Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 06 dec 2017, 23:04

Ja imam jednu priajteljicu i druzimo se 8g al me ne privlaci fizicki nimalo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 06 dec 2017, 23:11

Mogu postojati, ali ono ne bas neka ultra prijateljstva. Ali ako ste nerazdvojni, ono ultra najbolji prijatelji, smrducka tu nešto pogotovo ako je ona neka ljepojka.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 06 dec 2017, 23:15

Osim13 je napisao/la:Mogu postojati, ali ono ne bas neka ultra prijateljstva. Ali ako ste nerazdvojni, ono ultra najbolji prijatelji, smrducka tu nešto pogotovo ako je ona neka ljepojka.
Pa i obrnuto moze smrditi. Iste su one ko i mi samo se manje zale na frendzonu. Ako ti ne bi nju, ona bi tebe sigurno.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 06 dec 2017, 23:18

Nemoj ti onda nijednu :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 06 dec 2017, 23:20

Derdiyok je napisao/la:Nemoj ti onda nijednu :lol:
slika
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 06 dec 2017, 23:21

Kawhi je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Nemoj ti onda nijednu :lol:
slika
Ma yebeš žene nego jesi gledao Dunkirk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 06 dec 2017, 23:22

Derdiyok je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Nemoj ti onda nijednu :lol:
slika
Ma yebeš žene nego jesi gledao Dunkirk
Nisam. Slabo me americki filmovi o WW2 privlace. Vise volim evropske. Dosta su brutalniji.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 06 dec 2017, 23:38

Kawhi je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Mogu postojati, ali ono ne bas neka ultra prijateljstva. Ali ako ste nerazdvojni, ono ultra najbolji prijatelji, smrducka tu nešto pogotovo ako je ona neka ljepojka.
Pa i obrnuto moze smrditi. Iste su one ko i mi samo se manje zale na frendzonu. Ako ti ne bi nju, ona bi tebe sigurno.
Ma dobro sad govorim sa hajmo rec muske tacke gledista. Imam ja prijatelja, imao tako jaranicu, nista vise nije vidio u njoj. I jednom mu se ona nakon jedno 3 godine prijateljstva otvori kaze mu da joj se svidja i tako, evo vec godinu ipo su skupa.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 06 dec 2017, 23:40

DenchiNL je napisao/la:ovo je neki sado-bog-te-mazo kult

nikada te neće posmatrati drugačije ako za 180 stepeni ne promjeniš svoj odnos prema njoj...isto je isto, zna te, dobri stari otirač :D
sve će prihvatit samo da bude u mojoj blizini, a u džepu ima spreman odgovor "ja tebe smatram prijateljom"

jbg ja farraonu dao konkretne prijedloge a neće čoek...

postepeno smanjuj vrijeme koje provodite zajedno(tako da je manje predvidivo), ubacuj imena drugih cura u razgovor bez objašnjenja, amina ima isti šal...Koja? ne znaš je ti, plava, ima pirsing na jeziku, ma ne znaš je, nebitno....ostaneš kežual, zamoli je da ti pomogne nešto izabrat da kupiš, svjesno ne nosiš to kad si s njom :D , otvoreno je pitaj da ti sredi jaranicu neku, tj. da te upozna s nekom , da se raspita za tebe, itd. testiraj da li je to prijateljstvo(jer to jarani rade, kažeš joj to u lice) , ako neće zavlači te i nema potrebe da se patiš više oko toga....

nije nemoguće pokupit tu nekakvu "nesuđenu" s kojom ste u frendzoni ali nažalost nemate iskustva za takve igrice, prvi korak je da dosadašnje svoje ponašanje ide u korpu pogotovo prema njoj..jer NE RADI!!! to ste probali i provjereno ste nigdje s tim ponašanjem...možeš opravdat promjenu na milion načina, družim se s drugom rajom starijom, self-help kurs, počeo sam trenirati, vidio sam jednu situaciju/događaj koja mi je promjenila mišljenje o životu...sad znam šta želim od života, nisam/nismo više djeca...
Ma buraz ja sam to sve niz vodu bacio, sve to što si nabrojao ja radim (ne namjerno da je testiram, nego je jednostavno tako, spomenem tu i tamo koju trebu, nju nešto podjebavam, al' bez ikakve namjere da je nešto cimam), nijednu nisam spomenuo a da na kraju od njenog peglanja nisam morao da joj pokažem sliku, haman i do matičnog smo broja došli koliko je dosadna sa tim.

