Pomoc u vezi PC-a

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la The_Target » 27 jul 2017, 16:38

Pozz neko mozda link za download microsoft office moze bilo koji od 2007 pa ovamo
Rođeni brato

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Zenzo » 27 jul 2017, 16:48

https://www.heidoc.net/joomla/technolog ... nload-tool

Imas ovdje sve, skines ovaj ISO downlader.

Sve je cisto ne brini, ja sam sebi odavde skidao W10 i Office 2007.
- Zeljeznicar -

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: RE: Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 27 jul 2017, 23:39

Murga je napisao/la:Gdje na Ilidzi imaju microSD kartice? Znam da je bila tamo jedna radnja za kompjutere kod trajvana, ali nisam jos isao tamo. Hvala unaprijed ako neko odgovori :salut:
ako nisi kupio jos
pogledaj u grand centru.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Lillard » 28 jul 2017, 00:11

slika

Ovo mi počeo izbacivat večeras. Stranica ili klipovi na ytu mi se znaju otad ponovno učitavat. Jel zna neko kako da rješim, unaprijed hvala.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Zenzo » 28 jul 2017, 10:22

@Lillard racunar ili laptop ?

Nesto sa RAM-om ti je taj problem, ako je racunar ugasi ga iz struje, otvori izvadi RAM plocice i ponovo vrati, upali vidi ima li napredka.
- Zeljeznicar -

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: RE: Re:

Post Postao/la Murga » 31 jul 2017, 12:23

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
Murga je napisao/la:Gdje na Ilidzi imaju microSD kartice? Znam da je bila tamo jedna radnja za kompjutere kod trajvana, ali nisam jos isao tamo. Hvala unaprijed ako neko odgovori :salut:
ako nisi kupio jos
pogledaj u grand centru.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Uzeo sam u WizardPC. Hvala.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

rope777
Postovi: 254
Pridružen/a: 15 jun 2016, 13:05
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la rope777 » 31 jul 2017, 13:12

Imam problem sa pc, imam windows 10 i stavio sam sebi onaj password prilikom otkljucavanja tj.paljenja kompa i neki dan kada sam ga palio dode mi do toga gdje da kucam password ali ne izbaci mi mjesto za kucanje sifre znaci ne mogu nikako ući u njega, moze pomoc ako me itko razumije sta je problem :D
BBB 86'

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la anonymousHD » 04 avg 2017, 12:57

Ima li neko kakav program za files recovery, slučajno sam nešto obrisao, a pošto je veliko bilo nije ni otišlo u recycle bin već se direktno obrisalo. Našao sam neki Pandora recovery, ali bez key-a, može se samo vratiti 1gb.
Ako ko ima kakav dobar, da može 10+ GB da vrati bio bi mu zahvalan.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Quinlan » 04 avg 2017, 13:51

anonymousHD je napisao/la:Ima li neko kakav program za files recovery, slučajno sam nešto obrisao, a pošto je veliko bilo nije ni otišlo u recycle bin već se direktno obrisalo. Našao sam neki Pandora recovery, ali bez key-a, može se samo vratiti 1gb.
Ako ko ima kakav dobar, da može 10+ GB da vrati bio bi mu zahvalan.
Remo recovery meni jednom pomogao

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la The_Target » 13 avg 2017, 08:08

pitanje: slao sam mailove na jednu adresu medjutim odjednom vise ne mogu da posaljem mail i kada pokusam na bilo koji drugi mail dolazi mi mailer daemon, cak sam kreirao novi mail da pokusam i ne uspjevam ni sa nove mail adrese, kako ovo rijesiti?
Rođeni brato

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Donnie Darko » 14 avg 2017, 18:47

Od jutros kad upalim laptop, ono čuje se kao radi, ali se ništa ne dešava, display ostane potpuno crn, ne kao da je upaljen pa stoji crno, već ne gori nikako.

Caps Lock blicne jednom poslije paljenja. Poslije par sekundi mogu paliti i gasiti Caps Lock, ali kad to učinim, koju god drugu tipku pritisnem čuje se beep zvuk. Tako da efekivno trenutno imam najgori klavir na svijetu umjesto laptopa :mrgreen:

Jel se nekome dešavalo ovo? Šta je otišlo?

