Film i kinematografija - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Blejzer10 » 19 jul 2017, 23:33

Dobar ovaj Tour the pharmacy, šteta što nije duži fakat :mrgreen:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la BoixosNois1899 » 19 jul 2017, 23:39

Donnie Darko je napisao/la:Nema šanse. Možda za kameru i ove tehničke nagrade. Ili Zimmer.

Dunkirk, barem ono što znam o njemu, je daleko od tipa filma koji će pokupiti oskara za najbolji film.
Predobre kritike za sad ima, kažu najbolji film do sada ove godine. Ja mislim da će Nolan definitvno osvojiti za najbolju režiju a biće tu i nomimacija za najbolji film sigurno, a onda šta bude. Mada, biće mi jasnija slika nakon što ga pogledam.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Kawhi » 19 jul 2017, 23:45

Donnie Darko je napisao/la:Nema šanse. Možda za kameru i ove tehničke nagrade. Ili Zimmer.

Dunkirk, barem ono što znam o njemu, je daleko od tipa filma koji će pokupiti oskara za najbolji film.
To nema derpea u filmu?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Puma » 20 jul 2017, 00:11

Sutra premijera Dunkirka u CC-u. Ako ima kakva zena da je voljna ici ove sedmice, bujrum sve placeno. :mrgreen:

“There are no black people on Game of Thrones. You don’t see one black person in Lord of the Rings,” Boyega said in a recent interview with GQ. “I ain’t paying money to always see one type of person on-screen. Because you see different people from different backgrounds, different cultures, every day. Even if you’re a racist, you have to live with that. We can ruffle up some feathers.”

:rol: :rol:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Derdiyok » 20 jul 2017, 07:05

Wonder Woman ni dusmanu ne bi preporucio.

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9851
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Nail for Real » 20 jul 2017, 07:17

Puma je napisao/la:Sutra premijera Dunkirka u CC-u. Ako ima kakva zena da je voljna ici ove sedmice, bujrum sve placeno. :mrgreen:

“There are no black people on Game of Thrones. You don’t see one black person in Lord of the Rings,” Boyega said in a recent interview with GQ. “I ain’t paying money to always see one type of person on-screen. Because you see different people from different backgrounds, different cultures, every day. Even if you’re a racist, you have to live with that. We can ruffle up some feathers.”

:rol: :rol:
Ovo treba udarat' batinom u glavu sve dok se ne dozove pameti.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la DANTES » 20 jul 2017, 11:08

@Nail o da. Vidjećeš dok više niko ne bude radio predstave Šekspira jer mu je većina likova Muškarci. Politička korektnost će uništiti svijet.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9851
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Nail for Real » 20 jul 2017, 11:42

Al' mi je najjace kako neko ima pravo da kopa i prepravlja TUDJI rad. Hajde junace, junakinjo sta si vec, sjedni i napisi ti knjigu, film, tv seriju pa ubaci sve moguce i nemoguce manjine i sve pet.

Znam kad se trebao snimati Hobbit, digla se talandza jer su odbili crnkinju da glumi Hobitkinju (ovako se valjda pise), mos mislit govana, odbili je zato sto ih Tolkien nije prikazao kao crne. Uhhh.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Molders » 20 jul 2017, 12:06

Spider-Man: Homecoming

Ovaj Spider-Man bi vrlo lako mogao biti najbolji do sada i zaista je odlično urađen, onako očekivano. Ima dosta komičnih scena, kako se i moglo očekivati što je i ok za prvi dio, ali je isto tako i napet sa idealnim negativcem za prvi dio. Keaton je svakako odlično odglumio kao i većinu filmova i godila mu je uloga. Dosta je dakle smiješnih scena i izjava koje su karakteristične za Spider-Mana kao i to da se radi o prvom dijelu, ali nadam se da će u narednim dijelovima franšize biti mnogo ozbiljnija radnja s obzirom na to da glavni lik već ima svoju priču i da će ubuduće u barem jednom dijelu biti vrhunski negativac od kojeg će se publika prepasti. Nadam se da će tako simbioti imati svoj dio u cijeloj priči, i to dobar dio. Daj mi film u kojem će oni biti brutalni, u kojem će MJ, Gwen Stacy, May ili neko sličan biti maksimalno ugroženi tako da se on dobro namuči što bi sigurno bio pun pogodak. Volio bih itekako da ti savršeni likovi koji su, barem meni, među najdražim dobiju svoj dio.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Donnie Darko » 20 jul 2017, 12:17

Molders je napisao/la:Spider-Man: Homecoming

Ovaj Spider-Man bi vrlo lako mogao biti najbolji do sada i zaista je odlično urađen, onako očekivano. Ima dosta komičnih scena, kako se i moglo očekivati što je i ok za prvi dio, ali je isto tako i napet sa idealnim negativcem za prvi dio. Keaton je svakako odlično odglumio kao i većinu filmova i godila mu je uloga. Dosta je dakle smiješnih scena i izjava koje su karakteristične za Spider-Mana kao i to da se radi o prvom dijelu, ali nadam se da će u narednim dijelovima franšize biti mnogo ozbiljnija radnja s obzirom na to da glavni lik već ima svoju priču i da će ubuduće u barem jednom dijelu biti vrhunski negativac od kojeg će se publika prepasti. Nadam se da će tako simbioti imati svoj dio u cijeloj priči, i to dobar dio. Daj mi film u kojem će oni biti brutalni, u kojem će MJ, Gwen Stacy, May ili neko sličan biti maksimalno ugroženi tako da se on dobro namuči što bi sigurno bio pun pogodak. Volio bih itekako da ti savršeni likovi koji su, barem meni, među najdražim dobiju svoj dio.
Nemoj računati na simbiote, Sony radi svoju verziju sa Hardijem.

