Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
leonardo
Postovi: 217
Pridružen/a: 05 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la leonardo » 20 jan 2010, 21:42

A lily ti nisi takva jelde??
..Siamo l'armata Rossonera..

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la alan_kardec » 21 jan 2010, 00:57

ljubav je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la: Hhahahhaha u pravu si kralju sve što kažeš.Samo si zaboravio spomenuti "frajerčine" sa kajlom oko vrata debelom ko palac,napuhani ko krofne zbog korištenja proteina,a u glavi propuh. :lol:
Nevjerovatno,ali istinito.Cure se danas lože na to.
Loze u k****!

Ja se smahta sve to, al' nece pa nece.

Ja ne znam stvarno,onda sa tobom nešto nije u dure. :lol: Kog god takvog lika znam,za svakog se cure prosto lijepe.
Vidiš ja ti nisam koristio ništa od gore navedenog,pa sam ipak našao jednu "čestitu" i "poštenu".Kako sam je zahebao,nije mi baš najjasnije. :mrgreen: Ti Ili ne koristiš dovoljno proteina,ili kajla nije dovoljno teška,ili auto nije dovoljno brzo,ma ne znam.A nick ti je tako fancy. :mrgreen: :mrgreen:

Lily je napisao/la:Nazalost sve vise i vise glupih "curica".. bas tako se moram izraziti.. sramota za zenski rod..
te "sponzoruse" :roll: gdje ce one biti kad prodje mladost.. muz je ostavi zbog mladje.. a ona nema skole?? eeee..
Kud ovaj svijet ide.. :shock: naravno cast izuzecima :D

Da,zaboravio sam reći,čast izuzecima.Ali izuzeci su tu samo da potvrde pravilo,zar ne?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
ljubav
Postovi: 1307
Pridružen/a: 25 nov 2009, 17:46
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la ljubav » 21 jan 2010, 14:05

Izgleda da cu morati promijeniti pristup, ovo "Mala, haj daj, znam da imas!" ne funkcionise bas
najbolje.

Otvoren sam za prijedloge i sugestije.
Blue is the color!

Turbofolk je moja furka!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la alan_kardec » 21 jan 2010, 18:06

ljubav je napisao/la:Izgleda da cu morati promijeniti pristup, ovo "Mala, haj daj, znam da imas!" ne funkcionise bas
najbolje.

Otvoren sam za prijedloge i sugestije.

Hahahhaah čuj "znam da imaš" :lol: .Jbt ti si pravo direktan. :mrgreen: Priča je najvažnija.Nemoj biti toliko direktan,znaš ono okolo kole pa na druga vrata i upaliće. :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la dubrava » 29 jan 2010, 22:32

po tko zna koji put se razočaram u to nešto što se kao ljubav zove...ma kakva ljubav, interesi, samo interes žena gleda...da sam se bar rodio u nekom drugom vremenu...
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la alan_kardec » 30 jan 2010, 01:51

dubrava je napisao/la:po tko zna koji put se razočaram u to nešto što se kao ljubav zove...ma kakva ljubav, interesi, samo interes žena gleda...da sam se bar rodio u nekom drugom vremenu...

Šta je @dubrava druže? Nisi valjda dobio pedalu? :mrgreen: Ma yebo žene, nek se zdravo. :D :D
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la TheManiacs » 30 jan 2010, 01:58

alan_kardec je napisao/la:
dubrava je napisao/la:po tko zna koji put se razočaram u to nešto što se kao ljubav zove...ma kakva ljubav, interesi, samo interes žena gleda...da sam se bar rodio u nekom drugom vremenu...

Šta je @dubrava druže? Nisi valjda dobio pedalu? :mrgreen: Ma yebo žene, nek se zdravo. :D :D
Jest :D Zena uvijek ima ;)
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la hammers » 30 jan 2010, 02:00

Ma najbolje kad si Solo dubrava druze ne sikiraj se :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la TheManiacs » 30 jan 2010, 02:03

hammers je napisao/la:Ma najbolje kad si Solo dubrava druze ne sikiraj se :mrgreen:
Dubrava lave tjesi se :) [youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: TheManiacs, dana/u 30 jan 2010, 02:15, ukupno mijenjano 1 put.
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la alan_kardec » 30 jan 2010, 02:04

TheManiacs je napisao/la:
hammers je napisao/la:Ma najbolje kad si Solo dubrava druze ne sikiraj se :mrgreen:
Dubrava lave tjesi se :) [youtube]

e nemoj života ti!!! bolje onda da se čovjek ne tješi. :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la hammers » 30 jan 2010, 02:07

Evo ova Dubrava samo za tebe :mrgreen: Ova je mene veceras raskucila u gradu :mrgreen:

[youtube][/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la formance » 30 jan 2010, 02:09

dubrava je napisao/la:po tko zna koji put se razočaram u to nešto što se kao ljubav zove...ma kakva ljubav, interesi, samo interes žena gleda...da sam se bar rodio u nekom drugom vremenu...
Ma buraz samo imaj u vidu da uvijek može gore...Sjeti se koliko ljudi ima sa puno težim problemima, koji nemaju krov nad glavom ili tako nešto i onda se zapitaj je li neka "glupača" vrijedna tvoje tuge ili nerviranja..Glavu gore, samo tjeraj svoje ! ;)
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la TheManiacs » 30 jan 2010, 02:10

Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
LIvada
Postovi: 562
Pridružen/a: 21 jan 2009, 21:07
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la LIvada » 30 jan 2010, 02:12

djoka **** to....:D

[youtube][/youtube]


[youtube][/youtube]



ova je moja :mrgreen: :mrgreen:

[youtube][/youtube]

ovo su mi sve pijanske za tjesenja

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Klošar sam pa šta...KLOŠARSKA ELITA!!!