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Otelo » 14 avg 2017, 19:00

Donnie Darko je napisao/la:Od jutros kad upalim laptop, ono čuje se kao radi, ali se ništa ne dešava, display ostane potpuno crn, ne kao da je upaljen pa stoji crno, već ne gori nikako.

Caps Lock blicne jednom poslije paljenja. Poslije par sekundi mogu paliti i gasiti Caps Lock, ali kad to učinim, koju god drugu tipku pritisnem čuje se beep zvuk. Tako da efekivno trenutno imam najgori klavir na svijetu umjesto laptopa :mrgreen:

Jel se nekome dešavalo ovo? Šta je otišlo?
Meni, bio je neki problem u spajanju displeja i ostatka laptopa. Ne mogu se sjetiti koji dio, ali znam da je 50 KM bio popravak u Imtec-u.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la filip13 » 19 avg 2017, 15:54

imam mali problem,naime,ne mogu pojacati ili smanjiti ton na laptopu,tacnije mogu kad nadjem neki video na netu,tu mogu smanjiti ili pojacati ton,na youtube ili slicnim stranicama ali bas na laptopu ne,na onoj ikonici dole desno od jutros mi nema opcije da se ton smanji ili pojaca,kako popraviti?

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Aerials » 19 avg 2017, 16:13

Probaj instalirati nove drajvere.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

nokee95
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 jul 2015, 01:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la nokee95 » 24 avg 2017, 01:30

Poz ljudi imam neki problem sa netom, pojavljuje mi se neka pogreska sa DNS-om. Citao sam malo po netu ali kao to moze biti do mnogo cega, od provajdera pa nadalje .. Medjutim cudno je da neke programe koji zahtjevaju net mogu koristiti a neke ne mogu. Recimo jednu igricu mogu koristiti dok bilo sta da trazim preko browsera ne mogu. Takodjer posto igram poker jedan poker client mogu koristiti drugi ne mogu, fkt ne kontam u cemu je kvaka ovdje :D Jel imao neko mozda slicnih problema?

edit : http://www.wikihow.com/Fix-DNS-Server-N ... ng-Problem , ako jos nekom zapne pa evo tu ima puno rjesenja, meni je pomogao "PART 4"

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: RE: Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la scorpy » 24 avg 2017, 11:47

nokee95 je napisao/la:Poz ljudi imam neki problem sa netom, pojavljuje mi se neka pogreska sa DNS-om. Citao sam malo po netu ali kao to moze biti do mnogo cega, od provajdera pa nadalje .. Medjutim cudno je da neke programe koji zahtjevaju net mogu koristiti a neke ne mogu. Recimo jednu igricu mogu koristiti dok bilo sta da trazim preko browsera ne mogu. Takodjer posto igram poker jedan poker client mogu koristiti drugi ne mogu, fkt ne kontam u cemu je kvaka ovdje :D Jel imao neko mozda slicnih problema?

edit : http://www.wikihow.com/Fix-DNS-Server-N ... ng-Problem , ako jos nekom zapne pa evo tu ima puno rjesenja, meni je pomogao "PART 4"
Da ne koristis VPN ili slican program za skrivanje tvoje IP adrese. Imao sam slican problem. Neke stvari mogu na net neke ne dok nisam iskljucio VPN kod mene.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la TobeYarabi » 01 sep 2017, 00:49

mogu li se na ovoj temi postavljati pitanja u vezi federacije, ili mora biti vezano za PC?

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Jeftha » 01 sep 2017, 00:51

TobeYarabi je napisao/la:mogu li se na ovoj temi postavljati pitanja u vezi federacije, ili mora biti vezano za PC?
Samo Brcko Distrikt
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Derdiyok » 01 sep 2017, 00:56

@TobeYarabi tobejarabi.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la reeds » 03 sep 2017, 13:19

Posto nema tema bas za ovo, da vas pitam ovde

znali neko gdje se za ovo pojacalo moze naci potenciometar za volume (pojacavanje) :mrgreen: , vjerovatno se sjebao, prilikom jaceg pojacavanja ne izbacuje zvuk nikako, moram mu par puta opaliti cvoku :) da proradi...

gledao sam na pik ali nema ovaj model...


slika

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.