Mislim da sam pročitao da traže Kravena za sljedeće dijelove. Ako se odluče da rade Kravens Last Hunt bit će super. Mada i tu simbiot igra ključnu ulogu, tako da bi morali improvizirati.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Blejzer10 » 20 jul 2017, 13:09

Ide li ko danas na Dunkirk?

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Donnie Darko » 20 jul 2017, 13:14

Naravno.

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la messilla » 20 jul 2017, 13:20

Blejzer10 je napisao/la:Ide li ko danas na Dunkirk?
Mislio ja, ali ipak ne mogu danas. Sutra ću najvjerovatnije.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Molders » 20 jul 2017, 13:25

Donnie Darko je napisao/la:
Molders je napisao/la:Spider-Man: Homecoming

Ovaj Spider-Man bi vrlo lako mogao biti najbolji do sada i zaista je odlično urađen, onako očekivano. Ima dosta komičnih scena, kako se i moglo očekivati što je i ok za prvi dio, ali je isto tako i napet sa idealnim negativcem za prvi dio. Keaton je svakako odlično odglumio kao i većinu filmova i godila mu je uloga. Dosta je dakle smiješnih scena i izjava koje su karakteristične za Spider-Mana kao i to da se radi o prvom dijelu, ali nadam se da će u narednim dijelovima franšize biti mnogo ozbiljnija radnja s obzirom na to da glavni lik već ima svoju priču i da će ubuduće u barem jednom dijelu biti vrhunski negativac od kojeg će se publika prepasti. Nadam se da će tako simbioti imati svoj dio u cijeloj priči, i to dobar dio. Daj mi film u kojem će oni biti brutalni, u kojem će MJ, Gwen Stacy, May ili neko sličan biti maksimalno ugroženi tako da se on dobro namuči što bi sigurno bio pun pogodak. Volio bih itekako da ti savršeni likovi koji su, barem meni, među najdražim dobiju svoj dio.
Nemoj računati na simbiote, Sony radi svoju verziju sa Hardijem.

Mislim da sam pročitao da traže Kravena za sljedeće dijelove. Ako se odluče da rade Kravens Last Hunt bit će super. Mada i tu simbiot igra ključnu ulogu, tako da bi morali improvizirati.
Mislio sam da bi mogli napraviti dio ili dva sa njima ako Sony odradi samo jedan film, odnosno taj gdje je Hardy Venom. Idealno bi bilo vidjeti njega pa kasnije i Carnagea u franšizi jer je on Spider-Manu najveća noćna mora. Vidjet ćemo.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Blejzer10 » 20 jul 2017, 13:51

Donnie Darko je napisao/la:Naravno.
Vi Zenicani s polukinom se ne pikate :kafa:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la DANTES » 20 jul 2017, 14:25

Pogledao Moćne Rendžere. Vratiše me u djetinjstvo. Film je dakako bolji nego je serija ikada bila. Ali ovo je samo jeftina zabava i ništa više. Početak je dosta obećavao, da će film imati neku dubinu, ali brzo su digli ruke od kvaliteta i nabacali nam pa svašta.. Ono može se ovo pogledati. Ali ništa posebno.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Kawhi » 20 jul 2017, 15:00

Nail for Real je napisao/la:Al' mi je najjace kako neko ima pravo da kopa i prepravlja TUDJI rad. Hajde junace, junakinjo sta si vec, sjedni i napisi ti knjigu, film, tv seriju pa ubaci sve moguce i nemoguce manjine i sve pet.

Znam kad se trebao snimati Hobbit, digla se talandza jer su odbili crnkinju da glumi Hobitkinju (ovako se valjda pise), mos mislit govana, odbili je zato sto ih Tolkien nije prikazao kao crne. Uhhh.
Feministkinje se bune sto Doctor Who nije transgender i hendikepiran.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Brokula
Postovi: 30984
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Brokula » 20 jul 2017, 18:19

Kawhi je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:Al' mi je najjace kako neko ima pravo da kopa i prepravlja TUDJI rad. Hajde junace, junakinjo sta si vec, sjedni i napisi ti knjigu, film, tv seriju pa ubaci sve moguce i nemoguce manjine i sve pet.

Znam kad se trebao snimati Hobbit, digla se talandza jer su odbili crnkinju da glumi Hobitkinju (ovako se valjda pise), mos mislit govana, odbili je zato sto ih Tolkien nije prikazao kao crne. Uhhh.
Feministkinje se bune sto Doctor Who nije transgender i hendikepiran.
Prvo se smijem tvojim glupostima, i onda skontam da je vjerovatno ov istina :lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Otelo
Postovi: 33495
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Otelo » 20 jul 2017, 18:46

Nail for Real je napisao/la:
Puma je napisao/la:Sutra premijera Dunkirka u CC-u. Ako ima kakva zena da je voljna ici ove sedmice, bujrum sve placeno. :mrgreen:

“There are no black people on Game of Thrones. You don’t see one black person in Lord of the Rings,” Boyega said in a recent interview with GQ. “I ain’t paying money to always see one type of person on-screen. Because you see different people from different backgrounds, different cultures, every day. Even if you’re a racist, you have to live with that. We can ruffle up some feathers.”

:rol: :rol:
Ovo treba udarat' batinom u glavu sve dok se ne dozove pameti.
slika
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Film i kinematografija

Post Postao/la Donnie Darko » 20 jul 2017, 20:21

Svi koji ste sumnjali u gospodina Nolana :guz:

Zaključano

Natrag na “Diskusije”