Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 06 sep 2017, 11:47

Donnie Darko je napisao/la: Klikni na recent searches. Sjecam se kad je rodjaku neko usao na profil prije par godina, taman kad je krenuo na fakultet, klikne na recent searches kad tamo sve zenske sa faksa jedna sa drugom, neke cak i ne zna, naravno ispostavilo se da je bivsa bila ljubomorna, provalila sifru, docepala se spiska upisanih, i provjeravala sve redom :rol:

Mada ne vjerujem, to tvoje zvuci kao wifi problem. Nece niko ostat cijelu noc na tudjem profilu :mrgreen:
Gledao sam sad bas, sve oni koje sam ja pretrazivao. Ne znam vjeruj do cega je, a ubijedjen sam da je wifi bio ugasen...

Ta djevojka je izgleda bas bila bolesna :mrgreen:
Aerials je napisao/la:Dešavalo se i meni, drugarica mi se javlja u 3 piše nešto, sutradan mi kaže "pa bila si online". Al' meni je wifi na telefonu uvijek uključen pa je vjerovatno do toga. Tebi je morao negdje slučajno ostati. :D
Imaš onu opciju da se log off sa svih konektovanih uređaja, pa odradi i to.
Ma nemam 20 mobitela, vec jedan. :P Isao sam bas to, pa cu pratiti sutra sta ce biti.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jopaa7 » 06 sep 2017, 11:53

@Federer, i meni se to prije desavalo, mojim frendovima isto. Onak bio bi online u 3 ili 5 ujutro, na cugi sam s curom, ona pogleda i kaze online si a nisam dirao mobitel sat vremena itd.
Pokusavao sam i ja mjenjati paasword i napraviti ovo sto aerials kaze ali opet bi se desilo to isto :D
Ili je nekakav bug ili aplikacija radi u pozadini ali opet ne znam kako ako je sve iskljuceno? Eto nisi jedini kome se to desava :mrgreen:

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 06 sep 2017, 12:51

jopaa7 je napisao/la:@Federer, i meni se to prije desavalo, mojim frendovima isto. Onak bio bi online u 3 ili 5 ujutro, na cugi sam s curom, ona pogleda i kaze online si a nisam dirao mobitel sat vremena itd.
Pokusavao sam i ja mjenjati paasword i napraviti ovo sto aerials kaze ali opet bi se desilo to isto :D
Ili je nekakav bug ili aplikacija radi u pozadini ali opet ne znam kako ako je sve iskljuceno? Eto nisi jedini kome se to desava :mrgreen:
Ma razumijem ja to sve ako je wifi ukljucen, ali kod mene bilo sve pogaseno. Al' hajd, nije to toliko ni bitno. :)
Derdiyok je napisao/la:
Posto sam, cini mi se, kod tebe prethodnih dana primijetio potpis iz ove ilahije, evo ti link poslusaj meni ubjedljivo najbolje izvodjenje koje sam cuo.

Avatar
Otelo
Postovi: 33502
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Otelo » 06 sep 2017, 13:26

Ma moguce da je to neki bug, jer ti kad zatvoriš messenger i dalje ostaješ aktivan određeno vrijeme. Možda je došlo do neke greške, pa aplikacija nastavila raditi u pozadini.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 06 sep 2017, 13:47

Federer17 je napisao/la:
Koji telefon koristiš? Ne znam nikoga da mu se to dešava, a da ne koristi LG model. Meni se isto dešava evo na posljednja 2 telefona, oba LG-evi.

Mene je to jedno vrijeme nerviralo pofino, pa sam skontao varijantu kako ću sigurno biti offline, a da ne gasim wifi. Jednostavno, samo restartujem telefon i to je to. Provjereno radi, bar u mom slučaju.

Možeš otvoriti neki drugi profil na laptopu pa vidjeti :)
1946

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 06 sep 2017, 14:07

BitiSrcemVezan je napisao/la: Koji telefon koristiš? Ne znam nikoga da mu se to dešava, a da ne koristi LG model. Meni se isto dešava evo na posljednja 2 telefona, oba LG-evi.

Mene je to jedno vrijeme nerviralo pofino, pa sam skontao varijantu kako ću sigurno biti offline, a da ne gasim wifi. Jednostavno, samo restartujem telefon i to je to. Provjereno radi, bar u mom slučaju.

Možeš otvoriti neki drugi profil na laptopu pa vidjeti :)
Nije LG, Sony je u pitanju. Medjutim, na njemu uopste ne koristim FB (imam aplikaciju, ali je odjavljeno), vec jedino na tabletu.

Resetujes u smislu factory reseta ili samo ugasis mob?

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 06 sep 2017, 14:09

Federer17 je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la: Koji telefon koristiš? Ne znam nikoga da mu se to dešava, a da ne koristi LG model. Meni se isto dešava evo na posljednja 2 telefona, oba LG-evi.

