Pomoc u vezi PC-a

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
moonman
Postovi: 46
Pridružen/a: 26 dec 2015, 03:01
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la moonman » 17 jun 2017, 00:46

Pozz raja, imama problem sa Facebook stranicom. Kada napisem nesto ne mogu da objavim, ni slike ne mogu da sherujem i na settings ne mogu nista editovat, ne mogu ama bas nista da radim na njoj, samo se mogu logovati u noj i vise nista. Jedini sam moderator na toj stranici, trazio sam pomoc na ovome Help centru al bezuspjesno. Pomagajte braco.
FK Sarajevo u srcu.
GIF

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la jasmin10 » 20 jun 2017, 11:34

Hitno mi treba pomoć momci.
Na skypu mi se samo kao ucitava ono pored imena i ne mogu nikome poruku poslati. Je li ima neko rješenje

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Murga » 20 jun 2017, 15:49

Mozda trebas update da napravis?
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Captain4 » 20 jun 2017, 18:15

Error with steam connection, ne moze steam biti online. Šta raditi?
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la jopaa7 » 20 jun 2017, 18:21

Captain4 je napisao/la:Error with steam connection, ne moze steam biti online. Šta raditi?
Steam - Error
Could not connect to Steam network.
This could be due to a problem with your Internet connection, or with the Steam network. Please visit http://www.steampowered.com for more info.
Kazu ljudi da su obrisali sve steam fajlove osim steamapps foldera i steam.exe iako nikad nisam pokusavao ali pisu da im onda proradi :D

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Captain4 » 20 jun 2017, 18:35

jopaa7 je napisao/la:
Captain4 je napisao/la:Error with steam connection, ne moze steam biti online. Šta raditi?
Steam - Error
Could not connect to Steam network.
This could be due to a problem with your Internet connection, or with the Steam network. Please visit http://www.steampowered.com for more info.
Kazu ljudi da su obrisali sve steam fajlove osim steamapps foldera i steam.exe iako nikad nisam pokusavao ali pisu da im onda proradi :D
Uradio to.. Što je najgore ne znam šifru i username steama, jer mi je to kucao onaj momak sa FM Key Prodaja Bosna :hmmmmm:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la jopaa7 » 20 jun 2017, 18:39

Captain4 je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:
Captain4 je napisao/la:Error with steam connection, ne moze steam biti online. Šta raditi?
Steam - Error
Could not connect to Steam network.
This could be due to a problem with your Internet connection, or with the Steam network. Please visit http://www.steampowered.com for more info.
Kazu ljudi da su obrisali sve steam fajlove osim steamapps foldera i steam.exe iako nikad nisam pokusavao ali pisu da im onda proradi :D
Uradio to.. Što je najgore ne znam šifru i username steama, jer mi je to kucao onaj momak sa FM Key Prodaja Bosna :hmmmmm:
Da si se meni javio znao bi sifru :D
Jbg probaj mu se javiti i reci da si imao nekih problema, objasni mu sto i kako...

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3281
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la RollingPaper » 20 jun 2017, 19:07

Ako neko radi sa adsenseom i ima iskustva s tim neka mi se javi. Hvala

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la DenchiNL » 20 jun 2017, 19:12

High je napisao/la:Gdje, u Sarajevu, kupiti tonere? Pomozite!
greenton
ecoton
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la scorpy » 20 jun 2017, 21:13

Laptop mi sve do danas nije imao nikakvih problema sa konekcijom.
I sada sve izgleda normalno. Konektovan na internet. Pise internet access, znaci trebalo bi da radi ali ne mogu otvoriti niti jednu stranicu na browseru. Chrome koristim, probao sam I drugi browser ali jednostavno nema konekcije iako dole desno u cosku pise da sam konektovan na internet. Mobitel bez problema radi na istom internetu.
Bezicno su konektovani. Sta da radim. Hvala na odgovorima.