Ko joj yebe mater, sa njom ne pokušavam više ništa, sutra da me moli da izađemo vjeruj da bih je dobro napatio (više nego ona mene), pa bih dooobro razmislio da li da prihvatim ulogu rezervne opcije, pošto ti osjećaje nisu tako prolazni vjerovatno bih popustio nakon nekog vremena, al' o tom vjeruj mi ne razbijam glavu nego pokušavam naći neku novu 'žrtvu' :D

PS: Bio si ti upravu za većinu stvari što si mi onda govorio, samo što sam ja previše mislio da šta nju ne povrijedim/uvrijedim (jer sam bio previše dobar sa njom i nisam želio biti nekakav kreten prema njoj) nego da sebi ugodim, al' otom potom, bilo prošlo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 07 dec 2017, 02:02

Raonffa je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:ovo je neki sado-bog-te-mazo kult

nikada te neće posmatrati drugačije ako za 180 stepeni ne promjeniš svoj odnos prema njoj...isto je isto, zna te, dobri stari otirač :D
sve će prihvatit samo da bude u mojoj blizini, a u džepu ima spreman odgovor "ja tebe smatram prijateljom"

jbg ja farraonu dao konkretne prijedloge a neće čoek...

postepeno smanjuj vrijeme koje provodite zajedno(tako da je manje predvidivo), ubacuj imena drugih cura u razgovor bez objašnjenja, amina ima isti šal...Koja? ne znaš je ti, plava, ima pirsing na jeziku, ma ne znaš je, nebitno....ostaneš kežual, zamoli je da ti pomogne nešto izabrat da kupiš, svjesno ne nosiš to kad si s njom :D , otvoreno je pitaj da ti sredi jaranicu neku, tj. da te upozna s nekom , da se raspita za tebe, itd. testiraj da li je to prijateljstvo(jer to jarani rade, kažeš joj to u lice) , ako neće zavlači te i nema potrebe da se patiš više oko toga....

nije nemoguće pokupit tu nekakvu "nesuđenu" s kojom ste u frendzoni ali nažalost nemate iskustva za takve igrice, prvi korak je da dosadašnje svoje ponašanje ide u korpu pogotovo prema njoj..jer NE RADI!!! to ste probali i provjereno ste nigdje s tim ponašanjem...možeš opravdat promjenu na milion načina, družim se s drugom rajom starijom, self-help kurs, počeo sam trenirati, vidio sam jednu situaciju/događaj koja mi je promjenila mišljenje o životu...sad znam šta želim od života, nisam/nismo više djeca...
Ma buraz ja sam to sve niz vodu bacio, sve to što si nabrojao ja radim (ne namjerno da je testiram, nego je jednostavno tako, spomenem tu i tamo koju trebu, nju nešto podjebavam, al' bez ikakve namjere da je nešto cimam), nijednu nisam spomenuo a da na kraju od njenog peglanja nisam morao da joj pokažem sliku, haman i do matičnog smo broja došli koliko je dosadna sa tim.

Ko joj yebe mater, sa njom ne pokušavam više ništa, sutra da me moli da izađemo vjeruj da bih je dobro napatio (više nego ona mene), pa bih dooobro razmislio da li da prihvatim ulogu rezervne opcije, pošto ti osjećaje nisu tako prolazni vjerovatno bih popustio nakon nekog vremena, al' o tom vjeruj mi ne razbijam glavu nego pokušavam naći neku novu 'žrtvu' :D

PS: Bio si ti upravu za većinu stvari što si mi onda govorio, samo što sam ja previše mislio da šta nju ne povrijedim/uvrijedim (jer sam bio previše dobar sa njom i nisam želio biti nekakav kreten prema njoj) nego da sebi ugodim, al' otom potom, bilo prošlo.
Ti si je trebo izofirat pred rajom za tu ljubomoru do maticnog.....uuuu do mjere da joj nadimak das...to ti je zicer bio uffff
Pretpostavljam da si isto preskocio da je pitas da ti namjesti neku?? I to ti se samo nudilo ko rjesenje kad toliko gura nos...
Moras je malo spustit sa tih nekakvih umisljenih postolja na koje je stavljas, to je samo cura, nije fantom jbg zivot
Prica li sta o svom ljubavnom zivotu ili tu zanijemi? Tebi je dosta stalo jos izgleda...komentira li te druge cure?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 07 dec 2017, 19:17

