Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 19:57

Kawhi je napisao/la: Koje?.
Zadovoljavanje potreba.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 19:59

sekerbay je napisao/la: U obzir uzeti njihove godine. Ne radi se o tinejdžerima
Hahaha, pa nisam ni ja tinejdzer. Dosad sam bio u nekim semama sa sigurno dvije djevojke za koje garantujem kako su umno izuzetno zrele i ozbiljne i znam da ne vole takve stvari.

Meni je to nekako papucarski i 100% sam siguran da vecina zena to ne voli, te takve muskarce gledaju kao neke mlakonje. A, poznato je da svaka zena prvenstveno hoce da ima cvrstu ruku, na koju se moze osloniti u svakom smislu. Bilo da je zastiti, bilo da se nadje tu kada joj je tesko. Ok, pokazivanje paznje je jako bitno, ali u nekim drugim stvarima.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 20:01

Ma svaka će to s osmijehom dočekat, kad znaš dozirat i izabrat trenutak za to.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 19 nov 2017, 20:05

Rio brate, vec na narednom sastanku aBd pocni lagano sa ozbiljnijim temama, ne moraju to biti sve neke uobicajene (tipa da pricate o muzici, filmovima, itd). Budi ozbiljan, uz odredjenu dozu duhovitosti (kako si znao ovdje @aerials izuvati iz carapa, samo nemoj biti bezobrazan i indirektno vulgaran :mrgreen: ). Kad se smijes, smiji se sa stilom, bez nekakvog glupiranja jer one sve zivo prate. Kad jedes u njenom prisustvu, pazi i to kako radis, jer vjeruj imam drugarica koje su se na te obicne gluposti zgrozavale i to im je kasnije igralo bitnu ulogu kod konacne odluke. Ono, pusti nju da malo vise prica, zapitkuj je povremeno o nekim njenim stvarima, npr. kako joj je na poslu i sta konkretno radi. Malo se informisi o tome, pa joj postavi i neka malo 'dublja' pitanja koja ne moze postaviti svaki laik, cisto da vidi da si svestran. Osim toga, tako ce vidjeti da u tebi ima dostojnog sagovornika i znat ce da ti se moze pozaliti kad joj se nesto nepredvidjeno desi, a zenama je nenormalno bitno da imaju utjehu i odredjeni vid podrske. Jos je rano da pricate o vama, to mozda na cetvrtom-petom sastanku, zasad nek to bude upoznavanje. Btw, ne smijes vise zakasniti. Kreni ako treba tri sata ranije, ali nema kasnjenja. Mozda i da se iskupis za kasnjenje ovoga puta sa necim. Da li sa nekom bombonjerom, ili sa necim drugim, nisam pametan. Bitno je samo da neofirno spomenes kako si ovaj put dosao puno ranije i das joj recimo merci cokoladu kao izvinjenje zbog nepredvidjenog kasnjenja prosli put. Ne znam sta drugi misle o tome, mozda to i nije pametno.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 19 nov 2017, 20:08

kobe24 je napisao/la:Rio brate, vec na narednom sastanku aBd pocni lagano sa ozbiljnijim temama, ne moraju to biti sve neke uobicajene (tipa da pricate o muzici, filmovima, itd). Budi ozbiljan, uz odredjenu dozu duhovitosti (kako si znao ovdje @aerials izuvati iz carapa, samo nemoj biti bezobrazan i indirektno vulgaran :mrgreen: ). Kad se smijes, smiji se sa stilom, bez nekakvog glupiranja jer one sve zivo prate. Kad jedes u njenom prisustvu, pazi i to kako radis, jer vjeruj imam drugarica koje su se na te obicne gluposti zgrozavale i to im je kasnije igralo bitnu ulogu kod konacne odluke. Ono, pusti nju da malo vise prica, zapitkuj je povremeno o nekim njenim stvarima, npr. kako joj je na poslu i sta konkretno radi. Malo se informisi o tome, pa joj postavi i neka malo 'dublja' pitanja koja ne moze postaviti svaki laik, cisto da vidi da si svestran. Osim toga, tako ce vidjeti da u tebi ima dostojnog sagovornika i znat ce da ti se moze pozaliti kad joj se nesto nepredvidjeno desi, a zenama je nenormalno bitno da imaju utjehu i odredjeni vid podrske. Jos je rano da pricate o vama, to mozda na cetvrtom-petom sastanku, zasad nek to bude upoznavanje. Btw, ne smijes vise zakasniti. Kreni ako treba tri sata ranije, ali nema kasnjenja. Mozda i da se iskupis za kasnjenje ovoga puta sa necim. Da li sa nekom bombonjerom, ili sa necim drugim, nisam pametan. Bitno je samo da neofirno spomenes kako si ovaj put dosao puno ranije i das joj recimo merci cokoladu kao izvinjenje zbog nepredvidjenog kasnjenja prosli put. Ne znam sta drugi misle o tome, mozda to i nije pametno.
Pa jbt ti se razumiješ i u ljubav i sex, nije samo u košarku :o

