Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 17 dec 2017, 01:27

Aerials je napisao/la:Pa samo u ovoj Tuzli retardiranoj pored novogodišnjih sijalica vise nekakve prikaze, isto k'o da su leševe ptica i riba okačili u pola grada. :crazy:
Baš ide uz komunizam theme
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 01:28

Aerials je napisao/la:Pa samo u ovoj Tuzli retardiranoj pored novogodišnjih sijalica vise nekakve prikaze, isto k'o da su leševe ptica i riba okačili u pola grada. :crazy:
Kad smo kod zaljenja, ja u četvrtak kreno na poso i na taksi, ja kod ekonomske devet komada stoji na stanici, a bus staje u onoj srednjoj traci :shock:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 dec 2017, 01:29

Aerials je napisao/la:Pa samo u ovoj Tuzli retardiranoj pored novogodišnjih sijalica vise nekakve prikaze, isto k'o da su leševe ptica i riba okačili u pola grada. :crazy:
Ne vjeruje Imamovic u Bozic :kafa:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 17 dec 2017, 01:33

tuzlak1987 je napisao/la: Ne vjeruje Imamovic u Bozic :kafa:
Okitili su grad, ne smijemo se sad ni na šta žaliti.
Sarmelino je napisao/la: Baš ide uz komunizam theme
slika
K'o da smo u horor filmu. :tokralju:
Jeza me uhvatila.
Penaltiky je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Pa samo u ovoj Tuzli retardiranoj pored novogodišnjih sijalica vise nekakve prikaze, isto k'o da su leševe ptica i riba okačili u pola grada. :crazy:
Kad smo kod zaljenja, ja u četvrtak kreno na poso i na taksi, ja kod ekonomske devet komada stoji na stanici, a bus staje u onoj srednjoj traci :shock:
Tu je uvijek bilo tih nekih gluposti. Puno taksista, a tamo patnja na drugoj zaustaviti taxi. :thumbdown:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 01:36

Ko scena iz Dark Knighta.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 dec 2017, 01:38

Crne ribe se nadvile nad Besnikovom i Turcinovom brzom prehranom

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 17 dec 2017, 08:21

A jes vjetar u BL otpuhao Trumpa :urnebes:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la semcho » 17 dec 2017, 11:32


Avatar
Marsal
Postovi: 22690
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 17 dec 2017, 11:56

Jutros sam imao onaj egzistencijalni momenat nakon pijane noći do boga kad sam se pitao koji je tačno smisao sjest i popit 15 piva sa hablečinama i ispušit dvije kutije cigara i ustat ujutru više mrtav nego živ

Ima nešto i u onoj vjeri majkemi.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 dec 2017, 12:07

Marsal je napisao/la:Jutros sam imao onaj egzistencijalni momenat nakon pijane noći do boga kad sam se pitao koji je tačno smisao sjest i popit 15 piva sa hablečinama i ispušit dvije kutije cigara i ustat ujutru više mrtav nego živ

Ima nešto i u onoj vjeri majkemi.
Ima finih momaka u Ze, odes 2-3x na neko predavanje, druzenje pa vidi 'pronalazis' li se tu. Ne bi bio prvi koji bi mijenjao zivot za 180 stepeni.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 dec 2017, 12:10

Marsal je napisao/la:Jutros sam imao onaj egzistencijalni momenat nakon pijane noći do boga kad sam se pitao koji je tačno smisao sjest i popit 15 piva sa hablečinama i ispušit dvije kutije cigara i ustat ujutru više mrtav nego živ

Ima nešto i u onoj vjeri majkemi.
Pa ne moras biti u vjeri da to skontas. :D

Ne znam to ti moze da okrene i zena fina npr. Nakon dvije godine bi smatrao da je smisao zivota da imas svoj stan, fin posao, da putujes sa zenom. Ne bi uopste razmisljao o alkoholu.
Ovo sa jaranima je kazem ti ja provjereno 1/1 prazan hod u zivotu.

