Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 17 okt 2017, 20:06

Nova ispovijest meta ista.
Odem danas na predavanje, sjednem u zadnju klupu jer profesor baš tuši reko da se malo odspava jutro je. Pitam kolegicu đe mi je hanuma nisam je vidio od jutra kaže eno je u drugoj klupi ja kontao nije došla. Normala ono sjedimo u tom ulazi jedna kolegica baš dobra, noga, ovo, ono i sjede do mene. I bezveze tamo vamo u priču kad skide kaputić meni se diže prutić :oops: . Dojke bukvalno na izvolte i šta ću moram je malo napast u tom se nekako sav centar pažnje seli u tu zadnju klupu i ova od jučer već iz druge klupe počinje da se okreće više puta i prati šta ja radim. Čim se ona okrene ja se odmaknem od ove i pravim nezainteresovan. Hajde, na pauzi ona stoji sa drugaricom ja odem da se pozdravimo ovaj put bez pokušaja da se cokimo kad ta njena drugarica veli zima meni odo ja unutra a nas dvoje ostanemo i prvo njeno pitanje ko ti je ona što sjedi sa tobom? Naravno, izvadim se, krenemo ulazit ide Bečka škola otvaram vrata tamo, vamo kažem joj imam danas 4h pauze mogli smo kafu pit, kad ona joj dogovorila se već ja sa ove dvije,tri reko ma hajd neću se tovarit ne ide, kad ona ma hajde bolan ma reko vidit ću. I na kraju krenuo ja sa dva jarana,a ona i ta drugarica nas zovu i eto ovi levati neće tu, a i meni se nije išlo baš jer bi nas bilo 8 u društvu i sumnjam da bi oko nje mogao šta više, tako da sam dogovorio kafu za četvrtak na nekih 85%. Planiram odmah da joj saspem sve i kažem kako stvari stoje i da razumijem njenu situaciju, pa da vidimo njenu reakciju, a i ova što je sjedila sa mnom nagodna je Bogme da idemo na neku klupicu da se mazimo, ali ide u rezervu dok sa ovom ne vidim da li će ispasti šta god :)
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 17 okt 2017, 20:10

Civa je napisao/la:Nova ispovijest meta ista.
Odem danas na predavanje, sjednem u zadnju klupu jer profesor baš tuši reko da se malo odspava jutro je. Pitam kolegicu đe mi je hanuma nisam je vidio od jutra kaže eno je u drugoj klupi ja kontao nije došla. Normala ono sjedimo u tom ulazi jedna kolegica baš dobra, noga, ovo, ono i sjede do mene. I bezveze tamo vamo u priču kad skide kaputić meni se diže prutić :oops: . Dojke bukvalno na izvolte i šta ću moram je malo napast u tom se nekako sav centar pažnje seli u tu zadnju klupu i ova od jučer već iz druge klupe počinje da se okreće više puta i prati šta ja radim. Čim se ona okrene ja se odmaknem od ove i pravim nezainteresovan. Hajde, na pauzi ona stoji sa drugaricom ja odem da se pozdravimo ovaj put bez pokušaja da se cokimo kad ta njena drugarica veli zima meni odo ja unutra a nas dvoje ostanemo i prvo njeno pitanje ko ti je ona što sjedi sa tobom? Naravno, izvadim se, krenemo ulazit ide Bečka škola otvaram vrata tamo, vamo kažem joj imam danas 4h pauze mogli smo kafu pit, kad ona joj dogovorila se već ja sa ove dvije,tri reko ma hajd neću se tovarit ne ide, kad ona ma hajde bolan ma reko vidit ću. I na kraju krenuo ja sa dva jarana,a ona i ta drugarica nas zovu i eto ovi levati neće tu, a i meni se nije išlo baš jer bi nas bilo 8 u društvu i sumnjam da bi oko nje mogao šta više, tako da sam dogovorio kafu za četvrtak na nekih 85%. Planiram odmah da joj saspem sve i kažem kako stvari stoje i da razumijem njenu situaciju, pa da vidimo njenu reakciju, a i ova što je sjedila sa mnom nagodna je Bogme da idemo na neku klupicu da se mazimo, ali ide u rezervu dok sa ovom ne vidim da li će ispasti šta god :)
Ma idi sa nagodnom prvo dok ne vidis sa ovom :opaopa: :mrgreen:



Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 okt 2017, 21:22

Aerials je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la: pa dobro hajd eto ne blokiraš nego obrišeš...ako to ne uradiš znači nadaš se nečemu jbg :D ostalo nešto...lično ne volim to, pa mi čudno... :D
Ma šta ja znam, meni je svejedno, bitno je samo da nisam ja ta koja se nada, a u 99% slučajeva nisam. :mrgreen:
uvijek će mi biti interesantno kako ženskadija sama sebe amnestira za postupke koje osuđuje i drvlje i kamenje ako je obrnuta situacija...budite ljudi više....bit će vam bolja karma... :facepalm: :kafa:
Civa je napisao/la:Nova ispovijest meta ista.
Odem danas na predavanje, sjednem u zadnju klupu jer profesor baš tuši reko da se malo odspava jutro je. Pitam kolegicu đe mi je hanuma nisam je vidio od jutra kaže eno je u drugoj klupi ja kontao nije došla. Normala ono sjedimo u tom ulazi jedna kolegica baš dobra, noga, ovo, ono i sjede do mene. I bezveze tamo vamo u priču kad skide kaputić meni se diže prutić :oops: . Dojke bukvalno na izvolte i šta ću moram je malo napast u tom se nekako sav centar pažnje seli u tu zadnju klupu i ova od jučer već iz druge klupe počinje da se okreće više puta i prati šta ja radim. Čim se ona okrene ja se odmaknem od ove i pravim nezainteresovan. Hajde, na pauzi ona stoji sa drugaricom ja odem da se pozdravimo ovaj put bez pokušaja da se cokimo kad ta njena drugarica veli zima meni odo ja unutra a nas dvoje ostanemo i prvo njeno pitanje ko ti je ona što sjedi sa tobom? Naravno, izvadim se, krenemo ulazit ide Bečka škola otvaram vrata tamo, vamo kažem joj imam danas 4h pauze mogli smo kafu pit, kad ona joj dogovorila se već ja sa ove dvije,tri reko ma hajd neću se tovarit ne ide, kad ona ma hajde bolan ma reko vidit ću. I na kraju krenuo ja sa dva jarana,a ona i ta drugarica nas zovu i eto ovi levati neće tu, a i meni se nije išlo baš jer bi nas bilo 8 u društvu i sumnjam da bi oko nje mogao šta više, tako da sam dogovorio kafu za četvrtak na nekih 85%. Planiram odmah da joj saspem sve i kažem kako stvari stoje i da razumijem njenu situaciju, pa da vidimo njenu reakciju, a i ova što je sjedila sa mnom nagodna je Bogme da idemo na neku klupicu da se mazimo, ali ide u rezervu dok sa ovom ne vidim da li će ispasti šta god :)
trava nije zelenija kod ove iz druge klupe :D ovoj što je sjela do tebe se sviđaš...nemoj fulat zicere majka mu stara...u najmanju ruku ti je obrnuto od tog što pričaš...druga klupa ostaje na klupi :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 21:28

Ja jasno svima dam do znanja kako stvari stoje, i tu više nije do mene što se druga strana nastavlja nadati.
Btw ja sam ispadala čovjek, jbt pustiš nekog u život pa te taj neko zezne i izlevati k'o najveću budalu. Neće da može više. :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 okt 2017, 21:32

Aerials je napisao/la:Ja jasno svima dam do znanja kako stvari stoje, i tu više nije do mene što se druga strana nastavlja nadati.
Btw ja sam ispadala čovjek, jbt pustiš nekog u život pa te taj neko zezne i izlevati k'o najveću budalu. Neće da može više. :)
mnogo mi je jasnije što si branila onu faraonovu mladu i njene pizdarije :D anyhow, samo ti po svom i ne slušaj nikog ;) :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 21:35

Ne branim ja nikoga, samo iznosim svoje viđenje stvari i način razmišljanja, tebi ako je izgledalo kao da branim, šta ću, ne mogu ništa po tom pitanju. :)
Nisam ja kriva što vas pola nije ni lj od ljubavi vidjelo pa ne shvatate kako je gadno kad vas neko tako zajebe. :tralala:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 17 okt 2017, 21:42

Monolog je napisao/la:.
Da džaba ne čitam taj kilometarski post kad sam siguran da si u istom pokušao odbraniti korpice koje si vjerovatno dobio. :mrgreen:
Aerials je napisao/la:Nisam ja kriva što vas pola nije ni lj od ljubavi vidjelo
Pričaj nam neš iz tvog bogatog ljubavnog života :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 21:43

