Najsmjesniji postovi na forumu!

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Evolution87 » 30 maj 2017, 22:33

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la theboss_RD07 » 31 maj 2017, 13:24

AjlaCR7 je napisao/la:
Bosco je napisao/la:
AjlaCR7 je napisao/la:hary, ti mi jedini ovdje djeluješ normalan, jel možeš molim te banirati ovog machineboy???? Biću ti veoma zahvalna, ne mogu ga trpiti, gad šovinistički, nikad u životu taj žensko nije vidjeo!!!! Budi srce i uradi mi ti, molim te!!??
Tu ti samo MinistaR može pomoći, i admin naravno. :)
Što se ti javljaš!!? Harry će to uraditi za mene.

Željovka, oprosti nisam te razumjeal odmah, necu ja nista, samo da me ovaj ludi sa slikom pe*era popusti malo!! Čuj što bi ga banirali, halo bolan, smetaš mi!!!! :twisted: :evil: :twisted: :twisted: :evil:
Bosco je napisao/la:Pa ako je Harry nije Potter da ga banuje kad nema ovlasti tuko.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Sveti » 31 maj 2017, 16:21

:rol:
naprijed rejal

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Kawhi » 01 jun 2017, 23:12

slika
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Marsal
Postovi: 22613
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Marsal » 02 jun 2017, 00:38

Kawhi je napisao/la:slika
Rigoletto je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Jesi ikad laste skocio s mosta? ozbiljno pitam nije sala ili barem na noge.
jok, da upadnem ovako blijed među njih tamo bacili bi me sa mosta
:rol: :rol: :rol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Kawhi » 02 jun 2017, 00:39

Marsal je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:slika
Rigoletto je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Jesi ikad laste skocio s mosta? ozbiljno pitam nije sala ili barem na noge.
jok, da upadnem ovako blijed među njih tamo bacili bi me sa mosta
:rol: :rol: :rol:
Još malo i pravim fb pejdž za fanove krmka. :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Penaltiky » 02 jun 2017, 08:10

Budala mrtvaslika
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la flek1950 » 02 jun 2017, 09:52

High je napisao/la:
flek1950 je napisao/la:Ajmo Zrinja u inat!!! Voli vas hrvatski Vitez!
Dajte mu kartu!
Želim nešto da ti kažem , ovih prethodnih dana kada ste psovali sve što treba i ne treba kako nama Hrvatima (kažete vi ustašama) a pogotovo vašim igračima ostao sam šokiran. Ne mogu da vjerujem da netko može psovati djecu , kolijevku , mrtve, a zbog čega?' Zbog je.ene lopte! Tu me je najviše iznenadio Mortem jer njega sam kao malo ozbiljnijeg shvatio ali eto i on... Forum kao forum, kretena je bilo i biće ali nisam vidio da je itko popušio ban zbog tako groznih psovki i kletvi , a ti se pališ na "hrvatski". Ako ti to smeta baš mi je drago!
Još nešto...dok sam se školovao u Sarajevu do 1992 išao sam redovito na utakmice Sarajeva i Želje , a tada su iz lige istupili hrvatski (da oprostiš) klubovi. Igraju Sarajevo i C.Zvezda , neriješeno završilo , a tada je bilo pravilo da se za bod igraju penali. Za Sarajevo branio Ante Jakovljević. Kada su penale trebali pucati igrači Zvezde Horde su pjevale :"Sarajevo , Sarajevo ispod Trebevića bit ćeš opet bit ćeš opet Ante Pavelića!" Naravno Ante skinuo tri za redom. Znači , prvi put na ovim prostorima nisam čuo ustašku pjesmu , niti u Vitezu , niti u Širokom , Livnu ili bilo gdje već , nego u Sarajevu od navijača istog! E ti sad opet traži kartu za mene jer na forumu ne smiješ istinu reći.
Kako se nitko od vas forumaša sarajlija nije sjetio pa da kaže :" Ej ljudi ajmo jednu akciju za bolesnu kćerkicu od Ace velikog!" Ja bi se prvi odazvao jer bez obzira na sve imam osjećaj da se mi ovdje svi "znamo".
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 02 jun 2017, 12:39

Penaltiky je napisao/la:Budala mrtvaslika
:lol:

