Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 08 dec 2017, 15:14

Razumiješ li se ti Hendo u distribuciju električne energije :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 08 dec 2017, 15:20

Kawhi je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Bolje sin **** i 'cerka **** nego zsposleni u EPu i BHTu.
Ima i onih drugih, nije sve jednosmjerno. Imaju obje firme dosta zaposlenih sa ETFa koji su bili najbolji studenti generacija sa prosjekom iznad 9 i koji su dobili čisto posao. Uglavnom postoje samo 2 načina kako da upadneš u EP ili BHT.
Nema veze. Dok rade tamo i ne rade nista protiv toga znaci da podrzavaju.
Ljudi se bore za egzistenciju, a nisu dzaba učili školu. Da sam imao prosjek 9.5 prvi bih aplicirao u EP, koga boli neka stvar kako su ostali dobili posao, i ko bi lud mlatio praznu slamu kad znaš da ne možeš ništa napravit. Hoću samo da kažem da nisu svi ista **** koji rade u EP ili BHT, ima tu i dosta korektnih ljudi, iako su vjerovatno u manjini takvi.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 08 dec 2017, 15:25

Budzetski korisnici imaju tendenciju sliciti jedan na drugog.
Moze ih se lahko prepoznati.
A patern ponasanja u kojemu je sveto slovo " zali se na sve" je njihov moto.
Komunisticko naslijedje at his best.
I da Danto cim smislim krilaticu za crnobijele dobices odgovarajuci odgovor. :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 08 dec 2017, 15:30

bodi123 je napisao/la: Ljudi se bore za egzistenciju, a nisu dzaba učili školu. Da sam imao prosjek 9.5 prvi bih aplicirao u EP, koga boli neka stvar kako su ostali dobili posao, i ko bi lud mlatio praznu slamu kad znaš da ne možeš ništa napravit. Hoću samo da kažem da nisu svi ista **** koji rade u EP ili BHT, ima tu i dosta korektnih ljudi, iako su vjerovatno u manjini takvi.
Problem je sto se kod nas razmislja da cim zavrsis fakultet zavrsio si sav zivot. Ti sa 9.5 prosjekom pogotovo trebaju imati neku odgovornost prema drustvu i ostaviti nesto korisno tom drustvu jer ko ce ako nece oni. Inace je taj njihov prosjek samo dokaz da je nase obrazovanje u qrcu i da svaka budala moze imati 9.5.
Sve dok je bosanski san zavrsiti fax i uvaliti se na budzet i prestati postojati ova zemlja nece naprijed. Bolje mlatiti praznu slamu nego direktno biti odgovoran za propast drustva i drzave. Svako ko pristane na to je odgovoran.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 08 dec 2017, 15:44

"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 08 dec 2017, 15:50

Vijadukt je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:...
http://visoko.co.ba/schulz-zeli-sjedinj ... 25-godine/
Vidio sam. Debilko. Njemci se bas trude uspostaviti cetvrti rajh. Doduse, kod njih su i ove stranke centra bolesne tako da ne treba cuditi sto su ljevicari nastrani.
Ovo moze proci jedino u Njemackoj, Francuskoj, Holandiji, Belgiji i Svedskoj. Sto bi u sustini bilo super za ostatak Evrope da ne moraju trpiti njihove idiotluke.

Nego, jesi primijetio kako sad svi politicari u Evropi pricaju ono sto sam ja prije 2-3 godine i sto je poljska vlada u pocetku migrantske krize? Cak je i Angela priznala da je pogrijesila. Ti i jos neki ovdje mene fasistom i rasistom zbog toga proglasili. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 08 dec 2017, 15:52

Kawhka za presednika
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 dec 2017, 17:27

bodi123 je napisao/la: Ljudi se bore za egzistenciju, a nisu dzaba učili školu. Da sam imao prosjek 9.5 prvi bih aplicirao u EP, koga boli neka stvar kako su ostali dobili posao, i ko bi lud mlatio praznu slamu kad znaš da ne možeš ništa napravit. Hoću samo da kažem da nisu svi ista **** koji rade u EP ili BHT, ima tu i dosta korektnih ljudi, iako su vjerovatno u manjini takvi.
Ima u svakoj firmi ljudi koji ne rade nista, koji rade u sluzbama koje uopste nisu potrebne i samo uzimaju novac, a ima i onih ljudi koji na terenu ostavljaju dusu 6 dana u sedmici. A bas na tim ljudima se lome kola jer idu oci u oci sa korisnicima i uvijek budu osudjeni zbog lose usluge iako citavo svoje radno vrijeme provedu na intervencijama. A kada dodju plate opet imaju manje od onih koji ne rade.

Jedino je nasim ljudima problem bez obzira jel rade ili ne to sto ne prate trendove u svijetu, bez obzira jel privatna ili drzavna firma, malo se uci i to sporo dolazi nama.

A sto se tice tih ljudi koji se lome i onih koji se ne lome primjer je i Telemach sada, imas ljude koji rade po citav dan i oni idu korisnicima i otklanjaju greske, dok imas popularne meilase koji samo salju mailove po citav dan. I sada kako se Telemach prosirio radnici ne stizu vec da drze to sve u pravom redu i firma ima iste komentare kao i Telecom, cim nesto ne radi dodje 100 ljudi popljuje te na stranici. I onda se dobije utisak da u toj firmi niko nista ne radi i da su svi prevaranti.

