Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 05 dec 2017, 23:04

Osim13 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:De ba momci nemojte te negative bice pice kad se budete najmanje nadali.
Moj Osime na šta sam ja spao, da slušam 'nesuđenu' po kafama kako treba ovih dana izaći na dejt, i haj to sve nego još znam kako će se ofarbati, šta će obući, gdje će izaći, šta će piti, i još na sve to mi 'zasladi' sa pitanjem "kakva je kod tebe situacija po tom pitanju?", pu!
Eh nasao si kome ces pričati :mrgreen: tako je i meni. Jos mi je najjace kad mi se krene zaliti kako pokusava sve nebil se pokupila sa tim nekim likom i kao jedini je ja razumijem, sta bi oma bez mene bla bla tesko joj je...sam se mislim ofajlo sta mislis kako je meni. Zato odem, nafatam kakvu za noc istrosim se pa svu noc na ovu mislim. Dzaba. Mogu ja sebe lagati svasta nesto, nece iz glave pa dzaba ti. A zbog nje bi se vala odrekao ovih avantura svakodnevnih, bi materemi :mrgreen:
Ma haj mene je to relativno prošlo, uhvatim ja doduše i dan danas ponekad sebe na njenim slikama kontajući šbbkbb da sam drugačije postupio, čak mi ni ta 'prisilna' mrtva frendzona ne pada teško al' brate stvarno moj ego ne može da podnese otvorenu priču o njenom dejtu. Samo čekam za koji dan kad prođe to sve da dođe i krene pričati kako joj je bilo, ako kaže da je dobar ubiću je, ako kaže da nije dobar onda ću je ubit k'o vola u kupusu :mrgreen:

@Marsal

Ma nije to tako strašno, ne ponaša se ona nimalo 'kurvarski' prema meni, mada vidim po njenom ponašanju da joj je jaaaako stalo da se ja "ne odljubim" od nje (valjda konta da ima rezervu, al' ima qarinu) al' yebiga ponekad se desi ovakva priča i onda skontam da me nije još prošlo iako sve kontam da jeste. A najgore od svega, što gore napisah Osimu, što će opet sutra meni doći sretna/tužna i srati o tom liku, a ja šta ću moram to sve trpiti što zbog ponosa što zbog raje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 05 dec 2017, 23:07

Raonffa je napisao/la: Ma haj mene je to relativno prošlo, uhvatim ja doduše i dan danas ponekad sebe na njenim slikama kontajući šbbkbb da sam drugačije postupio, čak mi ni ta 'prisilna' mrtva frendzona ne pada teško al' brate stvarno moj ego ne može da podnese otvorenu priču o njenom dejtu. Samo čekam za koji dan kad prođe to sve da dođe i krene pričati kako joj je bilo, ako kaže da je dobar ubiću je, ako kaže da nije dobar onda ću je ubit k'o vola u kupusu :mrgreen:

@Marsal

Ma nije to tako strašno, ne ponaša se ona nimalo 'kurvarski' prema meni, mada vidim po njenom ponašanju da joj je jaaaako stalo da se ja "ne odljubim" od nje (valjda konta da ima rezervu, al' ima qarinu) al' yebiga ponekad se desi ovakva priča i onda skontam da me nije još prošlo iako sve kontam da jeste. A najgore od svega, što gore napisah Osimu, što će opet sutra meni doći sretna/tužna i srati o tom liku, a ja šta ću moram to sve trpiti što zbog ponosa što zbog raje.
Razumijem totalno. Pogotovo ovu zadnju recenicu.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 05 dec 2017, 23:08

@Ranoffa

Jednom rezerva, uvijek rezerva. Nećeš joj nikad bit prajoriti.
Zadnja izmjena: uNbx, dana/u 05 dec 2017, 23:09, ukupno mijenjano 1 put.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 05 dec 2017, 23:08

Raonffa je napisao/la:
Ma nije to tako strašno, ne ponaša se ona nimalo 'kurvarski' prema meni, mada vidim po njenom ponašanju da joj je jaaaako stalo da se ja "ne odljubim" od nje (valjda konta da ima rezervu, al' ima qarinu) al' yebiga ponekad se desi ovakva priča i onda skontam da me nije još prošlo iako sve kontam da jeste. A najgore od svega, što gore napisah Osimu, što će opet sutra meni doći sretna/tužna i srati o tom liku, a ja šta ću moram to sve trpiti što zbog ponosa što zbog raje.
Ja ti govorim šta bi ja uradio, a ne šta ti trebaš uradit. Ne moraš se meni pravdat, ja da se sad zadesim u takvoj situaciji ja milijardu posto ne bih imao nikakvog kontakta sa njom osim što bi joj uputio pozdrav kad je vidim i to je sve. Da njih devet ide na kafu, ja bih deseti pa makar sam bio otišao negdje drugo.

