Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 02:37

Raonffa je napisao/la:@Kawhi

Ma dobro, oni komentatori na ES su blentavii al' nisu smarači, mogu ih slušati, bude nekad i zanimljivih stvari, kvalitet prenosa HD, meni je to ok. Istina, nemaju neke emisije o ligi i slično, al' nije da pratim Bundesku sa tolikom pažnjom, pa na to i ne gledam kao na nedostatak.

SK i Arena su na većem nivou što se toga tiče.

@Derdiyok

Ma Liga prvaka se tek zakuha od nokaut faze, ovako u grupama jedan ili dva najzanimljivija meča večeri, kasnije pogledam pregled svih golova i to je to :D
Meni Bundesica najdraza nakon Spanije. Prije se znalo, u pola 4 se gledaju Njemci i onda navecer Spanci. I sad ih najcesce gledam nakon Spanaca pa me ES bas nervira. Nisu mi komentatori problem koliko su te druge stvari.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 02:41

Kawhi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:@Kawhi

Ma dobro, oni komentatori na ES su blentavii al' nisu smarači, mogu ih slušati, bude nekad i zanimljivih stvari, kvalitet prenosa HD, meni je to ok. Istina, nemaju neke emisije o ligi i slično, al' nije da pratim Bundesku sa tolikom pažnjom, pa na to i ne gledam kao na nedostatak.

SK i Arena su na većem nivou što se toga tiče.

@Derdiyok

Ma Liga prvaka se tek zakuha od nokaut faze, ovako u grupama jedan ili dva najzanimljivija meča večeri, kasnije pogledam pregled svih golova i to je to :D
Meni Bundesica najdraza nakon Spanije. Prije se znalo, u pola 4 se gledaju Njemci i onda navecer Spanci. I sad ih najcesce gledam nakon Spanaca pa me ES bas nervira. Nisu mi komentatori problem koliko su te druge stvari.
Primeru praktično i ne gledam, samo kad se igra par derbija, El Classico, ili zadnjih godina kada Atletico igra sa Barcom i Realom, i to je to, ovo ostalo me nikada nije zanimalo.

Generalno mi je najdraža talijanska liga, navijam za Milan i to je ono dodatna stvar da se prati Serie A, živim u nekom periodu od prije 10-15 godina kada je Calcio bio najjači, onda nakon Talijana volim pogledati Engleze i Njemce.

Primeru i Francuze samo kad je neki derbi.

A od pregleda i najava, pogledam uvijek vezano za Seriju A golove i najavu kola, kad već ne stignem sve gledati uživo, ovo ostalo ništa ne pratim te emisije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 02:45

Derdiyok je napisao/la:
JA sam poludio u srijedu kad je bila Liga Prvaka, sve tekme prenose, samo tamo vamo šaltaj, sa jedne arene na drugu. Ne može se nikako na dvije stolice sjediti :lol:

slika

:mrgreen:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 21 sep 2017, 02:47

Aerials je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la: JA sam poludio u srijedu kad je bila Liga Prvaka, sve tekme prenose, samo tamo vamo šaltaj, sa jedne arene na drugu. Ne može se nikako na dvije stolice sjediti :lol:
Samo ostaviš onu na kojoj je multiprenos i miran si. Arena 2 inače, i po nepisanom pravilu kao glavna utakmica na tom kanalu im je uvijek najdosadnija moguća. :mrgreen:
Ma čovjek je najrahatniji sa OBN-om :kafa: :mrgreen:
BelminM23 je napisao/la:
slika
:mrgreen:
To Belmine :tokralju:
Zadnja izmjena: Derdiyok, dana/u 21 sep 2017, 02:48, ukupno mijenjano 1 put.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 02:47

BelminM23 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:
JA sam poludio u srijedu kad je bila Liga Prvaka, sve tekme prenose, samo tamo vamo šaltaj, sa jedne arene na drugu. Ne može se nikako na dvije stolice sjediti :lol:

slika

:mrgreen:
Pa da se oči razliju ko jaja u tavi :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 02:50

Derdiyok je napisao/la: Ma čovjek je najrahatniji sa OBN-om :kafa: :mrgreen:
Imaju najbolji kvalitet slike. :kafa:
Raonffa je napisao/la:Pa da se oči razliju ko jaja u tavi :lol:
:rol: :rol: :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 02:52

Raonffa je napisao/la: Primeru praktično i ne gledam, samo kad se igra par derbija, El Classico, ili zadnjih godina kada Atletico igra sa Barcom i Realom, i to je to, ovo ostalo me nikada nije zanimalo.

Generalno mi je najdraža talijanska liga, navijam za Milan i to je ono dodatna stvar da se prati Serie A, živim u nekom periodu od prije 10-15 godina kada je Calcio bio najjači, onda nakon Talijana volim pogledati Engleze i Njemce.

Primeru i Francuze samo kad je neki derbi.