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 dec 2017, 12:22

Citam buraz od onog momka sto se utopio u Miljackoj krivi jarane sto su ga pustili 'pripitog' da kao hoda samostalno, a i zbog toga sto mu nisu pomogli kad je vec situacija postala ozbiljna (nego je to uradio neki tamo konobar zaposlen kod njeg). Kaze da ce zavrsiti s njima i da to nisu nikakvi jarani. Eto sigurno su oni bili trijezni i svi su logicno trebali skakati u vodu za njim. Da su se sva desetorica utopila (ili koliko ih je vec bilo), buraz bi tada vjerovatno bio zadovoljniji...

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 17 dec 2017, 12:31

Marsal je napisao/la:Jutros sam imao onaj egzistencijalni momenat nakon pijane noći do boga kad sam se pitao koji je tačno smisao sjest i popit 15 piva sa hablečinama i ispušit dvije kutije cigara i ustat ujutru više mrtav nego živ

Ima nešto i u onoj vjeri majkemi.
Danas sam naučio da sam cijelo vrijeme ustvari vjernik.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 17 dec 2017, 12:36

Pa @Marsale ti bi da ides iz ekstrema u ekstrem. Okreni se necemu, budi aktivan. Ja imam fax i bas ozbiljno guram to, ali i pored toga se prijavim za svaku mogucu glupost koju naletim. Od praksi vani, do praksi ovdje, nekih organizacija za gubljenje vremena, na faksu ima raznih opcija takodjer... Znam da iz 99% toga nece nista biti, al taj 1% ce mi nekako biti koristan u zivotu. Pokazi neku inicijativu, pa ce ti se vratiti nekako. Alkohol mi dodje na pamet jednom-dvaput mjesecno da malo vidim jarane ili da se opustim od svih obaveza.

Prelazak u te religiozne je bas opasan iznenada. Ogromne su ti sanse da zavrsis negdje u dzihadu umiruci za koju god glupost ti neko kaze. Dosta vece nego da ostanes u Zenici i ides na 5 vakata dnevno. Jos ti nece rijesiti probleme koje stvarno imas, nego ce ti dati prividni osjecaj da si dio necega veceg i da sve to ima smisla. Zivot nema smisla niti treba imati dok pojedinac sam ne nadje sebi nesto. Ti bi da ti neko drugi nadje.
Uostalom, produhovljenje ne mora ici kroz dzamiju i crkvu. Ima mnogo boljih i "jeftinijih" nacina za to.
Donnie Darko je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Jutros sam imao onaj egzistencijalni momenat nakon pijane noći do boga kad sam se pitao koji je tačno smisao sjest i popit 15 piva sa hablečinama i ispušit dvije kutije cigara i ustat ujutru više mrtav nego živ

Ima nešto i u onoj vjeri majkemi.
Danas sam naučio da sam cijelo vrijeme ustvari vjernik.
Good pussy? :hmmmmm:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 12:38

Marsal je napisao/la:Jutros sam imao onaj egzistencijalni momenat nakon pijane noći do boga kad sam se pitao koji je tačno smisao sjest i popit 15 piva sa hablečinama i ispušit dvije kutije cigara i ustat ujutru više mrtav nego živ

Ima nešto i u onoj vjeri majkemi.
Kakva crna vjera, nađi hobi, da ne kažem ženku :mrgreen:

Vjera ti je samo dosadna strana te iste medalje.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 17 dec 2017, 12:40

Kawhi je napisao/la: Good pussy? :hmmmmm:
Nisam siguran šta me tačno pitaš, ali nek odgovor bude da :hmmmmm:

Avatar
sljivo
Postovi: 14312
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 17 dec 2017, 12:43