Mada prvo sam i ja mor'o proći kroz to što ti sad prolaziš da skontam kakvo sam govedo bio što sam je imalo trpio. Skontat ćeš i ti.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 05 dec 2017, 23:12

uNbx je napisao/la:@Ranoffa

Jednom rezerva, uvijek rezerva. Nećeš joj nikad bit prajoriti.
On je makar rezerva ja nisam ni to :tokralju: sa mnom se savjetuje, zali i raduje kada se nesto desi vezano za ivog jednog sto joj se svidja. Ma ovo je mazohizam materem.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 05 dec 2017, 23:12

Osim13 je napisao/la:
uNbx je napisao/la:@Ranoffa

Jednom rezerva, uvijek rezerva. Nećeš joj nikad bit prajoriti.
On je makar rezerva ja nisam ni to :tokralju: sa mnom se savjetuje, zali i raduje kada se nesto desi vezano za ivog jednog sto joj se svidja. Ma ovo je mazohizam materem.
Jel zna dotična za tvoja osjećanja prema njoj? :mrgreen:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 05 dec 2017, 23:15

uNbx je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
uNbx je napisao/la:@Ranoffa

Jednom rezerva, uvijek rezerva. Nećeš joj nikad bit prajoriti.
On je makar rezerva ja nisam ni to :tokralju: sa mnom se savjetuje, zali i raduje kada se nesto desi vezano za ivog jednog sto joj se svidja. Ma ovo je mazohizam materem.
Jel zna dotična za tvoja osjećanja prema njoj? :mrgreen:
Nisam nikad direktno saopstio, sta ja znam opet ne bi da pokvarim vec sada fin odnos koji imamo, sta ja znam.


Ali indirektno svaki dan redovno, cak nekad i preofirno yebes ga valjda je skontala. Ma sta ja znam. Necu vise ni da razmisljam.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 05 dec 2017, 23:19

Marsal je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Ma nije to tako strašno, ne ponaša se ona nimalo 'kurvarski' prema meni, mada vidim po njenom ponašanju da joj je jaaaako stalo da se ja "ne odljubim" od nje (valjda konta da ima rezervu, al' ima qarinu) al' yebiga ponekad se desi ovakva priča i onda skontam da me nije još prošlo iako sve kontam da jeste. A najgore od svega, što gore napisah Osimu, što će opet sutra meni doći sretna/tužna i srati o tom liku, a ja šta ću moram to sve trpiti što zbog ponosa što zbog raje.
Ja ti govorim šta bi ja uradio, a ne šta ti trebaš uradit. Ne moraš se meni pravdat, ja da se sad zadesim u takvoj situaciji ja milijardu posto ne bih imao nikakvog kontakta sa njom osim što bi joj uputio pozdrav kad je vidim i to je sve. Da njih devet ide na kafu, ja bih deseti pa makar sam bio otišao negdje drugo.

Mada prvo sam i ja mor'o proći kroz to što ti sad prolaziš da skontam kakvo sam govedo bio što sam je imalo trpio. Skontat ćeš i ti.
Razmišljao sam ja o tome, čak je i ona fol bila fina pa se ponudila da se ona makne iz raje na neko vrijeme kako bi meni olakšala, što sam kategorički odbio. Al' opet prokontam preponosan sam ja da bih tek tako otišao i time joj pokazao da me apsolutno ima pod kontrolom.

@Unbx

Sto posto brate, samo ja nikad i nikome u životu nisam bio rezerva pa neću ni njoj, mater ti yebem biću sa tobom ako treba 0-24h al' ću ti dokazati da sam bio upravu, i da si ti ta koja treba da žali, kako sam joj već i rekao u zadnjem razgovoru na tu temu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 05 dec 2017, 23:28

Raonffa je napisao/la: Al' opet prokontam preponosan sam ja da bih tek tako otišao i time joj pokazao da me apsolutno ima pod kontrolom.
Po meni je ovo baš suprotno, pokazuješ joj da nema kontrolu nad tobom. Ali dobro, pametan si momak, sam znaš kako i šta.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 05 dec 2017, 23:36

