odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Ziggs » 03 nov 2017, 16:02

miki_92 je napisao/la:
Ziggs je napisao/la:slika
e ove nisu dilerske, već hipsterske :D
:ljepota:

koji je ovo model
547 sport, al ova sa slika boja je kolaboracija neka sa nekim :D

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 nov 2017, 16:04

Ne vjerujem ja nesto ni da ove radnje nase sportske prodaju orginale. Treba otici u Zagreb izgleda i uzeti sebi cestite patike.

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 03 nov 2017, 23:03

Prodaju recimo 20% asortimana, ostalo je fuseraj jak, a cijene iz mjeseca u mjesec idu sve vise, za bilo sta takvo neko iz EU pa narudzba s online shopova ili sama kupovina gore naravno ide, i sam cu tako nabavljati sebi vecinu stvari.. Imaju jos nove Lacoste Carnaby Evo, njih sam zapikao al znam da imaju jaka snizenja pa cu ih cekati kad budu stoja, to ce mi valjda biti zadnji par tena ovdje kupljen :kafa:

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la arelinho » 23 nov 2017, 18:10

Je li neko naručivao online iz sport visiona? :)

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la miki_92 » 23 nov 2017, 18:20

arelinho je napisao/la:Je li neko naručivao online iz sport visiona? :)
Sta ti treba

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la arelinho » 23 nov 2017, 18:22

miki_92 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Je li neko naručivao online iz sport visiona? :)
Sta ti treba

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
Hoću da naručim dvoje patika sebi večeras pa da pitam ono da li dođe sve uredno i to? Veličinu teško da mogu fulati, ali eto. Koliko treba proći dana da dođe?

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la uNbx » 23 nov 2017, 18:25

tuzlak1987 je napisao/la:Ne vjerujem ja nesto ni da ove radnje nase sportske prodaju orginale. Treba otici u Zagreb izgleda i uzeti sebi cestite patike.
Takozvani original fuševi. Jedina radnja za koju sam se uvjerio da prodaje originale, bar kad je Adidas u pitanju je Buzz.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 23 nov 2017, 18:35

arelinho je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Je li neko naručivao online iz sport visiona? :)
Sta ti treba

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
Hoću da naručim dvoje patika sebi večeras pa da pitam ono da li dođe sve uredno i to? Veličinu teško da mogu fulati, ali eto. Koliko treba proći dana da dođe?
Mozes fulati, ja sam bas prosle sedmice narucio za poklon patike Lonsdale u broju kojem nosi inace osoba kojoj su namijenjene, ali bijase uske, pa cu ih zamijeniti, srecom imaju ih u Kolodvorskoj pa se ne moram yebavat s postom.. Obzirom da ja imam original Lonsdale tene u broju koji i inace nosim tim sam se rukovodio, ali dzaba

I da, tacno je da su sve haman fusevi, a i Buzz je u njihovoj grupaciji, ali nisam ih puno platio jer im namjena i nije nosenje po gradu, za tog ipak ne bih kod njih uzeo nista

Ja sam ovo narucio u srijedu navecer, doslo u petak, nisu samo tene, dio dosao iz Bijeljine a drugi iz Citluka :urnebes: ali je sve doslo odjednom

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la miki_92 » 23 nov 2017, 18:37

arelinho je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Je li neko naručivao online iz sport visiona? :)
Sta ti treba

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
Hoću da naručim dvoje patika sebi večeras pa da pitam ono da li dođe sve uredno i to? Veličinu teško da mogu fulati, ali eto. Koliko treba proći dana da dođe?
sve je uredno, nema nikakvog fuseraja

za 2 dana max su patike kod tebe, ja sam narucio u utorak, u cetvrtak patike bile kod mene
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la miki_92 » 23 nov 2017, 18:41

uNbx je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ne vjerujem ja nesto ni da ove radnje nase sportske prodaju orginale. Treba otici u Zagreb izgleda i uzeti sebi cestite patike.
Takozvani original fuševi. Jedina radnja za koju sam se uvjerio da prodaje originale, bar kad je Adidas u pitanju je Buzz.
zar taj isti Buzz nisu ljudi ismijavali i pokazivali kako izgleda original u Njemackoj a kako kod njih
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la arelinho » 23 nov 2017, 18:47

@anonimni

Ne mogu fulati veličinu jer sam ove patike koje hoću da uzmem probao prije 3-4 mjeseca u SL kada sam uzeo sebi neke druge. Ovaj put hoće ove da uzmem pa ne mogu fulati. Ja se bar nadam. Sada ću odmah naručiti sebi pa valjda stigne brzo.
Hvala ti
@miki_92

