Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 14 dec 2017, 14:49

Nikad nisam stavio ono kablo u usta, iako sam vazda bio s jaranima iz razreda koji su to furali, sigurno neke dvije godine. U Tz je tada Divan bio mozda i jedini sisa bar u centru grada (uvijek pun k'o sibica), dok ih sada na svakom koraku. Bas neki dan obisao 10 kafica i sve puno, na kraju zavrsimo u tom Divanu. Nakon sto smo narucili, ovaj nas pita hocemo li sisu, valjda se kod njih to podrazumijeva. :D

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 14 dec 2017, 14:55

Ja protiv nargila konkretno nemam ništa, ne pušim i vozdra. Al' me nerviraju nargila barovi, msm raspored stolova, gdje svi sjedu onako u krug i gdje nemaš neku privatnost. Il' si na toj sećijici, rame uz rame s drugom ekipom, il' si na tabureu gdje ti se leđa ukoče nakon pola sata. Da ne spominjem muziku, koja obično ide iz krajnosti u krajnost (il' je orijentalna u skladu s atmosferom, il' su ovi wannabe reperi i kojekakvi autotuneri).
Ako idem da pijem kafu, volim normalan kafić gdje imam svoj sto i stolicu, neku privatnost s osobom s kojom sjedim.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 14 dec 2017, 14:56

cala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Ma @KKBosna opravdava samo ono sto i sam radi. Vjerovatno je pod umjetnicima koji konzumiraju alkohol mislio na sebe. :mrgreen:

Realno, za zensko nije pohvalno da konzumira ni alkohol, ni cigarete, ni nargilu. Meni su sve gade, ali daleko ispred su one koje piju alkohol i koje misle da ih to cini nekim mega ribama. Konzumiranje nargile od strane tih curica je uglavnom odraz nezrelosti, a konzumiranje alkohola je uglavnom permanentni nedostatak pameti.
Primjenjuje li se sve to i na muskarce?
Ako mene pitas, primjenjuje. Medjutim, nekako je mnogo ruznije vidjeti zenu da radi sve to. Dobijem nagon za povracanje samo kad zamisljam da sutra aBd majka moga djeteta pusi nargilu ili pije bilo koju vrstu alkoholnog pica. Meni to jednostavno ne ide u glavu, ali nisam sad neki moralista koji bi da omalovazava ljude koji ne dijele moj stav kad su te stvari u pitanju. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 14 dec 2017, 14:58

skoroalen je napisao/la:Ja protiv nargila konkretno nemam ništa, ne pušim i vozdra. Al' me nerviraju nargila barovi, msm raspored stolova, gdje svi sjedu onako u krug i gdje nemaš neku privatnost. Il' si na toj sećijici, rame uz rame s drugom ekipom, il' si na tabureu gdje ti se leđa ukoče nakon pola sata. Da ne spominjem muziku, koja obično ide iz krajnosti u krajnost (il' je orijentalna u skladu s atmosferom, il' su ovi wannabe reperi i kojekakvi autotuneri).
Ako idem da pijem kafu, volim normalan kafić gdje imam svoj sto i stolicu, neku privatnost s osobom s kojom sjedim.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Jala Brat & Nargila barovi
name a better duo :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 14 dec 2017, 15:02

kobe24 je napisao/la:
cala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Ma @KKBosna opravdava samo ono sto i sam radi. Vjerovatno je pod umjetnicima koji konzumiraju alkohol mislio na sebe. :mrgreen:

Realno, za zensko nije pohvalno da konzumira ni alkohol, ni cigarete, ni nargilu. Meni su sve gade, ali daleko ispred su one koje piju alkohol i koje misle da ih to cini nekim mega ribama. Konzumiranje nargile od strane tih curica je uglavnom odraz nezrelosti, a konzumiranje alkohola je uglavnom permanentni nedostatak pameti.
Primjenjuje li se sve to i na muskarce?
Ako mene pitas, primjenjuje. Medjutim, nekako je mnogo ruznije vidjeti zenu da radi sve to. Dobijem nagon za povracanje samo kad zamisljam da sutra aBd majka moga djeteta pusi nargilu ili pije bilo koju vrstu alkoholnog pica. Meni to jednostavno ne ide u glavu, ali nisam sad neki moralista koji bi da omalovazava ljude koji ne dijele moj stav kad su te stvari u pitanju. :D
Samo gledam jesi li onaj zatucani Bosnjo kakvih ima mali milion. Meni je isto, pilo musko il zensko al ako neko ne pije/pusi samo nek ne pametuje ostalim.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 14 dec 2017, 15:22

cala je napisao/la: Samo gledam jesi li onaj zatucani Bosnjo kakvih ima mali milion. Meni je isto, pilo musko il zensko al ako neko ne pije/pusi samo nek ne pametuje ostalim.
A reci mi, jel isto kad muskarac spava sa 36 zena i kad žena spava sa 36 muškaraca?


Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 dec 2017, 15:48

KK_Bosna je napisao/la:sta reci na ovo? blago njenom momku :tokralju:
slika

Zabrinjavajuce kad vidim u komentarima koliko se ljudi pali na trolovanje likova koji vode ovu stranicu, mucka li neko mozgom :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 14 dec 2017, 15:50

akisarajevo92 je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:sta reci na ovo? blago njenom momku :tokralju:
slika

Zabrinjavajuce kad vidim u komentarima koliko se ljudi pali na trolovanje likova koji vode ovu stranicu, mucka li neko mozgom :mrgreen:
ma znam ja da madeske vole izmisljati postove, ali ovo vjerujem da je istina bas zbog toga sto ovakve tuke cine 90% zivlja u nargila barovima :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 14 dec 2017, 15:51

Derdiyok je napisao/la:
cala je napisao/la: Samo gledam jesi li onaj zatucani Bosnjo kakvih ima mali milion. Meni je isto, pilo musko il zensko al ako neko ne pije/pusi samo nek ne pametuje ostalim.
A reci mi, jel isto kad muskarac spava sa 36 zena i kad žena spava sa 36 muškaraca?


Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Isti ****. Bolest i jedno i drugo.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 14 dec 2017, 16:04

Ramsey16 je napisao/la:Mrzim kad Belmin napise rijec tuka ali za ovo nema bolje rijeci
Tuke su sve.

Mi nismo svi isti.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 14 dec 2017, 16:13

Sarmelino je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ja protiv nargila konkretno nemam ništa, ne pušim i vozdra. Al' me nerviraju nargila barovi, msm raspored stolova, gdje svi sjedu onako u krug i gdje nemaš neku privatnost. Il' si na toj sećijici, rame uz rame s drugom ekipom, il' si na tabureu gdje ti se leđa ukoče nakon pola sata. Da ne spominjem muziku, koja obično ide iz krajnosti u krajnost (il' je orijentalna u skladu s atmosferom, il' su ovi wannabe reperi i kojekakvi autotuneri).
Ako idem da pijem kafu, volim normalan kafić gdje imam svoj sto i stolicu, neku privatnost s osobom s kojom sjedim.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Jala Brat & Nargila barovi
name a better duo :kafa:
Jala Brat, Nargila barovi & the medresa crew.
Name a better trio :kafa:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 14 dec 2017, 16:15

cala je napisao/la: Isti ****. Bolest i jedno i drugo.
Kako ocjenjujes to da je u klubovima djevojkama slobodan ulaz a muškarcima ne? Ili djevojkama jeftinije a muškarcima skuplje?

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 dec 2017, 16:18

To je čista diskriminacija, ali kakve to veze ima sa temom i tvojim spominjanjem broja partnera? Je li po tebi žena koja je imala 36 partnera manje vrijedi od muškarca koji je imao isto toliko?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Epidaurus » 14 dec 2017, 16:19

Dovoljno je samo cut muziku koja se pusta u ovim nasim nargila barovima i odmah shvatis kakvi intelektualni kapaciteti tu izlaze. Ne razumijem ljude koji mogu slusat ove Jale pi.cke materne, moras bit dobro zatupljen da slusas takvu muziku i ustvari uzivas u njoj :roll:

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 14 dec 2017, 16:30

Epidaurus je napisao/la:Dovoljno je samo cut muziku koja se pusta u ovim nasim nargila barovima i odmah shvatis kakvi intelektualni kapaciteti tu izlaze. Ne razumijem ljude koji mogu slusat ove Jale pi.cke materne, moras bit dobro zatupljen da slusas takvu muziku i ustvari uzivas u njoj :roll:
Neka ba, mi smo zatucani konzervativni šljam, a oni su oličenje modernih tekovina. Inače, ovo što spominje Marsal za Tursku, i ja sam to primjetio, da skroz drugi profili ljudi tamo idu na nargile, haman za 180° različiti od ovih ovdje jalica i bubica.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 14 dec 2017, 16:43

Derdiyok je napisao/la:
cala je napisao/la: Isti ****. Bolest i jedno i drugo.
Kako ocjenjujes to da je u klubovima djevojkama slobodan ulaz a muškarcima ne? Ili djevojkama jeftinije a muškarcima skuplje?

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Cisti marketinski potez, nista vise. Pusti dzaba 100 cura, eto ti 300-400 muskaraca samo jer znaju da ce tu biti 100 cura. Nikakva nejednakost spolova.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 14 dec 2017, 16:52

Aerials je napisao/la:To je čista diskriminacija, ali kakve to veze ima sa temom i tvojim spominjanjem broja partnera? Je li po tebi žena koja je imala 36 partnera manje vrijedi od muškarca koji je imao isto toliko?
Jednostavno me interesovalo. Kakve veze imaju nargile XD?


Napisao "kilometarski" tekst sa par primjera i izbrisem jer znam da nam se ne podudaraju mišljenja. Povrsnije gledajuci odgovor je pozitivan.

Ako je vrijedna neka ide u rudnik.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 14 dec 2017, 17:29

cala je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:
cala je napisao/la: Samo gledam jesi li onaj zatucani Bosnjo kakvih ima mali milion. Meni je isto, pilo musko il zensko al ako neko ne pije/pusi samo nek ne pametuje ostalim.
A reci mi, jel isto kad muskarac spava sa 36 zena i kad žena spava sa 36 muškaraca?


Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Isti ****. Bolest i jedno i drugo.
Ako jedan kljuc otkljuca 30 brava to je onda dobar kljuc. Ako jednu bravu moze otkljucat 30 kljuceva onda je to losa brava :mrgreen:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 14 dec 2017, 17:34

theboss_RD07 je napisao/la: Ako jedan kljuc otkljuca 30 brava to je onda dobar kljuc. Ako jednu bravu moze otkljucat 30 kljuceva onda je to losa brava :mrgreen:
Da, stari dobri Konfucije.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Zadnja izmjena: Derdiyok, dana/u 14 dec 2017, 18:00, ukupno mijenjano 1 put.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 dec 2017, 17:45

Derdiyok je napisao/la: Jednostavno me interesovalo. Kakve veze imaju nargile XD?


Napisao "kilometarski" tekst sa par primjera i izbrisem jer znam da nam se ne podudaraju mišljenja. Povrsnije gledajuci odgovor je pozitivan.

Ako je vrijedna neka ide u rudnik.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Nemaju. To je tema za chat.
Zašto je drugačije?
Znači nisi ni ti vrijedan.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: VensanKasel i 9 gostiju.