Marsal je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Al' opet prokontam preponosan sam ja da bih tek tako otišao i time joj pokazao da me apsolutno ima pod kontrolom.
Po meni je ovo baš suprotno, pokazuješ joj da nema kontrolu nad tobom. Ali dobro, pametan si momak, sam znaš kako i šta.
Moj Maršale, halalim i trpim deset njenih priča o dejtovima za ono kad mene kolega jaran iz čista mira pita "brate ko ti je ova što ti lajka slike", "ma reko jedna, nesto smo se dopisivali, al' ne privlači me nešto specijalno" (fakat i jesmo i ne privlači me, mada nije bitno toliko za priču) i onda onaj njen 'blitzkrieg' rešetanje pitanjima "ko je, šta je, odakle je, kako se zove, daj da je vidim" itd i onda kad joj sliku pokažeš kaže "Pa, eto, lijepa je" mislim u sebi da ti Razu Mujanović pokažem rekla bi da je lijepa jer ništa drugo ne smiješ od ponosa da kažeš, isto kao i ja tebi.

S tim što ja mogu crknut al' je ne bih ništa pitao oko ljubavnog statusa bez da mi sama kaže.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 05 dec 2017, 23:46

Marsal je napisao/la: Ja ti govorim šta bi ja uradio, a ne šta ti trebaš uradit. Ne moraš se meni pravdat, ja da se sad zadesim u takvoj situaciji ja milijardu posto ne bih imao nikakvog kontakta sa njom osim što bi joj uputio pozdrav kad je vidim i to je sve. Da njih devet ide na kafu, ja bih deseti pa makar sam bio otišao negdje drugo.

Mada prvo sam i ja mor'o proći kroz to što ti sad prolaziš da skontam kakvo sam govedo bio što sam je imalo trpio. Skontat ćeš i ti.

Ako sam šta naučio da nakon tog odbijanja više nikada ne bi otišao sa tom osobom. Nekada možda u nekom društvu, ali uvijek bih našao nešto da to izbjegnem. Nema rezerve djevojko draga. Da na meni pumpaš ego i da pričaš drugaricama. He he he.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 05 dec 2017, 23:52

@Raonffa
Ne znam odakle ti kuvet da se naduravaš s tim zapletima, igrama, da se hrvaš toliko. Ja se toga zasitio još u srednjoj. Pusti kraju ba. :mrgreen:

@Osim13
Svaka ti čast ako moš izdržat takav odnos, a da ništa ne pokušaš. Garant još nisi zagrijan dovoljno. :D
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 06 dec 2017, 00:06

@Unbx

Ma ovo ti najkompleksnije opisujem situaciju, u stvarnosti je to sasvim prirodan odnos, da dođeš sa nama na jednu kafu i da ne znaš ovu priču garantujem ti životom da nikad ne bi pomislio da se nešto takvo dešavalo među nama.

Ja sam maksimalno opušten i u društvu i nasamo sa njom, al' opet sam dovoljno pametan da vidim neke 'znakove', a i dovoljno ponosan da u nekim situacijama ipak biram riječi kako joj ne bih dao povoda da uopšte i pomisli da nešto sa moje strane još uvijek ima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 06 dec 2017, 00:07

uNbx je napisao/la: @Osim13
Svaka ti čast ako moš izdržat takav odnos, a da ništa ne pokušaš. Garant još nisi zagrijan dovoljno. :D
Ma jesam, ali nekako tesko izbacujem te osjecaje iz sebe pa se zavucem u problem. A stvarno sam zagrijan ono djevojka je apsolutno moj tip, kao da sam je ja stvorio za sebe ma bolje i od toga. Ali ono, pomiris se valjda kad skontas da ti nije prvi put i da si navikao na takav slijed dogadjaja.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 06 dec 2017, 00:15

Osime i ne govori joj ništa ako možeš izdržati da joj ne kažeš, ja nisam mogao izdržati i opet bih isto uradio (takav sam jbg), takav odnosi nosi yebene posljedice, ja sam pretpostavljao da u ovoj moj situaciji neće biti ništa i bio sam svjestan da će doći onaj trenutak "ostati ili otići" i yebiga svjesno to prihvatiš, pa sad što sam posijao to moram i požnjeti :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 06 dec 2017, 00:27

Raonffa je napisao/la:Osime i ne govori joj ništa ako možeš izdržati da joj ne kažeš, ja nisam mogao izdržati i opet bih isto uradio (takav sam jbg), takav odnosi nosi yebene posljedice, ja sam pretpostavljao da u ovoj moj situaciji neće biti ništa i bio sam svjestan da će doći onaj trenutak "ostati ili otići" i yebiga svjesno to prihvatiš, pa sad što sam posijao to moram i požnjeti :D
Da. Duboko sam zaglibio, ne bi da syebem sad sta ja znam, kocka je to. Jbg :|
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 06 dec 2017, 01:02

Raonffa je napisao/la:@Unbx

Ma ovo ti najkompleksnije opisujem situaciju, u stvarnosti je to sasvim prirodan odnos, da dođeš sa nama na jednu kafu i da ne znaš ovu priču garantujem ti životom da nikad ne bi pomislio da se nešto takvo dešavalo među nama.

