Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 20 nov 2017, 19:03

Razvratniče. :stop:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Monolog » 20 nov 2017, 19:19

Federer17 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Malo sam glumio dzentlmena po secinom naputku, pa ono otvori vrata auta, stolica i ti fazoni, neobicno joj bilo
Meni je ovo bezveze i nesto sumnjam da vecina djevojaka voli kad im se to radi. To otvaranje vrata i slicno vole/zahtijevaju one 'dame', koje u stvari to samo i glume, dok su miljama daleko od toga. Opet je ovo moje misljenje, moguce da nisam u pravu.

Nadam se da ste se culi poslije te vecere, jer ovaj zadnji dio posta ne pokazuje bas neko odusevljenje s njene strane. Opet, ti si poznati pesimista pa ti nije bas vjerovati. :D

Moj ti je savjet isto da se malo opustis, nema potrebe da Secu pitas za svaki moguci korak koji ces poduzeti. Ok neke smjernice, savjete, ali ti bas k'o da si mutav.

Iskreno da te pitam, svidja li ti se ta djevojka (da kazem, da li bi je zenio?), ili si s njom samo zbog toga sto mislis da ne mozes naci bolju i sto je jedina (za sada) pristala da izadjete na kafu?

Btw, ni ja Aerials ne skonta vezano za auto?
Malo je reć' da nisi u pravu.
Usput, to radiš zato što si džentlmen, ni zbog čeg drugog. Dakle, zbog tog što si ti.

Realno, držanje vrata, privlačenje stolice, držanje njenog kaputa/sakoa/jakne kako bi joj "pomogao" da se ogrne su odlike džentlmenstva. I, malo koja će ostat imuna na to. Ne, neće te smatrat papkom, neće misliti da si papučar, nego će te gledati kao endemsku vrstu (što zapravo džentlmeni i jesu). Eh, naravno, to ne znači da će sve biti po njenom, da si mekušac or sth. like that. Znaš se ponašati, znaš šta želiš i ne želiš, znaš verbalnu i neverbalnu komunikaciju... Jednostavno, znaš šta i kako treba u društvu žena i to je to. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 19:20

uNbx je napisao/la:Razvratniče. :stop:
Sjećaš se ovoga

:rol: :rol: :rol:

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 20 nov 2017, 19:45

Hit. :urnebes:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 20 nov 2017, 21:29

Raonffa je napisao/la: Ma normala je, samo me prije jedno 10ak dana iz čista mira pitala šta sam htio da joj kažem, bolje reći navaljivala al' nisam joj ništa rekao uz odgovor "da više nije bitno", kao što u suštini i nije.

Jedino je specifično što od onog zadnjeg razgovora na fb više nikad ni riječi nismo progovorili preko društvenih mreža (mjesec dana otprilike), iako uživo komuniciramo najnormalnije.
Dobro je da te ne zeza više. :D
Monolog je napisao/la: Malo je reć' da nisi u pravu.
Usput, to radiš zato što si džentlmen, ni zbog čeg drugog. Dakle, zbog tog što si ti.

Realno, držanje vrata, privlačenje stolice, držanje njenog kaputa/sakoa/jakne kako bi joj "pomogao" da se ogrne su odlike džentlmenstva. I, malo koja će ostat imuna na to. Ne, neće te smatrat papkom, neće misliti da si papučar, nego će te gledati kao endemsku vrstu (što zapravo džentlmeni i jesu). Eh, naravno, to ne znači da će sve biti po njenom, da si mekušac or sth. like that. Znaš se ponašati, znaš šta želiš i ne želiš, znaš verbalnu i neverbalnu komunikaciju... Jednostavno, znaš šta i kako treba u društvu žena i to je to. :mrgreen:
Zna Monolog. :D
Derdiyok je napisao/la:Prije sat i po se spremam da idem na kafu kad zove jedna.

Kao, samo da mi kaže da nikome ništa ne pričam jer joj muž (a imam i njega na fb) sumnja na mene. Javiće kad bude mogla da se vidimo i tjt. :lol: :mrgreen:
Joj hoćeš ti fasovati jednom. :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 21:36

Aerials je napisao/la: Joj hoćeš ti fasovati jednom. :rol:
Ne sikiram se, uvijek imam alibi :mrgreen:
I sama si se uvjerila kako pamtim neke stvari :P
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 20 nov 2017, 21:41

Monolog je napisao/la: Malo je reć' da nisi u pravu.
Usput, to radiš zato što si džentlmen, ni zbog čeg drugog. Dakle, zbog tog što si ti.

