zena prokle mene, ono ko pogodila me pjesma :rol: :urnebes: :urnebes:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, Hightower, napoleon72 i 23 gosta.