Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 13:16

DANTES je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Siguran sam da procenat onih koji ne razmisljaju kao ovi cije komentare je Sveti kopirao nije veci od 10%, iako je i 5% puno (ali eto da ne budemo cjepidlake :D). Definitivno najbolesnija nacija na dunjaluku.
Opet pišeš šovinističke pizdarije..
Istina je negdje u sredini, ima u Srbiji znatan procenat fazno pomjerenih al fedja sere.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Ramsey16 » 22 nov 2017, 13:16

Grujičić: Presuda je sramna, Haški tribunal osnovan da bi osudio sve Srbe

A daj hahahaha

Avatar
Brokula
Postovi: 30983
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brokula » 22 nov 2017, 13:18

Evo Dantesa, a bio sam se zabriniuo
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 22 nov 2017, 13:20

Penaltiky je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Siguran sam da procenat onih koji ne razmisljaju kao ovi cije komentare je Sveti kopirao nije veci od 10%, iako je i 5% puno (ali eto da ne budemo cjepidlake :D). Definitivno najbolesnija nacija na dunjaluku.
Opet pišeš šovinističke pizdarije..
Istina je negdje u sredini, ima u Srbiji znatan procenat fazno pomjerenih al fedja sere.
Ma joj naravno da ima. Ali gledam ja sve strane šta pišu.. Nema razlike.. Svi bi opet klali.. Valjda smo se uželili.. Jer evo 22 godine smo mirni.. Nikad mi nećemo naučiti. Najgori su mi ovi koji se rata ne sjećaju.. Koji su rođeni poslije. Njihova krvožednost fascinira..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jasmin10 » 22 nov 2017, 13:22

Federer17 je napisao/la:Siguran sam da procenat onih koji ne razmisljaju kao ovi cije komentare je Sveti kopirao nije veci od 10%, iako je i 5% puno (ali eto da ne budemo cjepidlake :D). Definitivno najbolesnija nacija na dunjaluku.
:salut:

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 22 nov 2017, 13:22

Zar ima osoba koja brani, heroise i idealizira ovakvog monstruma, necovjeka? Kako je moguce? Kako je moguce da jedna beba tabula rasa dodje dovde? Sta je to naopako, kakvo je to ucenje? Na osnovu cega bi neko bio u prednosti nad drugim, inferiorniji kad smo mi svi ljudil samo malo uredjenije go.vno. Gade mi se ljudi koji prave razlike medju ljudima, na bilo kojem osnovu.

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sveti » 22 nov 2017, 13:23

Unofficialpage je napisao/la:Bilo nekoliko logora u Sarajevu i jedan se zvao Alija Izetbegović. :mrgreen:
Eto vidis. Bolesnici yebeni

@Dantes ko bi bolan klao? Kako te nije sramota da poistovjecujes izjave onih koji brane ovog krvoloka i zrtve koja se danas prisjeca svojih patnji jos biva dodatno provocirana od strane bolesnika iz reda srpskog naroda
naprijed rejal

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 22 nov 2017, 13:25

DANTES je napisao/la:Opet pišeš šovinističke pizdarije..
Ma nemam ja sta pisati, Srbi sami o sebi pricaju.

Sta se drugo moze reci za ljude koji dozivotnog osudjenika i covjeka koji je dirigovao brutalnim genocidima, smatraju herojem (a vidimo da ih je ogroman broj). Ako sam ja sovinista sto sam napisao nesto preocito i svima jasno, sta su onda oni koji su cinili te grozote, podrzavaju to i sl.?

Evo vidis na RTRSu pricaju kako su Bosnjaci napadali sopstveni narod... :lol:

Eto i ti pises 'svi bi opet klali'… :crazy:

Avatar
Brokula
Postovi: 30983
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Brokula » 22 nov 2017, 13:29

Evo ga opet izjedanačava sve strane :lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14322
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 22 nov 2017, 13:30

Federalizacijom Jugoslavije (tacnije smjenom Rankovica) i pripremama za ustav iz 1974. te samim donosenjm, tog politicko-pravnog dokumenta o principima funkcionisanja jedne drzave, BiH je dobila legitimno pravo na samostalnost.

Znaci Juga bla bla definisana kao republika ravnopravnih naroda, ujedinjenih bez prisile,... Sve ovo je dopunjeno amandmanima iz 1989. gdje smo uvodjenjem izborih listi dobili pravo na slobodne izbore i konacno uredjenje po svim nacelima demokratije.

U takvoj stiuaciji, slabljenjem komunisticke vlasti, svaka drzava zeli svoje historijsko pravo na suverenitet, samostalnost, precizno utvrdjene i jasno definirane granice itd.

Pod plastom nacionalistickih teznji pojedinih frakcija Srbije, sve navedeno bilo je stavljeno na led. Ovdje ne zelim optuziti srpski narod, neg saucesnike a pogotovu vrhovni stozer koji su ucestvovali u ovom napadu na ustanovljene institucije, prava i norme jedne drzave, koja je kao sto vidimo po svim parametrima mogla raditi ono sto njen narod zeli.