A npr kao obican radnik ti u firmi nemas glasa nikakvog, ne mozes nista promijeniti. Uzaludno je buniti se nesto, niko te nista ne ispostuje. Red se zavodi od vrha i proble EP I Telecoma i tih firmi gdje su redovne plate je u politici glavesina. A da tu ima ljudi kojima je plata dovoljna samo da se prehrane i izguraju mjesec ima.
Ti ljudi uopste nisi bogati, to su obicni radnici kojima je isto sada lose jer cijene svega rastu. Jedini ljudi koji su bogati su oni koji pasivno uzimaju novac, svako ko trosi vrijeme na novac nije bogatas vec srednja klasa obicna. A tih sto pasivno uzimaju novac je 1%, imaju prihode sa svih strana ali ne trose vrijeme na to.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hendo » 08 dec 2017, 18:05

Penaltiky je napisao/la:Razumiješ li se ti Hendo u distribuciju električne energije :mrgreen:
Nisam shvatio pitanje?
Kocka je bačena

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 dec 2017, 18:07

Hendo je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Razumiješ li se ti Hendo u distribuciju električne energije :mrgreen:
Nisam shvatio pitanje?
Zaposlio neki zastupnik iz SDA dva sina u Elektroprivredi, jedan zavrsio medresu samo.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 08 dec 2017, 18:08

Kawhi je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:...
http://visoko.co.ba/schulz-zeli-sjedinj ... 25-godine/
Vidio sam. Debilko. Njemci se bas trude uspostaviti cetvrti rajh. Doduse, kod njih su i ove stranke centra bolesne tako da ne treba cuditi sto su ljevicari nastrani.
Ovo moze proci jedino u Njemackoj, Francuskoj, Holandiji, Belgiji i Svedskoj. Sto bi u sustini bilo super za ostatak Evrope da ne moraju trpiti njihove idiotluke.

Nego, jesi primijetio kako sad svi politicari u Evropi pricaju ono sto sam ja prije 2-3 godine i sto je poljska vlada u pocetku migrantske krize? Cak je i Angela priznala da je pogrijesila. Ti i jos neki ovdje mene fasistom i rasistom zbog toga proglasili. :mrgreen:
Ti si još i islamofob... :kafa:
@madridista ok.. :shock:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 08 dec 2017, 18:30

DANTES je napisao/la: @madridista ok.. :shock:
Ne moze mi past napamet odgovarujuci termin koji bi bio protuteg onom "cigani iz Madrida" :lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rasavoje » 08 dec 2017, 18:47

Konacno peeeeeeetak. :njanjanja:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 08 dec 2017, 18:49

rasavoje je napisao/la:Konacno peeeeeeetak. :njanjanja:
Petak je davno izgubio draz. Valjda se opet vrati kad pocnem raditi. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 08 dec 2017, 19:33

Kawhi je napisao/la:
rasavoje je napisao/la:Konacno peeeeeeetak. :njanjanja:
Petak je davno izgubio draz. Valjda se opet vrati kad pocnem raditi. :mrgreen:
Jedino ako budes na drzavnim jaslama


Primjetio te veliki Sariel :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 dec 2017, 19:48

Da je petak čovjek za kuma bih ga zvao :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 08 dec 2017, 19:48

madridist je napisao/la:
DANTES je napisao/la: @madridista ok.. :shock:
Ne moze mi past napamet odgovarujuci termin koji bi bio protuteg onom "cigani iz Madrida" :lol:
Vitezovi? :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 08 dec 2017, 19:53

DANTES je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Vidio sam. Debilko. Njemci se bas trude uspostaviti cetvrti rajh. Doduse, kod njih su i ove stranke centra bolesne tako da ne treba cuditi sto su ljevicari nastrani.
Ovo moze proci jedino u Njemackoj, Francuskoj, Holandiji, Belgiji i Svedskoj. Sto bi u sustini bilo super za ostatak Evrope da ne moraju trpiti njihove idiotluke.

Nego, jesi primijetio kako sad svi politicari u Evropi pricaju ono sto sam ja prije 2-3 godine i sto je poljska vlada u pocetku migrantske krize? Cak je i Angela priznala da je pogrijesila. Ti i jos neki ovdje mene fasistom i rasistom zbog toga proglasili. :mrgreen:
Ti si još i islamofob... :kafa:
@madridista ok.. :shock:
Valjda mu skola promijeni razmisljanja, nadam se da ce od toga imati koristi, neka dzaba ne uci. :mrgreen:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 08 dec 2017, 19:55

legenda reala je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
rasavoje je napisao/la:Konacno peeeeeeetak. :njanjanja:
Petak je davno izgubio draz. Valjda se opet vrati kad pocnem raditi. :mrgreen:
Jedino ako budes na drzavnim jaslama


Primjetio te veliki Sariel :mrgreen:
Necu ja na drzavne jasle. :kafa:

Sta cu sad? :mrgreen:
Vijadukt je napisao/la: Valjda mu skola promijeni razmisljanja, nadam se da ce od toga imati koristi, neka dzaba ne uci. :mrgreen:
Meni je knjiga pomogla da prihvatim da je ksenofobija normalna stvar i da ce ljudi razlicitih kultura uvijek imati problem ako zive jedni s drugim.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 08 dec 2017, 20:01

Onda neces ni osjetiti draz petka

Treba da se ponosis
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 63 gosta.