odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

TravnikBoy
Postovi: 75
Pridružen/a: 07 dec 2013, 23:29
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la TravnikBoy » 20 mar 2017, 23:54

Je li iko narucivao ista sa ove stranice sportsdirect ?
Kako ide sto se tice carine, postarine, dostave i sl. ?
Cijene su ekstra koliko vidim

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 21 mar 2017, 12:52

Šta god hoćeš naruči na Factcool, DHL kolje i jeftinije je da preko njih uzmeš, a to je u suštini ista roba koja njima dolazi, prepakuju je i šalju tebi, ja sam naručivao kačkete sa Sportsdirecta i za 3 dana su bili u Sarajevu, ali su se ovdje još 5 zbog carine zadržali, DHL je špediter i uzimaju sigurno ne manje od 40-50 KM po pošiljci+carina+PDV, pa ti zato i savjetujem Factcool, preko njih je odavde nekoliko ljudi kupovalo i kažu da su zadovoljni :)
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Dex » 22 mar 2017, 17:25

Gdje tregere dobre naći i kolika je cijena otprilike
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Monolog » 22 mar 2017, 17:29

Dex je napisao/la:Gdje tregere dobre naći i kolika je cijena otprilike
Bježi od onih iz New Yorkera, to ti je moja preporuka. Ekstremno nekvalitetni.

Mislim da sam vidio u Caesarsu, al' nisam baš zagledao. Također, Jeordies i Granoff sigurno imaju ponudu tregera.


Edit:

Preporučujem ovakve
slika
Bježati od ovakvih:
slika
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rasavoje » 22 mar 2017, 17:32

Sta ce ti tregeri, nije valjda da ti spadaju pantalone. :tralala:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Dex » 22 mar 2017, 17:34

rasavoje je napisao/la:Sta ce ti tregeri, nije valjda da ti spadaju pantalone. :tralala:
Jer se uspijem porezat na vlastiti kajš :rol: A gle čuda, počele su mi neke spadat, šta ćeš, smršalo se :angel:
Monolog je napisao/la:
Dex je napisao/la:Gdje tregere dobre naći i kolika je cijena otprilike
Bježi od onih iz New Yorkera, to ti je moja preporuka. Ekstremno nekvalitetni.

Mislim da sam vidio u Caesarsu, al' nisam baš zagledao. Također, Jeordies i Granoff sigurno imaju ponudu tregera.
Na jedan dodir sam i shvatio, da nisu neki, čak sam ih izbjegao kad su bili 5 km na sniženju jednom :lol:
Hvala, otiću pregledat, valjda se naleti na šta odlično :ljepota:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Monolog » 22 mar 2017, 17:38

Realno, ukoliko nosite odijela, obavezno osvježite izgled džepnim maramicama. Mnogi ljudi bježe od njih (da l' zato što se plaše reakcija ili što misle da ne znaju pravilno složiti maramicu, to ne znam), a u biti ne bi trebali.
slika
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Dex » 22 mar 2017, 17:46

Monolog je napisao/la:Realno, ukoliko nosite odijela, obavezno osvježite izgled džepnim maramicama. Mnogi ljudi bježe od njih (da l' zato što se plaše reakcija ili što misle da ne znaju pravilno složiti maramicu, to ne znam), a u biti ne bi trebali.
slika
Zašto ja na svakoj od ovih 10 slika koliko već ima vidim ženski polni organ :lol: :lol:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la uNbx » 22 mar 2017, 17:53

Dex je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Realno, ukoliko nosite odijela, obavezno osvježite izgled džepnim maramicama. Mnogi ljudi bježe od njih (da l' zato što se plaše reakcija ili što misle da ne znaju pravilno složiti maramicu, to ne znam), a u biti ne bi trebali.
slika
Zašto ja na svakoj od ovih 10 slika koliko već ima vidim ženski polni organ :lol: :lol:
Zagorio. :hmmmm:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 mar 2017, 18:44

Imaš na fejsu za tregere i mašne, mislim lola tregeri i mašne se zove ili tako nešto, nije plaho skupo, 25-30 sve skupa mašna i tregeri, ti odabereš boju, ima baš dobar izbor, puno veći nego po radnjama. I ne vidim zašto bi bježao od tih drugih, nisu loše, jedino sad kvaliteta da je neka daleko lošija, ali nećeš te tregere nosati svaki dan, pusti monu, prezahtjevan :mrgreen:

A što se tiče odijela ja ga nikad nisam kupio, iako radim taj uredski posao, više volim onako casual sako i košu, kad je toplije naravno ili kaput neki kad je hladnije. Malo mi je overdressing to odijelo za svaki dan, uredu za Bajram ili novu god u nekom svečanije okruženju, ali inače i ne baš, mada imam u planu uzeti jedno za takvih prilika, ako nađem štagod, jer je ponuda osrednja, nema nekog velikog izbora.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Evolution87 » 22 mar 2017, 18:48

