Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 23 okt 2017, 19:56

rio_Ferdy88 je napisao/la:Pa druga je stvar šta bi trebao ateista, ovdje se govori o načelima desnice, a ona su u osnovi to što sam naveo (po svakom ozbiljnom autoru), i obično se poklapaju sa tim religijskim vrijednostima u većini slučajeva u tom kulturnom i društvenom smislu, zato se desničari i percipiraju kao bliži religiji u odnosu na ljevičare.
A dobro, generalno ateisti vole provocirati vjernike pa bez previše informacija odaberu biti ljevičari samo da imaju tu religijsku raspravu s njima.
DANTES je napisao/la: Znam geja desničara i to ono žestokog...
Milo je trenutno lice konzervativaca na svijetu, a **** je.

Ja sam s naučne strane protiv homoseksualaca. Mislim, protiv je pregruba riječ. Ovako s ljudske mi ne smetaju, al ne možeš protiv nauke.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 23 okt 2017, 19:56

DANTES je napisao/la: Znam geja desničara i to ono žestokog...
http://www.comedycentral.co.uk/chappell ... pellesshow
:mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 23 okt 2017, 20:05

madridist je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Znam geja desničara i to ono žestokog...
http://www.comedycentral.co.uk/chappell ... pellesshow
:mrgreen:
Previše mi gledaš CC i slične stvari.

Počele redukcije vode i kod mene. Kome god kažeš da se treba žaliti svi šute. Vakat za selit se odavde.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 okt 2017, 20:11

rio_Ferdy88 je napisao/la:Pa druga je stvar šta bi trebao ateista, ovdje se govori o načelima desnice, a ona su u osnovi to što sam naveo (po svakom ozbiljnom autoru), i obično se poklapaju sa tim religijskim vrijednostima u većini slučajeva u tom kulturnom i društvenom smislu, zato se desničari i percipiraju kao bliži religiji u odnosu na ljevičare.
Ma ovo sto pricaju desnicari danas koji su religiozni je 90% prica kao u komunista, sav taj red koji zele u porodici, poslu, drustvu, modelu idealnog covjeka su i komunisti zagovarali.

FoSte95
Postovi: 12649
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la FoSte95 » 23 okt 2017, 20:16

po meni ateisiti su ljudi koji više vjeruju u ljudski rad neko u Boga. Teisti, ako govorimo o ovim "većim ribama" većinom pomen Boga i religije koriste kako bi držali vlast nad odrešenom grupom ljudi i kontorlisali teritoriju i resurse te teritorije. To se danas sjajno vidi, primjeri Erdogan u Turskoj, Putin u Rusiji, a evo i u našem mikrosvijetu, SDA i IZ su dosta blisko vezani, vamo imaš u Srbiji Vučića koji gdje god da ide vodi patrijarha za sobom, u Hrvatskoj HDZ i katolička crkva. U suštini pronašla se neka simbioza između vlasti i religijske elite kako da svi budu zadovoljni i da svi dobiju dobar dio kolača.
Religija je inače najjeftiniji i najjednostavniji način da lako kontrolišeš većom narodnom masom.
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 23 okt 2017, 20:17

Haaaaaaaallooooo znači ne možeš u POLA države da zoveš jezik maternjim BOSANSKIM JEZIKOM kojim govore i oni koji ga negiraju i zabranjuju a može da se briše SRPSKI ZLOČINCI?!

Može da se NEGIRA počinjeni GENOCID u Srebrenici iako postoji nekoliko donešenih PRESUDA, a ne može da stoji ploča koja svjedoči istinu?!

Halaaaaalooo, može da se zapali preko DVA MILIONA DOKUMENATA koji su govorili o našoj hostoriji, o našoj prošlosti, o svemu što ima dodira s nama i našom Domovinom koju su srpaki zločinci zapalili ali ne može pisati svjedočanstvo o tome?!