Realno, držanje vrata, privlačenje stolice, držanje njenog kaputa/sakoa/jakne kako bi joj "pomogao" da se ogrne su odlike džentlmenstva. I, malo koja će ostat imuna na to. Ne, neće te smatrat papkom, neće misliti da si papučar, nego će te gledati kao endemsku vrstu (što zapravo džentlmeni i jesu). Eh, naravno, to ne znači da će sve biti po njenom, da si mekušac or sth. like that. Znaš se ponašati, znaš šta želiš i ne želiš, znaš verbalnu i neverbalnu komunikaciju... Jednostavno, znaš šta i kako treba u društvu žena i to je to. :mrgreen:
Objasnio sam u narednim postovima sta sam otprilike mislio, gdje sam rekao da mi je sve nabrojano manje-vise normalno i pozeljno (u vecini sam se vec okusao i imam polijepog staza :mrgreen:), osim otvaranja vrata od auta. To nikako ne bih mogao 'prevaliti' preko sebe, jer mi je to cisto pretjerivanje.

Ono, izadjes, napravis 2-3 koraka i nakon nekoliko sekundi otvaras vrata ljudskom bicu koje je to i samo sposobno... :crazy: Ne nalazi se u kavezu, pobogu. Inekako joj otvoriti kada oboje istovremeno ulaze u auto, ali ovo prvo, prilikom izlaska, nikako. Barem sto se mene tice.

@Derdiyok, bas sam jednom prisustvovao pozivu zene kojoj je moz dosao iz Njemacke i nekako saznao da ga vara. Jaran (koji se vidjao s njom) se javlja na telefon, ono sav razdragan (igralo se basketa, a on meni, posto smo odmarali, bas prica o tome). Nakon 2 sekunde razgovora, od crvenog lica do potpuno bijelog, otezanog disanja i drhtanja glasa... :lol: Naravno, vise nikakvog kontakta s njom nije imao, zivot je bio u pitanju. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Federer17, dana/u 20 nov 2017, 21:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 20 nov 2017, 21:41

Derdiyok je napisao/la:
Aerials je napisao/la: Joj hoćeš ti fasovati jednom. :rol:
Ne sikiram se, uvijek imam alibi :mrgreen:
I sama si se uvjerila kako pamtim neke stvari :P
Nema tebi alibija ako te uhvate. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 21:45

Aerials je napisao/la: Nema tebi alibija ako te uhvate. :mrgreen:
Mora ona uvijek kontrirati. Budi malo optimista :lol: :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 20 nov 2017, 21:45

Kad ga muz autom zgazi ili ne do Bog puskom zaganja :mrgreen:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 20 nov 2017, 21:47

Derdiyok je napisao/la:
Aerials je napisao/la: Nema tebi alibija ako te uhvate. :mrgreen:
Mora ona uvijek kontrirati. Budi malo optimista :lol: :mrgreen:
Zašto niko ne cijeni moju iskrenost. :thumbdown:
Šta ću ja kad si u problemima. :mrgreen:
MElloo je napisao/la:Kad ga muz autom zgazi ili ne do Bog puskom zaganja :mrgreen:
Ma i na šake me ne bi čudilo da opasno fasuje. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la hodža » 20 nov 2017, 21:49

Monolog je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Malo sam glumio dzentlmena po secinom naputku, pa ono otvori vrata auta, stolica i ti fazoni, neobicno joj bilo
Meni je ovo bezveze i nesto sumnjam da vecina djevojaka voli kad im se to radi. To otvaranje vrata i slicno vole/zahtijevaju one 'dame', koje u stvari to samo i glume, dok su miljama daleko od toga. Opet je ovo moje misljenje, moguce da nisam u pravu.
Malo je reć' da nisi u pravu.
Usput, to radiš zato što si džentlmen, ni zbog čeg drugog. Dakle, zbog tog što si ti.

Realno, držanje vrata, privlačenje stolice, držanje njenog kaputa/sakoa/jakne kako bi joj "pomogao" da se ogrne su odlike džentlmenstva. I, malo koja će ostat imuna na to. Ne, neće te smatrat papkom, neće misliti da si papučar, nego će te gledati kao endemsku vrstu (što zapravo džentlmeni i jesu). Eh, naravno, to ne znači da će sve biti po njenom, da si mekušac or sth. like that. Znaš se ponašati, znaš šta želiš i ne želiš, znaš verbalnu i neverbalnu komunikaciju... Jednostavno, znaš šta i kako treba u društvu žena i to je to. :mrgreen:

A i to ti zavisi jesil rodjen s tim ili ne...moze se to glumiti, ali ne na duge staze i nece izgledati normalno nikako.
Kao sto izgleda u nasem slucaju [emoji16][emoji41]