nokee95
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 jul 2015, 01:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la nokee95 » 20 jun 2017, 21:53

scorpy je napisao/la:Laptop mi sve do danas nije imao nikakvih problema sa konekcijom.
I sada sve izgleda normalno. Konektovan na internet. Pise internet access, znaci trebalo bi da radi ali ne mogu otvoriti niti jednu stranicu na browseru. Chrome koristim, probao sam I drugi browser ali jednostavno nema konekcije iako dole desno u cosku pise da sam konektovan na internet. Mobitel bez problema radi na istom internetu.
Bezicno su konektovani. Sta da radim. Hvala na odgovorima.
Probaj vise browsera ako koristis samo 1, ako mognes na ostalima vjerovatno ce ti reinstalacija tog browsera gdje ti nije moglo pomoci.

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la scorpy » 20 jun 2017, 22:27

Probao sam I drugi browser ali nema konekcije mada mi desno dole pise da ima interneta. Internet access

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Pegi10 » 20 jun 2017, 23:06

scorpy je napisao/la:Probao sam I drugi browser ali nema konekcije mada mi desno dole pise da ima interneta. Internet access
Probao restartovati ruter? Meni se isto tako nekad zna desiti da radi na svim mobitelima u kuci, a na kompu nece.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Zenzo » 20 jun 2017, 23:34

Probaj drajver da updateujes.
- Zeljeznicar -

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la scorpy » 21 jun 2017, 08:47

Uradio diagnostic i pise:
The DNS server isn't responding.
Sta tu trebam uradit.
Ne mogu drajvere updatovat bez interneta

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la BosnianKingdom » 21 jun 2017, 16:53

Pegi10 je napisao/la:
scorpy je napisao/la:Probao sam I drugi browser ali nema konekcije mada mi desno dole pise da ima interneta. Internet access
Probao restartovati ruter? Meni se isto tako nekad zna desiti da radi na svim mobitelima u kuci, a na kompu nece.
Meni radi na racunaru, a WiFi nigdje nece, kao da ga nema. Cekam Telemach 10 dana da dodju, svaki dan govore danas cemo.
Sabrine mi moje!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Pivopija » 21 jun 2017, 16:55

BosnianKingdom je napisao/la: Meni radi na racunaru, a WiFi nigdje nece, kao da ga nema. Cekam Telemach 10 dana da dodju, svaki dan govore danas cemo.
Da nisi iskljucio na ruteru WiFi?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Radioglava
Postovi: 131
Pridružen/a: 05 sep 2009, 18:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Radioglava » 22 jun 2017, 09:45

scorpy je napisao/la:Uradio diagnostic i pise:
The DNS server isn't responding.
Sta tu trebam uradit.
Ne mogu drajvere updatovat bez interneta
Greška ukazuje da DNS server ne reaguje.

Idi na Control Panel, otvori Network i Internet, klikni Network and Sharing Center, pa na lijevoj strani Change Adapter Settings. Desni na svoju konekciju, izaberi Properties, izaber Properties kod Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4). Dole klikni "Use the folowing DNS server address" i upiši 8.8.8.8 i ispod 8.8.8.4.

8.8.8.8 i 8.8.8.4 su Googleovi DNS serveri. Ako ti otvara stranice nakon toga, znači da prijašnji DNS server koji si koristio (vjerovatno od tvog internet provajdera) ne rade.

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la BosnianKingdom » 22 jun 2017, 10:07

Pivopija je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la: Meni radi na racunaru, a WiFi nigdje nece, kao da ga nema. Cekam Telemach 10 dana da dodju, svaki dan govore danas cemo.
Da nisi iskljucio na ruteru WiFi?
Jesam, sinoć dolazili iz Telemacha napokon. A ne znam gdje se to uopšte isključuje?
Sabrine mi moje!

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la arelinho » 25 jun 2017, 21:44

Imam ovaj problem. Kada hoću da otvorim sliku na fb (chrome) prikaže mi sliku i samo odjednom krene da radi refresh stranice i tako sve bez prestanka. Šta može biti problem? Nervira me ovo ozbiljno jer ne mogu da vidim ni jedne slike na fb.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: AshburtonG, Beli98, FoSte95, VensanKasel i 30 gostiju.