Jedinice SRPSKIH GARDI, SRPSKIH BELOH ORLOVA, SEPSKIH DOBROVOLJACA, s natpisima samo sloga srpbina spasava i sa srpskim zatavama, SU MOGLI DA JURIŠAJU NA SARAJEVO I DA GA PALE I RUŠE I UBIJAJU, ali ne može ploča na kojoj piše SRPSKI ZLOČINCI?

Na ploči ne piše SRPSKI NAROD nego SRPSKI ZLOČINCI a to je samo činjenica, i JA za tu činjenicu nisam kriv nego upravo SRPSKI ZLOČINCI i zato na toj tabli Miro Laziviću, koji si imao maksimalno moje poštovanje IMA IDALJE DA STOJI I PIŠE SRPSKI ZLOČINCI, a da li će ko doći ili neće u Sarajevo savršeno me zaboli!!!

SVI ONI KOJI SU AGRESIJU I OPSADU SARAJEVA PREŽIVJELI A BUDU ŠUTJELI NA OVU PODVALU FALSIFIKOVANJA HISTORIJE NEKA ME ZAOBILAZE DO SUDNJEG DANA!!!

Dosta je bilo velikosrpskih ideoloških igara, sad ćemo malo drugačije!!!

N.A.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 okt 2017, 20:20

FoSte95 je napisao/la:po meni ateisiti su ljudi koji više vjeruju u ljudski rad neko u Boga. Teisti, ako govorimo o ovim "većim ribama" većinom pomen Boga i religije koriste kako bi držali vlast nad odrešenom grupom ljudi i kontorlisali teritoriju i resurse te teritorije. To se danas sjajno vidi, primjeri Erdogan u Turskoj, Putin u Rusiji, a evo i u našem mikrosvijetu, SDA i IZ su dosta blisko vezani, vamo imaš u Srbiji Vučića koji gdje god da ide vodi patrijarha za sobom, u Hrvatskoj HDZ i katolička crkva. U suštini pronašla se neka simbioza između vlasti i religijske elite kako da svi budu zadovoljni i da svi dobiju dobar dio kolača.
Religija je inače najjeftiniji i najjednostavniji način da lako kontrolišeš većom narodnom masom.
Erdogan fino filuje Baketa znanjem, rekao mu samo ostavi bijedu u drzavi i otvori Bingo. Vidis kako kod mene samo ovi sto rade po ulici i nemaju skole glasaju za mene, a njih pola drzave.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 23 okt 2017, 20:21

FoSte95 je napisao/la:po meni ateisiti su ljudi koji više vjeruju u ljudski rad neko u Boga. Teisti, ako govorimo o ovim "većim ribama" većinom pomen Boga i religije koriste kako bi držali vlast nad odrešenom grupom ljudi i kontorlisali teritoriju i resurse te teritorije. To se danas sjajno vidi, primjeri Erdogan u Turskoj, Putin u Rusiji, a evo i u našem mikrosvijetu, SDA i IZ su dosta blisko vezani, vamo imaš u Srbiji Vučića koji gdje god da ide vodi patrijarha za sobom, u Hrvatskoj HDZ i katolička crkva. U suštini pronašla se neka simbioza između vlasti i religijske elite kako da svi budu zadovoljni i da svi dobiju dobar dio kolača.
Religija je inače najjeftiniji i najjednostavniji način da lako kontrolišeš većom narodnom masom.
U Njemačkoj i Americi su konzervativne stranke na vlasti. S tim da su recimo u Njemačkoj i Rusiji više lijevo nastrojene. Da, može i lijevi konzervatizam. Dok su u Turskoj i Americi desno nastrojene.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

