Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 17 okt 2017, 13:20

Loma sam je upozno i mislim da je podcjenjujes.
Ja mislim da te ciljano handri.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 okt 2017, 13:28

sekerbay je napisao/la:Loma sam je upozno i mislim da je podcjenjujes.
Ja mislim da te ciljano handri.
brt ja je znam 2 godine, kontali se nekoliko mjeseci i jos je nisam upoznao :lol: :lol:
pa ne handri me sad, onaj post sam napisao zato sto se javila ponovo a ja sam mislio da smo zavrsili i fakat nisam ni razmisljao o tome vise, haj ono zavrsena prica, kad javlja se :lol: samo mi je nje zao, ne bi vjerovali od kakvih kompleksa ta djevojka pati fakat glupo i pricati o tome, zivi u nekom svom svijetu, ona sta umisli to je tako i to niko ne moze promijeniti.. naravno zvijezde vodilje u zivotu su njene drugarice :rol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 14:47

QUARTERBACK je napisao/la:ja sam mislio da smo zavrsili i fakat nisam ni razmisljao o tome vise, haj ono zavrsena prica, kad javlja se :lol:
Mislim da se ovo svima desilo barem jednom, pa jbt ljudi k'o da nanjuše kad počinješ da ih zaboravljaš i eto ih opet da sjebu sve. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 okt 2017, 15:02

Aerials je napisao/la: Mislim da se ovo svima desilo barem jednom,
:nene: :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 okt 2017, 15:03

Aerials je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ja sam mislio da smo zavrsili i fakat nisam ni razmisljao o tome vise, haj ono zavrsena prica, kad javlja se :lol:
Mislim da se ovo svima desilo barem jednom, pa jbt ljudi k'o da nanjuše kad počinješ da ih zaboravljaš i eto ih opet da sjebu sve. :lol:


njena :mrgreen:

hahahh ma jest to upravu si, nije se jednom desilo mada ova je fakat slucaj za promatranja, kae stalo joj al ne moze nikako da izbaci iz glave te neke stvari :rol: ova je dosad jedina koja neke gluposti stavlja ispred osjecaja i time se vodi..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 17 okt 2017, 15:04

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Aerials je napisao/la: Mislim da se ovo svima desilo barem jednom,
:nene: :mrgreen:
Kralja :rol:
Ko čeka, taj dočeka :mrgreen:
Ima l bolan šta :roll:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 okt 2017, 15:36

sekerbay je napisao/la: Ima l bolan šta :roll:
Ma jok, ništa zasad, pokušali sa onom dizajnerkom, završilo na seenu kao i sve dosad i to je to :)

Ostale prekrižili iz ovih ili onih razloga, tako da mi je dobrano reduciran izbor, hoće tabula rasu, kae lakše mu tako :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 15:47

QUARTERBACK je napisao/la:
njena :mrgreen:

hahahh ma jest to upravu si, nije se jednom desilo mada ova je fakat slucaj za promatranja, kae stalo joj al ne moze nikako da izbaci iz glave te neke stvari :rol: ova je dosad jedina koja neke gluposti stavlja ispred osjecaja i time se vodi..
Otkad nisam čula ovu pjesmu. :lol:
Ma ona bi da bude s tobom ali je vjerovatno strah kako će se to odvijati tj. završiti. Znaš li je li imala nekih loših iskustava prije? Možda je još to drži, a možda nema hrabrosti da šta ona uradi pa čeka tebe. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 17 okt 2017, 16:01

rio_Ferdy88 je napisao/la:ništa zasad
dobro, barem cu imat materijala da zajebajem monu :mrgreen:
treba li pomoc?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Monolog » 17 okt 2017, 16:10

sekerbay je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:ništa zasad
dobro, barem cu imat materijala da zajebajem monu :mrgreen:
treba li pomoc?
Evo da se i ja javim. Nisam htio ranije, kontam možda će Riu smetati. Ovako, kako ste se vas dvojica otvorila, mogu i ja.

Gledao sam dopisivanje sa Šveđankom i Turkinjom. Šveđanka je otpala (jednostavno, konverzacija je bila završena i prije negoli sam se pojavio, a ako smijem primijetiti, riječ je o skroz drugom tipu osobe od Ria. Prije bih je preporučio Bodiju. :mrgreen: ). Što se tiče Turkinje, konverzacija je bila ok. Ali, samo to. Šećo je imao dobar ulet, ali, ali, ali. Poslije se to pretvorilo u intervju (recimo). Nije vodilo ničemu.

Dizajnerka je bila, barem da se nastavilo odmah, najnormalnija opcija (+ zbog toga što se ona i Rio poznaju, koliko-toliko). No, zakasnio sam sa odgovorom nekih 15-ak dana. :mrgreen: Na kraju je odgovorila na tu poruku i rekla kako se ne dopisuje s momcima preko društvenih mreža. Recimo to tako.