Naravno i nesposobnost nasih politicara, zelja o podjeli na tri etnicke republike,... dovela nas je u trenutno stanje. Onda, falsifikovanje (h)istorije/povijesti taj jaz se samo produbljuje.

Ovo za Mladica, pa covjek je kao jedan od najvisih vojih cinova, po svim direktivama tadasnjih nadleznih provodio zamisli onih koji su se protivili ovdje navedenim cinjenicama. Takav monstrum ne moze biti heroj, bez obzira sto Srbi smatraju da zbog njegovih zasluga zive u, po njima, njihovoj drzavi.

BiH nije Federacija i RS, nego jedinstven prostor od Dervente do Neuma, od Cajnica do Velike Kladuse itd. BiH nije zemlja jednog naroda, vec tri ravnopravna koja ce kad tad nauciti zivit zajedno il jednostavno to morati, jer nam nema druge...
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 22 nov 2017, 13:42, ukupno mijenjano 1 put.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 22 nov 2017, 13:32

Amin.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 nov 2017, 13:34

Još da Bobanovcima potvrde iduće sedmice i motaj kablove, gasi kamere :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 22 nov 2017, 13:36

Federer17 je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Opet pišeš šovinističke pizdarije..
Ma nemam ja sta pisati, Srbi sami o sebi pricaju.

Sta se drugo moze reci za ljude koji dozivotnog osudjenika i covjeka koji je dirigovao brutalnim genocidima, smatraju herojem (a vidimo da ih je ogroman broj). Ako sam ja sovinista sto sam napisao nesto preocito i svima jasno, sta su onda oni koji su cinili te grozote, podrzavaju to i sl.?

Evo vidis na RTRSu pricaju kako su Bosnjaci napadali sopstveni narod... :lol:

Eto i ti pises 'svi bi opet klali'… :crazy:
Naravno da nisi šovinista. Samo su ti izjave takve. Ili ti misliš da je Najbolesnjja nacija na dunjaluku nije govor mržnje?
Ko bi klao? Svi jare, svi.. Hrvate doduše sam mudro ćute, ali internet gori od vas i nas.. Vaši bi poveli džihad da se svete, naši bi ratovali zbog nepravde i pravde..
Srećom uglavnom se zasad drže interneta.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 nov 2017, 13:37

DANTES je napisao/la: Srećom uglavnom se zasad drže interneta.
Na nesreću (ili nečiju sreću) prije 20 i nešto god nije bilo interneta :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
dirkules
Postovi: 4481
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la dirkules » 22 nov 2017, 13:38

Nema tu progresa u odnosima dok se ne prihvate presude i cinjenice, nazalost nema nagovjestaja te katarze kod srpskog naroda, pogotovo kod politickog vodstva koje raspiruje vatru najavljivanjem disolucije BiH.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 22 nov 2017, 13:41

Disolucirace qrac,o tome ne treba trositi rijeci, opstali smo kao narod i sad valja drzavu odvest u NATO i EU.
Na srecu patriota Bosne i Hercegovine vrijeme itekako sad radi za nas.
Kad nisu uspjeli 92 kad su sanse bile 98% na njihovoj strani sad je vrh onog sto mogu uradii lajat u eter i prikupljati glasove ...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 22 nov 2017, 13:42

rio_Ferdy88 je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Srećom uglavnom se zasad drže interneta.
Na nesreću (ili nečiju sreću) prije 20 i nešto god nije bilo interneta :kafa:
Možda bi bolje bilo da je postojao.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dirkules
Postovi: 4481
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la dirkules » 22 nov 2017, 13:48

madridist je napisao/la:Disolucirace qrac,o tome ne treba trositi rijeci, opstali smo kao narod i sad valja drzavu odvest u NATO i EU.
Na srecu patriota Bosne i Hercegovine vrijeme itekako sad radi za nas.
Kad nisu uspjeli 92 kad su sanse bile 98% na njihovoj strani sad je vrh onog sto mogu uradii lajat u eter i prikupljati glasove ...
Naravno, apsolutno je tako, medutim na osnovu tih tendencija ka disoluciji pokusava se stopirati progres ove drzave ka NATO-u i EU.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 22 nov 2017, 13:49

Mene nije strah politicara vec naroda koji bira te iste I koji reklamiraju nadanja i teznje istog naroda. Ocigledbo je da u sve tri strane postoji kriticna masa koja zeli da vidi sebe zatvornog u nacionalne torove. Hajd to nije problem koliko cinjenica da se narod nada da ce ta ista politika i smjer donijeti ekonomski napredak i generalno bolji zivot. Nece, vec samo suprotno. Glasati za opciju kojoj je bitno da li ce dati ulici ime po Aliji ili skoli po Mustafi a nebitno propustati sanse za ekonomski napredak I integracije u Evropi za mene nije normalno.

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la branimir85 » 22 nov 2017, 13:53

očekivana odluka suda jer sve ostalo bi bila farsa,dotičnom želim dugu i bolnu smrt iako sam više uvjeren da ovo njemu i odgovara jer će nastaviti živjeti u vrhunskim uvjetima :evil: tako za njega osobno nema kazne ali valjda ima mala utjeha za one koji su preživjeli :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: samoposmatram, Saurman i 63 gosta.