Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 19 nov 2017, 00:40

Kawhi je napisao/la:Ne mijesajte mene u vase gluposti.
sta mislis ima li bosna ovdje skrivenih namjera
meni je sumnjiv pravo

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 00:42

MElloo je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ne mijesajte mene u vase gluposti.
sta mislis ima li bosna ovdje skrivenih namjera
meni je sumnjiv pravo
Svaki muskarac ima. Svaka zena ima. Ako mislis na sex pod skrivenim.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 nov 2017, 00:50

MElloo je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ne mijesajte mene u vase gluposti.
sta mislis ima li bosna ovdje skrivenih namjera
meni je sumnjiv pravo
Samo voli da pametuje. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 00:55

Jarana mi ostavila djevojka nakon 10 godina veze. Trzavice počele nakon što je momak ozbiljno počeo priču o vjenčanju. 10 godina ode u nepovrat, da je ubio odlež'o bi je dosad. :lol: Uspio je nać drugu poslije par mjeseci i "vole se najviše na svijetu'. :lol: Gasi odnose.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 01:22

uNbx je napisao/la:Jarana mi ostavila djevojka nakon 10 godina veze. Trzavice počele nakon što je momak ozbiljno počeo priču o vjenčanju. 10 godina ode u nepovrat, da je ubio odlež'o bi je dosad. :lol: Uspio je nać drugu poslije par mjeseci i "vole se najviše na svijetu'. :lol: Gasi odnose.
Jel se udala u međuvremenu :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 01:26

Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Jarana mi ostavila djevojka nakon 10 godina veze. Trzavice počele nakon što je momak ozbiljno počeo priču o vjenčanju. 10 godina ode u nepovrat, da je ubio odlež'o bi je dosad. :lol: Uspio je nać drugu poslije par mjeseci i "vole se najviše na svijetu'. :lol: Gasi odnose.
Jel se udala u međuvremenu :mrgreen:
Ma kakvi, bio joj je bingo iskreno, ali eto, ludo žensko. I poslije prekida, on ostavio fore jedno 6 mjeseci, ona fursatila sve to vrijeme, i onda je stavio tačku na to sve zauvijek.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 01:32

uNbx je napisao/la:

Ma kakvi, bio joj je bingo iskreno, ali eto, ludo žensko. I poslije prekida, on ostavio fore jedno 6 mjeseci, ona fursatila sve to vrijeme, i onda je stavio tačku na to sve zauvijek.
:salut: :salut:

E bolesti u pm, 10 godina baciti :crazy:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 19 nov 2017, 01:38

Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:

Ma kakvi, bio joj je bingo iskreno, ali eto, ludo žensko. I poslije prekida, on ostavio fore jedno 6 mjeseci, ona fursatila sve to vrijeme, i onda je stavio tačku na to sve zauvijek.
:salut: :salut:

E bolesti u pm, 10 godina baciti :crazy:
Eh, a znam lika sa 17 prvu curu upoznao, oženio se njome, sa 32 se rastao, sad ima 36 i novu već 2 godine mislim. I znači u 36 godina je bio sa 2 cure. Al kaže da ne žali, da mu je od tih 15 godina, 14 bilo odlično :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 01:41

Derdiyok je napisao/la:
uNbx je napisao/la:

Ma kakvi, bio joj je bingo iskreno, ali eto, ludo žensko. I poslije prekida, on ostavio fore jedno 6 mjeseci, ona fursatila sve to vrijeme, i onda je stavio tačku na to sve zauvijek.
:salut: :salut:

E bolesti u pm, 10 godina baciti :crazy:
Što je najgore, ona misli da je vrijeme pred njom. Jes qrac, ima 3 banke, niđe nije prispjela, jer su sva poznanstva davno zahrđala u ovih 10 godina. Malo je drugačije kad si muško, pa ako si normala onda ti godine idu u korist, a bogami, žena mora bit top u svakom smislu kad uđe u godine da bude interesantna muškarcu za nešto baš ozbiljno. Ako joj je cilj da se tu i tamo bocne s nekim u životu, onda normala, a poznavajući je - nije tako. On već planira ženidbu s novom djevojkom i pristala je.

Kad skontaš 10 godina... :shock: :shock: Ja bih se zamonašio nakon takvog fejla definitivno. :lol:
Moji su se razveli poslije haman 30 godina braka, al to mi nije pogubno jer su sad u nekim godinama, gdje im je najvažniji mir, neka mala zadovoljstva i tako. Imaju plodove iza sebe, stvorili su nešto, proveli bruku divnog vremena skupa, podigli djecu, dočekali i unučad (nisu moja djeca :lol:). A ovima ode 10 najboljih godina na, ispostaviće se, neke izlaske ha hu, šarene laže, da bi na kraju bacili svemir zeku. :yawn:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 19 nov 2017, 09:52

