odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la enobarca » 19 jul 2017, 15:05

Hlacica u lika, ne bi to tako kratko obukao da mi plate :mrgreen: Ali ne kazu dzaba svako ima svoj ukus, nekome se to svidja i slobodno nek nosi, meni nekako one do koljena ljepse izgledaju na muskarcu.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la kobe24 » 19 jul 2017, 16:02

enobarca je napisao/la:Hlacica u lika, ne bi to tako kratko obukao da mi plate :mrgreen: Ali ne kazu dzaba svako ima svoj ukus, nekome se to svidja i slobodno nek nosi, meni nekako one do koljena ljepse izgledaju na muskarcu.
Ma logicno da izgledaju ljepse. Pusti @bodija, on je gej.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Kawhi » 19 jul 2017, 16:06

bodi123 je napisao/la:
slika
ovako nešto u ove tople dane
Ništa bez šešira.
kobe24 je napisao/la:
enobarca je napisao/la:Hlacica u lika, ne bi to tako kratko obukao da mi plate :mrgreen: Ali ne kazu dzaba svako ima svoj ukus, nekome se to svidja i slobodno nek nosi, meni nekako one do koljena ljepse izgledaju na muskarcu.
Ma logicno da izgledaju ljepse. Pusti @bodija, on je gej.
Bodi je gej, a vi raspravljate kad muškarci ljepše izgledaju. :hmmmmm:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la bodi123 » 19 jul 2017, 16:11

Kawhi je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
slika
ovako nešto u ove tople dane
Ništa bez šešira.
:salut:

Kobe nema pojma svakako.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la kobe24 » 19 jul 2017, 16:19

bodi123 je napisao/la: Kobe nema pojma svakako.
A taman sam htio da ti pohvalim one narandzaste patike od neki dan... Prave gejevske. :kafa:
Salim se, meni se bas onakve svidjaju. Naravno, nisu za neku varijantu nocnih izlazaka, ali ovako za neke setnje i uobicajena druzenja su idealne. I meni je dosta bitno da patike nisu puno teske. Jedno vrijeme sam furao one lunarke od najka, bilo je skroz dobrih modela, a lahke nenormalno.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la bodi123 » 19 jul 2017, 16:27

kobe24 je napisao/la:
bodi123 je napisao/la: Kobe nema pojma svakako.
A taman sam htio da ti pohvalim one narandzaste patike od neki dan... Prave gejevske. :kafa:
Salim se, meni se bas onakve svidjaju. Naravno, nisu za neku varijantu nocnih izlazaka, ali ovako za neke setnje i uobicajena druzenja su idealne. I meni je dosta bitno da patike nisu puno teske. Jedno vrijeme sam furao one lunarke od najka, bilo je skroz dobrih modela, a lahke nenormalno.
Pa uz ljetne šorceve, ili trenerke, za kafice, šetanja, uopšte za sve osim za nekih ozbiljnijih povoda možda, ali takvih imam i previše, ne znam zašto većina bježi od ovih egzotičnih boja, ljeto ne može bez toga. Crno, bijelo je dosadilo.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Dex » 19 jul 2017, 16:32

bodi123 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
bodi123 je napisao/la: Kobe nema pojma svakako.
A taman sam htio da ti pohvalim one narandzaste patike od neki dan... Prave gejevske. :kafa:
Salim se, meni se bas onakve svidjaju. Naravno, nisu za neku varijantu nocnih izlazaka, ali ovako za neke setnje i uobicajena druzenja su idealne. I meni je dosta bitno da patike nisu puno teske. Jedno vrijeme sam furao one lunarke od najka, bilo je skroz dobrih modela, a lahke nenormalno.
Pa uz ljetne šorceve, ili trenerke, za kafice, šetanja, uopšte za sve osim za nekih ozbiljnijih povoda možda, ali takvih imam i previše, ne znam zašto većina bježi od ovih egzotičnih boja, ljeto ne može bez toga. Crno, bijelo je dosadilo.
Orange is the new black, naravno samo u serijama, crna boja je konstantno in :ljepota:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la kobe24 » 19 jul 2017, 16:35

bodi123 je napisao/la: Pa uz ljetne šorceve, ili trenerke, za kafice, šetanja, uopšte za sve osim za nekih ozbiljnijih povoda možda, ali takvih imam i previše, ne znam zašto većina bježi od ovih egzotičnih boja, ljeto ne može bez toga. Crno, bijelo je dosadilo.
Pa ja, za sve to sto si naveo su idealne. Za ozbiljnije varijante ne odgovara ni boja, ni dizajn.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la jasmin10 » 19 jul 2017, 19:06

miki_92 je napisao/la:Janoski imaju glupo odradjen taj dio za petu, za sekundu nabijes zuljeve

ako budes uzimao idi pola ili cak citav broj vece
Hvala druže da upozorenju :D
L train koliko.si ih platio ? I gdje ?

