Pomoc u vezi PC-a

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

nokee95
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 jul 2015, 01:11
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la nokee95 » 20 apr 2017, 15:10

Poz ljudi ja imam jedno interesantno pitanje. Posto imam bas jaku konfiguraciju, a windows mi je 7-ica , da li to sprijecava da imam max performanse sa svojom konfom, znaci da li bi komp dobio koji %-tak vise da koristim win 10?

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Ponos Torina » 20 apr 2017, 15:27

nokee95 je napisao/la:Poz ljudi ja imam jedno interesantno pitanje. Posto imam bas jaku konfiguraciju, a windows mi je 7-ica , da li to sprijecava da imam max performanse sa svojom konfom, znaci da li bi komp dobio koji %-tak vise da koristim win 10?
Ne,mislim da je Win 7 odlican za Gaming i Performans jedino zbog update ne znam kakva je situacija,a sto se tice win 10 ima dosta stvari ali ima i puno background servisa,puno vise nego win 7,uradi upgrade sa win 7 na 10 pa probaj,posto ces imati opciju restore to previous version tj win 7 neces nista izgubiti...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
reds
Postovi: 8432
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la reds » 20 apr 2017, 16:19

Ljudi, ima li kakva stranica za skidanje igrica besplatno?
FK Pjetlovi

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Quinlan » 20 apr 2017, 16:26

reds je napisao/la:Ljudi, ima li kakva stranica za skidanje igrica besplatno?
Torrenti

Avatar
reds
Postovi: 8432
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: RE: Re:

Post Postao/la reds » 20 apr 2017, 16:27

Quinlan je napisao/la:
reds je napisao/la:Ljudi, ima li kakva stranica za skidanje igrica besplatno?
Torrenti
Ma treba mi jaranu, a on govori ne može da nađe dobre linkove.. Pa reko da nema još koja. Hvala u svakom slučaju. :thumbup:
FK Pjetlovi

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1526
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Illmatic09 » 20 apr 2017, 19:02

reds je napisao/la:Ljudi, ima li kakva stranica za skidanje igrica besplatno?
Probaj ovdje

http://pcgames-download.net

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la R32 » 24 apr 2017, 18:02

Jel ima nesto poput hdmi splitera da se kupi?
Imam samo 2 hdmi ulaza na tv-u.
Jel zna neko rjesenje za ovo, jer imam previse uredjaja za hdmi.

Kako funkcionisu hdmi razdjelnici?
Mia San Mia

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la SiamoNoi » 25 apr 2017, 13:25

D4d0 je napisao/la:Susjed se nakačio :D Koji internet imaš? Koji ruter? Probaj isključit wireless na ruteru i vidit jel se smirilo. Ako je, sve znaš.
Ma preko usba sticka.Nešto mi je tražilo update windowsa u to vrijeme i pustio sam da odradi preko noci kad imam neograničen internet i kao odradilo je,al je po danu opet nešto vuklo.Par puta mi po nekoliko gb skinulo.I onda je prestalo neko vrijeme i evo sinoc mi opet skine i sad gledam opet mi za windowse nešto sere da treba nešto downloadat.


Nego,ovaj Viber za PC kad se skine jer se moze na mob.zvat preko njega ili samo za PC vrijedi?

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Quinlan » 25 apr 2017, 13:59

SiamoNoi je napisao/la:
D4d0 je napisao/la:Susjed se nakačio :D Koji internet imaš? Koji ruter? Probaj isključit wireless na ruteru i vidit jel se smirilo. Ako je, sve znaš.
Ma preko usba sticka.Nešto mi je tražilo update windowsa u to vrijeme i pustio sam da odradi preko noci kad imam neograničen internet i kao odradilo je,al je po danu opet nešto vuklo.Par puta mi po nekoliko gb skinulo.I onda je prestalo neko vrijeme i evo sinoc mi opet skine i sad gledam opet mi za windowse nešto sere da treba nešto downloadat.


Nego,ovaj Viber za PC kad se skine jer se moze na mob.zvat preko njega ili samo za PC vrijedi?
Na mob normalno zoveš

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: RE: Re:

Post Postao/la SiamoNoi » 25 apr 2017, 14:02

Quinlan je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
D4d0 je napisao/la:Susjed se nakačio :D Koji internet imaš? Koji ruter? Probaj isključit wireless na ruteru i vidit jel se smirilo. Ako je, sve znaš.
Ma preko usba sticka.Nešto mi je tražilo update windowsa u to vrijeme i pustio sam da odradi preko noci kad imam neograničen internet i kao odradilo je,al je po danu opet nešto vuklo.Par puta mi po nekoliko gb skinulo.I onda je prestalo neko vrijeme i evo sinoc mi opet skine i sad gledam opet mi za windowse nešto sere da treba nešto downloadat.


