Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 23 sep 2017, 18:32

Kawhi je napisao/la:kakve veze ima s ljubav i sex temom
Dosta ti toga ne znaš i ne kontaš.
Pa ima veze s tobom, nacionalno osviještenim dečkom.

Rio, sad će Aerials da dokaže da nisi u pravu.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 sep 2017, 18:45

Prije da neću nego da ne mogu. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41154
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 sep 2017, 20:42

Sjedim na kafi a do mene zene tracaju i ismijavaju likove koji im se javljaju po fejsu i ig-u citajuci njihove poruke :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 23 sep 2017, 20:44

rio_Ferdy88 je napisao/la:Sjedim na kafi a do mene zene tracaju i ismijavaju likove koji im se javljaju po fejsu i ig-u citajuci njihove poruke :mrgreen:
E yebote grob jesi me ohrabrio, 7 mjeseci nisam ništa bario i taman htio sad da se javim jednoj :?
Popuši ga Rio :twisted:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41154
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 sep 2017, 20:46

Marsal je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Sjedim na kafi a do mene zene tracaju i ismijavaju likove koji im se javljaju po fejsu i ig-u citajuci njihove poruke :mrgreen:
E yebote grob jesi me ohrabrio, 7 mjeseci nisam ništa bario i taman htio sad da se javim jednoj :?
Popuši ga Rio :twisted:
Ajd javi se, samo reci sta ces napiaati da vidim da nije jedna od ovih [emoji38]
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 23 sep 2017, 20:46

sekerbay je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:kakve veze ima s ljubav i sex temom
Dosta ti toga ne znaš i ne kontaš.
Pa ima veze s tobom, nacionalno osviještenim dečkom.

Rio, sad će Aerials da dokaže da nisi u pravu.
Dosadan si postao.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 23 sep 2017, 20:54

rio_Ferdy88 je napisao/la: Ajd javi se, samo reci sta ces napiaati da vidim da nije jedna od ovih [emoji38]
Osim ako ne piješ fukaš u Zenici ne bih rekao. :kafa:
Neću sad ni dodavat jbg dan.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41154
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 sep 2017, 20:55

Marsal je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Ajd javi se, samo reci sta ces napiaati da vidim da nije jedna od ovih [emoji38]
Osim ako ne piješ fukaš u Zenici ne bih rekao. :kafa:
Neću sad ni dodavat jbg dan.
Ma jok, na elidzi sam :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Finn » 23 sep 2017, 22:41

rio_Ferdy88 je napisao/la:Sjedim na kafi a do mene zene tracaju i ismijavaju likove koji im se javljaju po fejsu i ig-u citajuci njihove poruke :mrgreen:
Tako je sad po cijelom Sarajevu. Može im se, dobijaju 10ak mušterija svakog dana u porukama, pa da lagano biraju kojeg će. Treba bataliti generalno javljanje na društvenim mrežama i ići na sve ili ništa uživo. Na svim mjestima. U radnjama, tržnim centrima, u prolazu. Tu nema seenova, nema razmišljanja, odmah načisto sve. Ili dobijaš ili gubiš. Iste su šanse praktično postale k'o i na društvenim mrežama, možda čak i bolje, jer nemaš konkurenciju odmah do sebe u tom trenutku. :mrgreen:

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 23 sep 2017, 22:47

Najlakse ribi prici u busu.Tu je mogucnost bijega skoro mizerna.
Mene su tako mnoge pokusale muvat...

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41154
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 sep 2017, 22:48

Shadows je napisao/la:Najlakse ribi prici u busu.Tu je mogucnost bijega skoro mizerna.
Mene su tako mnoge pokusale muvat...
U avionu jos manja :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 sep 2017, 22:49

Finn je napisao/la:Treba bataliti generalno javljanje na društvenim mrežama i ići na sve ili ništa uživo. Na svim mjestima. U radnjama, tržnim centrima, u prolazu. Tu nema seenova, nema razmišljanja, odmah načisto sve. Ili dobijaš ili gubiš. Iste su šanse praktično postale k'o i na društvenim mrežama, možda čak i bolje, jer nemaš konkurenciju odmah do sebe u tom trenutku. :mrgreen:
:salut:
Usput, ispadate muškarci tako. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 23 sep 2017, 22:51

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Shadows je napisao/la:Najlakse ribi prici u busu.Tu je mogucnost bijega skoro mizerna.
Mene su tako mnoge pokusale muvat...
U avionu jos manja :mrgreen:
Pa sta ko voli, necemo cicijat.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 23 sep 2017, 22:56

rio_Ferdy88 je napisao/la:Sjedim na kafi a do mene zene tracaju i ismijavaju likove koji im se javljaju po fejsu i ig-u citajuci njihove poruke :mrgreen:
Zato sam se ja i ukinuo sa svih drustvenih mreza...izmedju ostalog :mrgreen:

Nisam pobornik bilo kakve vrste nasilja nad zenama, al takvima bi socan samar zalijepio. Jaranice, momak se javlja sa najljepsom namjerom, vidi u tebi izlaz iz neke moze biti ocajne situacije, on zeli ostvariti taj ljubavni paradoks gdje dvoje postaju jedno ali još uvijek ostaju dvoje.