Zene su takve kakve jesu :D I vecinom gledaju svoju korist (ona korist koja je bitnija od cistog faćkanja ili keksa) :D A musko bi trebalo da skonta zasto je ona sa njim nakon par godina veze. Deset godina i onda flop...vidis kako je odmah tu drugu pitao i rijesio stvar :D
PS. Isti slucaj sa rodjakom mi - jedno 10 godina sa prekidom su bili zajedno. Ona faks, pa postdiplomski, pa doktorski upisala..a nista zenidba. A sve preko njegovih ledja :D I na kraju corak, nece se udati, hoce karijeru? Ono, wtf? A nije da mu nismo govorili da nije za njega...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bilall » 19 nov 2017, 10:07

muhamedhulk je napisao/la: A nije da mu nismo govorili da nije za njega...
A tebi da su govorili ti bi poslusao savjet? :D
Obicno covjek kad se zaljubi je slican konju kojem je stavljen oglav pa ne vidi nista sa strana. :D

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 19 nov 2017, 10:23

muhamedhulk je napisao/la:Zene su takve kakve jesu :D I vecinom gledaju svoju korist (ona korist koja je bitnija od cistog faćkanja ili keksa) :D A musko bi trebalo da skonta zasto je ona sa njim nakon par godina veze. Deset godina i onda flop...vidis kako je odmah tu drugu pitao i rijesio stvar :D
PS. Isti slucaj sa rodjakom mi - jedno 10 godina sa prekidom su bili zajedno. Ona faks, pa postdiplomski, pa doktorski upisala..a nista zenidba. A sve preko njegovih ledja :D I na kraju corak, nece se udati, hoce karijeru? Ono, wtf? A nije da mu nismo govorili da nije za njega...
Takve nije grijeh odlezat,a i on je kriv sto vas nije slusao.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 19 nov 2017, 10:28

Sarmelino je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Zene su takve kakve jesu :D I vecinom gledaju svoju korist (ona korist koja je bitnija od cistog faćkanja ili keksa) :D A musko bi trebalo da skonta zasto je ona sa njim nakon par godina veze. Deset godina i onda flop...vidis kako je odmah tu drugu pitao i rijesio stvar :D
PS. Isti slucaj sa rodjakom mi - jedno 10 godina sa prekidom su bili zajedno. Ona faks, pa postdiplomski, pa doktorski upisala..a nista zenidba. A sve preko njegovih ledja :D I na kraju corak, nece se udati, hoce karijeru? Ono, wtf? A nije da mu nismo govorili da nije za njega...
Takve nije grijeh odlezat,a i on je kriv sto vas nije slusao.
Pa kako mozes znat u to vrijeme koga ces slusat, sebe ili ljude oko sebe.
Kontam, dosta su objektivniji s obzirom da posmatraju to sve sa strane i ako su ti prijatelji uvijek ce ti zelit najbolje.
Ali nije nemoguce ni da oni pogresno procijene. Ako si 10 godina s nekim, tesko da ima neko sa strane ko je poznaje bolje od tebe. Sta uradit i koga odlezat ako nakon 10 godina ostavis nekog ko je bio stvoren za tebe jer si slusao pogresne ljude sa pogresnim procjenama.
To je mac sa dvije ostrice. Kako god okrenes, zenidba je lutrija. Mozes poludit i ostavit zenu koja bi bila savrsena za tebe, dok s druge strane mozes se ozenit s curom koja je u vezi bila savrsena, pa ti onda skroz okrene plocu nakon zenidbe. Nije se jednom tako nesto desilo

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 nov 2017, 11:12

Lijep primjer kako godine provedene zajedno ne znače ništa.

Btw Rio očekujemo izvještaj. :kafa:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 19 nov 2017, 11:20

Aerials je napisao/la:Rio očekujemo izvještaj
Dva izlaska zaredom nisu šala.
Pitam se da nije umro od sreće :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 nov 2017, 11:23

sekerbay je napisao/la: Pitam se da nije umro od sreće :mrgreen:
Aj na viber :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 19 nov 2017, 11:29

Logicno da su muski krivi u ovim dugim vezama :D Nadaju se da ce cura popustiti i pristati udati se (kad odugovlaci svake godine) i misle da nema druge nego gleda u jednu ko u titu :mrgreen:
Kako znati jel u pravu za nju ili nije? On ne zna sigurno jer se zaljubio, zavolio..ali ljudi oko njega vide. Ako ti pet ljudi kaze da si pijan, cuti i govori jesam :D
PS. Ako u vezi od 10g tek nakon tih 10g se prica o braku, ja to ne kontam onda :D i tu nema krivih :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 11:35

Dajte ba, svako normalan u normalnoj vezi, vec nakon pola godine, prica o nekoj malo daljoj (a nekada i ne bas tako dalekoj) buducnosti, dakle, o braku. Biti s nekim 2-3-5-10 godina i na kraju shvatiti da ta osoba ne zeli brak s tobom, za mene je van svake pameti. Vidis da vrda, izbjegava pricu o tome, o planiranju neke zajednicke buducnosti, ma stavi tacku na to taman da je jedini/a na dunjaluku.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 nov 2017, 11:37

Vala ti ako nakon neke dvije godine nisi siguran da želiš brak s tom osobom, teško da će se to mišljenje ikad promijeniti. To je dovoljno vremena da nekoga dobro upoznaš i skontaš želiš li to ili ne.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 19 nov 2017, 11:39

rio_Ferdy88 je napisao/la:
sekerbay je napisao/la: Pitam se da nije umro od sreće :mrgreen:
Aj na viber :mrgreen:
Ne mogu sad pisat, moram neš završiti van kuće. Ti slobodno piši, odgovorim kad budem imo vremena
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 16 gostiju.