Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 23 jul 2017, 15:06

Eee kako žensko nekad zasluži šamar niste svjesni, ali elem nejse. Zapravo šta šamar, zasluži da ubiješ boga u njoj.

Ali ja sam ipak pichkurina pa ne bih marisao žensko, ali ne mogu tvrditi 100% da u afektu ne bih jednu šamarčinu razvalio.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Mig_Mig » 23 jul 2017, 15:10

jasmin10 je napisao/la:Kao prvo ne bih nikada udario žensko. Možda baš neka situacija tipa žena te prevari ti je uhvatiš dok radi to :mrgreen: onda svakako i njega i nju :D
Kao drugo kad bi neko moju sestro udario, odlezao bih ga sigurno.
To ti kao ono, ne bi sigurno udario, ali ako bi me naljutila ma bi 100% haah ;) usput, njemu se plati kafa i cestita a njoi slazenu na oci vadis hahah
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 23 jul 2017, 15:48

Kamo sreca da je ovo @seco objavio gdje na FB (komentar neki npr.), imao bi barem 20-ak ponuda za brak (samo zbog toga), a ostatak zenske populacije bi odlijepio na njega kao pojavu (jos da znaju kakav bmw je u opticaju pffff)... :mrgreen:

Protiv sam bilo kakvog udaranja zene, pogotovo kad bih je uhvatio da vara ili nesto slicno (ne dao Bog da dodje do toga). Tu se zna sta slijedi, imas vrata stana/kuce i kraj price. Zasto se ponizavati kad je bolje gospodski postupiti, ma koliko tesko to bilo.

Iako, ova @Marsalova prica sigurno ima osnova. Nekad zena zna zasluziti takvu samarcinu, da je tesko savladati nevjerovatnu kolicinu bijesa u trenutku. Slazem da se samar nije i ne treba biti prvi izbor (da tako kazem), ali svi smo mi cesto skloni nekim nepredvidivim reakcijama u takvim situacijama. Ne bih se smio zakleti da je nikad ne bih udario, mada sam 99% siguran u to. Lijek za to je mirna, stalozena i uvijek pribrana zena, koja nece gledati da te prvom prilikom iznervira i kao uzvraca ti na nesto sto ti radis spontano, bez ikakve namjere. Govorim ovo jer sam imao iskustva i s jednim i drugim. Ove prve su za pozeljet.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 23 jul 2017, 15:56

Lijek za to je uvijek miran, staložen i pribran ti. U tom slucaju kakva god je žena sa druge strane do toga neće doći.

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 23 jul 2017, 16:07

Vjeruj mi kad imas opasnog manipulatora i lopova za zenu, koliko god da si saburli i stalozen, doci ce momenat kad ce ti izvuci zivac i onda covjek ni sam ne zna sta radi. Rijetko ko (osim onih 100%-tnih mlakonja i zenskarosa) voli i tolerise da ga se stalno pravi budalom, tako da prag tolerancije i strpljivosti sigurno nije beskonacan. Ovo pricam pod uslovom da se ozene takve i da se ta njihova narav ne primijeti dok si u vezi s njima, a nije bas rijetkost da se to desava.

Znam jedan takav primjer, gdje je u pitanju covjek kojeg mozes gazit, radit s njega sta hoces, mnoge stvari kulira i pravi se da ne primjecuje, ali ako prekoracis neku granicu, bolje bjezi. Zena je popila samarcinu koju ce dugo pamtiti. :mrgreen:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 jul 2017, 16:28

Budale trpe bilo šta. Ako ima problem treba ga odma' riješiti, a ne čekati tako da se gomila i onda kao "nisam ja kriv".
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 23 jul 2017, 16:35

Aerials je napisao/la:Budale trpe bilo šta. Ako ima problem treba ga odma' riješiti, a ne čekati tako da se gomila i onda kao "nisam ja kriv".
Ma ima i toga (iako mislim da se ova nije bunila :mrgreen:), ali ako cemo realno, zene su cesce razlog neskladnosti u braku kod ljudi koji se ne opijaju, kockakaju, imaju neke sa strane. One koji to rade svakako ne svrstavas pod 'normalne'.