Rio odakle je cura jel iz Vakufa
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 20:09

Federer griješi. Previše se oslanjaš na ženski mozak, prilagođavaš tome i gubiš dio muškosti. Sve je to generalizovanje. Zna se kojima se otvaraju vrata i ostali džentlmenski maniri, isto kao što se zna prema kome se nećeš tako ponašati.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 19 nov 2017, 20:14

kobe24 je napisao/la:Ne znam sta drugi misle o tome, mozda to i nije pametno.
Mislim da je odlična ideja. O tome sam mu maloprije pisao tj. da imam plan, samo što sam mislio da to bude aBd u utorak. Plan je bio dostava buketa cvijeća uz ceduljicu na kojoj bi pisalo izvinjavam se za kašnjenje u subotu.
legenda reala je napisao/la:Rio odakle je cura jel iz Vakufa
Joj sene imternetuše :lol:
Derdiyok je napisao/la:Federer griješi. Previše se oslanjaš na ženski mozak, prilagođavaš tome i gubiš dio muškosti. Sve je to generalizovanje. Zna se kojima se otvaraju vrata i ostali džentlmenski maniri, isto kao što se zna prema kome se nećeš tako ponašati.
To je to.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 20:14

Derdiyok je napisao/la:Federer griješi. Previše se oslanjaš na ženski mozak, prilagođavaš tome i gubiš dio muškosti. Sve je to generalizovanje. Zna se kojima se otvaraju vrata i ostali džentlmenski maniri, isto kao što se zna prema kome se nećeš tako ponašati.
Ma nebitno, moje misljenje kojeg se drzim, i sigurno nije tek onako zasnovano. Vjeruj mi da ja to puno detaljnije razmotrim, nego sto na prvu vjerujem zenskim pricama. :D

Ovo sto kobe24 pametuje, ima smisla. Ja sam svjedok da on ima bogato iskustvo sa zenama. :mrgreen:

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 19 nov 2017, 20:41

Derdiyok je napisao/la:
Pegi10 je napisao/la:Sad ce opet doci kukati :mrgreen:
Vidoviti Luyindula :zviz:
Bacio sam kasike :kafa:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 nov 2017, 20:44

rio_Ferdy88 je napisao/la:Otkud ti to, nisam ni spomenuo dok me nije pitala sta vozim, a svakako smo sa autom otisli do restorana, kad sam dosao po nju.
sekerbay je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: auto je jedini razlog i sto prolazi ovo
Nije. Iako se mora priznat da je dama bila utučena kad joj je reko da nije njegovo
Red flag. Nemojte reći da niste upozoreni.
uNbx je napisao/la:Lijepi su to gestovi kad nisu prečesti, onda samo smaraju i sve djeluje uštogljeno. Žene vape za suštinskom pažnjom, to je samo forma.
Ako su već u restoranu nekom onda je skroz okej da uradi ovo. Otvaranje vrata od objekta je jako dobra stvar.
S drugom rečenicom se slažem, sa prvim dijelom baš i ne. Ako je muško, baš muško, to nikad neće biti uštogljeno.
Federer17 je napisao/la: Meni je to nekako papucarski i 100% sam siguran da vecina zena to ne voli, te takve muskarce gledaju kao neke mlakonje. A, poznato je da svaka zena prvenstveno hoce da ima cvrstu ruku, na koju se moze osloniti u svakom smislu. Bilo da je zastiti, bilo da se nadje tu kada joj je tesko. Ok, pokazivanje paznje je jako bitno, ali u nekim drugim stvarima.
Nije uopšte papučarski, to je baš lijepa stvar. :D
Nije muško mlakonja ako je džentlmen. To što izvlači stolicu ne mora da znači da nije čvrsta ruka, da je ne može zaštiti i da se na njega ne može osloniti. Muškost ne čine krkanluk i bezobrazluk.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 19 nov 2017, 20:46

legenda reala je napisao/la: Pa jbt ti se razumiješ i u ljubav i sex, nije samo u košarku :o

Rio odakle je cura jel iz Vakufa
E moja @legendo, ja kad sam ganjao cure, ti si se takmicio sa @harishpom (men se cini da je nik ovako isao :mrgreen: ) ko ce dnevno vise postova nastanjcati. :P

I cuj samo kosarku, pa nadji sport u koji se ne razumijem! :P

Rio brate, koliko sad na benchu izbacujes? :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 20:47

Federer17 je napisao/la: Ovo sto kobe24 pametuje, ima smisla. Ja sam svjedok da on ima bogato iskustvo sa zenama. :mrgreen:
Kako ti to znas?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Tweeds_10 » 19 nov 2017, 20:59

Aerials sigurno nikad ne bi pala na te dzentelmenske fazone tipa otvori vrata, izvuci stolicu....
pi.