Hvala ti

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Aerials » 23 nov 2017, 18:50

arelinho je napisao/la:@anonimni

Ne mogu fulati veličinu jer sam ove patike koje hoću da uzmem probao prije 3-4 mjeseca u SL kada sam uzeo sebi neke druge. Ovaj put hoće ove da uzmem pa ne mogu fulati. Ja se bar nadam. Sada ću odmah naručiti sebi pa valjda stigne brzo.
Hvala ti
@miki_92

Hvala ti
Naručivala ja par puta, dođu baš brzo i sve kako je navedeno na stranici. Nikakve poštarine niti šta. :thumbup:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 23 nov 2017, 18:56

miki_92 je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ne vjerujem ja nesto ni da ove radnje nase sportske prodaju orginale. Treba otici u Zagreb izgleda i uzeti sebi cestite patike.
Takozvani original fuševi. Jedina radnja za koju sam se uvjerio da prodaje originale, bar kad je Adidas u pitanju je Buzz.
zar taj isti Buzz nisu ljudi ismijavali i pokazivali kako izgleda original u Njemackoj a kako kod njih
Jeste za Air Max tako bilo, Adidas im je mahom original, ja sam svoje Boga mi detaljno provjerio prije kupovine poucen tim iskustvom ljudi koji su Maxice uzimali, za New Balance ne znam fkt

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la wobly92 » 23 nov 2017, 19:05

SV robu nabavlja od SV iz Srbije. Sva roba što se tiče ovih jačih brendova je original, e sad što su oni iz godine u godinu sve veći fušeraj, to je drugo.
Lonsdale, Slazenger, Ellesse su brendovi na koje posjeduju licencu i čak neke proizvode u BiH.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la BelminM23 » 23 nov 2017, 19:46

Ako si nekada kupovao ili barem probao u radnji brojeve, 95% da će ti i odgovarati broj koji naručiš.

Uzimao sam par puta obuću na internetu u Sport Visionu, stigne u roku dva dana. I večeras sam gledao ponudu ne bi li što god povoljno za sebe našao.

Bio sam skeptičan po pitanju online kupovine, ponajviše zbog veličine, a onda se skontam da sam i po US brojevima kupovao, tj kupovali mi, pa pošalju ili donesu.

Što se tiče ovih provjerenih radnjih kod njih bi uvijek sebi kupio nešto online, dok na facebook "Prodaja Belmin" dobro bih razmislio i za nešto jeftinije.

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 23 nov 2017, 20:35

wobly92 je napisao/la:SV robu nabavlja od SV iz Srbije. Sva roba što se tiče ovih jačih brendova je original, e sad što su oni iz godine u godinu sve veći fušeraj, to je drugo.
Lonsdale, Slazenger, Ellesse su brendovi na koje posjeduju licencu i čak neke proizvode u BiH.
Znaci i Lonsdale i Ellesse su hajmo reci original? Ellessea sam se pribojavao da nisu pa nisam htio nista uzimati, a i od Lonsdalea bjezim vec neko vrijeme, ali ako su original... :mrgreen:

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 nov 2017, 20:43

slika

Klasika :ljepota:

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la miki_92 » 23 nov 2017, 21:20

anonimni je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:SV robu nabavlja od SV iz Srbije. Sva roba što se tiče ovih jačih brendova je original, e sad što su oni iz godine u godinu sve veći fušeraj, to je drugo.
Lonsdale, Slazenger, Ellesse su brendovi na koje posjeduju licencu i čak neke proizvode u BiH.
Znaci i Lonsdale i Ellesse su hajmo reci original? Ellessea sam se pribojavao da nisu pa nisam htio nista uzimati, a i od Lonsdalea bjezim vec neko vrijeme, ali ako su original... :mrgreen:

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
ja imam od Ellssea jedne, one skroz crvene slicne starkama, pokupio ih na nekom snizenju za 45KM, za ljeta super
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: RE: Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la wobly92 » 23 nov 2017, 21:32

anonimni je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:SV robu nabavlja od SV iz Srbije. Sva roba što se tiče ovih jačih brendova je original, e sad što su oni iz godine u godinu sve veći fušeraj, to je drugo.
Lonsdale, Slazenger, Ellesse su brendovi na koje posjeduju licencu i čak neke proizvode u BiH.
Znaci i Lonsdale i Ellesse su hajmo reci original? Ellessea sam se pribojavao da nisu pa nisam htio nista uzimati, a i od Lonsdalea bjezim vec neko vrijeme, ali ako su original... :mrgreen:

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Pa jest original ali naša proizvodnja, kvalitet varira. :mrgreen:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonimni » 24 nov 2017, 00:23

Ako je tako, ja cu oplesti po ovoj robi sa snizenja, po ovim cijenama se da naci na izgled solidne robe, da li valja vidjecemo :D

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: rio_Ferdy88, Slatinash_7 i 16 gostiju.