Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 28 okt 2017, 21:47

Unofficialpage je napisao/la:Nema ništa gore nego kad dođe neka žena niti pozvoni niti pokuca, ništa, samo uđe u kuću, u dnevni. :lol:
Seljadija, kod mene u konsiluku je bila jedna porodica iz Podrinja oni su se tako ponasali, jos te napadnu kadzakljucas kucu a ti unutra :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 28 okt 2017, 21:50

Penaltiky je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Nema ništa gore nego kad dođe neka žena niti pozvoni niti pokuca, ništa, samo uđe u kuću, u dnevni. :lol:
Seljadija, kod mene u konsiluku je bila jedna porodica iz Podrinja oni su se tako ponasali, jos te napadnu kadzakljucas kucu a ti unutra :rol:
Ja bih takve izbacio iz kuće. Jedan je tako kad mu je neka žena tako ušla u kuću natjerao je da mora izaći, pozvoniti pa tek onda ući. :rol: Imam komšinicu koja ovako redovno ulazi u kuću.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 28 okt 2017, 21:52

Ma pokusali smo ih prevaspitat al u medjuvremenu su otisli u dojcland
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 28 okt 2017, 21:52

Penaltiky je napisao/la:Ma pokusali smo ih prevaspitat al u medjuvremenu su otisli u dojcland
Sreća po njih. Da su tuzlansku kulturu usvojili deportirali bi ih iz Švabije. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 28 okt 2017, 21:54

Kucanje na vrata, kupanje, stvarno za deportacihe
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 28 okt 2017, 22:31

rasavoje je napisao/la:
Brze ja pustim kredit, nego sto on istovari. [emoji38]
Sta nudis za tu info? :kafa:
I onda ja sponzoruša. Kako ono bi "Jel me stid" :think:

Ne moras ni reci, vidjeću licno :kafa:


Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 28 okt 2017, 22:39

madridist je napisao/la:Vjerujem da bi na glasanju o uvodjenju zakona po kojemu onoga ko nepozvan ulazi u kucu ili stan sa kriminalnim namjerama se ima pravo rastavit na proste faktore ne birajuci sredstva prosao sa 99% glasova za.
:thumbup:
Najbolji zakon na svijetu.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 28 okt 2017, 22:47

Kako je to u Kur'anu sve fino pojasnjeno. Uostalom, kao i sve drugo na svijetu. :kafa:

O vjernici, u tuđe kuće ne ulazite dok dopuštenje ne dobijete i dok ukućane ne pozdravite; to vam je bolje, poučite se! A ako u njima nikoga ne nađete, ne ulazite u njih dok vam se ne dopusti; a ako vam se rekne: 'Vratite se!' – vi se vratite, bolje vam je, a Allah zna ono što radite. (En-Nur, 27. i 28.)
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 28 okt 2017, 22:53

kobe24 je napisao/la:Kako je to u Kur'anu sve fino pojasnjeno. Uostalom, kao i sve drugo na svijetu. :kafa:

O vjernici, u tuđe kuće ne ulazite dok dopuštenje ne dobijete i dok ukućane ne pozdravite; to vam je bolje, poučite se! A ako u njima nikoga ne nađete, ne ulazite u njih dok vam se ne dopusti; a ako vam se rekne: 'Vratite se!' – vi se vratite, bolje vam je, a Allah zna ono što radite. (En-Nur, 27. i 28.)
Oni bi jedva čekali da i vi budete nevjernici kao što su i oni nevjernici, pa da budete jednaki. Zato ih ne prihvaćajte kao prijatelje dok se radi Allaha ne isele. A ako okrenu leđa, onda ih hvatajte i ubijajte gdje god ih nađete, i nijednog od njih kao prijatelja i pomagača ne prihvaćajte. (En-Nisa 89.)

Kao i ovo? :hmmmmm:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 28 okt 2017, 23:00

Pročitaj cijelu suru, ne tumači se Kur'an na osnovu jednog ajeta već cijele sure.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 28 okt 2017, 23:08

Unofficialpage je napisao/la:Pročitaj cijelu suru, ne tumači se Kur'an na osnovu jednog ajeta već cijele sure.
Ma dosadan frajer. Ovo je dosad objavljivao jedno 567x i ljudi su mu to isto toliko puta pojasnili, tako da mi ne pada na pamet da to opet cinim. Kur'an i Ibn Kesirov tefsir u sake i nek oplete, ako vec hoce da nauci nesto pametno u zivotu. :kafa:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 28 okt 2017, 23:10

