odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Tritolone
Kontakt:

PostPostao/la Tritolone » 29 avg 2017, 23:36

Jel ima netko od vas da je kupova ista sa one Gamiss.com stranice? Na fejsu vidim svako malo reklame za jeftine dukse i dzempere ali sam nesto sumnjicav kad su takve fejs stranice u pitanju :D
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Rise above the mountains
light a fire in the sky
for the blood is running still
from the roots of Yggdrasil

Monolog
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Monolog » 29 avg 2017, 23:40

Air Jordan nisam nikad nosio, al' neki dan uletih u Buzz i bukvalno se zadržah na onim jednim.

slika

Bijah dobar suprug, ovo je bajramluk. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Bosniacum Lilium
Kontakt:

PostPostao/la Bosniacum Lilium » 30 avg 2017, 00:12

sagitarius WroteColon
Bosniacum Lilium WroteColonEh ovako nešto, ovaj fazom. Koji je ovo model Maxica? Nabavljao bih u Dojcland pa nije frka za model, sve stavljajte :D

Air Max 90 Ultra 2.0 Flyknit, brutalno uzivo izgledaju :)

Kakav im je materijal gore. Prošle godine sam uzeo Ultra Moire i sad mi izgledaju kao nove

@Mona

Daj neki stil koji viče "neoženjen sam i nemam bradu" :mrgreen:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

Kawhi
Kontakt:

PostPostao/la Kawhi » 30 avg 2017, 02:36

Monolog WroteColonAir Jordan nisam nikad nosio, al' neki dan uletih u Buzz i bukvalno se zadržah na onim jednim.

slika

Jesul i u studentskom dometu ili samo za zaposlene? :mrgreen:
Bosniacum Lilium WroteColonDaj neki stil koji viče "neoženjen sam i nemam bradu" :mrgreen:

Pa što je ne pustiš? Ja je evo haman mjesec nisam brijao i fino se popunjava. Nekad ću početkom septembra da mogu ući spreman u novu fakultetsku godinu. :kafa:
You become awake, unlike the rest of us.

Bosniacum Lilium
Kontakt:

PostPostao/la Bosniacum Lilium » 30 avg 2017, 03:01

Kawhi WroteColon
Bosniacum Lilium WroteColonDaj neki stil koji viče "neoženjen sam i nemam bradu" :mrgreen:

Pa što je ne pustiš? Ja je evo haman mjesec nisam brijao i fino se popunjava. Nekad ću početkom septembra da mogu ući spreman u novu fakultetsku godinu. :kafa:

Mijenjam stalno stilove. To mi je fah :D
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

bavarian_bk
Kontakt:

PostPostao/la bavarian_bk » 30 avg 2017, 16:45

Bosniacum Lilium WroteColonZdravo ekipa. Kakve imate preporuke za bele Patike. Hvala unapred

slika

Ove ja trenutno nosam ; kad su čiste, svako druga osoba će ti reći da su ti dobre patike :D

madridist

PostPostao/la madridist » 30 avg 2017, 16:48

sportvision trenutno ima par akcija na patikama vrijedi pogledati...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 30 avg 2017, 16:49

bavarian_bk WroteColon
Bosniacum Lilium WroteColonZdravo ekipa. Kakve imate preporuke za bele Patike. Hvala unapred

slika

Ove ja trenutno nosam ; kad su čiste, svako druga osoba će ti reći da su ti dobre patike :D

gdje god se okrenem u zadnje vrijeme svi nosaju NB, dodje mi da svoje 547 zapalim :rol:
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

#FREEBRAX

rob do bagro
Kontakt:

PostPostao/la rob do bagro » 30 avg 2017, 16:54

slika
slika
slika
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 30 avg 2017, 17:14

slika
:ljepota:
Stan Smith majka, imam iste samo što su bordo, i bar je meni osjećaj u njima top. :kafa:
Samo ti u mome srcu si, Saraj'vo! 1946

anonimni
Kontakt:

PostPostao/la anonimni » 30 avg 2017, 19:19

Ma od bijelih patika Samba je top :thumbup:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

PostPostao/la QUARESMA 18<<< » 30 avg 2017, 22:54

Sjećate se kad je bila velika potraga za Adidas Busenitz i Gazelle

Ima li dotičnih sad gdje uzeti? u kojim trgovinama?