Ja sam vec pozelio imat kakvu, iako sam reko da od toga nema nista jos barem 2 godine. :think:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 23 jul 2017, 18:17

Tema ljubav i sex. O šamaranju žena se priča. :mrgreen:

Feministice meanwhile ispravljaju vjekovne nepravde. :mrgreen:
slika
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 23 jul 2017, 20:30

Kod nas muslimana je to svakako zabranjeno, pogotovo u lice.
Razgovor sve rješava. Ako supruga zna da si nepokolebljiv i ako joj kažeš da ćeš se zbog nekih njesra koje radi rastaviti, znaj da će prestat.
Sad, ako je neka diloberka, onda neće, pa je najpreče da se od takve razvede.
Federer17 je napisao/la:jos da znaju kakav bmw je u opticaju
Da se ispune uslovi, dobila bi ga ko mehr :D

Ps.
Zamislite situaciju, imaš curicu koju si čekao 9 mjeseci, gledao kako raste; dijete koje je dio tebe i radost tvojih očiju i srca. Kad se razboljela, bdio si noćima nad krevetom, pratio je u školu i kroz život, gledao što se kaže da je komarac ne ujede, i onda dođe neko ko misli da je treba mlatit.
Pa subhanallah, svijet nije vidio metode mučenja kojima bi taj nesretnik bio izložen :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 jul 2017, 21:01

Federer17 je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Budale trpe bilo šta. Ako ima problem treba ga odma' riješiti, a ne čekati tako da se gomila i onda kao "nisam ja kriv".
Ma ima i toga (iako mislim da se ova nije bunila :mrgreen:), ali ako cemo realno, zene su cesce razlog neskladnosti u braku kod ljudi koji se ne opijaju, kockakaju, imaju neke sa strane. One koji to rade svakako ne svrstavas pod 'normalne'.

Ja sam vec pozelio imat kakvu, iako sam reko da od toga nema nista jos barem 2 godine. :think:
Imaš određeno vrijeme kad hoćeš da upoznaš "normalnu"?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 23 jul 2017, 21:14

Kakvu Derdiyok raspravu napravi :tokralju: . Sto se tice udaranja zena to ne podrzavam kakav god da je razlog. Jednostavno nema opravdanja, ako se ne moze rijesiti razgovorom onda ti haj na svoju stranu ja cu na svoju i cao.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DANTES » 23 jul 2017, 21:20

sekerbay je napisao/la:Kod nas muslimana je to svakako zabranjeno, pogotovo u lice.
Razgovor sve rješava. Ako supruga zna da si nepokolebljiv i ako joj kažeš da ćeš se zbog nekih njesra koje radi rastaviti, znaj da će prestat.
Sad, ako je neka diloberka, onda neće, pa je najpreče da se od takve razvede.
Federer17 je napisao/la:jos da znaju kakav bmw je u opticaju
Da se ispune uslovi, dobila bi ga ko mehr :D

Ps.
Zamislite situaciju, imaš curicu koju si čekao 9 mjeseci, gledao kako raste; dijete koje je dio tebe i radost tvojih očiju i srca. Kad se razboljela, bdio si noćima nad krevetom, pratio je u školu i kroz život, gledao što se kaže da je komarac ne ujede, i onda dođe neko ko misli da je treba mlatit.
Pa subhanallah, svijet nije vidio metode mučenja kojima bi taj nesretnik bio izložen :mrgreen:
Zar vi ne kamenujete žene? Po šerijatu? Ili je to samo arapska fora? :tralala:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 23 jul 2017, 21:31

@Marsal :salut:

Šatro fasciniran, najlakše osuditi druge a pola bi ih to uradilo isto u tom momentu, mani me se šuplje priče ako nisi neke stvari doživio do tog momenta da si u takvom afektu. Ko si ti da meni psuješ majku ? Kaže, šta god da je uradila ne zaslužuje to. Pa hajde onda razmišljaj malo opširnije. Nema potrebe ni za verbalnim vrijeđanjem a kamo li fizičkim.

