Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 15 avg 2017, 23:48

Nail for Real je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Na vise strana kolega Naile jer ako te ta jedna odyebe ostao si bez ijedne cuvaj rezervu :mrgreen:
Al' nije to to. Ako ti se jedna stvarno svidja, druge ti nece padati na pamet.
Istina.

S tim da je autogol najizgledniji ishod u takvim situacijama. :rol: :damn:

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 15 avg 2017, 23:49

Donnie Darko je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Na vise strana kolega Naile jer ako te ta jedna odyebe ostao si bez ijedne cuvaj rezervu :mrgreen:
Al' nije to to. Ako ti se jedna stvarno svidja, druge ti nece padati na pamet.
Istina.

S tim da je autogol najizgledniji ishod u vecini situacija.
To naravno. Cak mislim da osjete pretjeranu zaljubljenost i onda te vrte kako hoce. I onda vele nemoj bit' djubre :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 15 avg 2017, 23:52

Aerials je napisao/la: Tvoje društvo upoznajem skoro svakim danom sve više (valjda si još s njima ok :mrgreen: ), i opet nikako da preko njih skontam ko si. :rol:
Dobro si se sakrio. :lol:
Koga konkretno, ja sam tebi brojao 10-ak tih GIM-ovaca? :mrgreen:

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 15 avg 2017, 23:53

Ma cim malo osjete da si popustljiviji i finiji krenu te vrtit oko malog prsta i zavrse s nekim klosarom koji ih zajebava i dan i noc :kafa:

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 15 avg 2017, 23:58

QUARTERBACK je napisao/la:serem se na 'ne znam' !
:?
Ariels stala na moju stranu, sta sam sad pogresno uradio. :mrgreen:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 avg 2017, 00:02

Sarajlijica1946 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:serem se na 'ne znam' !
:?
Ariels stala na moju stranu, sta sam sad pogresno uradio. :mrgreen:
kume nisam tebi nista rekao hahahah

mislim opcenito na zensko 'ne znam' :damn:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 16 avg 2017, 00:06

QUARTERBACK je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:serem se na 'ne znam' !
:?
Ariels stala na moju stranu, sta sam sad pogresno uradio. :mrgreen:
kume nisam tebi nista rekao hahahah

mislim opcenito na zensko 'ne znam' :damn:
:kafa:

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 16 avg 2017, 00:10

Nail for Real je napisao/la: To naravno. Cak mislim da osjete pretjeranu zaljubljenost i onda te vrte kako hoce. I onda vele nemoj bit' djubre :mrgreen: .
A jbg to je u ljudskoj prirodi. Sanse su da ce biti zanimljivije nesto manje dostupno i nesto za sta se moras potruditi, nego nesto sto mozes lagano imati, servirano ne moras ni prstom mrdnuti. Nije mi to toliko cudno. :mrgreen:

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 16 avg 2017, 00:12

Donnie Darko je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la: To naravno. Cak mislim da osjete pretjeranu zaljubljenost i onda te vrte kako hoce. I onda vele nemoj bit' djubre :mrgreen: .
A jbg to je u ljudskoj prirodi. Sanse su da ce biti zanimljivije nesto manje dostupno i nesto za sta se moras potruditi, nego nesto sto mozes lagano imati, servirano ne moras ni prstom mrdnuti. Nije mi to toliko cudno. :mrgreen:
U Albaniji mozes zenu kupit za 10.000 eura. Pare na sunce i vodi, nema ove petljavine :rol: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Monolog » 16 avg 2017, 00:17

Nail for Real je napisao/la: Eve me.

Znaci, javim se jednoj curi (starija od mene 2 godine), ovako nije neka ljepota ali je simpaticna...pisem joj neprestano nekoliko dana, otapam leda, nema sanse da hoce da izadjemo. OK.

Javim se jednoj drugoj (mladja od mene 2 godine), na prvu odmah kliknemo, isti humor isto sve, i onda tajac, odgovori od tri-cetiri rijeci. Veli ima neka posla. OK. Waiting.

U međuvremenu javlja se ova prva (a prije se nije sama javljala), ali sad ja necu, jer se uzdam u ovu drugu, zanimljiviju, kod koje cu svakako na kraju popusit' kako je krenulo.

Teska je ovo rabota.
Ako te tako tretiraju djevojke koje postavljaš na temi "Ljepotice", mogu mislit' kako bi to izgledalo sa pravim djevojkama. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 16 avg 2017, 00:20

Monolog je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la: Eve me.

Znaci, javim se jednoj curi (starija od mene 2 godine), ovako nije neka ljepota ali je simpaticna...pisem joj neprestano nekoliko dana, otapam leda, nema sanse da hoce da izadjemo. OK.

Javim se jednoj drugoj (mladja od mene 2 godine), na prvu odmah kliknemo, isti humor isto sve, i onda tajac, odgovori od tri-cetiri rijeci. Veli ima neka posla. OK. Waiting.

U međuvremenu javlja se ova prva (a prije se nije sama javljala), ali sad ja necu, jer se uzdam u ovu drugu, zanimljiviju, kod koje cu svakako na kraju popusit' kako je krenulo.