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 21:01

Aerials je napisao/la: Nije uopšte papučarski, to je baš lijepa stvar. :D
Nije muško mlakonja ako je džentlmen. To što izvlači stolicu ne mora da znači da nije čvrsta ruka, da je ne može zaštiti i da se na njega ne može osloniti. Muškost ne čine krkanluk i bezobrazluk.
Nisam ni rekao da znaci, vec da ce ti koji otvaraju vrata od auta prije biti okarakterisani kao takvi, nego kao muskarcine (da se tako izrazim, iako nije bas pravi izraz). Naravno, nista nije iskljucivo. I opet evo ponavljam - postoji milion drugih nacina da pokazes paznju, zasto to mora biti otvaranje vrata od auta? Ona sjedi, ceka tebe dok izadjes, obidjes 2-3 metra kako bi joj otvorio? PFF Izvlacenje stolice bih inekako mogao, ali ovo za vrata... :thumbdown:

Ja npr. uvijek gledam prvi otvoriti vrata ako zajedno ulazim s nekom kolegicom na fax, ili ukoliko sa suprotne strane vrata dolazi neka djevojka/zena, obavezno otvorim vrata i drzim dok ne udje. Cesto se to desi i kada stariji muskarac bude u pitanju.
Kawhi je napisao/la: Kako ti to znas?
Mozda se malo bolje poznajemo? :D

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 21:02

Federer17 je napisao/la:[quote
Kawhi je napisao/la: Kako ti to znas?
Mozda se malo bolje poznajemo? :D
Ja sam jedno vrijeme konto da ste ista osoba. To preko faxa?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 21:04

Kawhi je napisao/la: Ja sam jedno vrijeme konto da ste ista osoba. To preko faxa?
Ma kakvi, nismo toliki bolidi. :D

Nek bude da jest. :mrgreen:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 nov 2017, 21:06

Federer17 je napisao/la: Nisam ni rekao da znaci, vec da ce ti koji otvaraju vrata od auta prije biti okarakterisani kao takvi, nego kao muskarcine (da se tako izrazim, iako nije bas pravi izraz). Naravno, nista nije iskljucivo. I opet evo ponavljam - postoji milion drugih nacina da pokazes paznju, zasto to mora biti otvaranje vrata od auta? Ona sjedi, ceka tebe dok izadjes, obidjes 2-3 metra kako bi joj otvorio? PFF Izvlacenje stolice bih inekako mogao, ali ovo za vrata... :thumbdown:

Ja npr. uvijek gledam prvi otvoriti vrata ako zajedno ulazim s nekom kolegicom na fax, ili ukoliko sa suprotne strane vrata dolazi neka djevojka/zena, obavezno otvorim vrata i drzim dok ne udje. Cesto se to desi i kada stariji muskarac bude u pitanju.
To tako karakterišu osobe koje ne znaju ništa bolje od krkanluka kod muškarca i koje misle da je to mjerilo muškosti.
Pa dobro za auto se baš i ne mora, ali kad se ulazi negdje otvaranje vrata treba da bude obavezno. Ljepota kad neko zadrži vrata da uđeš/izađeš. :D
Stolica zavisi od mjesta, u restoranu da, u nekom kafiću i ne mora.
Kawhi je napisao/la:
Imaš kopiju, @KavajLenard.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

KavajLenard
Postovi: 54
Pridružen/a: 19 nov 2017, 02:11
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KavajLenard » 19 nov 2017, 21:07

O cemu ova "nevina" Tuzlanka prica?

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 21:10

Aerials je napisao/la: To tako karakterišu osobe koje ne znaju ništa bolje od krkanluka kod muškarca i koje misle da je to mjerilo muškosti.
Pa dobro za auto se baš i ne mora, ali kad se ulazi negdje otvaranje vrata treba da bude obavezno. Ljepota kad neko zadrži vrata da uđeš/izađeš. :D
Stolica zavisi od mjesta, u restoranu da, u nekom kafiću i ne mora.
Malo prebukvalno si shvatila, al' hajd nema veze.

Za vrata (objekta) se svakako slazem, izvlacenje stolice u restoranu, ono ako se bas potrefi - takodjer. Vrata auta - nikako. (nije zgoreg ponovit po deseti put :mrgreen:).

Da nije i ovo Besha? :lol:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 21:10

Federer17 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ja sam jedno vrijeme konto da ste ista osoba. To preko faxa?
Ma kakvi, nismo toliki bolidi. :D

Nek bude da jest. :mrgreen:
Niste valjda famElija? :mrgreen:
Aerials je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Imaš kopiju, @KavajLenard.
Svidja mi se. Dobar je covjek.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: L-Train i 27 gostiju.