Ja se uvijek ponašam u principu " Ne diraj me, ne diram te ". Nikad prvi neću krenuti na nekoga verbalno niti fizički sve do momenta kad me neko uvrijedi. Jednostavno ako ćeš ti biti đubre prema meni ja ću biti gore, ako si dobar ja ću biti bolje i to je to. Pola života sam se ponašao u fazonu " ma neka, pusti, sve će to proći, sve ima svoje, svakom svačije bla bla " ali kao što kažu, dobar i glup je isto. Ovo govorim općenito sad.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 23 jul 2017, 21:41

Šta si ti uradio pa je došlo do toga da ti neko psuje mater? Vjerovatno ćeš reći ništa. Što može biti tačno, al opet te ne vadi jer koji ćeš qrac s osobom koja ti bez razloga psuje nešto.
Uostalom, da je to uradio neki muškarac jači od tebe, sigurno ga ne bi ošamario.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 jul 2017, 21:43

Nasilje nije odgovor na psovku. Mog'o si i ti njoj opsovati i svašta joj reći, ili ispasti gospodin i otići, veći bi joj to šamar bio sigurno. Ovako te i njeni, i ona, vjerovatno i mnogi drugi, smatraju nasilnikom i kakvim već ne, a loš glas se daleko čuje.
Kakvo je to žensko uopšte kad nekome psuje mater. :crazy:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 23 jul 2017, 21:47

Aerials je napisao/la: Kakvo je to žensko uopšte kad nekome psuje mater. :crazy:
Koja je to razlika između muškarca i žene koji psuju?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 23 jul 2017, 21:47

Rodna ravnopravnost. Ako muskarac zasluzuje samarcinu zbog psovanja majke zasluzuje je i zena. Nema tu pozitivne diskriminacije.

Nego, treba to iskulirati i ignorisati do kraja zivota, sto neko napisa, ne treba se spustati na taj nivo, mada razumijem kada ljudi puknu.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 23 jul 2017, 21:48

DANTES je napisao/la:Zar vi ne kamenujete žene? Po šerijatu? Ili je to samo arapska fora?
Ma to si ti pomiješao sa biblijom :tralala:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 23 jul 2017, 21:54

sekerbay je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Zar vi ne kamenujete žene? Po šerijatu? Ili je to samo arapska fora?
Ma to si ti pomiješao sa biblijom :tralala:
Bliskoistočnjacima se generalno diže na kamenovanje, sakaćenje i slične stvari. Šteta što to svijetom proširiše. Stare evropske religije su bile na mjestu.
Nail for Real je napisao/la:Rodna ravnopravnost. Ako muskarac zasluzuje samarcinu zbog psovanja majke zasluzuje je i zena. Nema tu pozitivne diskriminacije.

Nego, treba to iskulirati i ignorisati do kraja zivota, sto neko napisa, ne treba se spustati na taj nivo, mada razumijem kada ljudi puknu.
Dobro tu ste vi Sandžaklije temperamentnije od nas. Mene generalno boli qrac nek mi ljudi psuju šta hoće. Doduše, mislim da mi niko od osnovne nije opsovao mater. Barem ne u lice. Ima tu onih situacija kad se s društvom zayebavam, al tada jedni drugi nema šta ne kažemo. To je znak dobrog prijateljstva. :kafa:

Razumijem ljude kojima dođe opsovati nekom nešto, al mi nije jasno kako se osobe od 20+ godina ne znaju kontrolisati. I jezik i šake treba uvijek imati pod kontrolom. Udarati nekog ili psovati, a odrasla si osoba. :rol: Yebat ga, odosmo s teme.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 jul 2017, 21:56

Kawhi je napisao/la:
Aerials je napisao/la: Kakvo je to žensko uopšte kad nekome psuje mater. :crazy:
Koja je to razlika između muškarca i žene koji psuju?
Nikakva. Samo sam napisala "žensko" jer se trenutno radi o ženskoj osobi, mogla sam napisati i "osoba" umjesto toga, svejedno je.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, Amazon [Bot], rio_Ferdy88 i 46 gostiju.