Teska je ovo rabota.
Ako te tako tretiraju djevojke koje postavljaš na temi "Ljepotice", mogu mislit' kako bi to izgledalo sa pravim djevojkama. :mrgreen:
Ljepota je u oku posmatraca :nedam: . A za ovom jednom bi svi vi zinuli :tralala: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 16 avg 2017, 00:29

Kako sam prošao, ogadile su mi se sve ženske.

Nemojte života vam objašnjavati zašto nećete, samo recite. Ne, Mrš i slično. :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 16 avg 2017, 00:30

Federer spusti kriterije :mrgreen:

Eo ja danas, baš sam eksperimentirao, javio se 10 cura, 4 odgovorile, ostale ni seen jbem im mater. Od te 4, jedna priča normalno baš super cura, ostale odgovaraju s jednom porukom. Pa jbem ti radije mi seen ostavi nego se tu prenemažeš nešto.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 16 avg 2017, 00:55

@Federer17 nek posvjedoci da sam mu nasao najljepsu zenu na svijetu :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 16 avg 2017, 00:59



Priča svake druge veze :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 avg 2017, 01:49

Nail for Real je napisao/la: Al' nije to to. Ako ti se jedna stvarno svidja, druge ti nece padati na pamet.
Uvijek si znao. Bez dvojbe, mogu reci da je ovaj Nail doktor za zene. :kafa:

Nego, pusti tu pricu, ima l' kod tebe sta na belegiju? :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 16 avg 2017, 01:53

kobe24 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la: Al' nije to to. Ako ti se jedna stvarno svidja, druge ti nece padati na pamet.
Uvijek si znao. Bez dvojbe, mogu reci da je ovaj Nail doktor za zene. :kafa:

Nego, pusti tu pricu, ima l' kod tebe sta na belegiju? :mrgreen:
Sad bih ti nesto reko al' necu, dobar sam covjek :mrgreen: .

Pisem jednom MELEKU, sad da l' ce htjeti sa smrtnikom ostaje da se vidi :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 avg 2017, 02:21

Nail for Real je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la: Al' nije to to. Ako ti se jedna stvarno svidja, druge ti nece padati na pamet.
Uvijek si znao. Bez dvojbe, mogu reci da je ovaj Nail doktor za zene. :kafa:

Nego, pusti tu pricu, ima l' kod tebe sta na belegiju? :mrgreen:
Sad bih ti nesto reko al' necu, dobar sam covjek :mrgreen: .

Pisem jednom MELEKU, sad da l' ce htjeti sa smrtnikom ostaje da se vidi :kafa: .

Reci slobodno, necu se ja naljutiti i da je nesto uvredljivo. :D

Je li to ta sto je mladja dvije godine? Samo naprijed, da je 'slomis' uskoro inshallah. :D

Nego, da se nadovezem na ovu pricu oko toga kakav treba biti kad se vec ostvari neka komunikacija s djevojkom. Ja npr. gledam da budem sto zanimljiviji i intrigantniji, tj. da pokusam u njoj pobuditi zelju za mojim ponovnim javljanjem. :D Ono, trudim se da budem kulturan, nenapadan, dostojanstven, da se zezam u nekim granicama, ali nikad previse na njen racun (dok ne skontam koliko se moze u tom smjeru). Jer, neke su previse osjetljive i momentalno se naljute, pa ti u startu izgubis sve sanse. Uglavnom, ne bacam odmah sve karte na sto, trudim se da uvijek bude nekih zanimljivih stvari za pisati nekad kasnije i da na kraju tog razgovora obavezno ostane nesto neotkriveno, a da nju bas to opasno kopka. Ako je djevojka normalna i ako nije nafurana, onda ovakve stvari uglavnom upale. S druge strane, ako u pocetku vidis da nije zainteresovana za pricu i da klijestima cupas rijeci iz tastature ( :lol: ), onda tu nema hajra i besmisleno je duziti i pokusavati nesto.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 16 avg 2017, 02:26

Ma kakvi uvredljivo...a jes, to je ta mladja. Tvrd orah.

I potpisujem tvoju pricu definitivno, nema sta gore od nezanimljivog sagovornika.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 avg 2017, 02:40

Nail for Real je napisao/la:Ma kakvi uvredljivo...a jes, to je ta mladja. Tvrd orah.

I potpisujem tvoju pricu definitivno, nema sta gore od nezanimljivog sagovornika.
Bolje sto je mladja, jer sigurno ima malo vise respekta prema tebi i trebala bi te gledati s vise postovanja nego ona sto je 2g. starija. :D Te mladje se, ako su iole normalne, puno lakse stave u taj neki podredjeni polozaj. Ne mislim bukvalno da muskarac u svemu dominira, ali ono da se u zraku osjeti ko je tu glavni. :D One se puno lakse prepustaju tome, jer misle da muskarac ima vise iskustva, da je vise stvari prosao i onda ona po inerciji pusti da on vodi glavnu rijec.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, drzgemboadislic, Slatinash_7 i 49 gostiju.