Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramsey16 » 14 dec 2017, 13:57

jasmin10 je napisao/la:Bolje da cucla pivu u parku.
Bolje da cucla bilo sta drugo u parku pa i pivu :mrgreen:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la jasmin10 » 14 dec 2017, 13:59

Ramsey16 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Bolje da cucla pivu u parku.
Bolje da cucla bilo sta drugo u parku pa i pivu :mrgreen:
:mrgreen:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 14 dec 2017, 14:08

tipican primjer intelektualaca. ne zna se ko je veci, on ili ona.

slika
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 14 dec 2017, 14:13

Jbg, ako cemo ganjati suštinu, onda nargila, alkohol, cigare...

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la jasmin10 » 14 dec 2017, 14:18

KK_Bosna je napisao/la:tipican primjer intelektualaca. ne zna se ko je veci, on ili ona.

slika
Ma ja, svi su isti. Sad ja postavim par slika gdje "intelektualci" piju i tvrdim da su svi isti :urnebes: kakvo razmišljanje :facepalm:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 14 dec 2017, 14:20

jasmin10 je napisao/la:Ma ja, svi su isti. Sad ja postavim par slika gdje "intelektualci" piju i tvrdim da su svi isti :urnebes: kakvo razmišljanje :facepalm:
za nargilu se moze neki generalni zakljucak izvuci, dovoljno ti je da udjes u jedan takav objekat i vidio si odmah sve objekte.

s druge strane piju i klosari, i umjetnici, i politicari, i profesori... dok se isto ne moze reci za shishu.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 14 dec 2017, 14:21

Vala nisu sve, al 90% sto cuclaju ova **** su tuke. Muskarci nisu nista bolji.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la chily-rz » 14 dec 2017, 14:22

Koji je fazon sa nargilom,jel to ima nekog psiho dejstva ? Istina,konzumirao sam par puta al mi trpali vutru pa to izađe na malo bolje spušavanje,.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la jasmin10 » 14 dec 2017, 14:27

Čisto sumnjam da si bio više puta na nargili. Moji drugovi u Sarajevu su i više nego pametni momci, jedan od njih u isto vrijeme završava 2 fakulteta, a često idu na nargilu.

Predrasuda će uvijek biti, posebno u Bosni. Ionako raja više vremena provodi gledajući tudja nego li svoja posla.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 14 dec 2017, 14:29

jasmin10 je napisao/la:Čisto sumnjam da si bio više puta na nargili. Moji drugovi u Sarajevu su i više nego pametni momci, jedan od njih u isto vrijeme završava 2 fakulteta, a često idu na nargilu.

Predrasuda će uvijek biti, posebno u Bosni. Ionako raja više vremena provodi gledajući tudja nego li svoja posla.
:salut:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 14 dec 2017, 14:31

rio_Ferdy88 je napisao/la:
E sad sa njom nisam još došao do ozbiljne priče, veze i to, kako inicirati to, čekati da ona spomene ili, da mi se ne bi desilo ovo što i unbx-u, zabrino me :mrgreen:
Šta se meni desilo? :shock: :shock: :shock: Da nisi na @skoru mislio? :D

@jasmin
Ja sam visio u petom/šestom/sedmom osnovne na nargili, dok su bila ukupno možda 3-4 lokala u Sarajevu gdje se ista pušila. Sreća, znao sam konobara u jednom od lokala na čaršiji pa je puštao mene i druga, inače su sve ozbilja raja bila, 25+ čak. Ja je nisam zapalio 10ak godina, a moram priznat da je populacija koja visi po tim shisha barovima, a pošto sam defakto na čaršiji i svaki dan prolazim pored njih, jedno veliko leglo dekadencije i polupismenog i neinteligentnog soja ljudi. Čast izuzecima, al ovi su sigurno u 90%+ procentu.
Zadnja izmjena: uNbx, dana/u 14 dec 2017, 14:32, ukupno mijenjano 1 put.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 14 dec 2017, 14:32

shisha - ko i svaka druga ovisnost :D stetno.
ali poenta je u faking slikanju i poziranju sa shlaufom u ruci i dimom iznad tebe. seljakluk. kuci kupi pa cuclaj...ali onda te nece niko vidjeti :D #wannabejalabrat
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la jasmin10 » 14 dec 2017, 14:34

@unbx nisi daleko od istine. Meni je samo bilo glupo to razmišljanje da su svi isti. Ako odem na shishu odem zbog sebe i.svoje rajea ne da zagledam ko je još tu.