Daleko najludji lik na forumu...
Životni saputnik! 1921

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6228
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la moj uzor-S.G » 02 jun 2017, 12:44

Penaltiky je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la: I mi smo nesposobni, ali oni na Kosevu opasno granice sa retardacijom.
granicimo, granicimo..samo nas miljacka dijeli :lol:
:rol: :rol:
:urnebes: :lol: :lol:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
caseres
Postovi: 852
Pridružen/a: 11 nov 2012, 15:04
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la caseres » 05 jun 2017, 10:17

flek1950 je napisao/la: Želim nešto da ti kažem , ovih prethodnih dana kada ste psovali sve što treba i ne treba kako nama Hrvatima (kažete vi ustašama) a pogotovo vašim igračima ostao sam šokiran. Ne mogu da vjerujem da netko može psovati djecu , kolijevku , mrtve, a zbog čega?' Zbog je.ene lopte! Tu me je najviše iznenadio Mortem jer njega sam kao malo ozbiljnijeg shvatio ali eto i on... Forum kao forum, kretena je bilo i biće ali nisam vidio da je itko popušio ban zbog tako groznih psovki i kletvi , a ti se pališ na "hrvatski". Ako ti to smeta baš mi je drago!
Još nešto...dok sam se školovao u Sarajevu do 1992 išao sam redovito na utakmice Sarajeva i Želje , a tada su iz lige istupili hrvatski (da oprostiš) klubovi. Igraju Sarajevo i C.Zvezda , neriješeno završilo , a tada je bilo pravilo da se za bod igraju penali. Za Sarajevo branio Ante Jakovljević. Kada su penale trebali pucati igrači Zvezde Horde su pjevale :"Sarajevo , Sarajevo ispod Trebevića bit ćeš opet bit ćeš opet Ante Pavelića!" Naravno Ante skinuo tri za redom. Znači , prvi put na ovim prostorima nisam čuo ustašku pjesmu , niti u Vitezu , niti u Širokom , Livnu ili bilo gdje već , nego u Sarajevu od navijača istog! E ti sad opet traži kartu za mene jer na forumu ne smiješ istinu reći.
Kako se nitko od vas forumaša sarajlija nije sjetio pa da kaže :" Ej ljudi ajmo jednu akciju za bolesnu kćerkicu od Ace velikog!" Ja bi se prvi odazvao jer bez obzira na sve imam osjećaj da se mi ovdje svi "znamo".
Zelim nesto da ti kazem, a moderaciju molim da ostavi moj post koji ce na prvu aludirati nacionalisticki, ali nista manje nego flekova prethodna 2 koja tu (gdje im nije mjesto) stoje vec par dana.

Ustasama ce se opravdano nazivati svaki onaj koji sjedi na tribini NK Viteza, drzi ratnu zastavu HVO-a (ciji naziv je naravno apsurdan, jer ne moze se nesto sto za jedno jutro u Ahmicima ubije 116 osoba, zvati vijecem odbrane, ali hajde, nije to ni prva ni posljednja nelogicna stvar). Dakle drzi ratnu zastavu, zastave u 90.tim dugo zeljene Herceg Bosne, te zvizdi na himnu Bosne i Hercegovine u kojima nastupaju i takmice se i osvajaju je Bosansko Hercegovacki klubovi, medju kojima je i HSK Zrinjski.

Opet malo nelogicno da se nesto zove Hrvatsko, a nastupa pod zuto-plavom zastavom i himnom Bosne i Hercegovine gdje ste svi vi koji se nazivate Hrvatima zaposleni, placate porez i imate drzavljanstvo ove zemlje + drzavljanstva Hrvatske u koju ste duboko razocarani pa se s toga selite sve vise i vise, pogotovo djeca i omladina (godisnje preko 200 njih iz osnovnih i srednjih skola, na 27k stanovnika).

Naravno sve to na radost Bosanaca i Hercegovaca, jer sto je manje nacionalista, a da mirnim putem odaze, to je vise prostora da se pronadje rjesenje za normalnu i zdravu populaciju.

Problem je u glavi, svih onih koji se vuku za neku izlizanu recenicu nekad nekog u vezi navijaca Sarajeva 90.tih prije rata, a danas ne smijete da odete u Sarajevo jer Mostar je ono sto vas privlaci, ono sto vam je sexi, a ustvari ne znate da u Sarajevu u 150m imate dzamiju, sinagogu, katolicku crkvu i pravoslavnu crkvu i nikad te niko nece osuditi po imenu i prezimenu.