Ma ne pada mi na pamet da iznosim takve stvari ovako. :P
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 okt 2017, 21:43

Aerials je napisao/la:Ne branim ja nikoga, samo iznosim svoje viđenje stvari i način razmišljanja, tebi ako je izgledalo kao da branim, šta ću, ne mogu ništa po tom pitanju. :)
Nisam ja kriva što vas pola nije ni lj od ljubavi vidjelo pa ne shvatate kako je gadno kad vas neko tako zajebe. :tralala:
upravo to i komentarišem :D ja, baš, jedino Aerials zna šta je ljubav :rol: :urnebes: :urnebes: jesi to opet napisala da nisi kriva? :rol: :urnebes:
a možda je frapantno jasno iz tvojih postova da ima malo osvetoljubljivosti kod tebe, neke doze "manhaterizma" ? :D :hmmmmm:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 17 okt 2017, 21:44

:rol: :rol:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 17 okt 2017, 21:45

Priznaj da si rio br. 2 :salut:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 21:46

Sve je kako vi kažete. :kafa:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 okt 2017, 21:50

Aerials je napisao/la:Sve je kako vi kažete. :kafa:
nemoj se ljutit, koristimo forum u pravilne svrhe :D ništa nisi drugačija od većine, svi imamo nekih svojih bubica...
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 17 okt 2017, 21:57

Moramo ti poslat civu da te potapše po ramenu :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 okt 2017, 21:58

sekerbay je napisao/la:Moramo ti poslat civu da te potapše po ramenu :mrgreen:
:rol: :rol: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: ono mi je jedan od jačih poteza za koje sam čuo :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 17 okt 2017, 22:00

sekerbay je napisao/la:Moramo ti poslat civu da te potapše po ramenu :mrgreen:
:urnebes:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 22:05

:lol: :lol:
Ma nemojte ga ba, dešava se svašta. :oops:
DenchiNL je napisao/la: nemoj se ljutit, koristimo forum u pravilne svrhe :D ništa nisi drugačija od većine, svi imamo nekih svojih bubica...
slika
Ma ne ljutim se ja, samo neću da se raspravljam u pokušaju da vam promijenim mišljenje o meni, mislite kako i šta hoćete. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 17 okt 2017, 22:24

Derdijoče-
Jednostavno sa ovom što je sjedila danas sa mnom ne mogu da se vidim u vezi nije tip moje djevojke kako mi se čini, to je ipak da nam bude dobro s vremena na vrijeme ako se izganja, ozbiljnije ne bi se upustio sa ovakvom.

Denči-
Ona je sjela do mene jer bukvalno nigdje više nije imala mjesta, ja joj se ponudio, a kasnije kroz predavanje sve sam odradio, nisam do tada djevojku možda vidio 2x kako treba. Jel' i ti misliš da mi je zbog zicera bolje sa tom?
Ja ipak ostajem pri angelu iz druge klupe, šta ću :ljepota:

Šečo-
Potapšat ću ja Aerials đe god ona bude birala :njanjanja:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 17 okt 2017, 22:57

Civa je napisao/la:Jel' i ti misliš da mi je zbog zicera bolje sa tom?
Ja ipak ostajem pri angelu iz druge klupe, šta ću :ljepota:
Ma samo ganjaj tu za kojom te srce vodi, a sve ostale ostavi po strani (bar dok ne vidis sta ce na kraju sa ovom ispasti). Nemoj previse odugovlaciti, za maksimalno 7-10 dana moras znati na cemu si s njom, da ne bi ovamo na drugim frontovima ispastao. :mrgreen: Sad zasad, ona ti je prioritet i ne bi trebao druge stavljati u isti kos sa njom. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 okt 2017, 23:06

Derdiyok je napisao/la:Ko ne riskira taj ne profitira :mrgreen:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
pa brt dovoljno ti je sto sam je vec jednom prije pokusao poljubiti i ona se izmakla pa me opet zvala kao izvini ne znam sta mi je hocu da se opet vidimo znam sad sta hocu :lol: :lol: i opet je prevrne poslije toga, tad smo i razyebali skroz i eo opet se javlja, al smo zakuhali furao sam je previse naljutila se :urnebes:

nego ova nije nikad ni bila u ozbiljnoj vezi pa se svega toga i boji, nece da je niko pravi budalom, doduse posto sam ja u pitanju strahovi su opravdani. :lol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia i 23 gosta.