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la TheManiacs » 30 jan 2010, 02:13

[youtube][/youtube]
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la Valencia » 10 feb 2010, 16:37

dubrava je napisao/la:po tko zna koji put se razočaram u to nešto što se kao ljubav zove...ma kakva ljubav, interesi, samo interes žena gleda...da sam se bar rodio u nekom drugom vremenu...
I muskarci gledaju interes, nema tu neke velike razlike. Kao sto ce 99 od 100 zena prije izabrat muskarca sa lovom, tako bi postupili i muskarci. Muskarci su kivni jer ih nece zene sa parama, pa onda kukaju sto zene odu muskarcima sa parama :mrgreen: . Opste je poznato da zenu privlace BOGATSTVO, MOC i POPULARNOST. Dakle, nisu u pitanju samo materijalne vrijednosti (radi se o iskrenoj privlacnosti)... Zena se osjeca dobro pored muskarca koji je superioran. U zeninoj prirodi je da bude inferiorna (u odnosu sa muskarcem), tako da je sasvim logicno da je privlace superiorni muskarci. Sa pojavom feminizma, neki doktori prognoziraju da muskarac za neko vrijeme nece moci postic erekciju, jer zene postaju sve superiornije :mrgreen: . Sada vise nije neobicno kada zena kaze 'joj sta bi mu uradila..., lezi da te j..., gdje je onaj kais da te namlatim...,' :mrgreen: :mrgreen: ...

Ali, nije tacno da ljubavi nema... Ima, ali u dosta manjem obimu nego prije. Zato, ako nekad naletite na dobru osobu koja vas voli, cuvjate je dobro i budite dobri prema njoj, jer je tako nesto danas zaista tesko naci. Lako je naci lijepu i zgodnu, ali je tesko naci pametnu i dobru osobu. Ljudi su obicno oholi prema onim koji su dobri prema njima, a dobri prema onim koji su oholi. Ljudi su takvi, ali ja vam savjetujem da budete dobri prema nekom ko je dobar i da ne zluopotrebljavate njegovu dobrotu...

Mnogo me nerviraju muskarci koji kukaju u fazonu 'vidi onog kretena kakvu je ribu pokupio, ne mogu shvatit sta je u njemu vidjela...' Nije on kreten, kreten je onaj koji tako govori, jer se uvijek ispostavi da je niko drugi nije ni pitao, pa cura vise nije mogla cekat da ti frajeri koji kukaju smognu hraborosti da joj pridju. Znam neke likove koji bi prije Taysonu opalili samar nego prisli nekoj curi :mrgreen: . To za mene nije musko nego obican pizdun. Za zbarit neku curu najvaznije vam je SAMOPOUZDANJE. Gadi mi se kada neko satima smislja sta ce reci curi kada uleti, pa onda kada se to desi, on se gubi na jednu zaboravljenu rijec iz referata koji je primjetio :mrgreen: . Curi treba prici opusteno bez uvijanja, izlizani fraza i fazona koje ste pokupili na internetu. Uletis hrabro bez razmisljanja, budes spontan i opusten, budes ono sto jesi. (Naravno ne savjetujem vam kamikaza ulete, nego ulete koji imaju vjerovatnocu uspjeha, ulete curama koje su vas vec zapazile i od koje osjecate neke 'povratne signale'). Prvi utisak je najvazniji i vecina cura voli da osjeti da muskarac ima samopouzdanje i da je opusten, jos ako je nasmijete, pola posla ste uradili. Prvi utisak je najvazniji, on sirom otvara sva vrata...

Nastavit cu, poso zove....
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 12 feb 2010, 17:09

ma ljubav je kucka... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la A_d_0 » 12 feb 2010, 17:17

jose je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:jooojjj samo sexxxx...meni je svejedno sta god da je samo nek je na 2 noge...to je moj moto...
ako je svejedno, samo nek je na dvije noge, onda:
slika
jarane odlicno je ovo. naviknut cu se ja aBd. prvo cu je osisat i onda na poso. :D :D

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 12 feb 2010, 20:54

A_d_0 je napisao/la:
jose je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:jooojjj samo sexxxx...meni je svejedno sta god da je samo nek je na 2 noge...to je moj moto...
ako je svejedno, samo nek je na dvije noge, onda:
slika
jarane odlicno je ovo. naviknut cu se ja aBd. prvo cu je osisat i onda na poso. :D :D
hhhhahhha ma kralj!!!! :D :D :D :D
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

bavarian_bk
Postovi: 4859
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Ljubav&Sex

Post Postao/la bavarian_bk » 03 mar 2010, 22:34

I malo je posalji pedikeru da joj sredi nokte i bice ko Angelina Jolie :lol:

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.