Mozda je i bolje sto to ne znate, mozda je i bolje sto Hrvati iz Hrvatske dolaze na studije u Sarajevo pa je razumnom narodu lakse komunicirati sa razumnim bicem koje se obrazuje, nego s nekim ko je zaludjen ofucanim patriotizmom i i dalje sjedi na tribini NK Viteza, voli Siroki, a navija za Zrinjski, zvizdi Manijacima, Hordama, Robiji i Fukarama jer su prema nekim informacijama ZDNEVNIKA to sve muslimani i ne volite ih, a ustvari dobro znate kako ste dobili 50% stadiona na kraju rata, a zamalo da ne bude ni tih 50%, sad mi nekako krivo sto tako ispade.
★ 38 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la JackTheStripper » 06 jun 2017, 16:32

Danasnji Hrvati u BiH veze nemaju s ustasama. Ustase su Bosnjacima bili naklonjeni, ne Srbima kao ovi danasnji srbokatolicki podguzi i podrepasi cije noge vire iz srpske "zadnjice". Dretelj, Heliodrom, Gabela, to su njihove "europske vrijednosti", yebem nositelja kome na um pade to "nositeljstvo".
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Rigoletto » 07 jun 2017, 12:25

JackTheStripper je napisao/la:Danasnji Hrvati u BiH veze nemaju s ustasama. Ustase su Bosnjacima bili naklonjeni, ne Srbima kao ovi danasnji srbokatolicki podguzi i podrepasi cije noge vire iz srpske "zadnjice". Dretelj, Heliodrom, Gabela, to su njihove "europske vrijednosti", yebem nositelja kome na um pade to "nositeljstvo".
Pronašao si adekvatnu temu na forumu na kojoj bi trebao nastaviti pisati...
goveđigulašmajka

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Donnie Darko » 07 jun 2017, 12:27

Rigoletto je napisao/la: Pronašao si adekvatnu temu na forumu na kojoj bi trebao nastaviti pisati...
Pronašao je adekvatnu temu za pisati sve svoje postove.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Penaltiky » 07 jun 2017, 13:04

Sariel je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Ne bih volio da se ugasi Sloboda. Kada god mi je tesko u zivotu, sjetim se da postoji tuzlanska ku.rva i vrati mi se volja za zivotom jer postanem svjestan da uvijek moze gore od najgoreg. Tuzlanska marva je primjer.
zena ti je iz tuzle???
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Marsal
Postovi: 22613
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Marsal » 07 jun 2017, 13:10

Aauuuuuuuu
:lol: :lol: :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Derdiyok » 07 jun 2017, 13:10

:rol: :rol: :rol:

Moglo je i bolnije, šuti dobro je proš'o :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la jasmin10 » 08 jun 2017, 14:03

Penaltiky je napisao/la:
Sariel je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Ne bih volio da se ugasi Sloboda. Kada god mi je tesko u zivotu, sjetim se da postoji tuzlanska ku.rva i vrati mi se volja za zivotom jer postanem svjestan da uvijek moze gore od najgoreg. Tuzlanska marva je primjer.
zena ti je iz tuzle???
:rol:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la pinoglavi » 08 jun 2017, 14:52

Penaltiky je napisao/la:
Sariel je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Ne bih volio da se ugasi Sloboda. Kada god mi je tesko u zivotu, sjetim se da postoji tuzlanska ku.rva i vrati mi se volja za zivotom jer postanem svjestan da uvijek moze gore od najgoreg. Tuzlanska marva je primjer.
zena ti je iz tuzle???
:urnebes:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Najsmjesniji postovi na forumu!

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 08 jun 2017, 15:10

Penaltiky je napisao/la:
Sariel je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Ne bih volio da se ugasi Sloboda. Kada god mi je tesko u zivotu, sjetim se da postoji tuzlanska ku.rva i vrati mi se volja za zivotom jer postanem svjestan da uvijek moze gore od najgoreg. Tuzlanska marva je primjer.
zena ti je iz tuzle???
Joj, vrijeme je za drugi akaunt. :rol:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.