Kawhi je napisao/la:o je problem lošeg pravosudnog sistema. Smrtna kazna treba postojati u svakoj državi.
Et ima u americi pa vidiš da je nakaradno. Kao što rekoh, kamara nedužnih čeka da budu smaknuti. Ubijaju i one koje zbog niskog iq-a ne bi smjeli ubijati.
Zar misliš da bi u bosni bilo drugačije :roll:
Kawhi je napisao/la:Ne znam kakve to veze ima s ulaskom u nečije dvorište/kuću/stan/auto...
To je drugo. Tu se slažem da svako treba biti imun pred zakonom ako u samoodbrani smakne lopova.
Govorili smo o smrtnoj generalno.
Ps.
Kad si našo onaj ajet, mogo si pročitat i sljedeći:
Ako vas takvi ostave na miru i ne napadaju vas, i ako vam ponude mir, onda vam Allah ne daje nikakva prava protiv njih.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 28 okt 2017, 23:11

kobe24 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Pročitaj cijelu suru, ne tumači se Kur'an na osnovu jednog ajeta već cijele sure.
Ma dosadan frajer. Ovo je dosad objavljivao jedno 567x i ljudi su mu to isto toliko puta pojasnili, tako da mi ne pada na pamet da to opet cinim. Kur'an i Ibn Kesirov tefsir u sake i nek oplete, ako vec hoce da nauci nesto pametno u zivotu. :kafa:
Ajet iznad i ajet ispod objašnjavaju ovaj ajet. :D Samo treba sve pročitati a ne samo jedan dio jer on u konačnici ne znači puno.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 28 okt 2017, 23:12

Dosadan si ti sa svojom promocijom ideologije svaki dan ovdje.

Što se tiče tog posebnog ajeta nikakvu razliku ne pravi ostatak sure. Uostalom i kobe je samo 2 ajeta postavio. Iz te sure je drugi ajet posebno zanimljiv.
Bludnicu i bludnika izbičujte sa stotinu udaraca biča, svakog od njih, i neka vas pri vršenju Allahovih propisa ne obuzima prema njima nikakvo sažaljenje, ako u Allaha i u onaj svijet vjerujete, i neka kažnjavanju njihovu jedna skupina vjernika prisustvuje!
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 28 okt 2017, 23:17

Ma taj zakon jebu teoriji odlican u praksi zovnes nekog zavrsis ga na pragubi kazes eto nepozvan uso
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 28 okt 2017, 23:19

Unofficialpage je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Pročitaj cijelu suru, ne tumači se Kur'an na osnovu jednog ajeta već cijele sure.
Ma dosadan frajer. Ovo je dosad objavljivao jedno 567x i ljudi su mu to isto toliko puta pojasnili, tako da mi ne pada na pamet da to opet cinim. Kur'an i Ibn Kesirov tefsir u sake i nek oplete, ako vec hoce da nauci nesto pametno u zivotu. :kafa:
Ajet iznad i ajet ispod objašnjavaju ovaj ajet. :D Samo treba sve pročitati a ne samo jedan dio jer on u konačnici ne znači puno.
Nije mu prvi put da pokusava islam predstaviti necim sto on nije, a opet ni prvi ni zadnji ciji je pokusaj ostao samo na pokusaju. Allahu ce odgovarati za to, a tek tad ce im biti veselo. :kafa:

Da se ja pitam, ja bih hiljadu biceva odredio, ali Kur'an je sam po sebi mudrost, pa sigurno ni taj broj od sto biceva nije bez razloga. :kafa:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 28 okt 2017, 23:22

Da je nešto pojest dobro, vi ovdje samo o Islamu, Titu, Aliji i Bakiru ptičate.

Majkemi ko da nema drugih tema na svijetu :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la SlevinKelevra » 28 okt 2017, 23:24

I sve ovo samo zato sto ljudi nisu mogli, i ne mogu da prihvate da ce nakon smrti truhnuti dva metra ispod zemlje i to je to... Yebeno. :think:

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 28 okt 2017, 23:24

Marsal je napisao/la:Da je nešto pojest dobro, vi ovdje samo o Islamu, Titu, Aliji i Bakiru ptičate.

Majkemi ko da nema drugih tema na svijetu :mrgreen:
Šta u Zenici dobro ispod radara ima :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 28 okt 2017, 23:25

Marsal je napisao/la:Da je nešto pojest dobro, vi ovdje samo o Islamu, Titu, Aliji i Bakiru ptičate.

Majkemi ko da nema drugih tema na svijetu :mrgreen:
danas tuko samo po teletini :zviz:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], CAGarfia, NerminFatic, numanumaye22, VensanKasel i 61 gost.