@Rio

Vidim napisao si "glumio dzentlmena". Nemoj glumiti nista, budi sto jesi pa makar to i znacilo da nisi njen tip. Bolje i tako nego u po' frke da skonta da nisi onakav za kakvog si se predstavljao.To ti je moj savjet. Jer gluma=laz.
"Ko laze taj i krade, ko krade taj i ubija. Ko ubija daleko od mene. A ustvari simpa je Rio, opasan tip... aaa ne popusti me lazove jedan, bjezi od mene..svidjas mi se...." (primjer nekih zenskih mozgova) [emoji16]
A ne treba ti ovako nesto u zivotu. Zato budi sto jesi, pa ako to njoj odgovara dobro i jeste, ako ne, bice druga. Sad barem imas neko iskustvo i podlogu [emoji6]
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 20 nov 2017, 21:52

hodža je napisao/la: @Rio

Vidim napisao si "glumio dzentlmena". Nemoj glumiti nista, budi sto jesi pa makar to i znacilo da nisi njen tip. Bolje i tako nego u po' frke da skonta da nisi onakav za kakvog si se predstavljao.To ti je moj savjet. Jer gluma=laz.
"Ko laze taj i krade, ko krade taj i ubija. Ko ubija daleko od mene. A ustvari simpa je Rio, opasan tip... aaa ne popusti me lazove jedan, bjezi od mene..svidjas mi se...." (primjer nekih zenskih mozgova) [emoji16]
A ne treba ti ovako nesto u zivotu. Zato budi sto jesi, pa ako to njoj odgovara dobro i jeste, ako ne, bice druga. Sad barem imas neko iskustvo i podlogu [emoji6]
Pa problem s tim je što je ovo sve šećko odradio tako da će mlada prije ili kasnije skontat. Al važno je da prevaziđe strah.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 nov 2017, 21:53

Pusti je, vidiš koliko je zlobna. Navija protiv mene :kafa:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 20 nov 2017, 21:55

Kawhi je napisao/la: Pa problem s tim je što je ovo sve šećko odradio tako da će mlada prije ili kasnije skontat. Al važno je da prevaziđe strah.
Ma nema sta skontat, nije rio dinosaurus, a ona ljudsko bice pa da se to nesto toliko znacajno razlikuje. Seco mu je samo uputio poneki savjet (prvenstveno jer ima iskustva s tim - tj. zenama), nije ga ucio necemu sto se 'ne da' nauciti.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 20 nov 2017, 22:00

Federer17 je napisao/la: ali ovo prvo, prilikom izlaska, nikako.
Ma dobro, to je gotovo pa nemoguće. Inače se misli na stolicu, pridrzavanje kaputa, vrata kad ulazi u auto...
hodža je napisao/la: Vidim napisao si "glumio dzentlmena". Nemoj glumiti nista, budi sto jesi pa makar to i znacilo da nisi njen tip.
To su stvari koje se nauče, jok one s kojima si rođen. E sad, nekome ide ko podmazano i za takve kažemo da su rođeni dzentlmeni, a nekome treba loma prakse.

Ps.
Što se tiče rija, za sutra je naručio cvijeće. :D
Neka cvijećara radi dostavu. Baš me interesuje hanifina reakcija
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 20 nov 2017, 22:04

Derdiyok je napisao/la:Pusti je, vidiš koliko je zlobna. Navija protiv mene :kafa:
Samo ću reći karma. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 20 nov 2017, 22:06

Reakcija će bit ta da će se istopit i evaporirat od sreće. :D Ne znam da je ijedna ostala ravnodušna na cviće. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 20 nov 2017, 22:08

Federer17 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Pa problem s tim je što je ovo sve šećko odradio tako da će mlada prije ili kasnije skontat. Al važno je da prevaziđe strah.
Ma nema sta skontat, nije rio dinosaurus, a ona ljudsko bice pa da se to nesto toliko znacajno razlikuje. Seco mu je samo uputio poneki savjet (prvenstveno jer ima iskustva s tim - tj. zenama), nije ga ucio necemu sto se 'ne da' nauciti.
Nije problem u tome. Problem je što on nije šećko, niti je šećer on. Mogao bi ti meni, ili ja tebi ovako pomoći i djevojka mi nakon nekog vremena skontala da nešto nije u redu. Doduše, za nas bi to brže skontala jer smo više različiti nego rio i šećko. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 20 nov 2017, 22:13

Kawhi je napisao/la: Nije problem u tome. Problem je što on nije šećko, niti je šećer on. Mogao bi ti meni, ili ja tebi ovako pomoći i djevojka mi nakon nekog vremena skontala da nešto nije u redu. Doduše, za nas bi to brže skontala jer smo više različiti nego rio i šećko. :rol:
Pa sta je rio, realno, radio sto svi mi muskarci ne bismo trebali raditi? Nista neobicno, a sve se vremenom da nauciti. On mozda i ne zna kakav je jer ima vrlo malo iskustva s ovakvim stvarima.

Mnoge stvari sam ja licno za sebe mislio da nikad necu biti u stanju, dok mi je to sada neka svakodnevnica i potpuno normalno da uradim. Od toga da ja sam odem kupiti neku zensku stvar za poklon, pa kupiti neke gluposti koje im se svidjaju, nekada se malo i bezobrazno ponasati... Sve ovo i jos mnogo toga - doktorirao. :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Slobodanpad1945 i 38 gostiju.