Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la arelinho » 21 sep 2017, 00:58

Aerials je napisao/la:Ma zanima me samo TV, nema veze. :D
Jedina mana Telemacha je što se samo na jednom TVu može gledati sve. :thumbdown:
Ovo nije istina. :) Uzmeš za drugi tv modul/resiver i plaćaš njegovo rentanje i imaš sve kanale koje imaš i na "glavnom" tv-u. Zato ja plaćam ovo rentanje dva modula da imam iste kanale na druga dva televizora kao na ovom "glavnom".

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 01:02

Isto k'o da si mi sad rekao da nije istina da ne mogu imati wifi u kući, potrebno je samo ruter da uzmem.
Nemam mogućnost bez dodatnog plaćanja, na to mislim. Sa trenutnim operaterom ne moram ništa dodatno plaćati.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 01:03

Ja sam samo produžio ugovor sa njima i dobio SD Arene i CineStar HD kanale 24 mjeseca besplatno, plaćam isto kao i prije, 39,40 KM mjesečno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 01:06

Pa valjda je to svugdje normalno da dodatni plaćaš, svi imaju tu opciju.

Elta nudi za 17KM do 3 TV po istoj cijeni. :lol: Ovo je uvedeno poslije ove sage oko Sport kluba i Arene, kada su izvisili. :D
Zadnja izmjena: BelminM23, dana/u 21 sep 2017, 01:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 01:07

Raonffa je napisao/la:Ja sam samo produžio ugovor sa njima i dobio SD Arene i CineStar HD kanale 24 mjeseca besplatno, plaćam isto kao i prije, 39,40 KM mjesečno.
Za svaki ugovor nešto dobiješ. Bilo bi dobro da se može birati šta hoćeš.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la arelinho » 21 sep 2017, 01:09

Aerials je napisao/la:Isto k'o da si mi sad rekao da nije istina da ne mogu imati wifi u kući, potrebno je samo ruter da uzmem.
Nemam mogućnost bez dodatnog plaćanja, na to mislim. Sa trenutnim operaterom ne moram ništa dodatno plaćati.
Pa kada već tako pišeš da znaš da bi imala wifi ne trebati dodatni ruter jer kod nas u telemachu imaš modeme koji su modem i ruter u jednom. [emoji14]

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 01:11

BelminM23 je napisao/la:Pa valjda je to svugdje normalno da dodatni plaćaš, svi imaju tu opciju.

Elta nudi za 17KM do 3 TV po istoj cijeni. :lol:
Ja imam na 4. :mrgreen: K'o da oni znaju na koliko je spojeno. :lol:
Kad se sjetim podavno, došli da prave nešto, neki filter nabacili neko čudo, i gleda u onaj razdjelnik konta lik koliko li ovi TVa imaju u kući, hiljadu kablova. :rol:
arelinho je napisao/la:Pa kada već tako pišeš da znaš da bi imala wifi ne trebati dodatni ruter jer kod nas u telemachu imaš modeme koji su modem i ruter u jednom. [emoji14]
Zaboravila sam napisati "uzevši u obzir da si imao samo modem prije".
Zadnja izmjena: Aerials, dana/u 21 sep 2017, 01:12, ukupno mijenjano 1 put.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 01:12

Kawhi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ja sam samo produžio ugovor sa njima i dobio SD Arene i CineStar HD kanale 24 mjeseca besplatno, plaćam isto kao i prije, 39,40 KM mjesečno.
Za svaki ugovor nešto dobiješ. Bilo bi dobro da se može birati šta hoćeš.
Ma možeš ti njih i dodatno 'izvarati' ako baš hoćeš, može se sa njima pregovarati jer su nagodni, znam da im je raja svašta tražila i dosta su tako davali stvari "van službenih ponuda", al' ja stvarno nisam imao potrebe da išta tražim, pošto zaista imam sve što mi treba.

Odličan net, SK 1,2,3 HD i obični SK HD, imam 4,5,6 SD, dva Eurosporta HD, i četiri Arene SD, meni ništa više ne treba pa nisam ni tražio.