ja sam gledao u Daichmanu u BIhaću Gazelle, ali tad mi nisu uopšte bile potrebne nove patike, nedavno ulazio ponovo da vidim da li ima, ali nista. Na izlogu samo neke Neo, liče na Gazelle ali nije to to.
Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot

Civa
Kontakt:

PostPostao/la Civa » 30 avg 2017, 23:05

QUARESMA 18<<< WroteColonSjećate se kad je bila velika potraga za Adidas Busenitz i Gazelle

ja sam gledao u Daichmanu u BIhaću Gazelle, ali tad mi nisu uopšte bile potrebne nove patike, nedavno ulazio ponovo da vidim da li ima, ali nista. Na izlogu samo neke Neo, liče na Gazelle ali nije to to.

Ma role bježi od Gazella patike baš brzo izgube boju, ja imam i dalje tamnoplave i bordo. Ove su postasle svijetloplave a ove svijetlobordo :lol:
Tako da traži neki drugi model, jedino sam vidio crne da uvijek onako budu sa bojom okej, mada eto ako ima neko druga iskustva, ali ja lično nikad više gazelle neću kupit :)
Tako blizu, a tako daleko.

High

PostPostao/la High » 30 avg 2017, 23:14

Fino sniženje u Kotonu. :D
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Aerials
Kontakt:

PostPostao/la Aerials » 30 avg 2017, 23:20

Gazelle imaš u Buzzu, Busenitz mislim nigdje.
bavarian_bk WroteColon

slika

:thumbup:
Imam skoro iste. Mrvicu se boja razlikuje. :mrgreen:

Moja preporuka ide na ove NB ili na Nike AF. :D
Would you believe in what you believe in if you were the only one who believed it?

Dex
Kontakt:

PostPostao/la Dex » 30 avg 2017, 23:21

Monolog WroteColonAir Jordan nisam nikad nosio, al' neki dan uletih u Buzz i bukvalno se zadržah na onim jednim.

slika

Koji organ moram prodat za ovo
I think it's just terrible and disgusting how everyone has treated Lance Armstrong,especially after what he achieved, winning 7 Tour de France races while on drugs. When I was on drugs I couldn't even find my bike.

scudetto89
Kontakt:

PostPostao/la scudetto89 » 30 avg 2017, 23:23

uNbx WroteColonslika
:ljepota:
Stan Smith majka, imam iste samo što su bordo, i bar je meni osjećaj u njima top. :kafa:

I kod mene bordo majkemi mrak tene, plus udobne ja ih u buzz-u uzeo :thumbup:
04.10.2009 !

Kapiten Pivopija !

Monolog
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Monolog » 30 avg 2017, 23:52

slika
slika
slika
slika
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

PostPostao/la QUARESMA 18<<< » 31 avg 2017, 00:38

Civa WroteColon
QUARESMA 18<<< WroteColonSjećate se kad je bila velika potraga za Adidas Busenitz i Gazelle

Ma role bježi od Gazella patike baš brzo izgube boju, ja imam i dalje tamnoplave i bordo. Ove su postasle svijetloplave a ove svijetlobordo :lol:
Tako da traži neki drugi model, jedino sam vidio crne da uvijek onako budu sa bojom okej, mada eto ako ima neko druga iskustva, ali ja lično nikad više gazelle neću kupit :)

sive sa crvenim linijama mi se svidjaju, a mislio sam ici bas na crne, dugo nisam crno nosao.

sad sam uzeo neke u NewYorkeru, one iz dragon balla, ne znam im ime. :mrgreen: crne
slika

a yebemu ne znam onda sta uzeti onda, Gazelle mi se bas svidjaju, taj kalup volim patike, sve ostalo nikako ne volim. moracu onda traziti neke slcine njima.
Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot

Poligon10
Kontakt:

PostPostao/la Poligon10 » 31 avg 2017, 01:00

Kod mene su crne i služe me do sada, @QUARESMA. Preporučio bih ti da uz njih uzmeš spray za zaštitu kako bi što duže ostale crne. :D (Naravno ako ih već budeš uzimao). I ja sam također veliki ljubitel Gazella i evo crne su (po meni) dobar izbor.

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: jasmin10 i 5 gostiju.