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Pogba » 19 jul 2017, 19:09

miki_92 je napisao/la:Janoski imaju glupo odradjen taj dio za petu, za sekundu nabijes zuljeve

ako budes uzimao idi pola ili cak citav broj vece
Hmm, imam troje i nikada nisam imao taj problem.
jasmin10 je napisao/la:
slika
Nešto mi se ove svidjaju drama. Samo nisam siguran za boju :hmmmmm:
Osjetljiva je ovo boja baš. A pri tome nije koža pa je stvar gora. Idi na nešto tamnije. Jedino ako ih nisi namjeravao nositi svaki dan, onda možda i ok.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la jasmin10 » 24 jul 2017, 22:09

Naručio bih po prvi put nešto sa ebaya. Govore mi da se na proizvode do 50 KM ne plaća carina a na sve preko plaća. Da li je to tako granica ?

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Pogba » 24 jul 2017, 22:16

jasmin10 je napisao/la:Naručio bih po prvi put nešto sa ebaya. Govore mi da se na proizvode do 50 KM ne plaća carina a na sve preko plaća. Da li je to tako granica ?
Da.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Slatinash_7 » 24 jul 2017, 22:17

jasmin10 je napisao/la:Naručio bih po prvi put nešto sa ebaya. Govore mi da se na proizvode do 50 KM ne plaća carina a na sve preko plaća. Da li je to tako granica ?
Tacno je to,samo sto u tih 50KM ulazi i cijena postarine, npr. ako je proizvod 40 KM a postarina 12 KM platit ces carinu i jos milion nekih zafrkacnija,otprilike 80KM sam ja dodao na 55 marki vrijednosti posiljke nekad pocetkom godine..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Pogba » 24 jul 2017, 22:23

Slatinash_7 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Naručio bih po prvi put nešto sa ebaya. Govore mi da se na proizvode do 50 KM ne plaća carina a na sve preko plaća. Da li je to tako granica ?
Tacno je to,samo sto u tih 50KM ulazi i cijena postarine, npr. ako je proizvod 40 KM a postarina 12 KM platit ces carinu i jos milion nekih zafrkacnija,otprilike 80KM sam ja dodao na 55 marki vrijednosti posiljke nekad pocetkom godine..
To opet ovisi i od cijene i sreće (da li će otvoriti paket) te ako se dogovoriš da piše manju cifru. Npr. ja sam 2x kupio patike u vrijednosti 80USD + 50tak postarine i oba puta sam platio 8KM taksi. Treći put su ih otvorili pa sam platio preko 50KM.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la jasmin10 » 24 jul 2017, 22:24

A djubradi. Znači ako je proizvod npr 40 i free shiping, onda nema dodatnih troškova ?
Smiješna je ta granica od 50 KM. Baš sam našo odlične tene ali ne isplati se.

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Pogba » 24 jul 2017, 22:35

jasmin10 je napisao/la:A djubradi. Znači ako je proizvod npr 40 i free shiping, onda nema dodatnih troškova ?
Smiješna je ta granica od 50 KM. Baš sam našo odlične tene ali ne isplati se.
Bio je apel da se digne na 200 KM, ali politicari ne daju. 50KM je tragično, ali kad smo vukojebina.

To gore, jeste tako. Samo sto, mozes se dogovoriti s prodavcem da napise manje. Tu ne trebas pretjerivati da ti ovi nasi ne posumnjaju pa onda oni procjenjuju i onda naplate carinu. Zezancija je to, ja sam prestao u zadnje vrijeme, a znao sam kupovati od patika do sata. Najpamentije ti je ako imaš nekoga vani ili u HR, platiš i daš adresu tamo. Tako sam ja telefon uzeo. 0% carine.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Tritolone » 24 jul 2017, 23:00

0% jedino ako kupujes sa njemackog ebaya (za uk ne znam trenutno zbog brexita), poprilicno sam siguran ako kupujes sa ebay.us a cijena ide preko 120 kuna da ces platit i carinu. Ja kad sam mob kupio platio sam carinu oko 100kn.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la QUARTERBACK » 27 jul 2017, 00:08

znam da volite Busenitz. :mrgreen: :mrgreen:

slika
slika
slika

:ljepota: :beba:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la kobe24 » 27 jul 2017, 00:51

QUARTERBACK je napisao/la:znam da volite Busenitz. :mrgreen: :mrgreen:
A idi u djavola... :mrgreen:

Ove bijele su strasne. Gdje su ih nabavio i koliko su para?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Jeftha » 27 jul 2017, 01:13

Kawhi je napisao/la:slika
:ljepota:
Ima li gdje kod nas uzeti ove?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.