Taj paket Arene HD od 6 maraka mi je nepotrebno trenutno, mada kad mi istekne ovaj ugovor od 24 mjeseca onda ću razmisliti i o tome, a možda i smanje cijenu paketa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 01:15

Raonffa je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ja sam samo produžio ugovor sa njima i dobio SD Arene i CineStar HD kanale 24 mjeseca besplatno, plaćam isto kao i prije, 39,40 KM mjesečno.
Za svaki ugovor nešto dobiješ. Bilo bi dobro da se može birati šta hoćeš.
Ma možeš ti njih i dodatno 'izvarati' ako baš hoćeš, može se sa njima pregovarati jer su nagodni, znam da im je raja svašta tražila i dosta su tako davali stvari "van službenih ponuda", al' ja stvarno nisam imao potrebe da išta tražim, pošto zaista imam sve što mi treba.

Odličan net, SK 1,2,3 HD i obični SK HD, imam 4,5,6 SD, dva Eurosporta HD, i četiri Arene SD, meni ništa više ne treba pa nisam ni tražio.

Taj paket Arene HD od 6 maraka mi je nepotrebno trenutno, mada kad mi istekne ovaj ugovor od 24 mjeseca onda ću razmisliti i o tome, a možda i smanje cijenu paketa.
Ma i ja te imam i jedino bih još HBO paket volio imati, a ne plaća mi se jer srećom živim u državi gdje je torrentovanje društvena obaveza, a ne zakonom zabranjeno. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 01:20

Kawhi je napisao/la: Ma i ja te imam i jedino bih još HBO paket volio imati, a ne plaća mi se jer srećom živim u državi gdje je torrentovanje društvena obaveza, a ne zakonom zabranjeno. :rol:
E to već ne daju džaba, za to im moraš platiti dodatno jbg :D

Al' eto ima torrent, imaju stranice za filmove, HD, 3D, nema šta nema, a nije da sam neki filmofil da mi je to neophodno, što hoću gledati nađem na netu, skinem, pregledam i to je to.

Sport mi treba jbg, to već volim uživati i gledati na TV-u.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 01:22

47.5KM plaćam, nemam ništa u HD (jedino Hayat i Face :lol: ) i ovakav internet, može ovo i preko 10, ali nije mi se dalo gasiti sada sve. :mrgreen:
slika

A ovo sam u jednoj kafani izmjerio, srce mi stalo kada sam vidio. :urnebes:
slika

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 01:25

slika

Trio grande. Danas mi nešto slabiji bio net. Nazvao ih i za 2 minute se vratilo na staro.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 01:30

BelminM23 je napisao/la:47.5KM plaćam, nemam ništa u HD (jedino Hayat i Face :lol: ) i ovakav internet, može ovo i preko 10, ali nije mi se dalo gasiti sada sve. :mrgreen:
Elta? Zar oni nisu vlasnici TXTV-a? Sjećam se da mi je prije na računu pisalo Elta TV. :hmmmmm:
Ja plaćam 39, tačnije 20 zadnjih nekoliko mjeseci jer sam produžila ugovor, imam i HD kanala, a i bolji net. Čudno mi je da im se cijene razlikuju.
slika
Sad sam skontala da mi je net još uvijek na 15/1, a trebali su napraviti 25/2 obzirom da je taj u paketu. Moram ih zvati.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 01:31

slika

@Belmin

Pa šta je to tako skupo jbt, mene tv+net 39,40 KM mjesečno izađe, je l' imaš i telefon ti?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 21 sep 2017, 01:35

Kakve su to brzine downloada, pa vama treba 4 sata skinete film od 2 gige :rol:

slika

:kafa:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 01:36

Sarajevo je ispred Banjaluke miljama što se tiče interneta. Vjerujem da je u Telemacha najobičniji internet brži nego ovdje neki veći paketi, m:tel nam je trenutno najbolji i ovo kod mene je skoro pa najobičniji (imaš ono kada uzmeš Start paket, nemaš pet normalnih kanala).

Realno u ovoj povoljnoj situaciji i nemaju potrebe da nešto nagle sa brzinama, kada su i ovakvi najbolji. Čitao sam na drugim forumima kako bi bilo dobro da Telemach dođe u RS, ali kao za to su gotovo nikakve šanse, jedino da kupe Eltu, jer ovako im ne bi dozvolili da postavljaju svoje kablove. Trenutno Elta nešto koprcka po ostalim selima i postavlja svoju opremu. Ali pali su dosta sada sa ovim, izvisili su sa ovim dogovorom Telemacha i M:tel oko Arena i Sport Klubova.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 01:37

bodi123 je napisao/la:Kakve su to brzine downloada, pa vama treba 4 sata skinete film od 2 gige :rol:
To je ilegalno, ne bavimo se takvim radnjama. Filmovi se gledaju u kinu ili rentaju u videoteci. :kafa:
BelminM23 je napisao/la:Sarajevo je ispred Banjaluke miljama što se tiče interneta. Vjerujem da je u Telemacha najobičniji internet brži nego ovdje neki veći paketi, m:tel nam je trenutno najbolji i ovo kod mene je skoro pa najobičniji (imaš ono kada uzmeš Start paket, nemaš pet normalnih kanala).