A od pregleda i najava, pogledam uvijek vezano za Seriju A golove i najavu kola, kad već ne stignem sve gledati uživo, ovo ostalo ništa ne pratim te emisije.
Ja Primeru zbog Real Madrida ko ti zbog Milana pratiš. Bundesica mi imala najbolji termin u pola 4 kad sam se tek upoznao s fudbalom. Kod Engleza mi jedino valjao onaj nedjeljom u 5, al nikad im nisam previše volio fudbal. U onom periodu dok su imali najjaču ligu s velikom četvorkom sam gledao, al samo u pola 2 subotom i nedjeljom u 5 ako nema Španaca i Njemaca. Italijane nikad nisam zagotivio. Dok je bilo na pinku nisam imao pinka i čak mi ih i sad teško gledati. Više volim Francuze na Areni pogledati. :mrgreen:

Na SK mogu gledati najav za boćanje koliko ih dobro urade. :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 21 sep 2017, 02:53

Raonffa je napisao/la:
Primeru praktično i ne gledam, samo kad se igra par derbija, El Classico, ili zadnjih godina kada Atletico igra sa Barcom i Realom, i to je to, ovo ostalo me nikada nije zanimalo.

Generalno mi je najdraža talijanska liga, navijam za Milan i to je ono dodatna stvar da se prati Serie A, živim u nekom periodu od prije 10-15 godina kada je Calcio bio najjači, onda nakon Talijana volim pogledati Engleze i Njemce.

Primeru i Francuze samo kad je neki derbi.

A od pregleda i najava, pogledam uvijek vezano za Seriju A golove i najavu kola, kad već ne stignem sve gledati uživo, ovo ostalo ništa ne pratim te emisije.
Nikad kao Calcio devedesetih :D
Kawhi je napisao/la: Ja Primeru zbog Real Madrida
Dabogda je pratio stalno ko večeras. :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 03:00

Kawhi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Primeru praktično i ne gledam, samo kad se igra par derbija, El Classico, ili zadnjih godina kada Atletico igra sa Barcom i Realom, i to je to, ovo ostalo me nikada nije zanimalo.

Generalno mi je najdraža talijanska liga, navijam za Milan i to je ono dodatna stvar da se prati Serie A, živim u nekom periodu od prije 10-15 godina kada je Calcio bio najjači, onda nakon Talijana volim pogledati Engleze i Njemce.

Primeru i Francuze samo kad je neki derbi.

A od pregleda i najava, pogledam uvijek vezano za Seriju A golove i najavu kola, kad već ne stignem sve gledati uživo, ovo ostalo ništa ne pratim te emisije.
Ja Primeru zbog Real Madrida ko ti zbog Milana pratiš. Bundesica mi imala najbolji termin u pola 4 kad sam se tek upoznao s fudbalom. Kod Engleza mi jedino valjao onaj nedjeljom u 5, al nikad im nisam previše volio fudbal. U onom periodu dok su imali najjaču ligu s velikom četvorkom sam gledao, al samo u pola 2 subotom i nedjeljom u 5 ako nema Španaca i Njemaca. Italijane nikad nisam zagotivio. Dok je bilo na pinku nisam imao pinka i čak mi ih i sad teško gledati. Više volim Francuze na Areni pogledati. :mrgreen:

Na SK mogu gledati najav za boćanje koliko ih dobro urade. :tokralju:
Ma dobro o ukusima se ne raspravlja, neko voli jedno neko voli drugo, mada je činjenica da se najviše prati liga u kojoj nastupa tim za koji navijaš, to je neka priroda stvari.

SK je najjači što se tiče tih emisija i općenito stvari 'iza kamera' da se tako izrazim, stranica im je perverzija, kolumne, intervjui, nema čega nema :)

@Derdiyok

O tome mogu samo slušati i čitati, eventualno gledati snimke :(
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 03:01

Derdiyok je napisao/la: Dabogda je pratio stalno ko večeras. :mrgreen:
Da ne navijam za Real Madrid živio bih nekih 120 godina zdravog života. Ovako neću ni 55. Nije ovo ništa šta se sve prošlo. Mi i kad osvojimo titulu bude da ti skrati život za par godina. Kad smo bili prvaci 07 Recreativo nas dobio 0:3 na ESB, a to nije ni blizu onim našim pobjedama iz drugog dijela sezone. :rol:
Gardijan. :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 03:09

Zamisli za Real navija i žali se, pa šta bi rekao za smrtnike poput mene što su k'o budala ide svaki drugi vikend na Želju da gubim pare, živce, vrijeme (a nekad sam i gostovanja furao, mada to zbog raje više), onda dođem kući i onako da odmorim oči upalim Milan koji se pet sezona bori za sedmo mjesto u ligi :rol: :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 03:10

Khm, Sloboda.. Umirem najdalje u 27. :kafa:

Bolje da je ovo postalo hit umjesto Despacita. :opaopa:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 03:12

Aerials je napisao/la:Khm, Sloboda.. Umirem najdalje u 27. :kafa:

Bolje da je ovo postalo hit umjesto Despacita. :opaopa:
Već sam rekao jednom Tuzlaku, da se od Slobode umire ti bi davno umro, to vrijedi i za tebe :P
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 03:13

Aerials je napisao/la:Khm, Sloboda.. Umirem najdalje u 27. :kafa:
Barem se ne nadaš toliko. :D