DenchiNL je napisao/la:sjedni blizu obavezno(s desne strane njene)
ko sjedne s lijeve najebo je znaci?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la moj uzor-S.G » 07 dec 2017, 19:25

Ja imam jednu prijateljicu, gledam na nju kao na sestru. Bas je extra djevojka, starija par godina i odlicno se slazemo. Ja nikada nisam imao neke ozbiljnije tendencije sa njom iako se ona jednom zatreskala pa sam to kasnije saznao od nekih bliskih prijatelja pa mi je i ona to kasnije priznala ali nikada u sustini nije bilo nista izmedju nas.
Prijateljstva su itekako moguca iako ni ona nije losa roba :mrgreen:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 07 dec 2017, 19:38

Kawhi je napisao/la: Nisam. Slabo me americki filmovi o WW2 privlace. Vise volim evropske. Dosta su brutalniji.
Dunkirk je 90% britanski film.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Monolog » 07 dec 2017, 19:57

bodi123 je napisao/la:

ne dopuštam da mi se u stanu puši, ostalo je ok.
:pinokio: :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 07 dec 2017, 19:57

Monolog je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:

ne dopuštam da mi se u stanu puši, ostalo je ok.
:pinokio: :mrgreen:
:rol:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bodi123 » 07 dec 2017, 19:59

Monolog je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:

ne dopuštam da mi se u stanu puši, ostalo je ok.
:pinokio: :mrgreen:
Nisam ni sumnjao da ćeš poentirati. :lol: :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 07 dec 2017, 20:09

@Marsal
Ma ako imaš situaciju da je moš vazda zovnut vanka, nema tu onda više puno satiranja. Lagano kroz priču koju rečenicu i zonfa na račun vašeg odnosa, pogledi, pokreti tijela i nek vam je hairli. :bih:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 07 dec 2017, 20:54

KK_Bosna je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:sjedni blizu obavezno(s desne strane njene)
ko sjedne s lijeve najebo je znaci?
:D morate malo čitat o toj psihologiji , body talku i slično...

to je podsvijest ljudska, otvoreniji smo na prijedloge ljudi koje sjede desno od nas :D važi i u poslovnom svijetu
progooglaj brate , dodatno u romantičnom okruženju , dejtu, ne treba sjedit jedno naspram drugo, nego pored , puno je intimnije...
oni se već poznaju, treba razbiti tu barijeru dodira što prije a i to doprinosi tome...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 07 dec 2017, 21:22

DenchiNL je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:sjedni blizu obavezno(s desne strane njene)
ko sjedne s lijeve najebo je znaci?
:D morate malo čitat o toj psihologiji , body talku i slično...

to je podsvijest ljudska, otvoreniji smo na prijedloge ljudi koje sjede desno od nas :D važi i u poslovnom svijetu
progooglaj brate , dodatno u romantičnom okruženju , dejtu, ne treba sjedit jedno naspram drugo, nego pored , puno je intimnije...
oni se već poznaju, treba razbiti tu barijeru dodira što prije a i to doprinosi tome...
ma ona ako nece mozes i na lusteru sjediti - ona nece.

isto tako ako ona hoce mozes vala i na tuti sjediti i kakiti - ona te hoce.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 07 dec 2017, 21:37

KK_Bosna je napisao/la: ma ona ako nece mozes i na lusteru sjediti - ona nece.

isto tako ako ona hoce mozes vala i na tuti sjediti i kakiti - ona te hoce.
legendo žensko nikad ne zna šta hoće i nikad nije načisto, ni kad je udata za tebe...taj njen stav je promjenjiv od okolnosti na koje se može uticati...
ovde konkretno se znaju i ima interesa , samo treba malo podsvjesne sugestije i usmjeriti...ništa komplikovano...

a to na tuti da sjediš ne znam probaj, ja ih znam da se ohlade ako vide frajera na kojeg se lože u košulji kratkih rukava i sličnih turnoffa :urnebes: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, enobarca, RollMan, samoposmatram i 35 gostiju.