Realno u ovoj povoljnoj situaciji i nemaju potrebe da nešto nagle sa brzinama, kada su i ovakvi najbolji. Čitao sam na drugim forumima kako bi bilo dobro da Telemach dođe u RS, ali kao za to su gotovo nikakve šanse, jedino da kupe Eltu, jer ovako im ne bi dozvolili da postavljaju svoje kablove. Trenutno Elta nešto koprcka po ostalim selima i postavlja svoju opremu. Ali pali su dosta sada sa ovim, izvisili su sa ovim dogovorom Telemacha i M:tel oko Arena i Sport Klubova.
Pa ja, monopol. Može im se da ne diraju ništa kad su jedini koji uopšte nude nešto.
Ja sam se nadala da će Telemach da poklopi TXTV u Tuzli, al' se eto to još nije desilo.
Zadnja izmjena: Aerials, dana/u 21 sep 2017, 01:39, ukupno mijenjano 1 put.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Zed98 » 21 sep 2017, 01:38

Kawhi je napisao/la:

Najbolja pjesma o sjeverozapadnom Balkanu ikad. :kafa:
:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 01:39

BelminM23 je napisao/la:Sarajevo je ispred Banjaluke miljama što se tiče interneta. Vjerujem da je u Telemacha najobičniji internet brži nego ovdje neki veći paketi, m:tel nam je trenutno najbolji i ovo kod mene je skoro pa najobičniji (imaš ono kada uzmeš Start paket, nemaš pet normalnih kanala).

Realno u ovoj povoljnoj situaciji i nemaju potrebe da nešto nagle sa brzinama, kada su i ovakvi najbolji. Čitao sam na drugim forumima kako bi bilo dobro da Telemach dođe u RS, ali kao za to su gotovo nikakve šanse, jedino da kupe Eltu, jer ovako im ne bi dozvolili da postavljaju svoje kablove. Trenutno Elta nešto koprcka po ostalim selima i postavlja svoju opremu. Ali pali su dosta sada sa ovim, izvisili su sa ovim dogovorom Telemacha i M:tel oko Arena i Sport Klubova.
Ma presmiješno je ovo. Ja plaćam od 53-56 kako kad, a imam telefon, odličan izbor kanala i par puta brži net od tebe, a ti plaćaš gotovo ko ja. :tokralju: Nema jače države od ove. :rol:
bodi123 je napisao/la:Kakve su to brzine downloada, pa vama treba 4 sata skinete film od 2 gige :rol:
Al kad se sjetim tog vremena nekad. Dok mi se skine film i ne gleda mi se pa sam morao unaprijed skidati. Sad mi dođe da gledam film i za 5 minuta je tu. :ljepota:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 21 sep 2017, 01:40

Aerials je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Kakve su to brzine downloada, pa vama treba 4 sata skinete film od 2 gige :rol:
To je ilegalno, ne bavimo se takvim radnjama. Filmovi se gledaju u kinu ili rentaju u videoteci. :kafa:
Moram priznati da bih i ja gledao u kinu da moram čekati cijeli dan da mi skine film u HDu. :kafa:
Kawhi je napisao/la: Al kad se sjetim tog vremena nekad. Dok mi se skine film i ne gleda mi se pa sam morao unaprijed skidati. Sad mi dođe da gledam film i za 5 minuta je tu. :ljepota:
Pa evo u Tuzli je haman pa to vrijeme i sad, nije prošlost nikakva. :rol: Aerials nadje 2 filma pa ostavi računar preko noći da radi da ih skine, da se mogu sutra gledati. :kafa:

Najbolje je bilo vrijeme kad se moralo ići u videoteke po filmove, tamo prije 10ak godina, možda i jače. Vazda bilo ono nešta 3 + 1 gratis a sutra moraš vratit 4 filma koja digneš. Cijeli dan gledaš filmove da ne propadnu. :lol:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia i 17 gostiju.