Uostalom nebitna je shisha za ovu temu. :mrgreen:
Zadnja izmjena: jasmin10, dana/u 14 dec 2017, 14:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 dec 2017, 14:34

uNbx je napisao/la: Šta se meni desilo? :shock: :shock: :shock: Da nisi na @skoru mislio? :D
Jesam, i jedan i drugi hordaši pa pomiješam, a ti si češći ovdje pa zato :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 14 dec 2017, 14:35

Ma @KKBosna opravdava samo ono sto i sam radi. Vjerovatno je pod umjetnicima koji konzumiraju alkohol mislio na sebe. :mrgreen:

Realno, za zensko nije pohvalno da konzumira ni alkohol, ni cigarete, ni nargilu. Meni su sve gade, ali daleko ispred su one koje piju alkohol i koje misle da ih to cini nekim mega ribama. Konzumiranje nargile od strane tih curica je uglavnom odraz nezrelosti, a konzumiranje alkohola je uglavnom permanentni nedostatak pameti.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 14 dec 2017, 14:36

Dvojica mojih jakooo dobrih drugova vole nargilu. Jedan je evo već petu godinu u Turskoj, a jedan je npr prekucao jedan od najtežih fakulteta u Bosni, sa samo 25-26 godina postao je stručnjak i posao koji radi ima u malom prstu.

Obojica vole nargilu :mrgreen:

Jedan se navukao dok je bio u Turskoj, a drugi u Sarajevu. Ovaj iz Turske priča mi da je to u njih tamo potpuna druga kultura nego ovdje, ne možete u nargilani naći neko derlo nego sve ozbiljne radne ljude. On je sad tamo asistent na fakultetu i često ide sa profesorima pušit :lol: drugi momak isto tako... ali oni su časni izuzeci.

Tako da nekad i ja odem sa njima da im ugodim, jest mi nekako bezveze sjediti među debilima ali živ čovjek se na sve navikne :mrgreen: bude dobrih mladih treba, nedavno su dvije neke u mene i jarane gledale kao u Boga, kao da im nije jasno koji qrac mi tu radimo. :mrgreen:

I vala uvijek ću otić' sa njim da ih ispoštujem, pogotovo sa ovim što je u Turskoj. Lik ne pije, a stalno sa nama kad se olešimo ko krave i još nas uvijek kući vozi :tokralju:

Edit:
Nikad ne bih mogao bit sa curom koja ne pije i kojoj smeta što ja pušim. :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 14 dec 2017, 14:41

Marsal je napisao/la: Lik ne pije, a stalno sa nama kad se olešimo ko krave i još nas uvijek kući vozi :tokralju:
story of my life

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Unofficialpage » 14 dec 2017, 14:43

Ne vidim neku veliku razliku između nargire, alkohola, cigare... porok ko porok niti je ko pametniji niti gluplji to što radi. A mislim ko god sa bilo ćim odo ovog pretjeruje nije dobar s mozgom.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 14 dec 2017, 14:44

Marsal je napisao/la: Nikad ne bih mogao bit sa curom koja ne pije i kojoj smeta što ja pušim. :mrgreen:
Samo da ne pije više od tebe, im'o sam ih par, ne moš ih nadolmit da si pita. :lol: :lol: :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 14 dec 2017, 14:45

kobe24 je napisao/la:Ma @KKBosna opravdava samo ono sto i sam radi. Vjerovatno je pod umjetnicima koji konzumiraju alkohol mislio na sebe. :mrgreen:

Realno, za zensko nije pohvalno da konzumira ni alkohol, ni cigarete, ni nargilu. Meni su sve gade, ali daleko ispred su one koje piju alkohol i koje misle da ih to cini nekim mega ribama. Konzumiranje nargile od strane tih curica je uglavnom odraz nezrelosti, a konzumiranje alkohola je uglavnom permanentni nedostatak pameti.
Primjenjuje li se sve to i na muskarce?

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.