Nego,ovaj Viber za PC kad se skine jer se moze na mob.zvat preko njega ili samo za PC vrijedi?
Na mob normalno zoveš
Odlicno.Hvala za info :D

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: RE: Re:

Post Postao/la SiamoNoi » 26 apr 2017, 00:35

Quinlan je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
D4d0 je napisao/la:Susjed se nakačio :D Koji internet imaš? Koji ruter? Probaj isključit wireless na ruteru i vidit jel se smirilo. Ako je, sve znaš.
Ma preko usba sticka.Nešto mi je tražilo update windowsa u to vrijeme i pustio sam da odradi preko noci kad imam neograničen internet i kao odradilo je,al je po danu opet nešto vuklo.Par puta mi po nekoliko gb skinulo.I onda je prestalo neko vrijeme i evo sinoc mi opet skine i sad gledam opet mi za windowse nešto sere da treba nešto downloadat.


Nego,ovaj Viber za PC kad se skine jer se moze na mob.zvat preko njega ili samo za PC vrijedi?
Na mob normalno zoveš
Ahhh...samo izgleda moram na mobitelu imat instaliranu aplikaciju da bi je proveo kroz PC,a nemam dovoljno memorije na mob. :think:

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re:

Post Postao/la Quinlan » 26 apr 2017, 01:49

SiamoNoi je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la: Ma preko usba sticka.Nešto mi je tražilo update windowsa u to vrijeme i pustio sam da odradi preko noci kad imam neograničen internet i kao odradilo je,al je po danu opet nešto vuklo.Par puta mi po nekoliko gb skinulo.I onda je prestalo neko vrijeme i evo sinoc mi opet skine i sad gledam opet mi za windowse nešto sere da treba nešto downloadat.


Nego,ovaj Viber za PC kad se skine jer se moze na mob.zvat preko njega ili samo za PC vrijedi?
Na mob normalno zoveš
Ahhh...samo izgleda moram na mobitelu imat instaliranu aplikaciju da bi je proveo kroz PC,a nemam dovoljno memorije na mob. :think:
To jeste dodje ti kod na mob i ukucas na PC, pa kako ne možeš 50tak mb osloboditi da ga instaliraš?

Ne znam može li se kako zaobići, možda sa nekim pc Android emulatorom jedino

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Murga » 26 apr 2017, 03:00

R32 je napisao/la:Jel ima nesto poput hdmi splitera da se kupi?
Imam samo 2 hdmi ulaza na tv-u.
Jel zna neko rjesenje za ovo, jer imam previse uredjaja za hdmi.

Kako funkcionisu hdmi razdjelnici?
Treba ti hdmi switch, na ovaj fazon

Naravno trazi sebi za svoj budzet I gdje mozes da nabavis.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: RE: Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la R32 » 26 apr 2017, 08:45

Murga je napisao/la:
R32 je napisao/la:Jel ima nesto poput hdmi splitera da se kupi?
Imam samo 2 hdmi ulaza na tv-u.
Jel zna neko rjesenje za ovo, jer imam previse uredjaja za hdmi.

Kako funkcionisu hdmi razdjelnici?
Treba ti hdmi switch, na ovaj fazon

Naravno trazi sebi za svoj budzet I gdje mozes da nabavis.
https://www.olx.ba/artikal/24002474/hdm ... er-4-na-1/

Ovo sam.vec gledao to bi trebalo biti jel tako?

Sent from my E6533 using Tapatalk
Mia San Mia

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Derdiyok » 26 apr 2017, 14:43

Momci, kako mogu okrenuti klip za 180 stepeni ? Prebacio sam snimak sa moba na PC međutim učita ga naopako i probao sam preko VLC Playera međutim on može da rotira samo tokom gledanja, nisam vidio da postoji opcija spašavanje klipa.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Asteriks
Postovi: 14314
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Asteriks » 26 apr 2017, 14:52

Derdiyok je napisao/la:Momci, kako mogu okrenuti klip za 180 stepeni ? Prebacio sam snimak sa moba na PC međutim učita ga naopako i probao sam preko VLC Playera međutim on može da rotira samo tokom gledanja, nisam vidio da postoji opcija spašavanje klipa.
Pa preko windows movie maker. Otvoris pomenuti, ides na add video kad ga ucita imas gore rotiraj lijevo/desno.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Derdiyok » 26 apr 2017, 14:56

Asteriks je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Momci, kako mogu okrenuti klip za 180 stepeni ? Prebacio sam snimak sa moba na PC međutim učita ga naopako i probao sam preko VLC Playera međutim on može da rotira samo tokom gledanja, nisam vidio da postoji opcija spašavanje klipa.
Pa preko windows movie maker. Otvoris pomenuti, ides na add video kad ga ucita imas gore rotiraj lijevo/desno.
Sinoć sam skinuo neku verziju movie makera međutim trial verzija i ne može preko nje :mrgreen:

Odavde

http://www.windows-movie-maker.org
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Sarmelino » 26 apr 2017, 15:02

Probaj Camtasiju,trebalo bi u njoj moci onda..
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Derdiyok » 26 apr 2017, 15:04

Sarmelino je napisao/la:Probaj Camtasiju,trebalo bi u njoj moci onda..
Saću probati. Hvala :thumbup:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Asteriks
Postovi: 14314
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: "Pomoc u vezi PC-a"

Post Postao/la Asteriks » 26 apr 2017, 15:05

Mora moc, pokrenes movie maker, trazi ti da se registrujes ali ides later, otvori video i imas gore pod editing ovo
slika
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], GeriOldman, Giuseppe1 i 30 gostiju.