Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 24 sep 2017, 14:03

Derdiyok je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la: šta hoš, trpaju se i one ispod 18, do osamnaeste su neke već poprilično iskusne :kafa:
Vidim ja da bi ti mene najradije strpao u zatvor radi tog cilja :kafa: Baš si drug :mrgreen:
hahah jok ja bože sačuvaj, ne možeš većeg druga od mene imati :mrgreen:

et kontam ajde i ja da probam dodavanje random treba na društvenim mrežama, i momentalno sam požalio što sam pokušavao :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 24 sep 2017, 14:30

Kod nas u ulici je bio jedan koji je mlade cure(sve ispod 16), kako da kažem, pripremao za život :mrgreen:
Ja znam tri iz mog komšiluka koje su prošle "obuku"
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 24 sep 2017, 14:52

miki_92 je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Opet o ž-m prijateljstvima :urnebes:
Jos samo Kawhi fali :rol:

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk
Odlucio sam da se vise ne mijesam u nebulozne rasprave o stvarima koje ne postoje, tipa: m-z prijateljstva, Zemlja je ravna ploca, gusteri kontrolisu svijet, Jevreji kontrolisu svijet, CP3 najbolji PG lige, etc.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 24 sep 2017, 15:01

Derdiyok je napisao/la:Prije mjesec-dva sreo jednu djevojku u prodavnici, bila sa starijom ženom, pretpostavih da joj je majka pa nisam ni prilazio. Maloprije se vraćam sa kafe kad u mojoj ulici ta djevojka. Stanem da se upoznam, ispričali se, živi u ulici do moje, bla bla i kad upitah za godište... 01' :shock: Dvije hiljade fakin' prvo godište :o Izgleda ko da ima 25 :crazy: Haj ćao.
16 godina, po Krivičnom zakonu FBiH sasvim legalna :njanjanja:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alan_kardec » 24 sep 2017, 15:14

danas ja sa drugom u jednom lokalnom kafiću ovdje, kafa, kladionica... i pitam ja ovu konobaricu više iz zayebancije, ima li kakvu drugaricu za mene (znam da ima par strašnih drugarica tu sa Muzičke akademije), ona meni mrtva ladna, kaže imam mamu, razvedena, šta fali... :urnebes: :rol: :lolno:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 24 sep 2017, 17:14

alan_kardec je napisao/la:danas ja sa drugom u jednom lokalnom kafiću ovdje, kafa, kladionica... i pitam ja ovu konobaricu više iz zayebancije, ima li kakvu drugaricu za mene (znam da ima par strašnih drugarica tu sa Muzičke akademije), ona meni mrtva ladna, kaže imam mamu, razvedena, šta fali... :urnebes: :rol: :lolno:
joj jes ima ih na muzičkoj akademiji pravih riba :ljepota: :ljepota: jedna me jednom posipala vodom sa njihovog sprata a ja levat ne otiđoh gore da je "naružim" :rol: :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 24 sep 2017, 17:30

FoSte95 je napisao/la:
hahah jok ja bože sačuvaj, ne možeš većeg druga od mene imati :mrgreen:

et kontam ajde i ja da probam dodavanje random treba na društvenim mrežama, i momentalno sam požalio što sam pokušavao :kafa:
Što si požalio :mrgreen:

Ma šta imaš žaliti koji đavo, bolje pokušati i znati na čemu si nego razmišljati šbb kbb :D
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alan_kardec » 24 sep 2017, 18:00

FoSte95 je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:danas ja sa drugom u jednom lokalnom kafiću ovdje, kafa, kladionica... i pitam ja ovu konobaricu više iz zayebancije, ima li kakvu drugaricu za mene (znam da ima par strašnih drugarica tu sa Muzičke akademije), ona meni mrtva ladna, kaže imam mamu, razvedena, šta fali... :urnebes: :rol: :lolno:
joj jes ima ih na muzičkoj akademiji pravih riba :ljepota: :ljepota: jedna me jednom posipala vodom sa njihovog sprata a ja levat ne otiđoh gore da je "naružim" :rol: :mrgreen:

fakat na ovoj našoj Muzičkoj ima nekoliko baš ono vrh komada, ali jedna violinistica se izdvaja, odskače od prosjeka što se kaže. :beba: :beba: :beba:


A ti nešto studiraš u Lukavici ili...?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 24 sep 2017, 18:20

pa napadaj mamu šta čekaš
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 24 sep 2017, 19:55

alan_kardec je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:danas ja sa drugom u jednom lokalnom kafiću ovdje, kafa, kladionica... i pitam ja ovu konobaricu više iz zayebancije, ima li kakvu drugaricu za mene (znam da ima par strašnih drugarica tu sa Muzičke akademije), ona meni mrtva ladna, kaže imam mamu, razvedena, šta fali... :urnebes: :rol: :lolno:
joj jes ima ih na muzičkoj akademiji pravih riba :ljepota: :ljepota: jedna me jednom posipala vodom sa njihovog sprata a ja levat ne otiđoh gore da je "naružim" :rol: :mrgreen:

fakat na ovoj našoj Muzičkoj ima nekoliko baš ono vrh komada, ali jedna violinistica se izdvaja, odskače od prosjeka što se kaže. :beba: :beba: :beba:


A ti nešto studiraš u Lukavici ili...?
normala, student i to marljiv :kafa: :mrgreen:
ima neka dobra pravo, snima se kako pjeva ono tipa coveri. Moj je jaran nešto pravo prati u zadnje vrijeme :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alan_kardec » 24 sep 2017, 22:38

legenda reala je napisao/la:pa napadaj mamu šta čekaš
ma šta znam budali ko joj je mama

FoSte95 je napisao/la:ima neka dobra pravo, snima se kako pjeva ono tipa coveri. Moj je jaran nešto pravo prati u zadnje vrijeme :mrgreen:
vrlo moguće je da znam o kome govoriš :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 25 sep 2017, 04:06

alan_kardec je napisao/la:
ma šta znam budali ko joj je mama
Alma Cardzic



Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 25 sep 2017, 05:27

alan_kardec je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:pa napadaj mamu šta čekaš
ma šta znam budali ko joj je mama

FoSte95 je napisao/la:ima neka dobra pravo, snima se kako pjeva ono tipa coveri. Moj je jaran nešto pravo prati u zadnje vrijeme :mrgreen:
vrlo moguće je da znam o kome govoriš :mrgreen:
ili je Bojana ili Jovana mada msm prije Jovana da se zove :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alan_kardec » 25 sep 2017, 10:48

FoSte95 je napisao/la:ili je Bojana ili Jovana mada msm prije Jovana da se zove :mrgreen:
mislim da ova o kojoj govoriš ima i sestru. Obje su vrh. Za imena nisam siguran, ali prezime počinje sa B :mrgreen: Pjevaju ovu tradicionalnu muziku, i u nekom su crkvenom horu.
Jovana je u pitanju, sad sam provjerio. Naslovna slika sa gitarom. Jel ta? :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 25 sep 2017, 11:14

alan_kardec je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:ili je Bojana ili Jovana mada msm prije Jovana da se zove :mrgreen:
mislim da ova o kojoj govoriš ima i sestru. Obje su vrh. Za imena nisam siguran, ali prezime počinje sa B :mrgreen: Pjevaju ovu tradicionalnu muziku, i u nekom su crkvenom horu.
Jovana je u pitanju, sad sam provjerio. Naslovna slika sa gitarom. Jel ta? :mrgreen:
poslacu ti link na pp, da je baš ne serviramo široj narodnoj masi :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 25 sep 2017, 11:52

nema bolje stvari od cure koja te frendzonovala postat hladan, bez smajlića poruke haha pa te pita što si ljut, pa gdje neću biti Bog te je.bo ja te vamo trebam oraspoložiti a drugi kajmak kupi :kafa: :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 sep 2017, 12:27

Kawhi je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Opet o ž-m prijateljstvima :urnebes:
Jos samo Kawhi fali :rol:

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk
Odlucio sam da se vise ne mijesam u nebulozne rasprave o stvarima koje ne postoje, tipa: m-z prijateljstva, Zemlja je ravna ploca, gusteri kontrolisu svijet, Jevreji kontrolisu svijet, CP3 najbolji PG lige, etc.
Pa log sta ces se raspravljat kad znas da jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FoSte95 je napisao/la:nema bolje stvari od cure koja te frendzonovala postat hladan, bez smajlića poruke haha pa te pita što si ljut, pa gdje neću biti Bog te je.bo ja te vamo trebam oraspoložiti a drugi kajmak kupi :kafa: :mrgreen:
Kakvo je vrijeme doslo ni sirutke ne ostane

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 25 sep 2017, 14:12

theboss_RD07 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:nema bolje stvari od cure koja te frendzonovala postat hladan, bez smajlića poruke haha pa te pita što si ljut, pa gdje neću biti Bog te je.bo ja te vamo trebam oraspoložiti a drugi kajmak kupi :kafa: :mrgreen:
Kakvo je vrijeme doslo ni sirutke ne ostane
Dovedu te do izvora, a drugom daju da se napije :think: :roll:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 26 sep 2017, 12:06

Ja ne kontam ovo, prijatelj uđe u vezu taman i uvjet je da jedno od drugog imaju sve šifre. Što je najgore, frajer ima 24 godine, znači, nije baš da ima 18 pa da očekuješ to. Kakva su to sr.anja :crazy: :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 26 sep 2017, 13:04

Nista gluplje nema od tog davanja sifri, ja svoje ne bi dao pa odmah nek me ostavi a isto tako ne bi ni ja trazio od djevojke sifru.Nije da nesto sakrivam dok sam u vezi i da saram okolo ali to mi je toliko debilno da ne mogu opisati.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Brokula i 23 gosta.