Federer17 je napisao/la:Citam buraz od onog momka sto se utopio u Miljackoj krivi jarane sto su ga pustili 'pripitog' da kao hoda samostalno, a i zbog toga sto mu nisu pomogli kad je vec situacija postala ozbiljna (nego je to uradio neki tamo konobar zaposlen kod njeg). Kaze da ce zavrsiti s njima i da to nisu nikakvi jarani. Eto sigurno su oni bili trijezni i svi su logicno trebali skakati u vodu za njim. Da su se sva desetorica utopila (ili koliko ih je vec bilo), buraz bi tada vjerovatno bio zadovoljniji...
Gazda kafica bio pijan i skinuo se do pasa i otišao na Miljacku da se kupa, skako po njoj na leđa, plivo, dok su mu se jarani, njih desetak, smijali i gledali. Tek kasnije kad je rijeka počela da ga povlači sa sobom, konobar vidio koliko je sati i siđe dole za njim, uzme ga oko pasa i tada ih rijeka povuče na kaskadu i to je kraj. Gazde mi nije žao nimalo a konobara suprotno.

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 dec 2017, 12:47

Ma cim udjes u dzamiju, odmah ide regrutovanje za strana ratista. Jos tebe kad vide tako sposobnog, bices predvodnik! Vidis da je po Kawhijevoj prici 50% muslimana vec vani - ratuju, 20% negdje vani - rade, ostatak su djeca i starci - oni su u BiH. Sve je to krenulo od prvog ulaska u dzamiju! :)

@sljivo, istog sam misljenja.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 17 dec 2017, 12:49

Donnie Darko je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Good pussy? :hmmmmm:
Nisam siguran šta me tačno pitaš, ali nek odgovor bude da :hmmmmm:
Razumio si me ti sasvim dobro. :kafa:
sljivo je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Citam buraz od onog momka sto se utopio u Miljackoj krivi jarane sto su ga pustili 'pripitog' da kao hoda samostalno, a i zbog toga sto mu nisu pomogli kad je vec situacija postala ozbiljna (nego je to uradio neki tamo konobar zaposlen kod njeg). Kaze da ce zavrsiti s njima i da to nisu nikakvi jarani. Eto sigurno su oni bili trijezni i svi su logicno trebali skakati u vodu za njim. Da su se sva desetorica utopila (ili koliko ih je vec bilo), buraz bi tada vjerovatno bio zadovoljniji...
Gazda kafica bio pijan i skinuo se do pasa i otišao na Miljacku da se kupa, skako po njoj na leđa, plivo, dok su mu se jarani, njih desetak, smijali i gledali. Tek kasnije kad je rijeka počela da ga povlači sa sobom, konobar vidio koliko je sati i siđe dole za njim, uzme ga oko pasa i tada ih rijeka povuče na kaskadu i to je kraj. Gazde mi nije žao nimalo a konobara suprotno.
Jos jedna od klasicnih "Ponasao sam se ko sto se uvijek ponasam, ali je alkohol kriv sto mi se nesto lose desilo" prica.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 17 dec 2017, 12:54

Federer17 je napisao/la:Ma cim udjes u dzamiju, odmah ide regrutovanje za strana ratista. Jos tebe kad vide tako sposobnog, bices predvodnik! Vidis da je po Kawhijevoj prici 50% muslimana vec vani - ratuju, 20% negdje vani - rade, ostatak su djeca i starci - oni su u BiH. Sve je to krenulo od prvog ulaska u dzamiju! :)

@sljivo, istog sam misljenja.
Mani me se sarkazma. Cinjenica je da je ljude koji odrade naglu promjenu u zivotu najlakse upecati za takvo nesto. Isto ko sto bi ti imao ogromne sanse da zavrsis na igli da sad odlucis promijeniti zivot. Ljudi prave nagle promjene kad su najslabiji, najranjiviji i kad su povodljivi.
Ne znam sto imas potrebu da lazes i trpas mi rijeci u tastaturu kad ja nista od toga nisam napisao.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, hadzibake, Marsal, Riziko, RobertHrkac555, Surreal i 26 gostiju.