Fazon je sljedeći - mnooooogo je lakše krenuti ispočetka, nego uletiti u tuđe cipele. Jer, ovako znaš gdje (i da li si) si zayebao i možeš to popraviti. Znaš tačno kad je krenula priča u drugom smjeru i kako to nastaviti (ili vratiti na prethodni). Realno, mnogo je lakše svakom majstoru da pravi, nego da popravlja za drugim. Jer, svi imaju drugačije taktike, tako da...

Uglavnom, rekoh da ću se svim silama potruditi da pomognem Riu. Njegovo je da kaže koja djevojka, moje je ostalo. Problem je što Rio haman misli da su u njegovom okruženju samo tri-četiri djevojke. :mrgreen: Ima ih više. Ja, npr. ne znam nijednu koja je iz njegovog mjesta. Jbg, udaljeni smo. :mrgreen: Dakle, na Riu je da izabere. Ostalo će biti, nadam se, lakše. Eto, da uputimo forumski puk u dešavanja.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 okt 2017, 16:23

pravda za ria
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 okt 2017, 16:47

Aerials je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ja sam mislio da smo zavrsili i fakat nisam ni razmisljao o tome vise, haj ono zavrsena prica, kad javlja se :lol:
Mislim da se ovo svima desilo barem jednom, pa jbt ljudi k'o da nanjuše kad počinješ da ih zaboravljaš i eto ih opet da sjebu sve. :lol:
praviš se lud... :D ... a ko je ovo? promjenio sam telefon :D koja Amela? :D :urnebes: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 17:28

Pa ne možeš se baš praviti budala kad ti se javi na fb. :P Možeš jedino iskulirati, al' kad ti je fakat stalo nije to baš tako lako. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 okt 2017, 18:59

Aerials je napisao/la:Pa ne možeš se baš praviti budala kad ti se javi na fb. :P Možeš jedino iskulirati, al' kad ti je fakat stalo nije to baš tako lako. :mrgreen:
slika

pffff :urnebes: :rol:
normalno lako je pričat ako ti znaš da si završio s tim...i onda posječeš repove i zatvoriš vrata....drugo je ako krišom želiš da se opet javi....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 17 okt 2017, 19:00

Da mi bi vidjet Riove konverzejsne
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 19:10

Ne radi se ovdje o pravim bivšim ljubavima, nego možda nekim šemama koje su završile nesretno, njih nemaš potrebe blokirati jbg, jedino ako si baš zagrizao bio pa ne možeš da gledaš više objave, nadaš se nečemu i slično. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 okt 2017, 19:35

Aerials je napisao/la:Ne radi se ovdje o pravim bivšim ljubavima, nego možda nekim šemama koje su završile nesretno, njih nemaš potrebe blokirati jbg, jedino ako si baš zagrizao bio pa ne možeš da gledaš više objave, nadaš se nečemu i slično. :D
pa dobro hajd eto ne blokiraš nego obrišeš...ako to ne uradiš znači nadaš se nečemu jbg :D ostalo nešto...lično ne volim to, pa mi čudno... :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 17 okt 2017, 19:41

Aerials je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:
njena :mrgreen:

hahahh ma jest to upravu si, nije se jednom desilo mada ova je fakat slucaj za promatranja, kae stalo joj al ne moze nikako da izbaci iz glave te neke stvari :rol: ova je dosad jedina koja neke gluposti stavlja ispred osjecaja i time se vodi..
Otkad nisam čula ovu pjesmu. :lol:
Ma ona bi da bude s tobom ali je vjerovatno strah kako će se to odvijati tj. završiti. Znaš li je li imala nekih loših iskustava prije? Možda je još to drži, a možda nema hrabrosti da šta ona uradi pa čeka tebe. :D
Nema tu ljubavi ako pustis da strah prevlada :D

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 17 okt 2017, 19:45

theboss_RD07 je napisao/la:
Aerials je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:
njena :mrgreen:

hahahh ma jest to upravu si, nije se jednom desilo mada ova je fakat slucaj za promatranja, kae stalo joj al ne moze nikako da izbaci iz glave te neke stvari :rol: ova je dosad jedina koja neke gluposti stavlja ispred osjecaja i time se vodi..
Otkad nisam čula ovu pjesmu. [emoji38]
Ma ona bi da bude s tobom ali je vjerovatno strah kako će se to odvijati tj. završiti. Znaš li je li imala nekih loših iskustava prije? Možda je još to drži, a možda nema hrabrosti da šta ona uradi pa čeka tebe. :D
Nema tu ljubavi ako pustis da strah prevlada :D
Ko ne riskira taj ne profitira :mrgreen:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2017, 19:49

DenchiNL je napisao/la: pa dobro hajd eto ne blokiraš nego obrišeš...ako to ne uradiš znači nadaš se nečemu jbg :D ostalo nešto...lično ne volim to, pa mi čudno... :D
Ma šta ja znam, meni je svejedno, bitno je samo da nisam ja ta koja se nada, a u 99% slučajeva nisam. :mrgreen:
theboss_RD07 je napisao/la: Nema tu ljubavi ako pustis da strah prevlada :D
Ma ima istine, ali moguće i da se rodi velika kad se osoba oslobodi tog straha. :P
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1 i 18 gostiju.