FoSte95
Postovi: 12649
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la FoSte95 » 23 okt 2017, 20:24

tuzlak1987 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:po meni ateisiti su ljudi koji više vjeruju u ljudski rad neko u Boga. Teisti, ako govorimo o ovim "većim ribama" većinom pomen Boga i religije koriste kako bi držali vlast nad odrešenom grupom ljudi i kontorlisali teritoriju i resurse te teritorije. To se danas sjajno vidi, primjeri Erdogan u Turskoj, Putin u Rusiji, a evo i u našem mikrosvijetu, SDA i IZ su dosta blisko vezani, vamo imaš u Srbiji Vučića koji gdje god da ide vodi patrijarha za sobom, u Hrvatskoj HDZ i katolička crkva. U suštini pronašla se neka simbioza između vlasti i religijske elite kako da svi budu zadovoljni i da svi dobiju dobar dio kolača.
Religija je inače najjeftiniji i najjednostavniji način da lako kontrolišeš većom narodnom masom.
Erdogan fino filuje Baketa znanjem, rekao mu samo ostavi bijedu u drzavi i otvori Bingo. Vidis kako kod mene samo ovi sto rade po ulici i nemaju skole glasaju za mene, a njih pola drzave.
Baketa filuje znanjem i religijom, a po Srbiji dovodi investitore, nešto slično kao Rusi sa Srbijom, tamo šire religijsko bratstvo, kao mi smo prijatelji bla bla bla, a po CG (ušla u NATO) bez obzira na sve ulažu li ulažu love xD
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la arelinho » 23 okt 2017, 20:29

Marsal je napisao/la:
arelinho je napisao/la: Username i četvrti znak pw-a.
E hvala ti majstore :thumbup:
Np :thumbup:

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 23 okt 2017, 20:33



:lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 okt 2017, 20:48

Kod ove što vodi FIFA dodjelu, maloprije sideboob, a tek guzica :crazy:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 23 okt 2017, 20:58

rio_Ferdy88 je napisao/la:Sve ispada kod ove što vodi ovu dodjelu, maloprije sideboob, a tek guzica :crazy:
Dodjelu cega?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 23 okt 2017, 21:04

Kawhi je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Sve ispada kod ove što vodi ovu dodjelu, maloprije sideboob, a tek guzica :crazy:
Dodjelu cega?


Trollaš :mrgreen:
slika
Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 23 okt 2017, 21:10

Derdiyok je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Sve ispada kod ove što vodi ovu dodjelu, maloprije sideboob, a tek guzica :crazy:
Dodjelu cega?


Trollaš :mrgreen:
slika
Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Ne, fakat nemam pojma. Jucer sam cijeli dan proveo u sobi uceci i seruci po forumu. Danas cijeli dan na faxu, seruci na forumu i uceci. :rol:
Razvio sam toliki umor da nemam pojma sta se desava u vanjskom svijetu, a tek je ponedjeljak. Do petka cu nestati.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 23 okt 2017, 21:32

bvb je napisao/la::salut: :salut:
Pa dzesi insanu, nema te ko žena u rijovom životu.
Je li završena sezona vožnje bajka?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bvb » 23 okt 2017, 21:36

sekerbay je napisao/la:
bvb je napisao/la::salut: :salut:
Pa dzesi insanu, nema te ko žena u rijovom životu.
Je li završena sezona vožnje bajka?
Haha. Jbg, kontam nema tebe, ti se bavis biznisom pa rekoh zauzet si stalno.
Nije zavrseno jos. :D

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 23 okt 2017, 21:40

Imaš dovoljno kondicije da dopedalaš do tuzle da popijemo šta pa da se vratiš :mrgreen:
Kad ćemo igrat?
Nisam par mjeseci
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bvb » 23 okt 2017, 21:48

Imam. :D

Moze kad god hoces, samo zovi. Nisam ni ja, tablet na kojem sam igrao se ugasio i kupi prasinu vec dva mjeseca.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 23 okt 2017, 22:05

Znam. Ko voza po hercegovini i francuskoj, taj more i do tuzle.
Eeeee, da bi se moglo igrati protiv tebe, moram odradit visinske pripreme :mrgreen:
Moram bacit jedno 50-ak partija da osvježim memoriju.
aBd od četvrtka imam vremena.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, L-Train, Licniznanstvenik i 41 gost.