Nama što za Sarajevo navijamo je najgore, šampioni svemira, kao Srbi smo nebeski. :lol:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 21 sep 2017, 03:13

Kawhi je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la: Dabogda je pratio stalno ko večeras. :mrgreen:
Da ne navijam za Real Madrid živio bih nekih 120 godina zdravog života. Ovako neću ni 55. Nije ovo ništa šta se sve prošlo. Mi i kad osvojimo titulu bude da ti skrati život za par godina. Kad smo bili prvaci 07 Recreativo nas dobio 0:3 na ESB, a to nije ni blizu onim našim pobjedama iz drugog dijela sezone.
Kako spomenu tu historiju naumpade mi sezona 2006/07, zadnje kolo Primere. Mallorca je povela a Reyes izjednačio, da bi M.Diarra preokrenuo rezultat pred kraj utakmice u vašu korist, nmg se tačno sjetiti sad. Mi smo tu noć dobili Gimnastica sa 5:0, utješna pobjeda. Koje razočaranje te noći. Koliko samo emocija može fudbal donijeti ...

Tad sam baš bio zaluđenik, vodio blog, prevodio vijesti, kupovao biltene, novine, vodio kao neki svoj dnevnik ( Bog zna gdje su te sveske sad ) :lol:
Zadnja izmjena: Derdiyok, dana/u 21 sep 2017, 03:17, ukupno mijenjano 1 put.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 03:15

A daj faraonu makni taj potpis. :lol:
BelminM23 je napisao/la: Barem se ne nadaš toliko. :D

Nama što za Sarajevo navijamo je najgore, šampioni svemira, kao Srbi smo nebeski. :lol:
Divovi. :urnebes: :bow:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 03:18

Derdiyok je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la: Dabogda je pratio stalno ko večeras. :mrgreen:
Da ne navijam za Real Madrid živio bih nekih 120 godina zdravog života. Ovako neću ni 55. Nije ovo ništa šta se sve prošlo. Mi i kad osvojimo titulu bude da ti skrati život za par godina. Kad smo bili prvaci 07 Recreativo nas dobio 0:3 na ESB, a to nije ni blizu onim našim pobjedama iz drugog dijela sezone.
Kako spomenu tu historiju naumpade mi sezona 2006/07, zadnje kolo Primere. Mallorca je povela a Reyes izjednačio, da bi M.Diarra preokrenuo u rezultat pred kraj utakmice u vašu korist, nmg se tačno sjetiti sad. Mi smo tu noć dobili Gimnastica sa 5:0, utješna pobjeda. Koje razočaranje te noći. Koliko samo emocija može fudbal donijeti ...
Najjača utakmica te sezone i u mom životu vjerovatno je bila protiv Espanyola na ESB. Vodili oni 1-3 na ESB na poluvremenu, Pandiani nas ubio. Prvog poluvremena se slabo sjećam, al drugo neću nikad zaboraviti. 4-3 na kraju, Higuain u 89. minuti. Takvih je bilo 7-8 te sezone što je najgore, al ta mi najviše ostala u sjećanju. :ljepota:
Raonffa je napisao/la:Zamisli za Real navija i žali se, pa šta bi rekao za smrtnike poput mene što su k'o budala ide svaki drugi vikend na Želju da gubim pare, živce, vrijeme (a nekad sam i gostovanja furao, mada to zbog raje više), onda dođem kući i onako da odmorim oči upalim Milan koji se pet sezona bori za sedmo mjesto u ligi :rol: :rol:
Sve prema očekivanjima. Ja sam jedan od rijetkih navijača koje znam da mu je Primera važnija od Lige Prvaka. I onda kad vidiš koliko nas Barca yebe u Primeri od 2005. shvatiš kako mi je. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 03:19

Hladno me mlada pita "s kojom se to dopisuješ u ova doba, i nisam ljubomorna" :urnebes:

Još malo da se provrtim i odoh u krevet dok degenek nisam dobio :hmmmm:

@Aerials

Ovo u anale ulazi, grijeh je da se ovaj post ne prenosi sa koljena na koljeno :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 03:23

Takvih ima na stotine u našoj sehari, što je najgore. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 03:23

Kawhi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Zamisli za Real navija i žali se, pa šta bi rekao za smrtnike poput mene što su k'o budala ide svaki drugi vikend na Želju da gubim pare, živce, vrijeme (a nekad sam i gostovanja furao, mada to zbog raje više), onda dođem kući i onako da odmorim oči upalim Milan koji se pet sezona bori za sedmo mjesto u ligi :rol: :rol:
Sve prema očekivanjima. Ja sam jedan od rijetkih navijača koje znam da mu je Primera važnija od Lige Prvaka. I onda kad vidiš koliko nas Barca yebe u Primeri od 2005. shvatiš kako mi je. :mrgreen:
Promijeni klub ili počni simpatisati još nekog, ko moj dobar haver, on u svakoj ligi ima po klub za koji navija, i sad ja njemu dođem (Real izgubio) šta je reko popušili ste jučer, kaže on što ba brate dobio Dortmund 3:0 :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: delko, numanumaye22 i 38 gostiju.