Mene je to jedno vrijeme nerviralo pofino, pa sam skontao varijantu kako ću sigurno biti offline, a da ne gasim wifi. Jednostavno, samo restartujem telefon i to je to. Provjereno radi, bar u mom slučaju.

Možeš otvoriti neki drugi profil na laptopu pa vidjeti :)
Nije LG, Sony je u pitanju. Medjutim, na njemu uopste ne koristim FB (imam aplikaciju, ali je odjavljeno), vec jedino na tabletu.

Resetujes u smislu factory reseta ili samo ugasis mob?
Kakav crni factory reset, najjednostavniji restart telefona koji se može odraditi.
1946

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 06 sep 2017, 14:13

BitiSrcemVezan je napisao/la: Kakav crni factory reset, najjednostavniji restart telefona koji se može odraditi.
Halali, procitao sam 'reset', a ne 'restart'. Probat cu to, svakako. :D

Hvala ti. :thumbup:

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 06 sep 2017, 14:15

Federer17 je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la: Kakav crni factory reset, najjednostavniji restart telefona koji se može odraditi.
Halali, procitao sam 'reset', a ne 'restart'. Probat cu to, svakako. :D

Hvala ti. :thumbup:
Nnc :thumbup:
1946

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 06 sep 2017, 14:31

Federer17 je napisao/la:
Posto sam, cini mi se, kod tebe prethodnih dana primijetio potpis iz ove ilahije, evo ti link poslusaj meni ubjedljivo najbolje izvodjenje koje sam cuo.
Jesi, to mi je najdraža ilahija, uvijek se naježim. Prelijepo kao i svako drugo. Iskreno, doslovno nikada nisam obraćao pažnju ko izvodi sve dok se osjeti da dolazi iz srca. Svako na drugačiji način, svojim glasom, svojim osjećajem. U tome i jeste ljepota, u različitosti i načinu koji nam je Gospodar dao.

Sjećam se perioda par godina poslije agresije kad sam često išao kod nane i rahmetli dede u Dobrinje ( između Visokog i Kaknja ). Tamo sam kao dijete prvi put čuo glas hafiza Aziza Alilija ( "Gdje su Mekka i Medina" te " Oj Zefire ")

Vezano za LG, ja na mobitelu koristim fb lite upravo radi toga. :D
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 06 sep 2017, 14:40

FB lite vam baguje što se toga tiče još gore, jaran mi ga odavno koristi, po 15-20 minuta mu stoji da je online nakon što napusti fb :mrgreen:
1946

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 06 sep 2017, 14:42

Meni su i messenger i fb lite. :lol:
Nema onih storya kao na običnom. :ljepota:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 06 sep 2017, 15:01

BelminM23 je napisao/la:
:bow:
Ova je meni jaka :njanjanja:

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 06 sep 2017, 16:12

Federer17 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la: Ma negdje si ostavio wifi upaljen, nema drugog objašnjenja.
Čisto sumnjam da bi neko bio na tvom profilu, a da ne ostavi nikakav trag..

Isto sutra uradi, ugasi wifi na svim uređajima i reci nek jaran prati, ako i tad bude..
Ma milion posto je wifi bio ugasen. :D

Sad sam promijenio sifru, pa cu bas provjerit i sutra aBd.
mobilni net se nekad upali sam kad se ugasi wi fi.. koji ti je telefon?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 06 sep 2017, 17:46

DANTES je napisao/la: mobilni net se nekad upali sam kad se ugasi wi fi.. koji ti je telefon?
Ma na tabletu koristim fb/msg, dok sam to na mobu prije nekoliko mjeseci odjavio, iako je aplikacija jos uvijek instalirana. Tako da, nije do mobilnog interneta.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 06 sep 2017, 17:56

Federer17 je napisao/la:
DANTES je napisao/la: mobilni net se nekad upali sam kad se ugasi wi fi.. koji ti je telefon?
Ma na tabletu koristim fb/msg, dok sam to na mobu prije nekoliko mjeseci odjavio, iako je aplikacija jos uvijek instalirana. Tako da, nije do mobilnog interneta.
Promijeni šifru odmah
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 06 sep 2017, 18:32

DANTES je napisao/la: Promijeni šifru odmah
Promijenio sam jutros odmah, pa cu pratit.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Chat

Post Postao/la High » 06 sep 2017, 19:00

Džematlije, šta islam kaže u vezi sa kačenjem lovačkih trofeja u kući - rogovi i etc?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 06 sep 2017, 19:24

Pakistanski djelatnici uništavaju na hiljade tzv. boca nargile-Shisha,zbog toga jer se svijest omladine svjesno uništava,te postaju lijeni, nezainreresovani,i nekorisni za društvo i zajednicu.

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la miki_92 » 06 sep 2017, 19:26

#prayforshisha
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marsal, VensanKasel i 50 gostiju.