Ima li gdje finih prsluka, a da nisu plaho skupi? :mrgreen:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Monolog » 22 mar 2017, 18:54

rio_Ferdy88 je napisao/la:A što se tiče odijela ja ga nikad nisam kupio, iako radim taj uredski posao, više volim onako casual sako i košu, kad je toplije naravno ili kaput neki kad je hladnije. Malo mi je overdressing to odijelo za svaki dan, uredu za Bajram ili novu god u nekom svečanije okruženju, ali inače i ne baš, mada imam u planu uzeti jedno za takvih prilika, ako nađem štagod, jer je ponuda osrednja, nema nekog velikog izbora.
Pa nema veze, opet maramica daje dodatni šmek. Posebno ukoliko je "neobično" složena.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 mar 2017, 18:57

Slažem se za maramicu, mada mi je bijela tu uvijek najbolji izbor :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Monolog » 22 mar 2017, 19:02

rio_Ferdy88 je napisao/la:Slažem se za maramicu, mada mi je bijela tu uvijek najbolji izbor :mrgreen:
Meni, recimo, ne bi nikad bila. Ona je ubjedljivo najbolja kad je ravno složiš (ili eventualno "puff"). Ne znam, ja sam uvijek za življe boje, onda možeš i improvizovati sa raznoraznim stilovima savijanja, a to su uvijek bonus poJeni.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Dex » 22 mar 2017, 19:03

Evolution87 je napisao/la:Ima li gdje finih prsluka, a da nisu plaho skupi? :mrgreen:
Još maxice, kajla, trenerka, i brze :mrgreen:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Imaš na fejsu za tregere i mašne, mislim lola tregeri i mašne se zove ili tako nešto, nije plaho skupo, 25-30 sve skupa mašna i tregeri, ti odabereš boju, ima baš dobar izbor, puno veći nego po radnjama. I ne vidim zašto bi bježao od tih drugih, nisu loše, jedino sad kvaliteta da je neka daleko lošija, ali nećeš te tregere nosati svaki dan, pusti monu, prezahtjevan :mrgreen:

A što se tiče odijela ja ga nikad nisam kupio, iako radim taj uredski posao, više volim onako casual sako i košu, kad je toplije naravno ili kaput neki kad je hladnije. Malo mi je overdressing to odijelo za svaki dan, uredu za Bajram ili novu god u nekom svečanije okruženju, ali inače i ne baš, mada imam u planu uzeti jedno za takvih prilika, ako nađem štagod, jer je ponuda osrednja, nema nekog velikog izbora.
Evo sad ću pogledat, ako se može bez fejsa pogledati, ne treba mi mašna, njih imam :mrgreen:

Rio aka Akakije Akakijevič :mrgreen:
Zadnja izmjena: Dex, dana/u 22 mar 2017, 19:04, ukupno mijenjano 1 put.
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Evolution87 » 22 mar 2017, 19:04

Dex je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Ima li gdje finih prsluka, a da nisu plaho skupi? :mrgreen:
Još maxice, kajla, trenerka, i brze :mrgreen:
Ma trazim one kulturnije :tralala:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 mar 2017, 19:06

Ne idu građevina i kultura u stu rečenicu :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Escobar » 22 mar 2017, 19:08

Najbolji izbor odijela u TZ ? :)
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Monolog » 22 mar 2017, 19:12

Escobar je napisao/la:Najbolji izbor odijela u TZ ? :)
Granoff (Omega), Cesars' (Bingo), a možeš i u Jeordiesu pronaći dobrih (barem za oko) stvari. Mada, uvijek ti je bolje pronaći dobru krojačicu, uzeti materijal i imat ćeš odijelo po mjeri.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Federer17 » 22 mar 2017, 19:41

Monolog je napisao/la:
Escobar je napisao/la:Najbolji izbor odijela u TZ ? :)
Granoff (Omega), Cesars' (Bingo), a možeš i u Jeordiesu pronaći dobrih (barem za oko) stvari. Mada, uvijek ti je bolje pronaći dobru krojačicu, uzeti materijal i imat ćeš odijelo po mjeri.
Jesu to Cesars zatvorili u Mercatoru, nisam odavno dole isao? Ima nekakvih snizenja u Cesarsu i po 70%, svidjaju mi se oni dzemperi opasno (na njihovoj str. imaju slike). Ne znam da li ima u Tz (ili su druge radnje u pitanju), a nemam bas sad vremena da to obilazim...
slika
slika
slika
slika
Btw, ima odlicnih odijela i u Varteksu (tamo kod Carsijske dzamije), jest da su cijene uglavnom paprene. :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98, Jabroni, Marsal, Rosicky, TefalTava i 17 gostiju.