Zato, zivilo ulijetanje uzivo :kafa: :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 23 sep 2017, 23:04

A možda momak samo želi seks?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 23 sep 2017, 23:36

Joj koliko imam komplikovanu situaciju sa jednom malom, toliko bi tražio vaše mišljenje al' toliko ću se morati nakucati teksta jer ne znam u kratkim crticama objasniti sve da bi to shvatili...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 23 sep 2017, 23:42

Samo opširno volimo. :D

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 23 sep 2017, 23:43

Raonffa je napisao/la:Joj koliko imam komplikovanu situaciju sa jednom malom, toliko bi tražio vaše mišljenje al' toliko ću se morati nakucati teksta jer ne znam u kratkim crticama objasniti sve da bi to shvatili...
Samo ti piši, nisam dugo pametovala. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 23 sep 2017, 23:44

Raonffa je napisao/la:Joj koliko imam komplikovanu situaciju sa jednom malom, toliko bi tražio vaše mišljenje al' toliko ću se morati nakucati teksta jer ne znam u kratkim crticama objasniti sve da bi to shvatili...
Mala iz Kiseljaka, katolkinja, ti iz Visokog, musliman? :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 23 sep 2017, 23:56

Hajde na prvu onako da ne ulazimo u detalje od kud to da mi se svidi, kako i koliko je znam, kako i šta da joj kažem (to nije toliki problem, to je zapravo najmanji problem, dobar sam govornik u tim situacijama), prva i najvažnija stvar je ta da li ona zapravo ima momka :D

Ovako znači, na fb i na ig nema nijedne zajedničke slike sa nekim momkom. Na fb nema ni nekih komentara od momaka ono tipa da joj neko stavi srce ili te stvari, na ig sam tražio i našao sam jednog lika da joj je komentarisao par slika sa srcem i možda jednu sa "ljubavi", pa nađem ga na fb i nađem da je objavio neku pjesmu prije dva, tri mjeseca i zaključim po njenom komentaru (te cure o kojoj govorim) u fazonu "ubrzo će nam dva mjeseca veze" koji nije bio u nikakvom tonu zajebancije, nego onako poprilično uvjerljiv komentar, hajd skontam očigledno jeste u vezi bila sigurno (ponavljam radi se o kometaru od prije par mjeseci, a da li je trenutno to je već pitanje...

U zadnje vrijeme (nekih 10ak dana, od kad mi je zapravo i zapala za oko) pratio sam slike na ig i fb, na nekim ima lajk tog momka na nekim nema, i hajde sve mi to i dalje govori da je u vezi sa njim, al' ono što me zbunilo su dvije situacija od prije par dana, objavljuje dvije slike (zajebo sam se što nisam uradio ss da vam pokažem, mada bitna je poenta koju ću sada napisati, shvatit ćete i bez slike) u fazonu "nemam dečka", jer su obje sa tekstom kao dvije osobe su na slici i sad prva pita drugu "zašto nemaš momka?" a ova druga odgovara "dobro su se sakrili", dakle poprilično dvije jasne slike koje, po mom mišljenju, govore da je slobodna jer čisto sumnjam da bi neko ko je u vezi stavljao takve slike, mada ne isključujem mogućnost vašeg drugačijeg mišljenja.

Jah, da i ovo kažem, aktivno se sa njom dopisujem u zadnje vrijeme (iako smo se mi i prije dopisivali čisto jaranski, jer sam je ja fakat doživljavao kao drugaricu ovih godinu dana, i ne znam šta mi bi pa mi preko noći postade nešto više, nikad mi se to nije desilo). I da, dogovorili smo kafu iduće hefte, mada odmah da napomen nisam joj ni na koji način pokazao da mi se sviđa, dakle ništa da bi ona mogla ovu kafu protumačiti kao "dejt".

PS: Da razjasnim odmah, imam ja načina kako to provjeriti, i to ću ja uraditi (napisat ću vam poslije i mogućnosti, sa svim manama i vrlinama) čim fax krene, al' me zanima vaše mišljenje oko ovoga gore.

Edit: @Kawhi

Nije burazeru, al' i da jeste, faraon je multietničan tip :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArtemisFowl, Pantelija i 27 gostiju.