Ja sam maksimalno opušten i u društvu i nasamo sa njom, al' opet sam dovoljno pametan da vidim neke 'znakove', a i dovoljno ponosan da u nekim situacijama ipak biram riječi kako joj ne bih dao povoda da uopšte i pomisli da nešto sa moje strane još uvijek ima.
Samo čuvaj živce i zdravlje. :kafa:
Osim13 je napisao/la: Ma jesam, ali nekako tesko izbacujem te osjecaje iz sebe pa se zavucem u problem. A stvarno sam zagrijan ono djevojka je apsolutno moj tip, kao da sam je ja stvorio za sebe ma bolje i od toga. Ali ono, pomiris se valjda kad skontas da ti nije prvi put i da si navikao na takav slijed dogadjaja.
Ko što kaže pjesma: Life is a cycle, there's no time to waste. Leavin u behind if u can't find the pace. Skupi hrabrosti i probaj bolan, dok je još slobodna. Možda ispadne flop, a možda baš i bude dobar outcome. Koliko sam proliva, družite se - super. Znači da joj prija tvoje prisustvo, nisi joj dosadan, naporan, monoton itd... Znači sad je samo pitanje sviđaš li joj se dovoljno da se upusti u vezu s tobom, il si joj dobar kao objekat za istresanje svog privatnog života. Ja rađe biram da ne budem ništa, nego da budem to. Vjeruj mi, bolje da sad saznaš na čemu si, nego da trpiš, trpiš, a u jednom trenutku ćeš eksplodirat, a tad će, vjerovatno, već bit kasno za bilo šta. Tek ćeš onda yebat sebi od do zbog potrošenog vremena, tj. više zbog tog jer zbog nje nisi dao šansu eventualno nekoj drugoj priči u kojoj bi bio sretan.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 06 dec 2017, 09:14

uNbx je napisao/la:
Osim13 je napisao/la: Ma jesam, ali nekako tesko izbacujem te osjecaje iz sebe pa se zavucem u problem. A stvarno sam zagrijan ono djevojka je apsolutno moj tip, kao da sam je ja stvorio za sebe ma bolje i od toga. Ali ono, pomiris se valjda kad skontas da ti nije prvi put i da si navikao na takav slijed dogadjaja.
Ko što kaže pjesma: Life is a cycle, there's no time to waste. Leavin u behind if u can't find the pace. Skupi hrabrosti i probaj bolan, dok je još slobodna. Možda ispadne flop, a možda baš i bude dobar outcome. Koliko sam proliva, družite se - super. Znači da joj prija tvoje prisustvo, nisi joj dosadan, naporan, monoton itd... Znači sad je samo pitanje sviđaš li joj se dovoljno da se upusti u vezu s tobom, il si joj dobar kao objekat za istresanje svog privatnog života. Ja rađe biram da ne budem ništa, nego da budem to. Vjeruj mi, bolje da sad saznaš na čemu si, nego da trpiš, trpiš, a u jednom trenutku ćeš eksplodirat, a tad će, vjerovatno, već bit kasno za bilo šta. Tek ćeš onda yebat sebi od do zbog potrošenog vremena, tj. više zbog tog jer zbog nje nisi dao šansu eventualno nekoj drugoj priči u kojoj bi bio sretan.
E vala si ovo momacki sastavio :thumbup:

Nista upravu si. Cekacu pogodan trenutak da se istresem. I da druzimo se, po citav dan maltene smo skupa :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 06 dec 2017, 12:35

Marsal je napisao/la:.
Dal u Vitezu gacice spadaju same na stihove Majka Pejkovica
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

FoSte95
Postovi: 12647
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 06 dec 2017, 12:37

samo da ti ne počne pričat kako ju je koji yebo :kafa: :salut:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, Jabroni, L-Train, numanumaye22, Surreal i 53 gosta.